[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Echo Biesowice 22 45 14 3 5 67-32 8 3 0 44-14 6 0 5 23-18
2.  Wybrzeże Objazda 22 42 12 6 4 54-34 6 2 3 27-19 6 4 1 27-15
3.  Granit Kończewo 22 39 11 6 5 57-29 7 3 1 33-13 4 3 4 24-16
4.  Rowokół Smołdzino 22 38 11 5 6 38-31 5 4 2 15-9 6 1 4 23-22 2 4 1 1 0 7-4
5.  ZS Damnica 22 38 12 2 8 57-49 8 0 3 30-13 4 2 5 27-36 2 1 0 1 1 4-7
6.  Barton Barcino 22 30 8 6 8 39-39 3 3 5 15-19 5 3 3 24-20
7.  Jantaria Pobłocie 22 28 7 7 8 41-47 3 4 4 26-25 4 3 4 15-22
8.  Leśnik Cewice 22 25 7 4 11 34-55 6 1 4 24-24 1 3 7 10-31
9.  Garbarnia Kępice 22 24 6 6 10 42-39 4 1 6 21-17 2 5 4 21-22
10.  LKS Łebunia 22 21 6 3 13 35-50 4 2 5 23-21 2 1 8 12-29
11.  Unia Korzybie 22 20 5 5 12 45-69 3 3 5 28-32 2 2 7 17-37
12.  Błękitni Główczyce 22 18 5 3 14 30-65 4 2 5 19-28 1 1 9 11-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Echo Biesowice    1-1 2-0 1-1 9-2 4-4 6-0 5-1 5-2 6-2 3-1 2-0 
 2 Wybrzeże Objazda1-0     1-2 0-2 5-3 3-6 1-1 3-0 2-2 2-0 6-2 3-1 
 3 Granit Kończewo4-0 2-2     5-0 2-5 1-1 2-1 4-0 0-0 4-1 5-2 4-1 
 4 Rowokół Smołdzino0-1 0-2 1-0     1-1 1-0 1-1 3-0* 3-3 0-0 3-1 2-0 
 5 ZS Damnica2-0 4-2 2-1 3-6     0-1 0-1 4-0 1-0 4-1 8-1 2-0 
 6 Barton Barcino1-3 1-3 1-1 0-2 1-2     4-1 0-0 4-2 0-3 1-0 2-2 
 7 Jantaria Pobłocie0-2 2-2 2-1 3-6 2-4 2-3     2-2 2-2 4-1 2-2 5-0 
 8 Leśnik Cewice1-3 0-0 1-8 2-0 4-2 2-0 1-2     0-4 2-0 5-2 6-3 
 9 Garbarnia Kępice2-1 2-4 2-3 1-2 1-1 2-0 5-0 0-2     4-0 1-2 1-2 
 10 LKS Łebunia3-2 1-2 1-5 3-1 2-3 1-2 0-0 3-0 2-2     2-3 5-1 
 11 Unia Korzybie3-6 2-6 2-2 1-2 6-3 3-3 1-3 3-3 2-1 0-2     5-1 
 12 Błękitni Główczyce1-5 0-3 1-1 3-1 3-1 1-4 1-5 4-2 1-3 3-2 1-1     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Barton Barcino 1-3 Echo Biesowice
Błękitni Główczyce 1-5 Jantaria Pobłocie 15 września
Unia Korzybie 2-1 Garbarnia Kępice
Leśnik Cewice 2-0 LKS Łebunia
Rowokół Smołdzino 1-0 Granit Kończewo
Wybrzeże Objazda 5-3 ZS Damnica

Kolejka 2 - 4-5 września

Echo Biesowice 9-2 ZS Damnica
Granit Kończewo 2-2 Wybrzeże Objazda
LKS Łebunia 3-1 Rowokół Smołdzino
Garbarnia Kępice 0-2 Leśnik Cewice
Jantaria Pobłocie 2-2 Unia Korzybie
Barton Barcino 2-2 Błękitni Główczyce

Kolejka 3 - 11-12 września

Błękitni Główczyce 1-5 Echo Biesowice
Unia Korzybie 3-3 Barton Barcino
Leśnik Cewice 1-2 Jantaria Pobłocie
Rowokół Smołdzino 3-3 Garbarnia Kępice
Wybrzeże Objazda 2-0 LKS Łebunia
ZS Damnica 2-1 Granit Kończewo

Kolejka 4 - 18-19 września

Echo Biesowice 2-0 Granit Kończewo
LKS Łebunia 2-3 ZS Damnica
Garbarnia Kępice 2-4 Wybrzeże Objazda
Jantaria Pobłocie 3-6 Rowokół Smołdzino
Barton Barcino 0-0 Leśnik Cewice
Błękitni Główczyce 1-1 Unia Korzybie

Kolejka 5 - 25-26 września

Unia Korzybie 3-6 Echo Biesowice
Leśnik Cewice 6-3 Błękitni Główczyce
Rowokół Smołdzino 1-0 Barton Barcino
Wybrzeże Objazda 1-1 Jantaria Pobłocie
ZS Damnica 1-0 Garbarnia Kępice
Granit Kończewo 4-1 LKS Łebunia

Kolejka 6 - 2-3 października

Echo Biesowice 6-2 LKS Łebunia
Garbarnia Kępice 2-3 Granit Kończewo
Jantaria Pobłocie 2-4 ZS Damnica
Barton Barcino 1-3 Wybrzeże Objazda
Błękitni Główczyce 3-1 Rowokół Smołdzino
Unia Korzybie 3-3 Leśnik Cewice

Kolejka 7 - 9-10 października

Leśnik Cewice 1-3 Echo Biesowice
Rowokół Smołdzino 3-1 Unia Korzybie
Wybrzeże Objazda 3-1 Błękitni Główczyce
ZS Damnica 0-1 Barton Barcino
Granit Kończewo 2-1 Jantaria Pobłocie
LKS Łebunia 2-2 Garbarnia Kępice

Kolejka 8 - 16-17 października

Echo Biesowice 5-2 Garbarnia Kępice
Jantaria Pobłocie 4-1 LKS Łebunia
Barton Barcino 1-1 Granit Kończewo
Błękitni Główczyce 3-1 ZS Damnica
Unia Korzybie 2-6 Wybrzeże Objazda
Leśnik Cewice 2-0 Rowokół Smołdzino

Kolejka 9 - 23-24 października

Rowokół Smołdzino 0-1 Echo Biesowice
Wybrzeże Objazda 3-0 Leśnik Cewice
ZS Damnica 8-1 Unia Korzybie
Granit Kończewo 4-1 Błękitni Główczyce
LKS Łebunia 1-2 Barton Barcino
Garbarnia Kępice 5-0 Jantaria Pobłocie

Kolejka 10 - 30-31 października

Echo Biesowice 6-0 Jantaria Pobłocie
Barton Barcino 4-2 Garbarnia Kępice
Błękitni Główczyce 3-2 LKS Łebunia
Unia Korzybie 2-2 Granit Kończewo
Leśnik Cewice 4-2 ZS Damnica
Rowokół Smołdzino 0-2 Wybrzeże Objazda

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Wybrzeże Objazda 1-0 Echo Biesowice
ZS Damnica 3-6 Rowokół Smołdzino
Granit Kończewo 4-0 Leśnik Cewice
LKS Łebunia 2-3 Unia Korzybie
Garbarnia Kępice 1-2 Błękitni Główczyce
Jantaria Pobłocie 2-3 Barton Barcino

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Echo Biesowice 4-4 Barton Barcino
Jantaria Pobłocie 5-0 Błękitni Główczyce
Garbarnia Kępice 1-2 Unia Korzybie
LKS Łebunia 3-0 Leśnik Cewice
Granit Kończewo 5-0 Rowokół Smołdzino
ZS Damnica 4-2 Wybrzeże Objazda

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

ZS Damnica 2-0 Echo Biesowice
Wybrzeże Objazda 1-2 Granit Kończewo
Rowokół Smołdzino 0-0 LKS Łebunia
Leśnik Cewice 0-4 Garbarnia Kępice
Unia Korzybie 1-3 Jantaria Pobłocie
Błękitni Główczyce 1-4 Barton Barcino

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Echo Biesowice 2-0 Błękitni Główczyce
Barton Barcino 1-0 Unia Korzybie
Jantaria Pobłocie 2-2 Leśnik Cewice
Garbarnia Kępice 1-2 Rowokół Smołdzino
LKS Łebunia 1-2 Wybrzeże Objazda
Granit Kończewo 2-5 ZS Damnica

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Granit Kończewo 4-0 Echo Biesowice
ZS Damnica 4-1 LKS Łebunia
Wybrzeże Objazda 2-2 Garbarnia Kępice
Rowokół Smołdzino 1-1 Jantaria Pobłocie
Leśnik Cewice 2-0 Barton Barcino
Unia Korzybie 5-1 Błękitni Główczyce

Kolejka 16 - 7-8 maja

Echo Biesowice 3-1 Unia Korzybie
Błękitni Główczyce 4-2 Leśnik Cewice
Barton Barcino 0-2 Rowokół Smołdzino
Jantaria Pobłocie 2-2 Wybrzeże Objazda
Garbarnia Kępice 1-1 ZS Damnica
LKS Łebunia 1-5 Granit Kończewo

Kolejka 17 - 14-15 maja

LKS Łebunia 3-2 Echo Biesowice
Granit Kończewo 0-0 Garbarnia Kępice
ZS Damnica 0-1 Jantaria Pobłocie
Wybrzeże Objazda 3-6 Barton Barcino
Rowokół Smołdzino 2-0 Błękitni Główczyce
Leśnik Cewice 5-2 Unia Korzybie

Kolejka 18 - 21-22 maja

Echo Biesowice 5-1 Leśnik Cewice
Unia Korzybie 1-2 Rowokół Smołdzino
Błękitni Główczyce 0-3 Wybrzeże Objazda
Barton Barcino 1-2 ZS Damnica
Jantaria Pobłocie 2-1 Granit Kończewo
Garbarnia Kępice 4-0 LKS Łebunia

Kolejka 19 - 28-29 maja

Garbarnia Kępice 2-1 Echo Biesowice
LKS Łebunia 0-0 Jantaria Pobłocie
Granit Kończewo 1-1 Barton Barcino
ZS Damnica 2-0 Błękitni Główczyce
Wybrzeże Objazda 6-2 Unia Korzybie
Rowokół Smołdzino 3-0 Leśnik Cewice
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Echo Biesowice 1-1 Rowokół Smołdzino
Leśnik Cewice 0-0 Wybrzeże Objazda
Unia Korzybie 6-3 ZS Damnica
Błękitni Główczyce 1-1 Granit Kończewo
Barton Barcino 0-3 LKS Łebunia
Jantaria Pobłocie 2-2 Garbarnia Kępice

Kolejka 21 - 12 czerwca

Jantaria Pobłocie 0-2 Echo Biesowice
Garbarnia Kępice 2-0 Barton Barcino
LKS Łebunia 5-1 Błękitni Główczyce
Granit Kończewo 5-2 Unia Korzybie
ZS Damnica 4-0 Leśnik Cewice
Wybrzeże Objazda 0-2 Rowokół Smołdzino

Kolejka 22 - 19 czerwca

Echo Biesowice 1-1 Wybrzeże Objazda
Rowokół Smołdzino 1-1 ZS Damnica
Leśnik Cewice 1-8 Granit Kończewo
Unia Korzybie 0-2 LKS Łebunia
Błękitni Główczyce 1-3 Garbarnia Kępice
Barton Barcino 4-1 Jantaria Pobłocie

Baraże o utrzymanie w klasie A (Słupsk)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Słupsk)

Klasa A 2010/2011 (Słupsk II)

Klasa B 2010/2011 (Słupsk I)
Klasa B 2010/2011 (Słupsk II)
Klasa B 2010/2011 (Słupsk III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas