[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Sędziszów 30 56 15 11 4 74-35 9 5 1 45-14 6 6 3 29-21
2.  Sokół Rykoszyn 30 55 16 7 7 73-44 8 2 5 42-21 8 5 2 31-23
3.  Wicher Miedziana Góra 30 52 15 7 8 61-52 8 4 3 38-29 7 3 5 23-23
4.  Jandar Bodzechów 30 51 15 6 9 59-42 7 4 4 34-17 8 2 5 25-25
5.  Moravia Morawica 30 45 13 6 11 50-48 8 3 4 26-15 5 3 7 24-33 2 4 1 1 0 5-3
6.  GKS Rudki 30 45 12 9 9 46-35 7 5 3 26-14 5 4 6 20-21 2 1 0 1 1 3-5
7.  Astra Piekoszów 30 43 12 7 11 45-45 9 2 4 26-18 3 5 7 19-27
8.  Zenit Chmielnik 30 42 11 9 10 51-40 9 3 3 34-15 2 6 7 17-25 4 7 2 1 1 8-8
9.  LZS Samborzec 30 42 12 6 12 60-73 9 2 4 39-33 3 4 8 21-40 4 6 2 0 2 8-10
10.  Victoria Skalbmierz 30 42 13 3 14 52-49 8 2 5 25-18 5 1 9 27-31 4 4 1 1 2 7-5
11.  Sparta Dwikozy 30 41 12 5 13 56-46 8 4 3 32-18 4 1 10 24-28
12.  Koprzywianka Koprzywnica 30 39 11 6 13 53-58 5 3 7 20-27 6 3 6 33-31 2 4 1 1 0 6-3
13.  Nidzianka Bieliny 30 39 11 6 13 58-58 7 3 5 35-19 4 3 8 23-39 2 1 0 1 1 3-6
14.  Klimontowianka Klimontów 30 35 10 5 15 48-53 6 4 5 28-21 4 1 10 20-32
15.  Zryw Łopuszno 30 27 8 3 19 38-102 4 2 9 24-55 4 1 10 14-47
16.  OKS Opatów 30 11 1 8 21 22-72 1 4 10 12-29 0 4 11 10-43
Zryw Łopuszno po spadku zrezygnował z gry w klasie A i zagra w klasie B.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Sędziszów    7-1 4-1 2-2 3-0 1-1 1-1 2-0 5-1 4-0 2-0 1-1 1-4 3-1 9-1 0-0 
 2 Sokół Rykoszyn0-2     4-0 1-2 7-2 3-1 2-0 0-0 2-2 1-2 3-4 1-2 6-2 2-1 3-0* 7-1 
 3 Wicher Miedziana Góra3-2 1-4     1-3 1-2 2-2 2-2 1-0 4-1 3-1 1-0 5-3 7-3 2-2 3-2 2-2 
 4 Jandar Bodzechów0-0 0-0 1-2     0-0 0-0 2-1 4-1 7-0 1-2 0-3* *** 4-1 3-2 6-1 6-1 
 5 Moravia Morawica1-1 1-1 0-1 3-0*     3-1 3-0* 2-1 1-1 0-3 3-2 0-2 0-1 3-1 4-0 2-0 
 6 GKS Rudki0-0 3-5 2-2 1-2 2-2     2-0 1-1 3-0 2-0 2-0 0-0 2-0 3-0* 0-1 3-1 
 7 Astra Piekoszów0-3 0-1 1-0 2-2 1-0 2-1     2-1 0-5 2-2 2-0 4-0 1-0 3-1 0-1 6-1 
 8 Zenit Chmielnik3-3 2-0 0-1 1-0 5-1 1-3 2-2     2-1 1-0 3-0 0-0 7-2 1-2 2-0 4-0 
 9 LZS Samborzec5-4 2-3 2-1 2-4 3-5 3-2 2-1 5-3     2-1 2-1 2-4 1-1 1-0 2-2 5-1 
 10 Victoria Skalbmierz2-4 0-2 3-0 2-3 1-4 1-1 1-0 2-2 4-0     1-0 1-0 3-0 2-0 1-2 1-0 
 11 Sparta Dwikozy2-1 1-1 0-2 2-3 2-1 2-0 1-1 1-1 7-1 5-2     2-0 0-1 4-2 2-1 1-1 
 12 Koprzywianka Koprzywnica2-2 0-5 3-4 2-0 2-1 0-1 1-2 0-2 0-4 3-0 1-1     1-1 2-4 2-0 1-0 
 13 Nidzianka Bieliny3-3 1-2 0-1 0-1 1-2 2-0 3-1 2-2 3-1 2-0 4-1 2-5     3-0 9-0 0-0 
 14 Klimontowianka Klimontów0-1 1-1 1-1 2-0 4-2 1-2 2-2 0-1 0-2 5-0* 3-0* 5-4 1-1     1-3 2-1 
 15 Zryw Łopuszno0-1 3-3 0-5 3-0* 1-2 0-3 1-2 3-2 1-1 0-10 0-10 4-10 5-2 0-3*     3-1 
 16 OKS Opatów0-2 1-2 2-2 1-3 0-0 0-2 2-4 0-0 1-1 0-4 1-2 1-2 0-4 0-1 3-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Sokół Rykoszyn 4-0 Wicher Miedziana Góra 14 sierpnia, 16:00
Sparta Dwikozy 5-2 Victoria Skalbmierz 14 sierpnia, 18:00
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 17:00 rozpoczęło się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Moravia Morawica 2-0 OKS Opatów 14 sierpnia, 11:00
Klimontowianka Klimontów 1-3 Zryw Łopuszno 14 sierpnia, 17:30
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 17:00 rozpoczęło się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Jandar Bodzechów - Koprzywianka Koprzywnica 14 sierpnia, 15:15
(wo)
na boisku 2-3; mecz zweryfikowany jako obustronny walkower z powodu gry zbyt małej liczby młodzieżowców w obu zespołach / pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
GKS Rudki 1-1 Zenit Chmielnik 15 sierpnia, 17:00
Unia Sędziszów 5-1 LZS Samborzec 15 sierpnia, 17:00
Astra Piekoszów 1-0 Nidzianka Bieliny 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Wicher Miedziana Góra 7-3 Nidzianka Bieliny 22 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 2-1 Astra Piekoszów 22 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 3-3 Unia Sędziszów 22 sierpnia, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-1 GKS Rudki 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany na wniosek gości
Zryw Łopuszno 3-0 Jandar Bodzechów 22 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-5; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
OKS Opatów 0-1 Klimontowianka Klimontów 22 sierpnia, 17:00
Victoria Skalbmierz 1-4 Moravia Morawica 22 sierpnia, 17:00
Sokół Rykoszyn 3-4 Sparta Dwikozy 15 września, 16:00
w pierwotnym terminie (1 września 2010, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Sparta Dwikozy 0-2 Wicher Miedziana Góra 29 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 1-1 Sokół Rykoszyn 28 sierpnia, 17:00
Klimontowianka Klimontów 5-0 Victoria Skalbmierz 29 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-2; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Jandar Bodzechów 6-1 OKS Opatów 28 sierpnia, 15:00
GKS Rudki 0-1 Zryw Łopuszno 29 sierpnia, 17:00
Unia Sędziszów 1-1 Koprzywianka Koprzywnica 29 sierpnia, 17:00
Astra Piekoszów 2-1 Zenit Chmielnik 29 sierpnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 3-1 LZS Samborzec 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Wicher Miedziana Góra 4-1 LZS Samborzec 5 września, 17:00
Zenit Chmielnik 7-2 Nidzianka Bieliny 15 września, 16:00
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koprzywianka Koprzywnica 1-2 Astra Piekoszów 5 września, 17:00
Zryw Łopuszno 0-1 Unia Sędziszów 5 września, 17:00
OKS Opatów 0-2 GKS Rudki 5 września, 17:00
Victoria Skalbmierz 2-3 Jandar Bodzechów 15 września, 16:00
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Rykoszyn 2-1 Klimontowianka Klimontów 5 września, 17:00
Sparta Dwikozy 2-1 Moravia Morawica 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Moravia Morawica 0-1 Wicher Miedziana Góra 11 września, 16:00
Klimontowianka Klimontów 3-0 Sparta Dwikozy 12 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-2, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jandar Bodzechów 0-0 Sokół Rykoszyn 11 września, 15:00
GKS Rudki 2-0 Victoria Skalbmierz 12 września, 16:00
Unia Sędziszów 0-0 OKS Opatów 12 września, 16:00
Astra Piekoszów 0-1 Zryw Łopuszno 12 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 2-5 Koprzywianka Koprzywnica 12 września, 16:00
LZS Samborzec 5-3 Zenit Chmielnik 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Wicher Miedziana Góra 1-0 Zenit Chmielnik 19 września, 16:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-4 LZS Samborzec 19 września, 16:00
Zryw Łopuszno 5-2 Nidzianka Bieliny 19 września, 16:00
OKS Opatów 2-4 Astra Piekoszów 18 września, 16:00
Victoria Skalbmierz 2-4 Unia Sędziszów 19 września, 16:00
Sokół Rykoszyn 3-1 GKS Rudki 19 września, 16:00
Sparta Dwikozy 2-3 Jandar Bodzechów 19 września, 16:00
Moravia Morawica 3-1 Klimontowianka Klimontów 18 września, 15:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Klimontowianka Klimontów 1-1 Wicher Miedziana Góra 26 września, 16:00
Jandar Bodzechów 0-0 Moravia Morawica 25 września, 13:00
GKS Rudki 2-0 Sparta Dwikozy 26 września, 16:00
Unia Sędziszów 7-1 Sokół Rykoszyn 26 września, 16:00
Astra Piekoszów 2-2 Victoria Skalbmierz 26 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 0-0 OKS Opatów 26 września, 16:00
LZS Samborzec 2-2 Zryw Łopuszno 26 września, 16:00
Zenit Chmielnik 0-0 Koprzywianka Koprzywnica 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Wicher Miedziana Góra 5-3 Koprzywianka Koprzywnica 20 października, 15:00
w pierwotnym terminie (3 października, 15:00) odwołany z powodu zatrucia pokarmowego piłkarzy gości
Zryw Łopuszno 3-2 Zenit Chmielnik 3 października, 15:00
OKS Opatów 1-1 LZS Samborzec 3 października, 15:00
Victoria Skalbmierz 3-0 Nidzianka Bieliny 3 października, 15:00
Sokół Rykoszyn 2-0 Astra Piekoszów 3 października, 15:00
Sparta Dwikozy 2-1 Unia Sędziszów 3 października, 15:00
Moravia Morawica 3-1 GKS Rudki 2 października, 11:00
Klimontowianka Klimontów 2-0 Jandar Bodzechów 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Jandar Bodzechów 1-2 Wicher Miedziana Góra 9 października, 15:00
GKS Rudki 3-0 Klimontowianka Klimontów 10 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Unia Sędziszów 3-0 Moravia Morawica 10 października, 15:00
Astra Piekoszów 2-0 Sparta Dwikozy 10 października, 15:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Sokół Rykoszyn 10 października, 15:00
LZS Samborzec 2-1 Victoria Skalbmierz 10 października, 15:00
Zenit Chmielnik 4-0 OKS Opatów 10 października, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-0 Zryw Łopuszno 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Wicher Miedziana Góra 3-2 Zryw Łopuszno 17 października, 15:00
OKS Opatów 1-2 Koprzywianka Koprzywnica 17 października, 15:00
Victoria Skalbmierz 2-2 Zenit Chmielnik 17 października, 15:00
Sokół Rykoszyn 2-2 LZS Samborzec 17 października, 15:00
Sparta Dwikozy 0-1 Nidzianka Bieliny 17 października, 15:00
Moravia Morawica 3-0 Astra Piekoszów 16 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Klimontowianka Klimontów 0-1 Unia Sędziszów 16 października, 15:00
Jandar Bodzechów 0-0 GKS Rudki 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

GKS Rudki 2-2 Wicher Miedziana Góra 24 października, 14:00
Unia Sędziszów 2-2 Jandar Bodzechów 24 października, 14:00
Astra Piekoszów 3-1 Klimontowianka Klimontów 24 października, 14:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Moravia Morawica 24 października, 14:00
LZS Samborzec 2-1 Sparta Dwikozy 24 października, 14:00
Zenit Chmielnik 2-0 Sokół Rykoszyn 24 października, 14:00
Koprzywianka Koprzywnica 3-0 Victoria Skalbmierz 24 października, 14:00
Zryw Łopuszno 3-1 OKS Opatów 24 października, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Wicher Miedziana Góra 2-2 OKS Opatów 31 października, 13:00
Victoria Skalbmierz 1-2 Zryw Łopuszno 31 października, 13:00
Sokół Rykoszyn 1-2 Koprzywianka Koprzywnica 31 października, 13:00
Sparta Dwikozy 1-1 Zenit Chmielnik 31 października, 13:00
Moravia Morawica 1-1 LZS Samborzec 30 października, 11:00
Klimontowianka Klimontów 1-1 Nidzianka Bieliny 30 października, 13:00
Jandar Bodzechów 2-1 Astra Piekoszów 30 października, 13:00
GKS Rudki 0-0 Unia Sędziszów 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Unia Sędziszów 4-1 Wicher Miedziana Góra 7 listopada, 13:00
Astra Piekoszów 2-1 GKS Rudki 7 listopada, 13:00
Nidzianka Bieliny 0-1 Jandar Bodzechów 7 listopada, 13:00
LZS Samborzec 1-0 Klimontowianka Klimontów 7 listopada, 13:00
Zenit Chmielnik 5-1 Moravia Morawica 7 listopada, 13:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-1 Sparta Dwikozy 7 listopada, 13:00
Zryw Łopuszno 3-3 Sokół Rykoszyn 7 listopada, 13:00
OKS Opatów 0-4 Victoria Skalbmierz 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Wicher Miedziana Góra 3-1 Victoria Skalbmierz 11 listopada, 12:00
Sokół Rykoszyn 7-1 OKS Opatów 11 listopada, 12:00
Sparta Dwikozy 2-1 Zryw Łopuszno 11 listopada, 12:00
Moravia Morawica 0-2 Koprzywianka Koprzywnica 11 listopada, 12:00
Klimontowianka Klimontów 0-1 Zenit Chmielnik 11 listopada, 12:00
Jandar Bodzechów 7-0 LZS Samborzec 11 listopada, 12:00
GKS Rudki 2-0 Nidzianka Bieliny 11 listopada, 12:00
Unia Sędziszów 1-1 Astra Piekoszów 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Astra Piekoszów 1-0 Wicher Miedziana Góra 14 listopada, 12:00
Nidzianka Bieliny 3-3 Unia Sędziszów 13 listopada, 12:00
LZS Samborzec 3-2 GKS Rudki 14 listopada, 12:00
Zenit Chmielnik 1-0 Jandar Bodzechów 14 listopada, 12:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-4 Klimontowianka Klimontów 14 listopada, 12:00
Zryw Łopuszno 1-2 Moravia Morawica 14 listopada, 12:00
OKS Opatów 1-2 Sparta Dwikozy 14 listopada, 12:00
Victoria Skalbmierz 0-2 Sokół Rykoszyn 14 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Wicher Miedziana Góra 1-4 Sokół Rykoszyn 20 marca, 14:00
Victoria Skalbmierz 1-0 Sparta Dwikozy 20 marca, 14:00
OKS Opatów 0-0 Moravia Morawica 20 marca, 14:00
Zryw Łopuszno 0-3 Klimontowianka Klimontów
(wo)
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie (6 kwietnia, 16:30) odwołany / w trzecim terminie w Klimontowie (Zryw gospodarzem) nie odbył się; gospodarze nie stawili się na mecz
Koprzywianka Koprzywnica 2-0 Jandar Bodzechów 20 marca, 14:00
Zenit Chmielnik 1-3 GKS Rudki 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Samborzec 5-4 Unia Sędziszów 19 marca, 11:00
Nidzianka Bieliny 3-1 Astra Piekoszów 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Nidzianka Bieliny 0-1 Wicher Miedziana Góra 27 marca, 15:00
Astra Piekoszów 0-5 LZS Samborzec 27 marca, 15:00
Unia Sędziszów 2-0 Zenit Chmielnik 27 marca, 15:00
GKS Rudki 0-0 Koprzywianka Koprzywnica 27 marca, 15:00
Jandar Bodzechów 6-1 Zryw Łopuszno 26 marca, 15:00
Klimontowianka Klimontów 2-1 OKS Opatów 27 marca, 15:00
Moravia Morawica 0-3 Victoria Skalbmierz 27 marca, 15:00
Sparta Dwikozy 1-1 Sokół Rykoszyn 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Wicher Miedziana Góra 1-0 Sparta Dwikozy 3 kwietnia, 15:00
Sokół Rykoszyn 7-2 Moravia Morawica 3 kwietnia, 15:00
Victoria Skalbmierz 2-0 Klimontowianka Klimontów 3 kwietnia, 15:00
OKS Opatów 1-3 Jandar Bodzechów 3 kwietnia, 15:00
Zryw Łopuszno 0-3 GKS Rudki 3 kwietnia, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-2 Unia Sędziszów 3 kwietnia, 15:00
Zenit Chmielnik 2-2 Astra Piekoszów 3 kwietnia, 15:00
LZS Samborzec 1-1 Nidzianka Bieliny 2 kwietnia, 10:30

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

LZS Samborzec 2-1 Wicher Miedziana Góra 9 kwietnia, 10:30
Nidzianka Bieliny 2-2 Zenit Chmielnik 10 kwietnia, 16:00
Astra Piekoszów 4-0 Koprzywianka Koprzywnica 10 kwietnia, 16:00
Unia Sędziszów 9-1 Zryw Łopuszno 10 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 3-1 OKS Opatów 10 kwietnia, 16:00
Jandar Bodzechów 1-2 Victoria Skalbmierz 9 kwietnia, 16:00
Klimontowianka Klimontów 1-1 Sokół Rykoszyn 10 kwietnia, 16:00
Moravia Morawica 3-2 Sparta Dwikozy 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Wicher Miedziana Góra 1-2 Moravia Morawica 17 kwietnia, 16:00
Sparta Dwikozy 4-2 Klimontowianka Klimontów 17 kwietnia, 16:00
Sokół Rykoszyn 1-2 Jandar Bodzechów 17 kwietnia, 16:00
Victoria Skalbmierz 1-1 GKS Rudki 17 kwietnia, 16:00
OKS Opatów 0-2 Unia Sędziszów 17 kwietnia, 16:00
Zryw Łopuszno 1-2 Astra Piekoszów 17 kwietnia, 16:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-1 Nidzianka Bieliny 17 kwietnia, 16:00
Zenit Chmielnik 2-1 LZS Samborzec 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Zenit Chmielnik 0-1 Wicher Miedziana Góra 23 kwietnia, 13:00
LZS Samborzec 2-4 Koprzywianka Koprzywnica 23 kwietnia, 10:00
Nidzianka Bieliny 9-0 Zryw Łopuszno 23 kwietnia, 11:00
Astra Piekoszów 6-1 OKS Opatów 23 kwietnia, 13:00
Unia Sędziszów 4-0 Victoria Skalbmierz 23 kwietnia, 13:00
GKS Rudki 3-5 Sokół Rykoszyn 23 kwietnia, 13:00
Jandar Bodzechów 0-3 Sparta Dwikozy 23 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Klimontowianka Klimontów 4-2 Moravia Morawica 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Wicher Miedziana Góra 2-2 Klimontowianka Klimontów 30 kwietnia, 17:00
Moravia Morawica 3-0 Jandar Bodzechów 30 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Dwikozy 2-0 GKS Rudki 30 kwietnia, 17:00
Sokół Rykoszyn 0-2 Unia Sędziszów 30 kwietnia, 11:00
Victoria Skalbmierz 1-0 Astra Piekoszów 30 kwietnia, 17:00
OKS Opatów 0-4 Nidzianka Bieliny 30 kwietnia, 17:00
Zryw Łopuszno 1-1 LZS Samborzec 30 kwietnia, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-2 Zenit Chmielnik 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Koprzywianka Koprzywnica 3-4 Wicher Miedziana Góra 3 maja, 17:00
w Klimontowie
Zenit Chmielnik 2-0 Zryw Łopuszno 11 maja, 17:30
LZS Samborzec 5-1 OKS Opatów 3 maja, 10:00
Nidzianka Bieliny 2-0 Victoria Skalbmierz 11 maja, 17:40
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) mecz przerwany w 10. minucie z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
Astra Piekoszów 0-1 Sokół Rykoszyn 11 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Sędziszów 2-0 Sparta Dwikozy 11 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Rudki 2-2 Moravia Morawica 3 maja, 17:00
Jandar Bodzechów 3-2 Klimontowianka Klimontów 11 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 24 - 7-8 maja

Wicher Miedziana Góra 1-3 Jandar Bodzechów 8 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 1-2 GKS Rudki 8 maja, 17:00
Moravia Morawica 1-1 Unia Sędziszów 7 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 1-1 Astra Piekoszów 8 maja, 17:00
Sokół Rykoszyn 6-2 Nidzianka Bieliny 8 maja, 17:00
Victoria Skalbmierz 4-0 LZS Samborzec 8 maja, 17:00
OKS Opatów 0-0 Zenit Chmielnik 8 maja, 17:00
Zryw Łopuszno 4-10 Koprzywianka Koprzywnica 8 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Zryw Łopuszno 0-5 Wicher Miedziana Góra 15 maja, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-0 OKS Opatów 15 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 1-0 Victoria Skalbmierz 15 maja, 17:00
LZS Samborzec 2-3 Sokół Rykoszyn 15 maja, 10:30
Nidzianka Bieliny 4-1 Sparta Dwikozy 15 maja, 17:00
Astra Piekoszów 1-0 Moravia Morawica 14 maja, 15:30
Unia Sędziszów 3-1 Klimontowianka Klimontów 15 maja, 17:00
GKS Rudki 1-2 Jandar Bodzechów 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Wicher Miedziana Góra 2-2 GKS Rudki 22 maja, 17:00
Jandar Bodzechów 0-0 Unia Sędziszów 21 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 2-2 Astra Piekoszów 22 maja, 17:00
Moravia Morawica 0-1 Nidzianka Bieliny 22 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 7-1 LZS Samborzec 22 maja, 17:00
Sokół Rykoszyn 0-0 Zenit Chmielnik 22 maja, 17:00
Victoria Skalbmierz 1-0 Koprzywianka Koprzywnica 22 maja, 17:00
OKS Opatów 3-0 Zryw Łopuszno 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

OKS Opatów 2-2 Wicher Miedziana Góra 29 maja, 17:00
Zryw Łopuszno 0-10 Victoria Skalbmierz 29 maja, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-5 Sokół Rykoszyn 29 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 3-0 Sparta Dwikozy 29 maja, 17:00
LZS Samborzec 3-5 Moravia Morawica 29 maja, 10:30
Nidzianka Bieliny 3-0 Klimontowianka Klimontów 29 maja, 17:00
Astra Piekoszów 2-2 Jandar Bodzechów 28 maja, 15:30
Unia Sędziszów 1-1 GKS Rudki 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Wicher Miedziana Góra 3-2 Unia Sędziszów 5 czerwca, 17:00
GKS Rudki 2-0 Astra Piekoszów 5 czerwca, 17:00
Jandar Bodzechów 4-1 Nidzianka Bieliny 4 czerwca, 17:00
Klimontowianka Klimontów 0-2 LZS Samborzec 5 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 2-1 Zenit Chmielnik 4 czerwca, 11:00
Sparta Dwikozy 2-0 Koprzywianka Koprzywnica 5 czerwca, 17:00
Sokół Rykoszyn 3-0 Zryw Łopuszno 5 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Victoria Skalbmierz 1-0 OKS Opatów 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Victoria Skalbmierz 3-0 Wicher Miedziana Góra 12 czerwca, 17:00
OKS Opatów 1-2 Sokół Rykoszyn 12 czerwca, 17:00
Zryw Łopuszno 0-10 Sparta Dwikozy 12 czerwca, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-1 Moravia Morawica 12 czerwca, 17:00
Zenit Chmielnik 1-2 Klimontowianka Klimontów 12 czerwca, 17:00
LZS Samborzec 2-4 Jandar Bodzechów 12 czerwca, 17:00
Nidzianka Bieliny 2-0 GKS Rudki 12 czerwca, 17:00
Astra Piekoszów 0-3 Unia Sędziszów 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Wicher Miedziana Góra 2-2 Astra Piekoszów 19 czerwca, 17:00
Unia Sędziszów 1-4 Nidzianka Bieliny 19 czerwca, 17:00
GKS Rudki 3-0 LZS Samborzec 19 czerwca, 17:00
Jandar Bodzechów 4-1 Zenit Chmielnik 19 czerwca, 17:00
Klimontowianka Klimontów 5-4 Koprzywianka Koprzywnica 19 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 4-0 Zryw Łopuszno 19 czerwca, 17:00
Sparta Dwikozy 1-1 OKS Opatów 19 czerwca, 17:00
Sokół Rykoszyn 1-2 Victoria Skalbmierz 19 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (świętokrzyska)

Klasa A 2010/2011 (świętokrzyska I)
Klasa A 2010/2011 (świętokrzyska II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas