[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Pstrążna 26 59 19 2 5 65-30 11 1 1 33-13 8 1 4 32-17
2.  Unia Turza Śląska 26 54 16 6 4 70-29 8 2 3 40-15 8 4 1 30-14
3.  LKS Buków (k. Raciborza) 26 44 13 5 8 49-46 6 3 4 23-24 7 2 4 26-22
4.  Start Pietrowice Wielkie 26 42 14 0 12 60-52 9 0 4 36-17 5 0 8 24-35
5.  LKS Pietraszyn 26 39 11 6 9 57-52 8 3 2 33-22 3 3 7 24-30 2 4 1 1 0 5-1
6.  LKS Bieńkowice 26 39 11 6 9 63-62 6 3 4 38-29 5 3 5 25-33 2 1 0 1 1 1-5
7.  LKS Zawada Książęca 26 38 11 5 10 66-68 8 2 3 38-28 3 3 7 28-40
8.  LKS Grzegorzowice 26 34 10 4 12 73-66 6 1 6 38-31 4 3 6 35-35
9.  Czarni II Gorzyce 26 32 8 8 10 47-52 7 4 2 29-16 1 4 8 18-36
10.  Ocice Racibórz 26 31 9 4 13 45-64 5 3 5 21-26 4 1 8 24-38
11.  LKS Olza 26 29 9 2 15 44-56 7 0 6 29-25 2 2 9 15-31 2 6 2 0 0 4-1
12.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 29 8 5 13 57-62 4 5 4 30-23 4 0 9 27-39 2 0 0 0 2 1-4
13.  LKS Cyprzanów 26 28 9 1 16 47-72 7 1 5 28-26 2 0 11 19-46
14.  LKS Pawłów 26 18 4 6 16 44-76 3 2 8 28-48 1 4 8 16-28
Specjalne podziękowania dla pana Jony i Podokręgowego ZPN Racibórz za pomoc w zgromadzeniu wyników

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Pstrążna    2-1 0-1 4-1 5-2 2-1 2-1 1-0 1-1 6-2 1-0 3-2 5-1 1-0 
 2 Unia Turza Śląska0-1     0-4 5-0 5-3 0-0 4-1 8-0 2-0 1-2 4-1 5-0 4-1 2-2 
 3 LKS Buków (k. Raciborza)1-0 1-4     3-1 0-0 3-4 0-0 1-1 3-2 6-2 0-3 3-1 0-5 2-1 
 4 Start Pietrowice Wielkie3-1 1-2 5-1     2-0 4-0 0-3 7-3 3-0 2-3 1-0 2-3 3-0 3-1 
 5 LKS Pietraszyn3-2 3-3 1-1 0-4     4-0 6-1 2-2 2-1 3-1 2-1 2-4 3-1 2-1 
 6 LKS Bieńkowice1-2 0-2 1-3 5-1 1-1     6-6 1-4 4-2 2-2 3-1 3-1 4-1 7-3 
 7 LKS Zawada Książęca0-2 0-0 1-4 3-1 4-3 1-3     3-1 8-3 4-2 3-2 5-3 5-3 1-1 
 8 LKS Grzegorzowice1-5 1-2 1-4 3-0 2-3 2-4 2-1     2-2 3-2 9-2 7-1 3-2 2-3 
 9 Czarni II Gorzyce1-2 0-0 0-0 4-2 1-1 5-0 3-2 3-2     2-1 0-0 1-5 6-0 3-1 
 10 Ocice Racibórz2-2 1-2 2-1 1-2 1-0 2-3 2-6 1-4 2-2     2-2 2-1 2-1 1-0 
 11 LKS Olza0-2 1-2 2-4 3-4 2-4 5-2 4-3 2-1 0-2 3-0     3-1 3-0 1-0 
 12 LKS Rudnik (k. Raciborza)2-5 1-1 5-0 1-5 4-3 2-2 0-1 3-3 1-1 5-0 0-1     5-0 1-1 
 13 LKS Cyprzanów2-1 1-2 3-0 2-1 1-3 2-5 8-0 0-4 2-1 0-4 2-1 3-2     2-2 
 14 LKS Pawłów1-7 2-9 1-3 1-2 2-1 1-1 3-3 3-10 6-1 1-3 4-1 0-3 3-4     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

LKS Pawłów 2-9 Unia Turza Śląska
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-5 Start Pietrowice Wielkie
LKS Zawada Książęca 3-1 LKS Grzegorzowice
LKS Pstrążna 5-2 LKS Pietraszyn
LKS Bieńkowice 3-1 LKS Olza
LKS Buków (k. Raciborza) 6-2 Ocice Racibórz
LKS Cyprzanów 2-1 Czarni II Gorzyce

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Unia Turza Śląska 2-0 Czarni II Gorzyce
Ocice Racibórz 2-1 LKS Cyprzanów
LKS Olza 2-4 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Pietraszyn 4-0 LKS Bieńkowice
LKS Grzegorzowice 1-5 LKS Pstrążna
Start Pietrowice Wielkie 0-3 LKS Zawada Książęca
LKS Pawłów 0-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 3 - 1 września

LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-1 Unia Turza Śląska
LKS Zawada Książęca 1-1 LKS Pawłów
LKS Pstrążna 4-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Bieńkowice 1-4 LKS Grzegorzowice
LKS Buków (k. Raciborza) 0-0 LKS Pietraszyn
LKS Cyprzanów 2-1 LKS Olza
Czarni II Gorzyce 2-1 Ocice Racibórz

Kolejka 4 - 8 września

Unia Turza Śląska 1-2 Ocice Racibórz
LKS Olza 0-2 Czarni II Gorzyce
LKS Pietraszyn 3-1 LKS Cyprzanów
LKS Grzegorzowice 1-4 LKS Buków (k. Raciborza)
Start Pietrowice Wielkie 4-0 LKS Bieńkowice
LKS Pawłów 1-7 LKS Pstrążna
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-1 LKS Zawada Książęca

Kolejka 5 - 15 września

LKS Zawada Książęca 0-0 Unia Turza Śląska
LKS Pstrążna 3-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Bieńkowice 7-3 LKS Pawłów
LKS Buków (k. Raciborza) 3-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Cyprzanów 0-4 LKS Grzegorzowice
Czarni II Gorzyce 1-1 LKS Pietraszyn
Ocice Racibórz 2-2 LKS Olza

Kolejka 6 - 22 września

Unia Turza Śląska 4-1 LKS Olza
LKS Pietraszyn 3-1 Ocice Racibórz
LKS Grzegorzowice 2-2 Czarni II Gorzyce
Start Pietrowice Wielkie 3-0 LKS Cyprzanów
LKS Pawłów 1-3 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-2 LKS Bieńkowice
LKS Zawada Książęca 0-2 LKS Pstrążna

Kolejka 7 - 29 września

LKS Pstrążna 2-1 Unia Turza Śląska
LKS Bieńkowice 6-6 LKS Zawada Książęca
LKS Buków (k. Raciborza) 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Cyprzanów 2-2 LKS Pawłów
Czarni II Gorzyce 4-2 Start Pietrowice Wielkie
Ocice Racibórz 1-4 LKS Grzegorzowice
LKS Olza 2-4 LKS Pietraszyn

Kolejka 8 - 6 października

Unia Turza Śląska 5-3 LKS Pietraszyn
LKS Grzegorzowice 9-2 LKS Olza
Start Pietrowice Wielkie 2-3 Ocice Racibórz
LKS Pawłów 6-1 Czarni II Gorzyce
LKS Rudnik (k. Raciborza) 5-0 LKS Cyprzanów
LKS Zawada Książęca 1-4 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Pstrążna 2-1 LKS Bieńkowice

Kolejka 9 - 13 października

LKS Bieńkowice 0-2 Unia Turza Śląska
LKS Buków (k. Raciborza) 1-0 LKS Pstrążna
LKS Cyprzanów 8-0 LKS Zawada Książęca
Czarni II Gorzyce 1-5 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Ocice Racibórz 1-0 LKS Pawłów
LKS Olza 3-4 Start Pietrowice Wielkie
LKS Pietraszyn 2-2 LKS Grzegorzowice

Kolejka 10 - 20 października

Unia Turza Śląska 8-0 LKS Grzegorzowice
Start Pietrowice Wielkie 2-0 LKS Pietraszyn
LKS Pawłów 4-1 LKS Olza
LKS Rudnik (k. Raciborza) 5-0 Ocice Racibórz
LKS Zawada Książęca 8-3 Czarni II Gorzyce
LKS Pstrążna 5-1 LKS Cyprzanów
LKS Bieńkowice 1-3 LKS Buków (k. Raciborza)

Kolejka 11 - 27 października

LKS Buków (k. Raciborza) 1-4 Unia Turza Śląska
LKS Cyprzanów 2-5 LKS Bieńkowice
Czarni II Gorzyce 1-2 LKS Pstrążna
Ocice Racibórz 2-6 LKS Zawada Książęca
LKS Olza 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Pietraszyn 2-1 LKS Pawłów
LKS Grzegorzowice 3-0 Start Pietrowice Wielkie

Kolejka 12 - 3 listopada

Unia Turza Śląska 5-0 Start Pietrowice Wielkie
LKS Pawłów 3-10 LKS Grzegorzowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-3 LKS Pietraszyn
LKS Zawada Książęca 3-2 LKS Olza
LKS Pstrążna 6-2 Ocice Racibórz
LKS Bieńkowice 4-2 Czarni II Gorzyce
LKS Buków (k. Raciborza) 0-5 LKS Cyprzanów

Kolejka 13 - 10 listopada

LKS Cyprzanów 1-2 Unia Turza Śląska
Czarni II Gorzyce 0-0 LKS Buków (k. Raciborza)
Ocice Racibórz 2-3 LKS Bieńkowice
LKS Olza 0-2 LKS Pstrążna
LKS Pietraszyn 6-1 LKS Zawada Książęca
LKS Grzegorzowice 7-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Start Pietrowice Wielkie 3-1 LKS Pawłów

Kolejka 14 - 16 marca

Unia Turza Śląska 2-2 LKS Pawłów
Start Pietrowice Wielkie 2-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Grzegorzowice 2-1 LKS Zawada Książęca
LKS Pietraszyn 3-2 LKS Pstrążna
LKS Olza 5-2 LKS Bieńkowice
Ocice Racibórz 2-1 LKS Buków (k. Raciborza)
Czarni II Gorzyce 6-0 LKS Cyprzanów

Kolejka 15 - 23 marca

Czarni II Gorzyce 0-0 Unia Turza Śląska
LKS Cyprzanów 0-4 Ocice Racibórz
LKS Buków (k. Raciborza) 0-3 LKS Olza
LKS Bieńkowice 1-1 LKS Pietraszyn
LKS Pstrążna 1-0 LKS Grzegorzowice
LKS Zawada Książęca 3-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-1 LKS Pawłów

Kolejka 16 - 30 marca

Unia Turza Śląska 5-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Pawłów 3-3 LKS Zawada Książęca
Start Pietrowice Wielkie 3-1 LKS Pstrążna
LKS Grzegorzowice 2-4 LKS Bieńkowice
LKS Pietraszyn 1-1 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Olza 3-0 LKS Cyprzanów
Ocice Racibórz 2-2 Czarni II Gorzyce

Kolejka 17 - 6 kwietnia

Ocice Racibórz 1-2 Unia Turza Śląska
Czarni II Gorzyce 0-0 LKS Olza
LKS Cyprzanów 1-3 LKS Pietraszyn
LKS Buków (k. Raciborza) 1-1 LKS Grzegorzowice
LKS Bieńkowice 5-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Pstrążna 1-0 LKS Pawłów
LKS Zawada Książęca 5-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 18 - 13 kwietnia

Unia Turza Śląska 4-1 LKS Zawada Książęca
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-5 LKS Pstrążna
LKS Pawłów 1-1 LKS Bieńkowice
Start Pietrowice Wielkie 5-1 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Grzegorzowice 3-2 LKS Cyprzanów
LKS Pietraszyn 2-1 Czarni II Gorzyce
LKS Olza 3-0 Ocice Racibórz

Kolejka 19 - 27 kwietnia

LKS Olza 1-2 Unia Turza Śląska
Ocice Racibórz 1-0 LKS Pietraszyn
Czarni II Gorzyce 3-2 LKS Grzegorzowice
LKS Cyprzanów 2-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Buków (k. Raciborza) 2-1 LKS Pawłów
LKS Bieńkowice 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Pstrążna 2-1 LKS Zawada Książęca

Kolejka 20 - 4 maja

Unia Turza Śląska 0-1 LKS Pstrążna
LKS Zawada Książęca 1-3 LKS Bieńkowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 5-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Pawłów 3-4 LKS Cyprzanów
Start Pietrowice Wielkie 3-0 Czarni II Gorzyce
LKS Grzegorzowice 3-2 Ocice Racibórz
LKS Pietraszyn 2-1 LKS Olza

Kolejka 21 - 11 maja

LKS Pietraszyn 3-3 Unia Turza Śląska
LKS Olza 2-1 LKS Grzegorzowice
Ocice Racibórz 1-2 Start Pietrowice Wielkie
Czarni II Gorzyce 3-1 LKS Pawłów
LKS Cyprzanów 3-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Buków (k. Raciborza) 0-0 LKS Zawada Książęca
LKS Bieńkowice 1-2 LKS Pstrążna

Kolejka 22 - 18 maja

Unia Turza Śląska 0-0 LKS Bieńkowice
LKS Pstrążna 0-1 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Zawada Książęca 5-3 LKS Cyprzanów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-1 Czarni II Gorzyce
LKS Pawłów 1-3 Ocice Racibórz
Start Pietrowice Wielkie 1-0 LKS Olza
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Pietraszyn

Kolejka 23 - 25 maja

LKS Grzegorzowice 1-2 Unia Turza Śląska
LKS Pietraszyn 0-4 Start Pietrowice Wielkie
LKS Olza 1-0 LKS Pawłów
Ocice Racibórz 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Czarni II Gorzyce 3-2 LKS Zawada Książęca
LKS Cyprzanów 2-1 LKS Pstrążna
LKS Buków (k. Raciborza) 3-4 LKS Bieńkowice

Kolejka 24 - 1 czerwca

Unia Turza Śląska 0-4 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Bieńkowice 4-1 LKS Cyprzanów
LKS Pstrążna 1-1 Czarni II Gorzyce
LKS Zawada Książęca 4-2 Ocice Racibórz
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-1 LKS Olza
LKS Pawłów 2-1 LKS Pietraszyn
Start Pietrowice Wielkie 7-3 LKS Grzegorzowice

Kolejka 25 - 8 czerwca

Start Pietrowice Wielkie 1-2 Unia Turza Śląska
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Pawłów
LKS Pietraszyn 2-4 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Olza 4-3 LKS Zawada Książęca
Ocice Racibórz 2-2 LKS Pstrążna
Czarni II Gorzyce 5-0 LKS Bieńkowice
LKS Cyprzanów 3-0 LKS Buków (k. Raciborza)

Kolejka 26 - 15 czerwca

Unia Turza Śląska 4-1 LKS Cyprzanów
LKS Buków (k. Raciborza) 3-2 Czarni II Gorzyce
LKS Bieńkowice 2-2 Ocice Racibórz
LKS Pstrążna 1-0 LKS Olza
LKS Zawada Książęca 4-3 LKS Pietraszyn
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-3 LKS Grzegorzowice
LKS Pawłów 1-2 Start Pietrowice Wielkie

Klasa A 2002/2003 (Racibórz)

Klasa C 2002/2003 (Racibórz)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas