[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Teleszyna Przykona 18 41 13 2 3 56-22 8 1 0 35-5 5 1 3 21-17
2.  Warta Kramsk 18 40 13 1 4 56-27 6 1 2 29-14 7 0 2 27-13
3.  Warta Rumin 18 38 12 2 4 49-28 7 1 1 26-15 5 1 3 23-13
4.  Nałęcz Babiak 18 32 10 2 6 48-27 7 0 2 27-7 3 2 4 21-20
5.  GKS Olszówka 18 30 9 3 6 37-28 5 2 2 24-8 4 1 4 13-20
6.  Baszta Przedecz 18 23 7 2 9 36-48 4 1 4 22-26 3 1 5 14-22
7.  Sparta Barłogi 18 18 5 3 10 28-39 4 0 5 19-17 1 3 5 9-22
8.  LZS Karszew 18 17 5 2 11 22-40 4 2 3 15-15 1 0 8 7-25
9.  Mirek Adamów 18 15 4 3 11 20-46 1 2 6 9-19 3 1 5 11-27
10.  SRW Łuczywno 18 6 2 0 16 14-61 1 0 8 8-26 1 0 8 6-35
Orły Huta Łukomska wycofały się po zakończeniu rozgrywek z klasy A, w związku z czym dodatkowy awans uzyskał Nałęcz Babiak.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Teleszyna Przykona    6-1 2-1 0-0 3-1 2-1 5-0 3-1 9-0 5-0 
 2 Warta Kramsk2-4     4-1 5-3 1-1 6-1 2-1 6-2 0-1 3-0 
 3 Warta Rumin3-2 0-4     4-1 2-1 4-3 3-3 3-1 4-0 3-0 
 4 Nałęcz Babiak6-0 1-2 1-3     2-1 5-0 2-1 4-0 2-0 4-0 
 5 GKS Olszówka1-4 0-2 0-0 0-0     3-1 2-0 2-0 5-1 11-0 
 6 Baszta Przedecz1-0 1-5 1-6 4-7 1-2     6-0 2-1 3-3 3-2 
 7 Sparta Barłogi2-4 0-2 1-5 1-2 9-1 1-2     1-0 2-0 2-1 
 8 LZS Karszew0-3 2-1 3-1 4-3 1-2 0-0 0-0     2-5 3-0 
 9 Mirek Adamów0-0 0-3 1-2 1-5 1-3 0-1 2-2 3-0     1-3 
 10 SRW Łuczywno2-4 3-7 0-4 1-0 0-1 1-5 0-2 1-2 0-1     

Kolejka 1 - 4-5 września

GKS Olszówka 5-1 Mirek Adamów
Warta Rumin 3-0 SRW Łuczywno
Sparta Barłogi 2-4 Teleszyna Przykona
Baszta Przedecz 2-1 LZS Karszew
Warta Kramsk 5-3 Nałęcz Babiak

Kolejka 2 - 11-12 września

Mirek Adamów 1-5 Nałęcz Babiak
LZS Karszew 2-1 Warta Kramsk
Teleszyna Przykona 2-1 Baszta Przedecz
SRW Łuczywno 0-2 Sparta Barłogi
GKS Olszówka 0-0 Warta Rumin

Kolejka 3 - 18-19 września

Warta Rumin 4-0 Mirek Adamów
Sparta Barłogi 9-1 GKS Olszówka
Baszta Przedecz 3-2 SRW Łuczywno
Warta Kramsk 2-4 Teleszyna Przykona
Nałęcz Babiak 4-0 LZS Karszew

Kolejka 4 - 25-26 września

Mirek Adamów 3-0 LZS Karszew
Teleszyna Przykona 0-0 Nałęcz Babiak
SRW Łuczywno 3-7 Warta Kramsk
GKS Olszówka 3-1 Baszta Przedecz
Warta Rumin 3-3 Sparta Barłogi

Kolejka 5 - 2-3 października

Sparta Barłogi 2-0 Mirek Adamów
Baszta Przedecz 1-6 Warta Rumin
Warta Kramsk 1-1 GKS Olszówka
Nałęcz Babiak 4-0 SRW Łuczywno
LZS Karszew 0-3 Teleszyna Przykona

Kolejka 6 - 9-10 października

Mirek Adamów 0-0 Teleszyna Przykona
SRW Łuczywno 1-2 LZS Karszew
GKS Olszówka 0-0 Nałęcz Babiak
Warta Rumin 0-4 Warta Kramsk
Sparta Barłogi 1-2 Baszta Przedecz

Kolejka 7 - 16-17 października

Baszta Przedecz 3-3 Mirek Adamów
Warta Kramsk 2-1 Sparta Barłogi
Nałęcz Babiak 1-3 Warta Rumin
LZS Karszew 1-2 GKS Olszówka
Teleszyna Przykona 5-0 SRW Łuczywno

Kolejka 8 - 23-24 października

Mirek Adamów 1-3 SRW Łuczywno
GKS Olszówka 1-4 Teleszyna Przykona
Warta Rumin 3-1 LZS Karszew
Sparta Barłogi 1-2 Nałęcz Babiak
Baszta Przedecz 1-5 Warta Kramsk

Kolejka 9 - 30-31 października

Warta Kramsk 0-1 Mirek Adamów
Nałęcz Babiak 5-0 Baszta Przedecz
LZS Karszew 0-0 Sparta Barłogi
Teleszyna Przykona 2-1 Warta Rumin
SRW Łuczywno 0-1 GKS Olszówka

Kolejka 10 - 2-3 kwietnia

Mirek Adamów 1-3 GKS Olszówka
SRW Łuczywno 0-4 Warta Rumin
Teleszyna Przykona 5-0 Sparta Barłogi
LZS Karszew 0-0 Baszta Przedecz
Nałęcz Babiak 1-2 Warta Kramsk

Kolejka 11 - 9-10 kwietnia

Nałęcz Babiak 2-0 Mirek Adamów
Warta Kramsk 6-2 LZS Karszew
Baszta Przedecz 1-0 Teleszyna Przykona
Sparta Barłogi 2-1 SRW Łuczywno
Warta Rumin 2-1 GKS Olszówka

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Mirek Adamów 1-2 Warta Rumin
GKS Olszówka 2-0 Sparta Barłogi
SRW Łuczywno 1-5 Baszta Przedecz
Teleszyna Przykona 6-1 Warta Kramsk 23 kwietnia
LZS Karszew 4-3 Nałęcz Babiak

Kolejka 13 - 1 maja

LZS Karszew 2-5 Mirek Adamów
Nałęcz Babiak 6-0 Teleszyna Przykona
Warta Kramsk 3-0 SRW Łuczywno
Baszta Przedecz 1-2 GKS Olszówka
Sparta Barłogi 1-5 Warta Rumin

Kolejka 14 - 7-8 maja

Mirek Adamów 2-2 Sparta Barłogi
Warta Rumin 4-3 Baszta Przedecz
GKS Olszówka 0-2 Warta Kramsk
SRW Łuczywno 1-0 Nałęcz Babiak
Teleszyna Przykona 3-1 LZS Karszew

Kolejka 15 - 14-15 maja

Teleszyna Przykona 9-0 Mirek Adamów
LZS Karszew 3-0 SRW Łuczywno
Nałęcz Babiak 2-1 GKS Olszówka
Warta Kramsk 4-1 Warta Rumin
Baszta Przedecz 6-0 Sparta Barłogi

Kolejka 16 - 21-22 maja

Mirek Adamów 0-1 Baszta Przedecz
Sparta Barłogi 0-2 Warta Kramsk
Warta Rumin 4-1 Nałęcz Babiak
GKS Olszówka 2-0 LZS Karszew
SRW Łuczywno 2-4 Teleszyna Przykona

Kolejka 17 - 29 maja

SRW Łuczywno 0-1 Mirek Adamów
Teleszyna Przykona 3-1 GKS Olszówka
LZS Karszew 3-1 Warta Rumin
Nałęcz Babiak 2-1 Sparta Barłogi
Warta Kramsk 6-1 Baszta Przedecz

Kolejka 18 - 5 czerwca

Mirek Adamów 0-3 Warta Kramsk
Baszta Przedecz 4-7 Nałęcz Babiak
Sparta Barłogi 1-0 LZS Karszew
Warta Rumin 3-2 Teleszyna Przykona
GKS Olszówka 11-0 SRW Łuczywno

Klasa A 2010/2011 (Konin)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas