[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2010/2011, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granat Skarżysko-Kamienna 30 68 20 8 2 71-23 10 4 1 31-11 10 4 1 40-12
2.  Łysica Bodzentyn 30 66 20 6 4 64-21 11 3 1 41-10 9 3 3 23-11
3.  Pogoń 1945 Staszów 30 59 18 5 7 55-27 9 3 3 27-13 9 2 4 28-14 2 6 2 0 0 4-1
4.  Wisła Sandomierz 30 59 17 8 5 56-31 10 3 2 31-12 7 5 3 25-19 2 0 0 0 2 1-4
5.  Sparta Kazimierza Wielka 30 48 13 9 8 38-32 7 7 1 22-13 6 2 7 16-19
6.  Lubrzanka Kajetanów 30 44 12 8 10 42-35 8 2 5 27-19 4 6 5 15-16
7.  Alit Ożarów 30 42 13 3 14 42-49 9 2 4 26-19 4 1 10 16-30 2 4 1 1 0 4-3
8.  Hetman Włoszczowa 30 42 12 6 12 35-32 8 2 5 19-12 4 4 7 16-20 2 1 0 1 1 3-4
9.  ŁKS Łagów 30 41 11 8 11 36-37 5 5 5 18-18 6 3 6 18-19
10.  Partyzant Radoszyce 30 40 12 4 14 38-48 8 2 5 18-14 4 2 9 20-34
11.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 36 10 6 14 32-38 8 2 5 21-16 2 4 9 11-22
12.  KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 30 34 10 4 16 45-43 7 2 6 31-18 3 2 10 14-25
13.  Spartakus Razem Daleszyce 30 26 6 8 16 41-57 4 3 8 26-27 2 5 8 15-30 2 3 1 0 1 5-3
14.  Piaskowianka Piaski 30 26 7 5 18 24-66 4 2 9 13-27 3 3 9 11-39 2 3 1 0 1 3-5
15.  Neptun Końskie 30 22 5 7 18 19-51 3 5 7 14-21 2 2 11 5-30
16.  Lechia Strawczyn 30 19 6 1 23 31-79 3 1 11 16-38 3 0 12 15-41
Spadkowicz z III ligi MKS Stąporków wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Spartakus Razem Daleszyce.
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Piaskowianka Piaski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Granat Skarżysko-Kamienna    1-0 1-1 4-1 1-1 0-0 0-1 1-0 5-2 4-1 1-1 4-2 4-1 2-0 2-0 1-0 
 2 Łysica Bodzentyn0-0     3-0 1-2 2-1 1-1 5-1 2-1 2-0 2-0 4-0 3-1 0-0 6-1 2-0 8-2 
 3 Pogoń 1945 Staszów0-2 0-1     2-1 2-0 3-1 1-1 0-0 0-2 3-2 1-0 1-1 3-0 4-0 4-0 3-2 
 4 Wisła Sandomierz1-0 1-1 0-2     2-0 1-1 3-1 2-1 2-1 1-1 2-0 1-0 4-1 1-2 2-0 8-1 
 5 Sparta Kazimierza Wielka3-3 1-1 1-0 1-1     1-1 3-0 1-0 0-0 1-0 2-2 2-1 2-0 1-1 0-2 3-1 
 6 Lubrzanka Kajetanów0-3 0-1 1-4 1-1 0-1     1-0 1-1 1-3 6-1 1-0 3-2 2-1 6-0 2-0 2-1 
 7 Alit Ożarów0-4 2-0 0-3 1-1 0-1 2-1     2-2 0-3 4-2 1-0 2-1 1-0 5-0 4-0 2-1 
 8 Hetman Włoszczowa1-3 0-1 1-0 1-1 1-0 1-2 1-2     3-0 3-0 1-0 1-0 1-1 2-1 2-0 0-1 
 9 ŁKS Łagów1-1 0-3 2-1 1-3 4-0 1-2 3-2 1-1     1-1 1-1 1-0 1-1 0-1 0-1 1-0 
 10 Partyzant Radoszyce0-4 1-2 0-1 0-2 0-0 1-0 3-0 0-2 1-0     1-0 1-1 3-1 1-0 3-1 3-0 
 11 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)1-2 2-1 1-3 2-1 1-2 1-0 2-0 2-1 0-2 3-1     0-1 0-0 1-1 3-0 2-1 
 12 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski0-2 1-1 0-1 1-2 1-5 2-0 2-0 4-0 0-1 1-2 1-1     6-1 7-2 4-0 1-0 
 13 Spartakus Razem Daleszyce1-2 1-3 2-2 2-3 4-1 1-2 3-0 0-3 0-0 3-1 1-3 4-1     1-2 1-1 2-3 
 14 Piaskowianka Piaski1-5 0-3* 1-5 2-4 1-0 0-0 3-1 0-1 1-2 0-1 2-0 1-0 1-4     0-0 0-1 
 15 Neptun Końskie1-1 0-2 0-3 0-0 0-3 1-1 0-3 3-1 2-0 1-3 0-1 0-1 1-1 0-0     5-1 
 16 Lechia Strawczyn2-8 1-3 1-2 0-2 0-1 0-3 0-4 1-2 2-2 1-4 3-2 1-2 1-3 2-0 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Lubrzanka Kajetanów 2-0 Neptun Końskie 15 sierpnia, 17:00
Piaskowianka Piaski 1-5 Pogoń 1945 Staszów 15 sierpnia, 17:00
Lechia Strawczyn 0-4 Alit Ożarów 14 sierpnia, 11:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-2 ŁKS Łagów 14 sierpnia, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Spartakus Razem Daleszyce 1-3 Łysica Bodzentyn 15 sierpnia, 16:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Hetman Włoszczowa 15 sierpnia, 11:35
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Wisła Sandomierz 15 sierpnia, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu protestu sędziów
Partyzant Radoszyce 0-4 Granat Skarżysko-Kamienna 25 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Neptun Końskie 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 21 sierpnia, 17:00
Wisła Sandomierz 1-1 Partyzant Radoszyce 22 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 22 sierpnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 3-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 21 sierpnia, 11:00
ŁKS Łagów 1-1 Spartakus Razem Daleszyce 22 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 21 sierpnia, 11:00
w Ćmielowie
Pogoń 1945 Staszów 3-2 Lechia Strawczyn 22 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 6-0 Piaskowianka Piaski 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Piaskowianka Piaski 0-0 Neptun Końskie 29 sierpnia, 17:00
Lechia Strawczyn 0-3 Lubrzanka Kajetanów 28 sierpnia, 11:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-3 Pogoń 1945 Staszów 28 sierpnia, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 3-0 Alit Ożarów 29 sierpnia, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 ŁKS Łagów 29 sierpnia, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Łysica Bodzentyn 29 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-2 Hetman Włoszczowa 29 sierpnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-1 Wisła Sandomierz 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Neptun Końskie 0-0 Wisła Sandomierz 5 września, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-3 Granat Skarżysko-Kamienna 5 września, 17:00
Łysica Bodzentyn 2-0 Partyzant Radoszyce 5 września, 17:00
ŁKS Łagów 4-0 Sparta Kazimierza Wielka 15 września, 16:00
w pierwotnym terminie (5 września, 19:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit Ożarów 2-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4 września, 17:00
w Ćmielowie
Pogoń 1945 Staszów 3-0 Spartakus Razem Daleszyce 5 września, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5 września, 17:00
Piaskowianka Piaski 0-1 Lechia Strawczyn 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Lechia Strawczyn 1-0 Neptun Końskie 12 września, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Piaskowianka Piaski 11 września, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-2 Lubrzanka Kajetanów 12 września, 16:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Pogoń 1945 Staszów 12 września, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Alit Ożarów 11 września, 16:30
w Cudzynowicach
Partyzant Radoszyce 1-0 ŁKS Łagów 12 września, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Łysica Bodzentyn 11 września, 16:00
Wisła Sandomierz 2-1 Hetman Włoszczowa 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Neptun Końskie 3-1 Hetman Włoszczowa 19 września, 16:00
Łysica Bodzentyn 1-2 Wisła Sandomierz 19 września, 11:00
ŁKS Łagów 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 19 września, 16:00
Alit Ożarów 4-2 Partyzant Radoszyce 18 września, 16:00
w Ćmielowie
Pogoń 1945 Staszów 2-0 Sparta Kazimierza Wielka 18 września, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 3-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 18 września, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-4 Spartakus Razem Daleszyce 19 września, 16:00
Lechia Strawczyn 3-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Neptun Końskie 25 września, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-3 Lechia Strawczyn 26 września, 16:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 7-2 Piaskowianka Piaski 26 września, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Lubrzanka Kajetanów 26 września, 16:00
Partyzant Radoszyce 0-1 Pogoń 1945 Staszów 26 września, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 Alit Ożarów 26 września, 16:00
Wisła Sandomierz 2-1 ŁKS Łagów 25 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Łysica Bodzentyn 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Neptun Końskie 0-2 Łysica Bodzentyn 3 października, 11:00
ŁKS Łagów 1-1 Hetman Włoszczowa 3 października, 15:00
Alit Ożarów 1-1 Wisła Sandomierz 2 października, 15:00
w Ćmielowie
Pogoń 1945 Staszów 0-2 Granat Skarżysko-Kamienna 3 października, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 6-1 Partyzant Radoszyce 2 października, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 3 października, 15:00
Lechia Strawczyn 1-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3 października, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Spartakus Razem Daleszyce 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Spartakus Razem Daleszyce 1-1 Neptun Końskie 10 października, 15:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 10 października, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Lechia Strawczyn 10 października, 15:00
Partyzant Radoszyce 1-0 Piaskowianka Piaski 10 października, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 Lubrzanka Kajetanów 10 października, 15:00
Wisła Sandomierz 0-2 Pogoń 1945 Staszów 10 października, 15:00
Hetman Włoszczowa 1-2 Alit Ożarów 10 października, 15:00
Łysica Bodzentyn 2-0 ŁKS Łagów 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Neptun Końskie 2-0 ŁKS Łagów 17 października, 15:00
Alit Ożarów 2-0 Łysica Bodzentyn 16 października, 15:00
w Ćmielowie
Pogoń 1945 Staszów 0-0 Hetman Włoszczowa 17 października, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Wisła Sandomierz 16 października, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-5 Granat Skarżysko-Kamienna 17 października, 15:00
Lechia Strawczyn 1-4 Partyzant Radoszyce 17 października, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Sparta Kazimierza Wielka 16 października, 15:00
Spartakus Razem Daleszyce 4-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 16 października, 14:00

Kolejka 11 - 23-24 października

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Neptun Końskie 24 października, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-0 Spartakus Razem Daleszyce 24 października, 14:00
Partyzant Radoszyce 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 23 października, 11:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Lechia Strawczyn 24 października, 14:00
Wisła Sandomierz 1-2 Piaskowianka Piaski 24 października, 14:00
Hetman Włoszczowa 1-2 Lubrzanka Kajetanów 24 października, 14:00
Łysica Bodzentyn 3-0 Pogoń 1945 Staszów 23 października, 13:00
ŁKS Łagów 3-2 Alit Ożarów 24 października, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Neptun Końskie 0-3 Alit Ożarów 31 października, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 0-2 ŁKS Łagów 31 października, 13:00
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Łysica Bodzentyn 30 października, 13:00
Piaskowianka Piaski 0-1 Hetman Włoszczowa 31 października, 13:00
Lechia Strawczyn 0-2 Wisła Sandomierz 31 października, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 30 października, 13:00
Spartakus Razem Daleszyce 3-1 Partyzant Radoszyce 31 października, 13:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-5 Sparta Kazimierza Wielka 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Sparta Kazimierza Wielka 0-2 Neptun Końskie 7 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce 1-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 6 listopada, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-1 Spartakus Razem Daleszyce 7 listopada, 13:00
Wisła Sandomierz 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6 listopada, 13:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Lechia Strawczyn 7 listopada, 13:00
Łysica Bodzentyn 6-1 Piaskowianka Piaski 6 listopada, 13:00
ŁKS Łagów 1-2 Lubrzanka Kajetanów 7 listopada, 13:00
Alit Ożarów 0-3 Pogoń 1945 Staszów 6 listopada, 13:00
w Ćmielowie

Kolejka 14 - 11 listopada

Neptun Końskie 0-3 Pogoń 1945 Staszów 11 listopada, 12:00
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Alit Ożarów 11 listopada, 12:00
Piaskowianka Piaski 1-2 ŁKS Łagów 11 listopada, 12:00
Lechia Strawczyn 1-3 Łysica Bodzentyn 11 listopada, 12:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Hetman Włoszczowa 11 listopada, 12:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-3 Wisła Sandomierz 11 listopada, 12:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Granat Skarżysko-Kamienna 11 listopada, 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Partyzant Radoszyce 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Partyzant Radoszyce 3-1 Neptun Końskie 14 listopada, 12:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 14 listopada, 12:00
Wisła Sandomierz 1-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 14 listopada, 12:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Spartakus Razem Daleszyce 14 listopada, 12:00
Łysica Bodzentyn 4-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 14 listopada, 11:00
ŁKS Łagów 1-0 Lechia Strawczyn 21 listopada, 12:00
w Rudkach / w pierwotnym terminie (14 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit Ożarów 5-0 Piaskowianka Piaski 14 listopada, 12:00
w Ćmielowie
Pogoń 1945 Staszów 3-1 Lubrzanka Kajetanów 14 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Neptun Końskie 1-1 Lubrzanka Kajetanów 20 marca, 14:00
Pogoń 1945 Staszów 4-0 Piaskowianka Piaski 20 marca, 14:00
Alit Ożarów 2-1 Lechia Strawczyn 19 marca, 14:00
ŁKS Łagów 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 20 marca, 14:00
Łysica Bodzentyn 0-0 Spartakus Razem Daleszyce 20 marca, 14:00
Hetman Włoszczowa 1-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 20 marca, 14:00
Wisła Sandomierz 2-0 Sparta Kazimierza Wielka 20 marca, 14:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-1 Partyzant Radoszyce 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Neptun Końskie 27 marca, 15:00
Partyzant Radoszyce 0-2 Wisła Sandomierz 27 marca, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Hetman Włoszczowa 26 marca, 15:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Łysica Bodzentyn 27 marca, 15:00
Spartakus Razem Daleszyce 0-0 ŁKS Łagów 27 marca, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Alit Ożarów 27 marca, 15:00
Lechia Strawczyn 1-2 Pogoń 1945 Staszów 27 marca, 15:00
Piaskowianka Piaski 0-0 Lubrzanka Kajetanów 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Neptun Końskie 0-0 Piaskowianka Piaski 3 kwietnia, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Lechia Strawczyn 2 kwietnia, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 kwietnia, 15:00
Alit Ożarów 1-0 Spartakus Razem Daleszyce 2 kwietnia, 15:00
ŁKS Łagów 1-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3 kwietnia, 15:00
Łysica Bodzentyn 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 3 kwietnia, 15:00
Hetman Włoszczowa 3-0 Partyzant Radoszyce 3 kwietnia, 15:00
Wisła Sandomierz 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Wisła Sandomierz 2-0 Neptun Końskie 10 kwietnia, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Hetman Włoszczowa 9 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 1-2 Łysica Bodzentyn 10 kwietnia, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-0 ŁKS Łagów 10 kwietnia, 16:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Alit Ożarów 10 kwietnia, 11:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-2 Pogoń 1945 Staszów 10 kwietnia, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Lubrzanka Kajetanów 10 kwietnia, 16:00
Lechia Strawczyn 2-0 Piaskowianka Piaski 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Neptun Końskie 5-1 Lechia Strawczyn 17 kwietnia, 16:00
Piaskowianka Piaski 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 kwietnia, 13:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Spartakus Razem Daleszyce 17 kwietnia, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 1-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 16 kwietnia, 16:30
Alit Ożarów 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 17 kwietnia, 15:30
ŁKS Łagów 1-1 Partyzant Radoszyce 17 kwietnia, 16:00
Łysica Bodzentyn 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 17 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Wisła Sandomierz 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Hetman Włoszczowa 2-0 Neptun Końskie 23 kwietnia, 13:00
Wisła Sandomierz 1-1 Łysica Bodzentyn 23 kwietnia, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 5-2 ŁKS Łagów 23 kwietnia, 11:00
Partyzant Radoszyce 3-0 Alit Ożarów 23 kwietnia, 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Pogoń 1945 Staszów 23 kwietnia, 15:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Lubrzanka Kajetanów 23 kwietnia, 11:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-2 Piaskowianka Piaski 23 kwietnia, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Lechia Strawczyn 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Neptun Końskie 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 kwietnia, 17:00
Lechia Strawczyn 1-3 Spartakus Razem Daleszyce 30 kwietnia, 17:00
Piaskowianka Piaski 1-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 30 kwietnia, 14:00
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 30 kwietnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 3-2 Partyzant Radoszyce 30 kwietnia, 17:00
Alit Ożarów 0-4 Granat Skarżysko-Kamienna 30 kwietnia, 17:00
ŁKS Łagów 1-3 Wisła Sandomierz 30 kwietnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 2-1 Hetman Włoszczowa 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 3 maja

Łysica Bodzentyn 2-0 Neptun Końskie 3 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 3-0 ŁKS Łagów 1 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (18 maja, 17:30) drużyna gości nie dojechała z powodu awarii autobusu
Wisła Sandomierz 3-1 Alit Ożarów 3 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Pogoń 1945 Staszów 3 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-0 Lubrzanka Kajetanów 11 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Piaskowianka Piaski 3 maja, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Lechia Strawczyn 3 maja, 11:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 11 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 24 - 7-8 maja

Neptun Końskie 1-1 Spartakus Razem Daleszyce 7 maja, 11:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 8 maja, 17:00
Lechia Strawczyn 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 8 maja, 17:00
Piaskowianka Piaski 0-1 Partyzant Radoszyce 8 maja, 14:00
Lubrzanka Kajetanów 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 7 maja, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 2-1 Wisła Sandomierz 8 maja, 17:00
Alit Ożarów 2-2 Hetman Włoszczowa 7 maja, 17:00
ŁKS Łagów 0-3 Łysica Bodzentyn 8 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

ŁKS Łagów 0-1 Neptun Końskie 15 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn 5-1 Alit Ożarów 14 maja, 13:00
Hetman Włoszczowa 1-0 Pogoń 1945 Staszów 15 maja, 17:00
Wisła Sandomierz 1-1 Lubrzanka Kajetanów 15 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Piaskowianka Piaski 15 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 3-0 Lechia Strawczyn 15 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 maja, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 6-1 Spartakus Razem Daleszyce 15 maja, 10:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Neptun Końskie 0-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 22 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 4-1 Sparta Kazimierza Wielka 22 maja, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-1 Partyzant Radoszyce 21 maja, 17:00
Lechia Strawczyn 2-8 Granat Skarżysko-Kamienna 21 maja, 13:30
Piaskowianka Piaski 2-4 Wisła Sandomierz 22 maja, 14:00
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Hetman Włoszczowa 21 maja, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 0-1 Łysica Bodzentyn 22 maja, 17:00
Alit Ożarów 0-3 ŁKS Łagów 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Alit Ożarów 4-0 Neptun Końskie 28 maja, 11:00
ŁKS Łagów 2-1 Pogoń 1945 Staszów 29 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-1 Lubrzanka Kajetanów 28 maja, 15:00
Hetman Włoszczowa 2-1 Piaskowianka Piaski 29 maja, 17:00
Wisła Sandomierz 8-1 Lechia Strawczyn 29 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 29 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 3-1 Spartakus Razem Daleszyce 29 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Neptun Końskie 0-3 Sparta Kazimierza Wielka 5 czerwca, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Partyzant Radoszyce 5 czerwca, 11:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 4 czerwca, 10:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Wisła Sandomierz 5 czerwca, 17:00
Lechia Strawczyn 1-2 Hetman Włoszczowa 5 czerwca, 17:00
Piaskowianka Piaski 0-3 Łysica Bodzentyn 5 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-2; w druzynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Lubrzanka Kajetanów 1-3 ŁKS Łagów 5 czerwca, 11:00
Pogoń 1945 Staszów 1-1 Alit Ożarów 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Pogoń 1945 Staszów 4-0 Neptun Końskie 12 czerwca, 17:00
Alit Ożarów 2-1 Lubrzanka Kajetanów 12 czerwca, 17:00
ŁKS Łagów 0-1 Piaskowianka Piaski 12 czerwca, 11:00
Łysica Bodzentyn 8-2 Lechia Strawczyn 12 czerwca, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 czerwca, 17:00
Wisła Sandomierz 4-1 Spartakus Razem Daleszyce 12 czerwca, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 12 czerwca, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Neptun Końskie 1-3 Partyzant Radoszyce 19 czerwca, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-3 Granat Skarżysko-Kamienna 19 czerwca, 17:00
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Wisła Sandomierz 19 czerwca, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 0-3 Hetman Włoszczowa 19 czerwca, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Łysica Bodzentyn 19 czerwca, 17:00
Lechia Strawczyn 2-2 ŁKS Łagów 19 czerwca, 17:00
Piaskowianka Piaski 3-1 Alit Ożarów 19 czerwca, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 1-4 Pogoń 1945 Staszów 19 czerwca, 17:00

III liga 2010/2011 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2010/2011 (małopolska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (świętokrzyska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas