[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Słupsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza Borzytuchom 20 47 15 2 3 63-23 9 0 1 38-9 6 2 2 25-14
2.  Lipniczanka Lipnica 20 44 13 5 2 65-29 7 2 1 40-12 6 3 1 25-17
3.  Zorza Słosinko 20 38 12 2 6 55-36 7 1 2 30-12 5 1 4 25-24
4.  Arkonia Pomysk Wielki 20 29 8 5 7 43-41 4 2 4 19-17 4 3 3 24-24
5.  Czarni II Czarne 20 26 8 2 10 56-44 7 1 2 43-19 1 1 8 13-25 2 6 2 0 0 7-0
6.  Victoria Szczytno 20 26 7 5 8 37-45 5 2 3 21-15 2 3 5 16-30 2 0 0 0 2 0-7
7.  Victoria Dąbrówka 20 23 7 2 11 35-62 5 2 3 20-20 2 0 8 15-42
8.  Juve Uniechów 20 22 7 1 12 34-74 6 1 3 23-28 1 0 9 11-46 2 6 2 0 0 5-1
9.  Stegna Parchowo 20 22 6 4 10 39-52 4 2 4 29-27 2 2 6 10-25 2 0 0 0 2 1-5
10.  Magic Niezabyszewo 20 19 5 4 11 26-33 3 3 4 14-12 2 1 7 12-21
11.  Grom Nakla 20 13 3 4 13 26-46 3 2 5 15-19 0 2 8 11-27
Błękitni Motarzyno wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Zawisza Borzytuchom    2-3 5-1 2-1 2-1 5-1 8-0 6-0 2-1 4-0 2-1 
 2 Lipniczanka Lipnica0-1     3-3 6-0 3-1 5-1 6-1 8-1 1-1 3-2 5-1 
 3 Zorza Słosinko3-1 3-4     2-2 3-0 2-0 0-1 4-0 6-0 3-2 4-2 
 4 Arkonia Pomysk Wielki0-1 1-1 1-3     3-1 3-4 3-1 2-1 1-2 2-2 3-1 
 5 Czarni II Czarne2-2 5-0 6-1 1-3     4-0 7-3 6-5 8-2 1-2 3-1 
 6 Victoria Szczytno4-2 0-1 1-2 4-3 0-3*     4-1 3-0 0-0 4-2 1-1 
 7 Victoria Dąbrówka1-5 0-3* 2-1 2-6 1-1 1-1     8-1 2-1 1-0 2-1 
 8 Juve Uniechów1-7 0-4 1-6 1-1 4-2 4-2 4-3     3-1 2-1 3-1 
 9 Stegna Parchowo2-2 2-5 4-2 4-5 5-3 4-4 5-2 0-2     0-1 3-1 
 10 Magic Niezabyszewo0-1 2-2 1-3 0-0 1-0 0-1 *** 7-0 2-1     1-1 
 11 Grom Nakla1-3 2-2 0-3 2-3 3-1 2-2 2-3 2-1 0-1 1-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: Lipniczanka Lipnica.
 
Grom Nakla 0-1 Stegna Parchowo
Zawisza Borzytuchom 8-0 Victoria Dąbrówka
Czarni II Czarne 1-3 Arkonia Pomysk Wielki
Zorza Słosinko 4-0 Juve Uniechów
Magic Niezabyszewo 0-1 Victoria Szczytno

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Victoria Dąbrówka.
 
Stegna Parchowo 4-4 Victoria Szczytno
Juve Uniechów 2-1 Magic Niezabyszewo
Arkonia Pomysk Wielki 1-3 Zorza Słosinko
Grom Nakla 1-3 Zawisza Borzytuchom
Czarni II Czarne 5-0 Lipniczanka Lipnica

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: Grom Nakla.
 
Zawisza Borzytuchom 2-1 Stegna Parchowo
Czarni II Czarne 7-3 Victoria Dąbrówka
Zorza Słosinko 3-4 Lipniczanka Lipnica
Magic Niezabyszewo 0-0 Arkonia Pomysk Wielki
Victoria Szczytno 3-0 Juve Uniechów

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: Zawisza Borzytuchom.
 
Stegna Parchowo 0-2 Juve Uniechów
Arkonia Pomysk Wielki 3-4 Victoria Szczytno
Victoria Dąbrówka 2-1 Zorza Słosinko
Grom Nakla 3-1 Czarni II Czarne
Magic Niezabyszewo 2-2 Lipniczanka Lipnica

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: Stegna Parchowo.
 
Czarni II Czarne 2-2 Zawisza Borzytuchom
Zorza Słosinko 4-2 Grom Nakla
Magic Niezabyszewo - Victoria Dąbrówka
(wo)
na boisku 0-1, nieuprawnieni zawodnicy
Victoria Szczytno 0-1 Lipniczanka Lipnica
Juve Uniechów 1-1 Arkonia Pomysk Wielki

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: Czarni II Czarne.
 
Stegna Parchowo 4-5 Arkonia Pomysk Wielki
Victoria Dąbrówka 1-1 Victoria Szczytno
Grom Nakla 1-0 Magic Niezabyszewo
Zawisza Borzytuchom 5-1 Zorza Słosinko
Juve Uniechów 0-4 Lipniczanka Lipnica

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: Zorza Słosinko.
 
Czarni II Czarne 8-2 Stegna Parchowo
Magic Niezabyszewo 0-1 Zawisza Borzytuchom
Victoria Szczytno 1-1 Grom Nakla
Juve Uniechów 4-3 Victoria Dąbrówka
Arkonia Pomysk Wielki 1-1 Lipniczanka Lipnica

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: Magic Niezabyszewo.
 
Stegna Parchowo 2-5 Lipniczanka Lipnica
Victoria Dąbrówka 2-6 Arkonia Pomysk Wielki
Grom Nakla 2-1 Juve Uniechów
Zawisza Borzytuchom 5-1 Victoria Szczytno
Czarni II Czarne 6-1 Zorza Słosinko

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Victoria Szczytno.
 
Zorza Słosinko 6-0 Stegna Parchowo
Magic Niezabyszewo 1-0 Czarni II Czarne
Juve Uniechów 1-7 Zawisza Borzytuchom
Arkonia Pomysk Wielki 3-1 Grom Nakla
Lipniczanka Lipnica 6-1 Victoria Dąbrówka

Kolejka 10 - 30-31 października

Pauza: Juve Uniechów.
 
Stegna Parchowo 5-2 Victoria Dąbrówka
Grom Nakla 2-2 Lipniczanka Lipnica
Zawisza Borzytuchom 2-1 Arkonia Pomysk Wielki
Czarni II Czarne 4-0 Victoria Szczytno
Zorza Słosinko 3-2 Magic Niezabyszewo

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Pauza: Arkonia Pomysk Wielki.
 
Magic Niezabyszewo 2-1 Stegna Parchowo
Victoria Szczytno 1-2 Zorza Słosinko
Juve Uniechów 4-2 Czarni II Czarne
Victoria Dąbrówka 2-1 Grom Nakla
Zawisza Borzytuchom 2-3 Lipniczanka Lipnica

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: Lipniczanka Lipnica.
 
Stegna Parchowo 3-1 Grom Nakla
Victoria Dąbrówka 1-5 Zawisza Borzytuchom
Arkonia Pomysk Wielki 3-1 Czarni II Czarne
Juve Uniechów 1-6 Zorza Słosinko
Victoria Szczytno 4-2 Magic Niezabyszewo

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Victoria Dąbrówka.
 
Lipniczanka Lipnica 3-1 Czarni II Czarne
Victoria Szczytno 0-0 Stegna Parchowo
Magic Niezabyszewo 7-0 Juve Uniechów
Zorza Słosinko 2-2 Arkonia Pomysk Wielki
Zawisza Borzytuchom 2-1 Grom Nakla

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: Grom Nakla.
 
Stegna Parchowo 2-2 Zawisza Borzytuchom
Victoria Dąbrówka 1-1 Czarni II Czarne
Lipniczanka Lipnica 3-3 Zorza Słosinko
Arkonia Pomysk Wielki 2-2 Magic Niezabyszewo
Juve Uniechów 4-2 Victoria Szczytno

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Zawisza Borzytuchom.
 
Lipniczanka Lipnica 3-2 Magic Niezabyszewo
Juve Uniechów 3-1 Stegna Parchowo
Victoria Szczytno 4-3 Arkonia Pomysk Wielki
Zorza Słosinko 0-1 Victoria Dąbrówka
Czarni II Czarne 3-1 Grom Nakla

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pauza: Stegna Parchowo.
 
Zawisza Borzytuchom 2-1 Czarni II Czarne
Grom Nakla 0-3 Zorza Słosinko
Victoria Dąbrówka 1-0 Magic Niezabyszewo
Lipniczanka Lipnica 5-1 Victoria Szczytno
Arkonia Pomysk Wielki 2-1 Juve Uniechów

Kolejka 17 - 14-15 maja

Pauza: Czarni II Czarne.
 
Lipniczanka Lipnica 8-1 Juve Uniechów
Arkonia Pomysk Wielki 1-2 Stegna Parchowo
Victoria Szczytno 4-1 Victoria Dąbrówka
Magic Niezabyszewo 1-1 Grom Nakla
Zorza Słosinko 3-1 Zawisza Borzytuchom

Kolejka 18 - 21-22 maja

Pauza: Zorza Słosinko.
 
Stegna Parchowo 5-3 Czarni II Czarne
Zawisza Borzytuchom 4-0 Magic Niezabyszewo
Grom Nakla 2-2 Victoria Szczytno
Victoria Dąbrówka 8-1 Juve Uniechów
Lipniczanka Lipnica 6-0 Arkonia Pomysk Wielki

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: Magic Niezabyszewo.
 
Lipniczanka Lipnica 1-1 Stegna Parchowo
Arkonia Pomysk Wielki 3-1 Victoria Dąbrówka
Juve Uniechów 3-1 Grom Nakla
Victoria Szczytno 4-2 Zawisza Borzytuchom
Zorza Słosinko 3-0 Czarni II Czarne

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: Victoria Szczytno.
 
Stegna Parchowo 4-2 Zorza Słosinko
Czarni II Czarne 1-2 Magic Niezabyszewo
Zawisza Borzytuchom 6-0 Juve Uniechów
Grom Nakla 2-3 Arkonia Pomysk Wielki
Victoria Dąbrówka 0-3 Lipniczanka Lipnica
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 21 - 12 czerwca

Pauza: Juve Uniechów.
 
Victoria Dąbrówka 2-1 Stegna Parchowo
Lipniczanka Lipnica 5-1 Grom Nakla
Arkonia Pomysk Wielki 0-1 Zawisza Borzytuchom
Victoria Szczytno 0-3 Czarni II Czarne
(wo)
na boisku 6-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Magic Niezabyszewo 1-3 Zorza Słosinko
w Bytowie

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pauza: Arkonia Pomysk Wielki.
 
Lipniczanka Lipnica 0-1 Zawisza Borzytuchom
Stegna Parchowo 0-1 Magic Niezabyszewo
Zorza Słosinko 2-0 Victoria Szczytno
Czarni II Czarne 6-5 Juve Uniechów
Grom Nakla 2-3 Victoria Dąbrówka

Baraże o utrzymanie w klasie A (Słupsk)

Klasa A 2010/2011 (Słupsk I)
Klasa A 2010/2011 (Słupsk II)

Klasa B 2010/2011 (Słupsk I)
Klasa B 2010/2011 (Słupsk II)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas