[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Skoczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Beskid 09 Skoczów 26 63 20 3 3 76-27 11 2 0 42-10 9 1 3 34-17
2.  LKS Pogórze 26 53 16 5 5 48-32 9 3 1 27-15 7 2 4 21-17
3.  Mieszko Piast Cieszyn 26 51 14 9 3 51-27 6 5 2 20-12 8 4 1 31-15
4.  KS Nierodzim (Ustroń) 26 43 12 7 7 53-35 5 4 4 20-21 7 3 3 33-14
5.  Spójnia Górki Wielkie 26 41 12 5 9 65-47 7 3 3 34-19 5 2 6 31-28
6.  LKS 99 Pruchna 26 39 12 3 11 41-51 9 0 4 26-27 3 3 7 15-24
7.  Błyskawica Kończyce Wielkie 26 36 10 6 10 44-46 6 1 6 23-21 4 5 4 21-25
8.  Beskid Brenna 26 33 9 6 11 33-43 5 3 5 14-15 4 3 6 19-28
9.  Kuźnia Ustroń 26 32 9 5 12 31-30 6 2 5 21-15 3 3 7 10-15
10.  Spójnia Zebrzydowice 26 27 8 3 15 52-64 6 2 5 30-27 2 1 10 22-37 2 6 2 0 0 4-2
11.  Victoria Hażlach 26 27 9 0 17 42-57 6 0 7 24-25 3 0 10 18-32 2 0 0 0 2 2-4
12.  Orzeł Zabłocie 26 26 8 2 16 46-63 5 0 8 27-37 3 2 8 19-26
13.  Zryw Bąków 26 24 7 3 16 34-67 6 2 5 23-26 1 1 11 11-41
14.  Strażak Dębowiec 26 20 5 5 16 31-58 2 4 7 17-29 3 1 9 14-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Beskid 09 Skoczów    3-1 5-0 4-4 4-1 3-0 4-0 1-1 2-0 4-1 3-1 1-0 1-0 7-1 
 2 LKS Pogórze2-1     1-1 1-1 4-2 2-0 2-0 3-1 1-1 6-3 2-1 0-3* 1-0 2-1 
 3 Mieszko Piast Cieszyn3-1 0-1     0-2 1-1 1-1 1-0 2-2 0-0 3-0 3-1 3-3 2-0 1-0 
 4 KS Nierodzim (Ustroń)0-4 1-3 1-1     4-3 1-1 1-1 1-4 0-0 1-0 2-3 2-1 4-0 2-0 
 5 Spójnia Górki Wielkie0-1 1-0 1-2 1-1     7-1 1-1 3-0 1-0 2-1 6-2 2-2 8-5 1-3 
 6 LKS 99 Pruchna0-2 0-3 1-7 1-0 3-2     3-4 2-1 1-0 4-3 2-1 4-1 3-2 2-1 
 7 Błyskawica Kończyce Wielkie0-5 1-2 2-2 1-2 0-1 2-0     1-4 1-0 0-3 4-0 4-0 4-0 3-2 
 8 Beskid Brenna1-2 0-1 1-1 2-0 0-1 1-0 1-1     2-0 3-1 3-2 0-4 0-2 0-0 
 9 Kuźnia Ustroń0-0 2-1 2-3 1-0 6-1 1-0 1-2 0-2     3-1 1-2 3-1 0-0 1-2 
 10 Spójnia Zebrzydowice6-1 2-2 1-2 3-10 1-3 0-2 3-3 7-0 2-1     1-0 0-1 2-1 2-1 
 11 Victoria Hażlach2-5 1-2 0-2 0-3 3-1 0-3 3-1 3-2 0-1 2-3     2-1 3-1 5-0 
 12 Orzeł Zabłocie1-5 0-1 0-4 0-2 0-9 2-5 2-4 4-0 3-2 3-2 1-0     10-0 1-3 
 13 Zryw Bąków0-3 5-3 0-5 0-2 0-0 2-0 1-2 1-1 2-4 5-3 3-2 2-1     2-0 
 14 Strażak Dębowiec2-4 1-1 0-1 0-6 2-6 2-2 2-2 0-1 0-1 1-1 1-3 3-1 3-0     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Beskid Brenna 0-4 Orzeł Zabłocie 8 sierpnia, 11:00
Beskid 09 Skoczów 3-1 LKS Pogórze 7 sierpnia, 17:00
Spójnia Górki Wielkie 1-1 KS Nierodzim (Ustroń) 8 sierpnia, 11:30
Błyskawica Kończyce Wielkie 4-0 Victoria Hażlach 7 sierpnia, 17:00
Zryw Bąków 2-0 Strażak Dębowiec 7 sierpnia, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-0 Kuźnia Ustroń 7 sierpnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 4-3 Spójnia Zebrzydowice 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Orzeł Zabłocie 3-2 Spójnia Zebrzydowice 15 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-0 LKS 99 Pruchna 14 sierpnia, 17:00
Strażak Dębowiec 0-1 Mieszko Piast Cieszyn 15 sierpnia, 17:00
Victoria Hażlach 3-1 Zryw Bąków 15 sierpnia, 17:00
KS Nierodzim (Ustroń) 1-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 15 sierpnia, 11:00
LKS Pogórze 4-2 Spójnia Górki Wielkie 15 sierpnia, 11:00
Beskid Brenna 1-2 Beskid 09 Skoczów 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Beskid 09 Skoczów 1-0 Orzeł Zabłocie 21 sierpnia, 17:00
Spójnia Górki Wielkie 3-0 Beskid Brenna 22 sierpnia, 11:30
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-2 LKS Pogórze 21 sierpnia, 17:00
Zryw Bąków 0-2 KS Nierodzim (Ustroń) 21 sierpnia, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 3-1 Victoria Hażlach 21 sierpnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 2-1 Strażak Dębowiec 22 sierpnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 2-1 Kuźnia Ustroń 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Orzeł Zabłocie 3-2 Kuźnia Ustroń 28 sierpnia, 11:00
Strażak Dębowiec 1-1 Spójnia Zebrzydowice 29 sierpnia, 17:00
Victoria Hażlach 0-3 LKS 99 Pruchna 29 sierpnia, 17:00
KS Nierodzim (Ustroń) 1-1 Mieszko Piast Cieszyn 29 sierpnia, 11:00
LKS Pogórze 1-0 Zryw Bąków 29 sierpnia, 11:00
Beskid Brenna 1-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 29 sierpnia, 11:00
Beskid 09 Skoczów 4-1 Spójnia Górki Wielkie 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Spójnia Górki Wielkie 2-2 Orzeł Zabłocie 5 września, 11:30
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-5 Beskid 09 Skoczów 4 września, 17:00
Zryw Bąków 1-1 Beskid Brenna 4 września, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-1 LKS Pogórze 4 września, 17:00
LKS 99 Pruchna 1-0 KS Nierodzim (Ustroń) 5 września, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 1-0 Victoria Hażlach 4 września, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-2 Strażak Dębowiec 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Orzeł Zabłocie 1-3 Strażak Dębowiec 15 września, 17:00
Victoria Hażlach 0-1 Kuźnia Ustroń 12 września, 16:00
KS Nierodzim (Ustroń) 1-0 Spójnia Zebrzydowice 12 września, 11:00
LKS Pogórze 2-0 LKS 99 Pruchna 12 września, 11:00
Beskid Brenna 1-1 Mieszko Piast Cieszyn 12 września, 11:00
Beskid 09 Skoczów 1-0 Zryw Bąków 11 września, 16:00
Spójnia Górki Wielkie 1-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 12 września, 11:30

Kolejka 7 - 18-19 września

Błyskawica Kończyce Wielkie 4-0 Orzeł Zabłocie 18 września, 16:00
Zryw Bąków 0-0 Spójnia Górki Wielkie 18 września, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 3-1 Beskid 09 Skoczów 19 września, 16:00
LKS 99 Pruchna 2-1 Beskid Brenna 19 września, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 2-2 LKS Pogórze 18 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-0 KS Nierodzim (Ustroń) 19 września, 15:00
Strażak Dębowiec 1-3 Victoria Hażlach 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Orzeł Zabłocie 1-0 Victoria Hażlach 26 września, 16:00
KS Nierodzim (Ustroń) 2-0 Strażak Dębowiec 26 września, 11:00
LKS Pogórze 1-1 Kuźnia Ustroń 26 września, 11:00
Beskid Brenna 3-1 Spójnia Zebrzydowice 26 września, 11:00
Beskid 09 Skoczów 3-0 LKS 99 Pruchna 25 września, 16:00
Spójnia Górki Wielkie 1-2 Mieszko Piast Cieszyn 26 września, 11:30
Błyskawica Kończyce Wielkie 4-0 Zryw Bąków 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Zryw Bąków 2-1 Orzeł Zabłocie 3 października, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 1-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 2 października, 16:00
LKS 99 Pruchna 3-2 Spójnia Górki Wielkie 3 października, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 6-1 Beskid 09 Skoczów 2 października, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-2 Beskid Brenna 2 października, 16:00
Strażak Dębowiec 1-1 LKS Pogórze 3 października, 16:00
Victoria Hażlach 0-3 KS Nierodzim (Ustroń) 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Orzeł Zabłocie 0-2 KS Nierodzim (Ustroń) 9 października, 15:30
pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
LKS Pogórze 2-1 Victoria Hażlach 10 października, 11:00
Beskid Brenna 0-0 Strażak Dębowiec 10 października, 11:00
Beskid 09 Skoczów 2-0 Kuźnia Ustroń 9 października, 15:00
Spójnia Górki Wielkie 2-1 Spójnia Zebrzydowice 10 października, 11:30
Błyskawica Kończyce Wielkie 2-0 LKS 99 Pruchna 9 października, 15:00
Zryw Bąków 0-5 Mieszko Piast Cieszyn 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Mieszko Piast Cieszyn 3-3 Orzeł Zabłocie 16 października, 15:00
LKS 99 Pruchna 3-2 Zryw Bąków 17 października, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 3-3 Błyskawica Kończyce Wielkie 17 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 6-1 Spójnia Górki Wielkie 16 października, 15:00
Strażak Dębowiec 2-4 Beskid 09 Skoczów 17 października, 15:00
Victoria Hażlach 3-2 Beskid Brenna 17 października, 15:00
KS Nierodzim (Ustroń) 1-3 LKS Pogórze 17 października, 11:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Orzeł Zabłocie 0-1 LKS Pogórze 24 października, 15:00
Beskid Brenna 2-0 KS Nierodzim (Ustroń) 24 października, 11:00
Beskid 09 Skoczów 3-1 Victoria Hażlach 23 października, 15:00
Spójnia Górki Wielkie 1-3 Strażak Dębowiec 24 października, 11:30
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-0 Kuźnia Ustroń 23 października, 15:00
Zryw Bąków 5-3 Spójnia Zebrzydowice 23 października, 15:00
Mieszko Piast Cieszyn 1-1 LKS 99 Pruchna 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

LKS 99 Pruchna 4-1 Orzeł Zabłocie 31 października, 14:00
Spójnia Zebrzydowice 1-2 Mieszko Piast Cieszyn 30 października, 14:00
Kuźnia Ustroń 0-0 Zryw Bąków 30 października, 14:15
pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Strażak Dębowiec 2-2 Błyskawica Kończyce Wielkie 31 października, 14:00
Victoria Hażlach 3-1 Spójnia Górki Wielkie 31 października, 14:00
KS Nierodzim (Ustroń) 0-4 Beskid 09 Skoczów 31 października, 11:00
LKS Pogórze 3-1 Beskid Brenna 31 października, 11:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Orzeł Zabłocie 4-0 Beskid Brenna 3 kwietnia, 15:00
LKS Pogórze 2-1 Beskid 09 Skoczów 3 kwietnia, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 4-3 Spójnia Górki Wielkie 3 kwietnia, 11:00
Victoria Hażlach 3-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 3 kwietnia, 15:00
Strażak Dębowiec 3-0 Zryw Bąków 3 kwietnia, 15:00
Kuźnia Ustroń 2-3 Mieszko Piast Cieszyn 2 kwietnia, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 0-2 LKS 99 Pruchna 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Spójnia Zebrzydowice 0-1 Orzeł Zabłocie 9 kwietnia, 15:00
LKS 99 Pruchna 1-0 Kuźnia Ustroń 9 kwietnia, 15:00
Mieszko Piast Cieszyn 1-0 Strażak Dębowiec 9 kwietnia, 15:00
Zryw Bąków 3-2 Victoria Hażlach 9 kwietnia, 15:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-2 KS Nierodzim (Ustroń) 9 kwietnia, 15:00
Spójnia Górki Wielkie 1-0 LKS Pogórze 10 kwietnia, 11:30
Beskid 09 Skoczów 1-1 Beskid Brenna 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Orzeł Zabłocie 1-5 Beskid 09 Skoczów 17 kwietnia, 15:00
Beskid Brenna 0-1 Spójnia Górki Wielkie 17 kwietnia, 11:00
LKS Pogórze 2-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 17 kwietnia, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 4-0 Zryw Bąków 17 kwietnia, 11:00
Victoria Hażlach 0-2 Mieszko Piast Cieszyn 17 kwietnia, 15:00
Strażak Dębowiec 2-2 LKS 99 Pruchna 17 kwietnia, 15:00
Kuźnia Ustroń 3-1 Spójnia Zebrzydowice 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 23-25 kwietnia

Kuźnia Ustroń 3-1 Orzeł Zabłocie 23 kwietnia, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 2-1 Strażak Dębowiec 23 kwietnia, 16:00
LKS 99 Pruchna 2-1 Victoria Hażlach 25 kwietnia, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-2 KS Nierodzim (Ustroń) 23 kwietnia, 16:00
Zryw Bąków 5-3 LKS Pogórze 23 kwietnia, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-4 Beskid Brenna 23 kwietnia, 14:00
Spójnia Górki Wielkie 0-1 Beskid 09 Skoczów 25 kwietnia, 11:30

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Orzeł Zabłocie 0-9 Spójnia Górki Wielkie 1 maja, 16:00
Beskid 09 Skoczów 4-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 30 kwietnia, 16:00
Beskid Brenna 0-2 Zryw Bąków 1 maja, 11:00
LKS Pogórze 1-1 Mieszko Piast Cieszyn 1 maja, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 1-1 LKS 99 Pruchna 1 maja, 11:00
Victoria Hażlach 2-3 Spójnia Zebrzydowice 30 kwietnia, 16:00
Strażak Dębowiec 0-1 Kuźnia Ustroń 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 3 maja

Strażak Dębowiec 3-1 Orzeł Zabłocie 3 maja, 13:00
Kuźnia Ustroń 1-2 Victoria Hażlach 3 maja, 13:00
Spójnia Zebrzydowice 3-10 KS Nierodzim (Ustroń) 3 maja, 13:00
LKS 99 Pruchna 0-3 LKS Pogórze 3 maja, 13:00
Mieszko Piast Cieszyn 2-2 Beskid Brenna 3 maja, 13:00
Zryw Bąków 0-3 Beskid 09 Skoczów 3 maja, 13:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-1 Spójnia Górki Wielkie 3 maja, 13:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Orzeł Zabłocie 2-4 Błyskawica Kończyce Wielkie 8 maja, 16:00
Spójnia Górki Wielkie 8-5 Zryw Bąków 8 maja, 11:30
Beskid 09 Skoczów 5-0 Mieszko Piast Cieszyn 7 maja, 16:00
Beskid Brenna 1-0 LKS 99 Pruchna 8 maja, 11:00
LKS Pogórze 6-3 Spójnia Zebrzydowice 8 maja, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 0-0 Kuźnia Ustroń 8 maja, 11:00
Victoria Hażlach 5-0 Strażak Dębowiec 8 maja, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Victoria Hażlach 2-1 Orzeł Zabłocie 15 maja, 16:00
Strażak Dębowiec 0-6 KS Nierodzim (Ustroń) 15 maja, 16:00
Kuźnia Ustroń 2-1 LKS Pogórze 14 maja, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 7-0 Beskid Brenna 14 maja, 16:00
LKS 99 Pruchna 0-2 Beskid 09 Skoczów 15 maja, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 1-1 Spójnia Górki Wielkie 14 maja, 16:00
Zryw Bąków 1-2 Błyskawica Kończyce Wielkie 14 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Orzeł Zabłocie 10-0 Zryw Bąków 22 maja, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 2-2 Mieszko Piast Cieszyn 21 maja, 16:00
Spójnia Górki Wielkie 7-1 LKS 99 Pruchna 22 maja, 11:30
Beskid 09 Skoczów 4-1 Spójnia Zebrzydowice 21 maja, 16:00
Beskid Brenna 2-0 Kuźnia Ustroń 22 maja, 11:00
LKS Pogórze 2-1 Strażak Dębowiec 22 maja, 11:00
KS Nierodzim (Ustroń) 2-3 Victoria Hażlach 22 maja, 11:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

KS Nierodzim (Ustroń) 2-1 Orzeł Zabłocie 29 maja, 11:00
Victoria Hażlach 1-2 LKS Pogórze 29 maja, 17:00
Strażak Dębowiec 0-1 Beskid Brenna 29 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 0-0 Beskid 09 Skoczów 28 maja, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 1-3 Spójnia Górki Wielkie 28 maja, 17:00
LKS 99 Pruchna 3-4 Błyskawica Kończyce Wielkie 29 maja, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 2-0 Zryw Bąków 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Orzeł Zabłocie 0-4 Mieszko Piast Cieszyn 5 czerwca, 17:00
Zryw Bąków 2-0 LKS 99 Pruchna 5 czerwca, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-3 Spójnia Zebrzydowice 4 czerwca, 13:30
Spójnia Górki Wielkie 1-0 Kuźnia Ustroń 5 czerwca, 15:55
w Brennej / pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 55-minutowym opóźnieniem z powodu burzy / przerwany w 46. minucie na dziesięć minut z powodu złych warunków atmosferycznych
Beskid 09 Skoczów 7-1 Strażak Dębowiec 4 czerwca, 17:00
Beskid Brenna 3-2 Victoria Hażlach 5 czerwca, 11:00
LKS Pogórze 1-1 KS Nierodzim (Ustroń) 5 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 12 czerwca

LKS Pogórze 0-3 Orzeł Zabłocie 12 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 3-3 z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na boisko
KS Nierodzim (Ustroń) 1-4 Beskid Brenna 12 czerwca, 17:00
Victoria Hażlach 2-5 Beskid 09 Skoczów 12 czerwca, 17:00
Strażak Dębowiec 2-6 Spójnia Górki Wielkie 12 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-2 Błyskawica Kończyce Wielkie 12 czerwca, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 2-1 Zryw Bąków 12 czerwca, 17:00
LKS 99 Pruchna 1-7 Mieszko Piast Cieszyn 12 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 19 czerwca

Orzeł Zabłocie 2-5 LKS 99 Pruchna 19 czerwca, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 3-0 Spójnia Zebrzydowice 19 czerwca, 17:00
Zryw Bąków 2-4 Kuźnia Ustroń 19 czerwca, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-2 Strażak Dębowiec 19 czerwca, 17:00
Spójnia Górki Wielkie 6-2 Victoria Hażlach 19 czerwca, 17:00
Beskid 09 Skoczów 4-4 KS Nierodzim (Ustroń) 18 czerwca, 16:00
Beskid Brenna 0-1 LKS Pogórze 19 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2010/2011 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2010/2011 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2010/2011 (Żywiec)

Klasa B 2010/2011 (Skoczów)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas