[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Krzymów 30 72 23 3 4 103-20 12 1 2 56-13 11 2 2 47-7
2.  Polanin Strzałkowo 30 71 22 5 3 105-22 11 3 1 51-10 11 2 2 54-12
3.  Błękitni Helenów 30 56 16 8 6 58-39 8 2 5 30-26 8 6 1 28-13
4.  Płomień Nekla 30 53 16 5 9 45-34 10 4 1 23-10 6 1 8 22-24
5.  Orły Huta Łukomska 30 47 15 2 13 69-59 8 1 6 39-27 7 1 7 30-32 2 6 2 0 0 6-0
6.  Sparta Orzechowo 30 47 14 5 11 51-42 8 2 5 23-24 6 3 6 28-18 2 0 0 0 2 0-6
7.  Strażak Licheń Stary 30 46 15 1 14 51-56 10 0 5 31-28 5 1 9 20-28
8.  Orzeł Grzegorzew 30 42 12 6 12 48-53 9 2 4 28-20 3 4 8 20-33
9.  Hetman Orchowo 30 36 9 9 12 46-53 7 3 5 25-21 2 6 7 21-32
10.  Wilki Wilczyn 30 35 9 8 13 42-51 6 5 4 29-26 3 3 9 13-25 4 9 3 0 1 8-5
11.  Orzeł Kawęczyn 30 35 10 5 15 40-65 4 4 7 18-33 6 1 8 22-32 4 4 1 1 2 6-5
12.  Grom Malanów 30 35 10 5 15 52-60 9 2 4 38-23 1 3 11 14-37 4 4 1 1 2 4-8
13.  Błękitni M±kolno 30 31 9 4 17 42-77 5 2 8 26-33 4 2 9 16-44
14.  GKS Lisewo 30 29 8 5 17 41-67 5 4 6 20-19 3 1 11 21-48 2 4 1 1 0 6-4
15.  Lech Kozarzewek 30 29 8 5 17 31-75 7 2 6 21-32 1 3 11 10-43 2 1 0 1 1 4-6
16.  Baszta Wyszyna 30 16 4 4 22 25-76 2 3 10 15-31 2 1 12 10-45
Fanclub D±broszyn wycofał się po zakończeniu rozgrywek z klasy okręgowej, w zwi±zku z czym dodatkowy awans uzyskali Błękitni Helenów.
Orły Huta Łukomska wycofały się po zakończeniu rozgrywek, w zwi±zku z czym dodatkowy awans z klasy B uzyskał Nałęcz Babiak.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warta Krzymów    0-4 4-0 2-0 7-2 0-0 3-1 3-0 7-0 2-1 1-2 6-1 6-0 6-0 8-2 1-0 
 2 Polanin Strzałkowo1-5     0-0 3-1 3-1 2-1 3-0 3-0 1-1 4-0 3-0* 4-0 1-1 11-0 8-0 4-0 
 3 Błękitni Helenów0-6 1-5     1-2 1-4 0-0 3-1 0-2 2-0 1-1 3-2 3-2 7-0 3-1 2-0 3-0* 
 4 Płomień Nekla1-0 0-4 0-0     5-2 1-0 2-0 1-0 2-1 0-0 1-1 1-0 3-0 2-0 1-1 3-1 
 5 Orły Huta Łukomska0-3 1-6 1-4 0-1     2-0 1-3 3-3 2-1 2-0 5-2 3-0 10-0 0-3* 5-1 4-0 
 6 Sparta Orzechowo0-4 0-2 0-4 2-1 0-4     0-1 2-1 2-2 1-1 3-2 3-1 3-0 3-1 1-0 3-0* 
 7 Strażak Licheń Stary1-0 3-2 1-3 2-1 4-2 3-2     5-4 0-7 0-2 5-0 0-3 1-0 1-0 1-2 4-0 
 8 Orzeł Grzegorzew1-1 1-4 1-1 1-3 2-1 0-5 0-1     3-1 2-0 3-1 2-1 2-1 6-0 1-0 3-0 
 9 Hetman Orchowo1-4 1-1 1-1 0-1 3-0 1-4 3-1 2-2     1-0 1-2 2-1 1-0 3-2 4-0 1-2 
 10 Wilki Wilczyn0-7 1-1 2-2 3-1 0-1 2-4 2-1 0-0 1-1     2-1 5-1 2-3 4-3 0-0 5-0 
 11 Orzeł Kawęczyn0-3 0-7 1-3 0-6 1-1 2-2 5-4 1-3 0-0 3-0     0-0 0-1 3-1 2-0 0-2 
 12 Grom Malanów1-3 3-1 1-3 3-1 4-1 0-2 2-2 5-1 4-1 0-1 3-2     2-2 2-1 3-1 5-1 
 13 Błękitni M±kolno0-3 0-5 1-2 3-1 2-3 2-1 1-3 3-1 1-2 3-1 1-2 3-3     1-3 3-1 2-2 
 14 GKS Lisewo0-1 0-2 0-0 1-1 0-3 1-3 1-0 2-2 3-0 3-1 0-1 1-1 1-3     3-1 4-0 
 15 Lech Kozarzewek0-6 0-4 0-4 0-2 0-3 2-1 1-0 3-0 1-1 3-2 1-3 2-0 2-1 3-3     3-2 
 16 Baszta Wyszyna1-1 1-6 0-1 3-0 0-2 0-3 1-2 0-1 3-3 0-3 0-1 2-0 3-4 0-3 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Grom Malanów 3-1 Płomień Nekla
Warta Krzymów 7-0 Hetman Orchowo
Baszta Wyszyna 1-2 Strażak Licheń Stary
Orły Huta Łukomska 10-0 Błękitni M±kolno
Sparta Orzechowo 2-1 Orzeł Grzegorzew
GKS Lisewo 0-2 Polanin Strzałkowo
Wilki Wilczyn 2-2 Błękitni Helenów
Lech Kozarzewek 1-3 Orzeł Kawęczyn

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Lech Kozarzewek 0-4 Błękitni Helenów
Polanin Strzałkowo 4-0 Wilki Wilczyn
Orzeł Grzegorzew 6-0 GKS Lisewo
Błękitni M±kolno 2-1 Sparta Orzechowo
Strażak Licheń Stary 4-2 Orły Huta Łukomska
Hetman Orchowo 1-2 Baszta Wyszyna
Płomień Nekla 1-0 Warta Krzymów
Orzeł Kawęczyn 0-0 Grom Malanów

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Grom Malanów 3-1 Lech Kozarzewek
Warta Krzymów 1-2 Orzeł Kawęczyn
Baszta Wyszyna 3-0 Płomień Nekla
Orły Huta Łukomska 2-1 Hetman Orchowo
Sparta Orzechowo 0-1 Strażak Licheń Stary
GKS Lisewo 1-3 Błękitni M±kolno
Wilki Wilczyn 0-0 Orzeł Grzegorzew
Błękitni Helenów 1-5 Polanin Strzałkowo

Kolejka 4 - 4-5 wrze¶nia

Lech Kozarzewek 0-4 Polanin Strzałkowo
Orzeł Grzegorzew 1-1 Błękitni Helenów
Błękitni M±kolno 3-1 Wilki Wilczyn
Strażak Licheń Stary 1-0 GKS Lisewo
Hetman Orchowo 1-4 Sparta Orzechowo
Płomień Nekla 5-2 Orły Huta Łukomska
Orzeł Kawęczyn 0-2 Baszta Wyszyna
Grom Malanów 1-3 Warta Krzymów

Kolejka 5 - 11-12 wrze¶nia

Warta Krzymów 8-2 Lech Kozarzewek
Baszta Wyszyna 2-0 Grom Malanów
Orły Huta Łukomska 5-2 Orzeł Kawęczyn
Sparta Orzechowo 2-1 Płomień Nekla
GKS Lisewo 3-0 Hetman Orchowo
Wilki Wilczyn 2-1 Strażak Licheń Stary
Błękitni Helenów 7-0 Błękitni M±kolno
Polanin Strzałkowo 3-0 Orzeł Grzegorzew

Kolejka 6 - 18-19 wrze¶nia

Lech Kozarzewek 3-0 Orzeł Grzegorzew
Błękitni M±kolno 0-5 Polanin Strzałkowo
Strażak Licheń Stary 1-3 Błękitni Helenów
Hetman Orchowo 1-0 Wilki Wilczyn
Płomień Nekla 2-0 GKS Lisewo
Orzeł Kawęczyn 2-2 Sparta Orzechowo
Grom Malanów 4-1 Orły Huta Łukomska
Warta Krzymów 1-0 Baszta Wyszyna

Kolejka 7 - 25-26 wrze¶nia

Baszta Wyszyna 1-1 Lech Kozarzewek
Orły Huta Łukomska 0-3 Warta Krzymów
Sparta Orzechowo 3-1 Grom Malanów
GKS Lisewo 0-1 Orzeł Kawęczyn
Wilki Wilczyn 3-1 Płomień Nekla
Błękitni Helenów 2-0 Hetman Orchowo
Polanin Strzałkowo 3-0 Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew 2-1 Błękitni M±kolno

Kolejka 8 - 2-3 paĽdziernika

Lech Kozarzewek 2-1 Błękitni M±kolno
Strażak Licheń Stary 5-4 Orzeł Grzegorzew
Hetman Orchowo 1-1 Polanin Strzałkowo
Płomień Nekla 0-0 Błękitni Helenów
Orzeł Kawęczyn 3-0 Wilki Wilczyn
Grom Malanów 2-1 GKS Lisewo
Warta Krzymów 0-0 Sparta Orzechowo
Baszta Wyszyna 0-2 Orły Huta Łukomska

Kolejka 9 - 9-10 paĽdziernika

Orły Huta Łukomska 5-1 Lech Kozarzewek
Sparta Orzechowo 3-0 Baszta Wyszyna
(wo)
go¶cie zrezygnowali z gry
GKS Lisewo 0-1 Warta Krzymów
Wilki Wilczyn 5-1 Grom Malanów
Błękitni Helenów 3-2 Orzeł Kawęczyn
Polanin Strzałkowo 3-1 Płomień Nekla
Orzeł Grzegorzew 3-1 Hetman Orchowo
Błękitni M±kolno 1-3 Strażak Licheń Stary

Kolejka 10 - 16-17 paĽdziernika

Lech Kozarzewek 1-0 Strażak Licheń Stary
Hetman Orchowo 1-0 Błękitni M±kolno
Płomień Nekla 1-0 Orzeł Grzegorzew
Orzeł Kawęczyn 0-7 Polanin Strzałkowo
Grom Malanów 1-3 Błękitni Helenów
Warta Krzymów 2-1 Wilki Wilczyn
Baszta Wyszyna 0-3 GKS Lisewo
Orły Huta Łukomska 2-0 Sparta Orzechowo

Kolejka 11 - 23-24 paĽdziernika

Sparta Orzechowo 1-0 Lech Kozarzewek
GKS Lisewo 0-3 Orły Huta Łukomska
Wilki Wilczyn 5-0 Baszta Wyszyna
Błękitni Helenów 0-6 Warta Krzymów
Polanin Strzałkowo 4-0 Grom Malanów
Orzeł Grzegorzew 3-1 Orzeł Kawęczyn
Błękitni M±kolno 3-1 Płomień Nekla
Strażak Licheń Stary 0-7 Hetman Orchowo

Kolejka 12 - 30-31 paĽdziernika

Lech Kozarzewek 1-1 Hetman Orchowo
Płomień Nekla 2-0 Strażak Licheń Stary
Orzeł Kawęczyn 0-1 Błękitni M±kolno
Grom Malanów 5-1 Orzeł Grzegorzew
Warta Krzymów 0-4 Polanin Strzałkowo
Baszta Wyszyna 0-1 Błękitni Helenów
Orły Huta Łukomska 2-0 Wilki Wilczyn
Sparta Orzechowo 3-1 GKS Lisewo

Kolejka 13 - 6-7 listopada

GKS Lisewo 3-1 Lech Kozarzewek
Wilki Wilczyn 2-4 Sparta Orzechowo
Błękitni Helenów 1-4 Orły Huta Łukomska
Polanin Strzałkowo 4-0 Baszta Wyszyna
Orzeł Grzegorzew 1-1 Warta Krzymów
Błękitni M±kolno 3-3 Grom Malanów
Strażak Licheń Stary 5-0 Orzeł Kawęczyn
Hetman Orchowo 0-1 Płomień Nekla

Kolejka 14 - 11 listopada

Lech Kozarzewek 0-2 Płomień Nekla
Orzeł Kawęczyn 0-0 Hetman Orchowo
Warta Krzymów 6-0 Błękitni M±kolno
Baszta Wyszyna 0-1 Orzeł Grzegorzew
Orły Huta Łukomska 1-6 Polanin Strzałkowo
Sparta Orzechowo 0-4 Błękitni Helenów
GKS Lisewo 3-1 Wilki Wilczyn
Strażak Licheń Stary 0-3 Grom Malanów

Kolejka 15 - 14 listopada

Wilki Wilczyn 0-0 Lech Kozarzewek
Błękitni Helenów 3-1 GKS Lisewo
Polanin Strzałkowo 2-1 Sparta Orzechowo
Orzeł Grzegorzew 2-1 Orły Huta Łukomska
Błękitni M±kolno 2-2 Baszta Wyszyna
Strażak Licheń Stary 1-0 Warta Krzymów
Hetman Orchowo 2-1 Grom Malanów
Płomień Nekla 1-1 Orzeł Kawęczyn

Kolejka 16 - 20-21 listopada

Orzeł Kawęczyn 2-0 Lech Kozarzewek
Płomień Nekla 1-0 Grom Malanów
Hetman Orchowo 1-4 Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary 4-0 Baszta Wyszyna
Błękitni M±kolno 2-3 Orły Huta Łukomska 13 marca
w pierwotnym terminie (20-21 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Grzegorzew 0-5 Sparta Orzechowo
Polanin Strzałkowo 11-0 GKS Lisewo
Błękitni Helenów 1-1 Wilki Wilczyn

Kolejka 17 - 19-20 marca

Błękitni Helenów 2-0 Lech Kozarzewek
Wilki Wilczyn 1-1 Polanin Strzałkowo
GKS Lisewo 2-2 Orzeł Grzegorzew
Sparta Orzechowo 3-0 Błękitni M±kolno
Orły Huta Łukomska 1-3 Strażak Licheń Stary
Baszta Wyszyna 3-3 Hetman Orchowo
Warta Krzymów 2-0 Płomień Nekla
Grom Malanów 3-2 Orzeł Kawęczyn

Kolejka 18 - 26-27 marca

Lech Kozarzewek 2-0 Grom Malanów
Orzeł Kawęczyn 0-3 Warta Krzymów
Płomień Nekla 3-1 Baszta Wyszyna
Hetman Orchowo 3-0 Orły Huta Łukomska
Strażak Licheń Stary 3-2 Sparta Orzechowo
Błękitni M±kolno 1-3 GKS Lisewo
Orzeł Grzegorzew 2-0 Wilki Wilczyn
Polanin Strzałkowo 0-0 Błękitni Helenów

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Polanin Strzałkowo 8-0 Lech Kozarzewek
Błękitni Helenów 0-2 Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn 2-3 Błękitni M±kolno
GKS Lisewo 1-0 Strażak Licheń Stary
Sparta Orzechowo 2-2 Hetman Orchowo
Orły Huta Łukomska 0-1 Płomień Nekla
Baszta Wyszyna 0-1 Orzeł Kawęczyn
Warta Krzymów 6-1 Grom Malanów

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Lech Kozarzewek 0-6 Warta Krzymów
Grom Malanów 5-1 Baszta Wyszyna
Orzeł Kawęczyn 1-1 Orły Huta Łukomska
Płomień Nekla 1-0 Sparta Orzechowo
Hetman Orchowo 3-2 GKS Lisewo
Strażak Licheń Stary 0-2 Wilki Wilczyn
Błękitni M±kolno 1-2 Błękitni Helenów
Orzeł Grzegorzew 1-4 Polanin Strzałkowo

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Orzeł Grzegorzew 1-0 Lech Kozarzewek
Polanin Strzałkowo 1-1 Błękitni M±kolno
Błękitni Helenów 3-1 Strażak Licheń Stary
Wilki Wilczyn 1-1 Hetman Orchowo
GKS Lisewo 1-1 Płomień Nekla
Sparta Orzechowo 3-2 Orzeł Kawęczyn
Orły Huta Łukomska 3-0 Grom Malanów
Baszta Wyszyna 1-1 Warta Krzymów

Kolejka 22 - 23 kwietnia

Lech Kozarzewek 3-2 Baszta Wyszyna
Warta Krzymów 7-2 Orły Huta Łukomska
Grom Malanów 0-2 Sparta Orzechowo
Orzeł Kawęczyn 3-1 GKS Lisewo
Płomień Nekla 0-0 Wilki Wilczyn
Hetman Orchowo 1-1 Błękitni Helenów
Strażak Licheń Stary 3-2 Polanin Strzałkowo
Błękitni M±kolno 3-1 Orzeł Grzegorzew

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Błękitni M±kolno 3-1 Lech Kozarzewek
Orzeł Grzegorzew 0-1 Strażak Licheń Stary
Polanin Strzałkowo 1-1 Hetman Orchowo
Błękitni Helenów 1-2 Płomień Nekla
Wilki Wilczyn 2-1 Orzeł Kawęczyn
GKS Lisewo 1-1 Grom Malanów
Sparta Orzechowo 0-4 Warta Krzymów
Orły Huta Łukomska 4-0 Baszta Wyszyna

Kolejka 24 - 3 maja

Lech Kozarzewek 0-3 Orły Huta Łukomska
Baszta Wyszyna 0-3 Sparta Orzechowo
Warta Krzymów 6-0 GKS Lisewo
Grom Malanów 0-1 Wilki Wilczyn
Orzeł Kawęczyn 1-3 Błękitni Helenów
Płomień Nekla 0-4 Polanin Strzałkowo
Hetman Orchowo 2-2 Orzeł Grzegorzew
Strażak Licheń Stary 1-0 Błękitni M±kolno

Kolejka 25 - 7-8 maja

Strażak Licheń Stary 1-2 Lech Kozarzewek
Błękitni M±kolno 1-2 Hetman Orchowo
Orzeł Grzegorzew 1-3 Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo 3-0 Orzeł Kawęczyn
(wo)
go¶cie nie dojechali
Błękitni Helenów 3-2 Grom Malanów
Wilki Wilczyn 0-7 Warta Krzymów
GKS Lisewo 4-0 Baszta Wyszyna
Sparta Orzechowo 0-4 Orły Huta Łukomska

Kolejka 26 - 14-15 maja

Lech Kozarzewek 2-1 Sparta Orzechowo
Orły Huta Łukomska 0-3 GKS Lisewo
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wyst±pił nieuprawniony zawodnik
Baszta Wyszyna 0-3 Wilki Wilczyn
Warta Krzymów 4-0 Błękitni Helenów
Grom Malanów 3-1 Polanin Strzałkowo
Orzeł Kawęczyn 1-3 Orzeł Grzegorzew
Płomień Nekla 3-0 Błękitni M±kolno
Hetman Orchowo 3-1 Strażak Licheń Stary

Kolejka 27 - 21-22 maja

Hetman Orchowo 4-0 Lech Kozarzewek
Strażak Licheń Stary 2-1 Płomień Nekla
Błękitni M±kolno 1-2 Orzeł Kawęczyn
Orzeł Grzegorzew 2-1 Grom Malanów
Polanin Strzałkowo 1-5 Warta Krzymów
Błękitni Helenów 3-0 Baszta Wyszyna
(wo)
go¶cie nie dojechali
Wilki Wilczyn 0-1 Orły Huta Łukomska
GKS Lisewo 1-3 Sparta Orzechowo

Kolejka 28 - 28-29 maja

Lech Kozarzewek 3-3 GKS Lisewo
Sparta Orzechowo 1-1 Wilki Wilczyn
Orły Huta Łukomska 1-4 Błękitni Helenów
Baszta Wyszyna 1-6 Polanin Strzałkowo
Warta Krzymów 3-0 Orzeł Grzegorzew
Grom Malanów 2-2 Błękitni M±kolno
Orzeł Kawęczyn 5-4 Strażak Licheń Stary
Płomień Nekla 2-1 Hetman Orchowo

Kolejka 29 - 5 czerwca

Grom Malanów 2-2 Strażak Licheń Stary
Płomień Nekla 1-1 Lech Kozarzewek
Hetman Orchowo 1-2 Orzeł Kawęczyn
Błękitni M±kolno 0-3 Warta Krzymów
Orzeł Grzegorzew 3-0 Baszta Wyszyna
Polanin Strzałkowo 3-1 Orły Huta Łukomska
w Zagórowie
Błękitni Helenów 0-0 Sparta Orzechowo
Wilki Wilczyn 4-3 GKS Lisewo

Kolejka 30 - 11 czerwca

Lech Kozarzewek 3-2 Wilki Wilczyn
GKS Lisewo 0-0 Błękitni Helenów
Sparta Orzechowo 0-2 Polanin Strzałkowo
Orły Huta Łukomska 3-3 Orzeł Grzegorzew
Baszta Wyszyna 3-4 Błękitni M±kolno
Warta Krzymów 3-1 Strażak Licheń Stary
Grom Malanów 4-1 Hetman Orchowo
Orzeł Kawęczyn 0-6 Płomień Nekla

Klasa okręgowa 2010/2011 (Konin)

Klasa B 2010/2011 (Konin)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas