[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Żywiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skałka II Żabnica 30 75 24 3 3 130-31 12 1 2 65-20 12 2 1 65-11
2.  Świt Cięcina 30 69 21 6 3 66-25 11 4 0 36-9 10 2 3 30-16
3.  Podhalanka Milówka 30 59 18 5 7 66-36 11 2 2 38-16 7 3 5 28-20
4.  Maksymilian Cisiec 30 56 16 8 6 65-44 7 4 4 28-21 9 4 2 37-23
5.  Koszarawa Babia Góra 30 41 10 11 9 49-48 7 4 4 28-21 3 7 5 21-27
6.  LKS Zarzecze 30 40 10 10 10 62-49 6 7 2 38-22 4 3 8 24-27 2 6 2 0 0 9-0
7.  Soła Rajcza 30 40 12 4 14 58-56 6 1 8 36-34 6 3 6 22-22 2 0 0 0 2 0-9
8.  Jeleśnianka Jeleśnia 30 39 11 6 13 67-74 7 2 6 40-32 4 4 7 27-42
9.  Błękitni Żywiec 30 38 9 11 10 42-52 8 6 1 24-14 1 5 9 18-38 2 2 0 2 0 3-3
10.  Magórka Czernichów 30 38 9 11 10 56-58 6 5 4 31-27 3 6 6 25-31 2 2 0 2 0 3-3
11.  Soła Żywiec 30 37 9 10 11 54-41 5 5 5 22-14 4 5 6 32-27
12.  LKS Leśna 30 33 9 6 15 35-59 6 3 6 22-25 3 3 9 13-34
13.  LKS Juszczyna 30 30 8 6 16 35-71 6 3 6 21-27 2 3 10 14-44
14.  Orzeł Łękawica 30 25 5 10 15 27-68 3 4 8 16-39 2 6 7 11-29
15.  Jedność Wieprz 30 24 5 9 16 30-55 2 5 8 11-24 3 4 8 19-31
16.  Halny Przyborów 30 13 3 4 23 25-106 1 4 10 15-54 2 0 13 10-52
Skałka II Żabnica zrezygnowała z awansu do ligi okręgowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Skałka II Żabnica    4-1 3-0 1-2 4-1 2-2 2-1 11-1 5-1 4-2 4-2 6-2 1-2 5-0 7-2 6-1 
 2 Świt Cięcina0-0     1-0 2-1 3-0 3-1 1-1 3-0 2-0 2-2 3-2 4-0 2-0 0-0 2-1 8-1 
 3 Podhalanka Milówka1-5 1-1     4-0 2-0 1-1 4-1 4-1 2-1 1-0 3-1 2-0 2-1 5-1 5-1 1-2 
 4 Maksymilian Cisiec0-9 1-2 1-2     1-1 3-0* 0-3 4-1 1-1 1-1 1-1 1-0 4-0 3-0 3-0 4-0 
 5 Koszarawa Babia Góra0-4 2-3 2-2 1-1     3-0* 2-0 1-3 3-0 2-2 3-3 2-0 3-2 0-1 1-0 3-0 
 6 LKS Zarzecze1-2 2-2 1-2 2-2 2-2     4-0 3-3 1-1 4-3 2-1 2-2 6-1 0-0 3-1 5-0 
 7 Soła Rajcza2-3 1-5 1-2 0-2 0-1 0-5     3-2 6-3 1-2 0-4 6-1 6-2 4-1 1-1 5-0 
 8 Jeleśnianka Jeleśnia1-5 0-2 2-3 2-3 1-2 1-1 3-0*     1-1 2-1 0-7 3-0 10-1 4-2 5-3 5-1 
 9 Błękitni Żywiec3-2 1-0 1-0 3-4 2-2 2-0 1-1 2-0     1-1 2-0 1-1 1-0 1-1 1-1 2-1 
 10 Magórka Czernichów1-4 2-3 3-1 0-4 2-2 3-0* 0-1 3-3 2-2     1-1 2-2 4-1 3-1 3-2 2-0 
 11 Soła Żywiec1-2 0-2 1-1 0-2 3-2 3-1 0-1 1-1 5-0 3-0     0-1 0-0 1-1 0-0 4-0 
 12 LKS Leśna0-6 0-3 2-0 1-2 1-1 2-1 1-1 0-1 4-1 4-1 4-2     *** 2-2 0-1 1-0 
 13 LKS Juszczyna0-3 1-2 1-6 2-2 1-1 3-0* 2-1 1-4 2-1 0-3 2-2 2-0     1-0 0-1 3-1 
 14 Orzeł Łękawica0-9 0-1 1-1 2-3 2-1 0-6* 2-3 3-5 0-4 2-2 0-2 1-0 1-1     0-0 2-1 
 15 Jedność Wieprz1-1 1-0 0-3 1-1 1-3 0-2 0-2 2-1 0-0 2-2 1-3 1-2 0-2 0-0     1-2 
 16 Halny Przyborów0-10 0-3 0-5 2-8 2-2 1-4 0-6 1-1 4-2 2-3 1-1 1-2 1-1 0-1 0-5     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

LKS Juszczyna 1-1 Koszarawa Babia Góra 8 września, 17:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Maksymilian Cisiec 1-1 Magórka Czernichów 15 września, 16:30
w pierwotnym (15 sierpnia, 16:00) i drugim terminie (1 września, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Leśna 2-1 LKS Zarzecze 15 sierpnia, 15:00
Skałka II Żabnica 11-1 Jeleśnianka Jeleśnia 15 sierpnia, 17:00
Soła Rajcza 1-5 Świt Cięcina 15 sierpnia, 15:00
Jedność Wieprz 0-0 Błękitni Żywiec 15 września, 16:30
w pierwotnym (15 sierpnia, 11:00) i drugim terminie (1 września, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Soła Żywiec 1-1 Orzeł Łękawica 8 września, 17:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) przerwany w 25. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (1 września, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w trzecim terminie dokończony
Podhalanka Milówka 1-2 Halny Przyborów 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Soła Żywiec 0-0 LKS Juszczyna 22 sierpnia, 11:00
Orzeł Łękawica 0-0 Jedność Wieprz 22 sierpnia, 11:00
Błękitni Żywiec 1-1 Soła Rajcza 22 sierpnia, 15:00
Świt Cięcina 8-1 Halny Przyborów 22 sierpnia, 15:00
Podhalanka Milówka 1-5 Skałka II Żabnica 21 sierpnia, 17:00
Jeleśnianka Jeleśnia 3-0 LKS Leśna 22 sierpnia, 11:00
LKS Zarzecze 2-2 Maksymilian Cisiec 21 sierpnia, 16:00
Magórka Czernichów 2-2 Koszarawa Babia Góra 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

LKS Juszczyna 0-3 Magórka Czernichów 29 sierpnia, 14:00
Maksymilian Cisiec 4-1 Jeleśnianka Jeleśnia 29 sierpnia, 16:00
LKS Leśna 2-0 Podhalanka Milówka 29 sierpnia, 15:00
Skałka II Żabnica 4-1 Świt Cięcina 29 sierpnia, 17:00
Halny Przyborów 4-2 Błękitni Żywiec 29 sierpnia, 15:00
Soła Rajcza 4-1 Orzeł Łękawica 29 sierpnia, 15:00
Jedność Wieprz 1-3 Soła Żywiec 29 sierpnia, 11:00
LKS Zarzecze 2-2 Koszarawa Babia Góra 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Jedność Wieprz 0-2 LKS Juszczyna 5 września, 11:00
Soła Żywiec 0-1 Soła Rajcza 5 września, 11:00
Orzeł Łękawica 2-1 Halny Przyborów 5 września, 11:00
Błękitni Żywiec 3-2 Skałka II Żabnica 4 września, 16:00
Świt Cięcina 4-0 LKS Leśna 5 września, 15:00
Podhalanka Milówka 4-0 Maksymilian Cisiec 4 września, 11:00
Jeleśnianka Jeleśnia 1-2 Koszarawa Babia Góra 5 września, 11:00
LKS Zarzecze 4-3 Magórka Czernichów 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Magórka Czernichów 3-3 Jeleśnianka Jeleśnia 12 września, 15:00
Maksymilian Cisiec 1-2 Świt Cięcina 12 września, 16:00
LKS Leśna 4-1 Błękitni Żywiec 12 września, 15:00
Skałka II Żabnica 5-0 Orzeł Łękawica 12 września, 17:00
Halny Przyborów 1-1 Soła Żywiec 12 września, 15:00
Soła Rajcza 1-1 Jedność Wieprz 12 września, 15:00
LKS Zarzecze 6-1 LKS Juszczyna 11 września, 16:30
Podhalanka Milówka 2-0 Koszarawa Babia Góra 11 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Soła Rajcza 6-2 LKS Juszczyna 19 września, 15:00
Jedność Wieprz 1-2 Halny Przyborów 19 września, 11:00
Soła Żywiec 1-2 Skałka II Żabnica 19 września, 11:00
Orzeł Łękawica 1-0 LKS Leśna 19 września, 11:00
Błękitni Żywiec 3-4 Maksymilian Cisiec 19 września, 15:00
Świt Cięcina 3-0 Koszarawa Babia Góra 19 września, 15:00
Podhalanka Milówka 1-0 Magórka Czernichów 18 września, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 1-1 LKS Zarzecze 19 września, 11:00

Kolejka 7 - 25-26 września

LKS Juszczyna 1-4 Jeleśnianka Jeleśnia 26 września, 14:00
LKS Zarzecze 1-2 Podhalanka Milówka 25 września, 16:00
Magórka Czernichów 2-3 Świt Cięcina 26 września, 15:00
Maksymilian Cisiec 3-0 Orzeł Łękawica 26 września, 16:00
LKS Leśna 4-2 Soła Żywiec 26 września, 15:00
Skałka II Żabnica 7-2 Jedność Wieprz 26 września, 11:00
Halny Przyborów 0-6 Soła Rajcza 26 września, 15:00
Błękitni Żywiec 2-2 Koszarawa Babia Góra 26 września, 15:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Halny Przyborów 1-1 LKS Juszczyna 3 października, 15:00
Soła Rajcza 2-3 Skałka II Żabnica 2 października, 15:30
Jedność Wieprz 1-2 LKS Leśna 3 października, 11:00
Soła Żywiec 0-2 Maksymilian Cisiec 3 października, 11:00
Orzeł Łękawica 2-1 Koszarawa Babia Góra 3 października, 11:00
Błękitni Żywiec 1-1 Magórka Czernichów 3 października, 15:00
Świt Cięcina 3-1 LKS Zarzecze 2 października, 15:00
Podhalanka Milówka 4-1 Jeleśnianka Jeleśnia 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

LKS Juszczyna 1-6 Podhalanka Milówka 10 października, 14:00
Jeleśnianka Jeleśnia 0-2 Świt Cięcina 10 października, 11:00
LKS Zarzecze 1-1 Błękitni Żywiec 9 października, 15:00
Magórka Czernichów 3-1 Orzeł Łękawica 10 października, 15:00
Maksymilian Cisiec 3-0 Jedność Wieprz 10 października, 15:00
LKS Leśna 1-1 Soła Rajcza 10 października, 15:00
Skałka II Żabnica 6-1 Halny Przyborów 10 października, 15:00
Soła Żywiec 3-2 Koszarawa Babia Góra 10 października, 11:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Skałka II Żabnica 1-2 LKS Juszczyna 17 października, 15:00
Halny Przyborów 1-2 LKS Leśna 17 października, 15:00
Soła Rajcza 0-2 Maksymilian Cisiec 17 października, 15:00
Jedność Wieprz 1-3 Koszarawa Babia Góra 17 października, 11:00
Soła Żywiec 3-0 Magórka Czernichów 17 października, 11:00
Orzeł Łękawica 0-6 LKS Zarzecze 17 października, 11:00
(wo)
na boisku 3-6 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błękitni Żywiec 2-0 Jeleśnianka Jeleśnia 17 października, 15:00
Świt Cięcina 1-0 Podhalanka Milówka 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

LKS Juszczyna 1-2 Świt Cięcina 24 października, 14:00
Podhalanka Milówka 2-1 Błękitni Żywiec 23 października, 15:00
Jeleśnianka Jeleśnia 4-2 Orzeł Łękawica 24 października, 11:00
LKS Zarzecze 2-1 Soła Żywiec 24 października, 12:00
Magórka Czernichów 3-2 Jedność Wieprz 24 października, 15:00
Maksymilian Cisiec 4-0 Halny Przyborów 24 października, 15:00
LKS Leśna 0-6 Skałka II Żabnica 24 października, 15:00
Soła Rajcza 0-1 Koszarawa Babia Góra 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

LKS Leśna - LKS Juszczyna 31 października, 14:00
(wo)
obustronny walkower / przerwany w 65. minucie przy stanie 1-1 z powodu wtargnięcia kibiców na murawę
Skałka II Żabnica 1-2 Maksymilian Cisiec 31 października, 14:00
Halny Przyborów 2-2 Koszarawa Babia Góra 31 października, 14:00
Soła Rajcza 1-2 Magórka Czernichów 31 października, 14:00
Jedność Wieprz 0-2 LKS Zarzecze 31 października, 11:00
Soła Żywiec 1-1 Jeleśnianka Jeleśnia 31 października, 11:00
Orzeł Łękawica 1-1 Podhalanka Milówka 31 października, 11:00
Błękitni Żywiec 1-0 Świt Cięcina 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

LKS Juszczyna 2-1 Błękitni Żywiec 7 listopada, 13:00
Świt Cięcina 0-0 Orzeł Łękawica 6 listopada, 13:00
Podhalanka Milówka 3-1 Soła Żywiec 6 listopada, 13:00
Jeleśnianka Jeleśnia 5-3 Jedność Wieprz 7 listopada, 11:00
LKS Zarzecze 4-0 Soła Rajcza 6 listopada, 13:00
Magórka Czernichów 2-0 Halny Przyborów 7 listopada, 13:00
Maksymilian Cisiec 1-0 LKS Leśna 7 listopada, 13:00
Skałka II Żabnica 4-1 Koszarawa Babia Góra 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Maksymilian Cisiec 4-0 LKS Juszczyna 11 listopada, 13:00
LKS Leśna 1-1 Koszarawa Babia Góra 11 listopada, 13:00
Skałka II Żabnica 4-2 Magórka Czernichów 11 listopada, 13:00
Halny Przyborów 1-4 LKS Zarzecze 11 listopada, 13:00
Soła Rajcza 3-2 Jeleśnianka Jeleśnia 11 listopada, 13:00
Jedność Wieprz 0-3 Podhalanka Milówka 11 listopada, 11:00
Soła Żywiec 0-2 Świt Cięcina 11 listopada, 11:00
Orzeł Łękawica 0-4 Błękitni Żywiec 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

LKS Juszczyna 1-0 Orzeł Łękawica 14 listopada, 13:00
Błękitni Żywiec 2-0 Soła Żywiec 14 listopada, 13:00
Świt Cięcina 2-1 Jedność Wieprz 13 listopada, 13:00
Podhalanka Milówka 4-1 Soła Rajcza 13 listopada, 13:00
Jeleśnianka Jeleśnia 5-1 Halny Przyborów 14 listopada, 11:00
LKS Zarzecze 1-2 Skałka II Żabnica 13 listopada, 13:00
Magórka Czernichów 2-2 LKS Leśna 14 listopada, 13:00
Maksymilian Cisiec 1-1 Koszarawa Babia Góra 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 26-27 marca

Halny Przyborów 0-5 Podhalanka Milówka 27 marca, 15:00
Koszarawa Babia Góra 3-2 LKS Juszczyna 27 marca, 15:00
Magórka Czernichów 0-4 Maksymilian Cisiec 27 marca, 13:00
LKS Zarzecze 2-2 LKS Leśna 26 marca, 15:00
Jeleśnianka Jeleśnia 1-5 Skałka II Żabnica 27 marca, 11:00
Świt Cięcina 1-1 Soła Rajcza 26 marca, 15:00
Błękitni Żywiec 1-1 Jedność Wieprz 27 marca, 15:00
Orzeł Łękawica 0-2 Soła Żywiec 27 marca, 14:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

LKS Juszczyna 2-2 Soła Żywiec 3 kwietnia, 14:30
Jedność Wieprz 0-0 Orzeł Łękawica 3 kwietnia, 11:00
Soła Rajcza 6-3 Błękitni Żywiec 3 kwietnia, 15:00
Halny Przyborów 0-3 Świt Cięcina 3 kwietnia, 15:00
Skałka II Żabnica 3-0 Podhalanka Milówka 3 kwietnia, 16:00
LKS Leśna 0-1 Jeleśnianka Jeleśnia 3 kwietnia, 15:00
Maksymilian Cisiec 3-0 LKS Zarzecze 3 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Koszarawa Babia Góra 2-2 Magórka Czernichów 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Koszarawa Babia Góra 3-0 LKS Zarzecze 10 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Magórka Czernichów 4-1 LKS Juszczyna 10 kwietnia, 13:00
Jeleśnianka Jeleśnia 2-3 Maksymilian Cisiec 10 kwietnia, 11:00
Podhalanka Milówka 2-0 LKS Leśna 9 kwietnia, 16:00
Świt Cięcina 0-0 Skałka II Żabnica 9 kwietnia, 15:00
Błękitni Żywiec 2-1 Halny Przyborów 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Łękawica 2-3 Soła Rajcza 10 kwietnia, 11:00
Soła Żywiec 0-0 Jedność Wieprz 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

LKS Juszczyna 0-1 Jedność Wieprz 17 kwietnia, 14:30
Soła Rajcza 0-4 Soła Żywiec 17 kwietnia, 15:00
Halny Przyborów 0-1 Orzeł Łękawica 17 kwietnia, 15:00
Skałka II Żabnica 5-1 Błękitni Żywiec 17 kwietnia, 16:00
LKS Leśna 0-3 Świt Cięcina 17 kwietnia, 15:00
Maksymilian Cisiec 1-2 Podhalanka Milówka 17 kwietnia, 16:00
Koszarawa Babia Góra 1-3 Jeleśnianka Jeleśnia 17 kwietnia, 17:00
Magórka Czernichów 3-0 LKS Zarzecze 17 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 0-3 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 20 - 23-25 kwietnia

LKS Juszczyna 3-0 LKS Zarzecze 25 kwietnia, 14:30
(wo)
na boisku 0-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Koszarawa Babia Góra 2-2 Podhalanka Milówka 25 kwietnia, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 2-1 Magórka Czernichów 25 kwietnia, 11:00
Świt Cięcina 2-1 Maksymilian Cisiec 23 kwietnia, 15:00
Błękitni Żywiec 1-1 LKS Leśna 25 kwietnia, 15:00
Orzeł Łękawica 0-9 Skałka II Żabnica 25 kwietnia, 11:00
Soła Żywiec 4-0 Halny Przyborów 25 kwietnia, 11:00
Jedność Wieprz 0-2 Soła Rajcza 25 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia

LKS Juszczyna 2-1 Soła Rajcza 30 kwietnia, 16:00
Halny Przyborów 0-5 Jedność Wieprz 30 kwietnia, 16:00
Skałka II Żabnica 4-2 Soła Żywiec 30 kwietnia, 11:00
LKS Leśna 2-2 Orzeł Łękawica 30 kwietnia, 16:00
Maksymilian Cisiec 1-1 Błękitni Żywiec 30 kwietnia, 16:00
Koszarawa Babia Góra 2-3 Świt Cięcina 30 kwietnia, 17:00
Magórka Czernichów 3-1 Podhalanka Milówka 30 kwietnia, 16:00
LKS Zarzecze 3-3 Jeleśnianka Jeleśnia 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Koszarawa Babia Góra 3-0 Błękitni Żywiec 3 maja, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 10-1 LKS Juszczyna 3 maja, 11:00
Podhalanka Milówka 1-1 LKS Zarzecze 3 maja, 16:00
Świt Cięcina 2-2 Magórka Czernichów 3 maja, 15:00
Orzeł Łękawica 2-3 Maksymilian Cisiec 3 maja, 11:00
Soła Żywiec 0-1 LKS Leśna 3 maja, 11:00
Jedność Wieprz 1-1 Skałka II Żabnica 3 maja, 11:00
Soła Rajcza 5-0 Halny Przyborów 3 maja, 15:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

LKS Juszczyna 3-1 Halny Przyborów 8 maja, 14:30
Skałka II Żabnica 2-1 Soła Rajcza 8 maja, 16:00
LKS Leśna 0-1 Jedność Wieprz 8 maja, 15:00
Maksymilian Cisiec 1-1 Soła Żywiec 8 maja, 16:00
Koszarawa Babia Góra 0-1 Orzeł Łękawica 8 maja, 17:00
Magórka Czernichów 2-2 Błękitni Żywiec 8 maja, 13:00
LKS Zarzecze 2-2 Świt Cięcina 7 maja, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 2-3 Podhalanka Milówka 8 maja, 11:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Koszarawa Babia Góra 3-3 Soła Żywiec 15 maja, 16:00
Podhalanka Milówka 2-1 LKS Juszczyna 14 maja, 16:00
Świt Cięcina 3-0 Jeleśnianka Jeleśnia 15 maja, 15:00
Błękitni Żywiec 2-0 LKS Zarzecze 15 maja, 15:00
Orzeł Łękawica 2-2 Magórka Czernichów 15 maja, 11:00
Jedność Wieprz 1-1 Maksymilian Cisiec 15 maja, 11:00
Soła Rajcza 6-1 LKS Leśna 15 maja, 15:00
Halny Przyborów 0-10 Skałka II Żabnica 15 maja, 15:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

LKS Juszczyna 0-3 Skałka II Żabnica 21 maja, 17:00
LKS Leśna 1-0 Halny Przyborów 22 maja, 15:00
Maksymilian Cisiec 0-3 Soła Rajcza 22 maja, 16:00
Koszarawa Babia Góra 1-0 Jedność Wieprz 21 maja, 16:00
Magórka Czernichów 1-1 Soła Żywiec 22 maja, 13:00
LKS Zarzecze 0-0 Orzeł Łękawica 21 maja, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 1-1 Błękitni Żywiec 22 maja, 11:00
Podhalanka Milówka 1-1 Świt Cięcina 21 maja, 16:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Koszarawa Babia Góra 2-0 Soła Rajcza 29 maja, 16:00
Świt Cięcina 2-0 LKS Juszczyna 29 maja, 15:00
Błękitni Żywiec 1-0 Podhalanka Milówka 29 maja, 15:00
Orzeł Łękawica 3-5 Jeleśnianka Jeleśnia 29 maja, 11:00
Soła Żywiec 3-1 LKS Zarzecze 29 maja, 11:00
Jedność Wieprz 2-2 Magórka Czernichów 28 maja, 17:00
Halny Przyborów 2-8 Maksymilian Cisiec 29 maja, 15:00
Skałka II Żabnica 6-2 LKS Leśna 29 maja, 16:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

LKS Juszczyna 2-0 LKS Leśna 5 czerwca, 14:30
Maksymilian Cisiec 0-9 Skałka II Żabnica 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Koszarawa Babia Góra 3-0 Halny Przyborów 5 czerwca, 16:00
Magórka Czernichów 0-1 Soła Rajcza 5 czerwca, 13:00
LKS Zarzecze 3-1 Jedność Wieprz 4 czerwca, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 0-7 Soła Żywiec 5 czerwca, 11:00
Podhalanka Milówka 5-1 Orzeł Łękawica 4 czerwca, 11:00
Świt Cięcina 2-0 Błękitni Żywiec 4 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Koszarawa Babia Góra 0-4 Skałka II Żabnica 12 czerwca, 16:00
Błękitni Żywiec 1-0 LKS Juszczyna 12 czerwca, 15:00
Orzeł Łękawica 0-1 Świt Cięcina 12 czerwca, 11:00
Soła Żywiec 1-1 Podhalanka Milówka 12 czerwca, 11:00
Jedność Wieprz 2-1 Jeleśnianka Jeleśnia 12 czerwca, 11:00
Soła Rajcza 0-5 LKS Zarzecze 12 czerwca, 15:00
Halny Przyborów 2-3 Magórka Czernichów 12 czerwca, 15:00
LKS Leśna 1-2 Maksymilian Cisiec 12 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

LKS Juszczyna 2-2 Maksymilian Cisiec 19 czerwca, 17:00
Koszarawa Babia Góra 2-0 LKS Leśna 19 czerwca, 17:00
Magórka Czernichów 1-4 Skałka II Żabnica 19 czerwca, 17:00
LKS Zarzecze 5-0 Halny Przyborów 19 czerwca, 17:00
Jeleśnianka Jeleśnia 3-0 Soła Rajcza 19 czerwca, 11:00
(wo)
przerwany w 78. minucie przy stanie 2-1 z powodu zejścia drużyny gości z boiska w wyniku przepychanki między zawodnikiem gości a kibicem gospodarzy
Podhalanka Milówka 5-1 Jedność Wieprz 19 czerwca, 17:00
Świt Cięcina 3-2 Soła Żywiec 19 czerwca, 17:00
Błękitni Żywiec 1-1 Orzeł Łękawica 19 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 26 czerwca

Koszarawa Babia Góra 1-1 Maksymilian Cisiec 26 czerwca, 15:00
Orzeł Łękawica 1-1 LKS Juszczyna 26 czerwca, 17:00
Soła Żywiec 5-0 Błękitni Żywiec 25 czerwca, 15:00
Jedność Wieprz 1-0 Świt Cięcina 26 czerwca, 17:00
Soła Rajcza 1-2 Podhalanka Milówka 26 czerwca, 17:00
Halny Przyborów 1-1 Jeleśnianka Jeleśnia 26 czerwca, 17:00
Skałka II Żabnica 2-2 LKS Zarzecze 26 czerwca, 17:00
LKS Leśna 4-1 Magórka Czernichów 26 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2010/2011 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2010/2011 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2010/2011 (Skoczów)

Klasa B 2010/2011 (Żywiec)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas