[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2002/2003, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Babice 24 56 17 5 2 76-35 9 1 2 41-20 8 4 0 35-15
2.  LKS Gamów 24 50 15 5 4 79-29 8 1 3 42-16 7 4 1 37-13
3.  LKS Bogunice 24 46 14 4 6 76-44 7 4 1 40-16 7 0 5 36-28 2 6 2 0 0 4-1
4.  LKS Brzezie (Racibórz) 24 46 14 4 6 68-34 7 2 3 35-13 7 2 3 33-21 2 0 0 0 2 1-4
5.  Płonia Racibórz 24 36 11 3 10 63-64 5 1 6 36-30 6 2 4 27-34
6.  LKS Bolesław 24 32 10 2 12 60-72 6 1 5 35-36 4 1 7 25-36
7.  Naprzód II Syrynia 24 31 9 4 11 44-53 5 2 5 23-21 4 2 6 21-32 2 4 1 1 0 5-2
8.  LKS Dzimierz 24 31 9 4 11 40-51 6 3 3 21-20 3 1 8 19-31 2 1 0 1 1 2-5
9.  LKS II Chałupki (k. Raciborza) 24 28 8 4 12 49-67 6 2 4 29-30 2 2 8 20-37 2 4 1 1 0 3-1
10.  LKS Owsiszcze 24 28 8 4 12 45-65 5 1 6 26-30 3 3 6 19-35 2 1 0 1 1 1-3
11.  LKS Wojnowice 24 24 6 6 12 55-63 3 3 6 27-32 3 3 6 28-31 2 4 1 1 0 8-5
12.  LKS Czernica 24 24 5 9 10 47-55 4 5 3 26-25 1 4 7 21-30 2 1 0 1 1 5-8
13.  LKS Zabełków 24 7 1 4 19 36-106 1 3 8 24-44 0 1 11 12-62
Specjalne podziękowania dla pana Jony i Podokręgowego ZPN Racibórz za pomoc w zgromadzeniu wyników

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sparta Babice    3-3 0-3 2-4 4-1 3-2 6-0 2-1 2-1 6-2 2-1 3-2 8-0 
 2 LKS Gamów1-4     3-1 0-1 6-1 3-2 5-1 7-0 7-2 2-0 1-2 1-1 6-1 
 3 LKS Bogunice2-2 0-0     3-1 0-1 5-2 3-0 1-1 4-3 3-3 4-1 5-1 10-1 
 4 LKS Brzezie (Racibórz)0-2 1-1 0-1     6-0 1-1 0-1 5-1 5-3 8-1 3-0 3-2 3-0 
 5 Płonia Racibórz0-3 1-7 2-3 1-2     5-1 3-3 2-1 5-0 3-0 2-4 2-5 10-1 
 6 LKS Bolesław4-7 0-3 4-3 1-6 3-4     2-7 2-1 5-0 6-0 3-2 1-1 4-2 
 7 Naprzód II Syrynia0-3 0-3 3-0 1-4 1-3 2-0     4-1 1-1 2-4 3-1 1-1 5-0 
 8 LKS Dzimierz0-3 1-3 3-2 1-1 1-2 3-1 1-1     3-2 1-0 2-2 3-2 2-1 
 9 LKS II Chałupki (k. Raciborza)2-2 1-7 2-6 3-2 5-2 5-2 0-1 3-5     1-1 3-0 2-1 2-1 
 10 LKS Owsiszcze0-2 2-1 2-3 3-5 2-2 3-4 4-1 2-1 0-2     1-8 2-1 5-0 
 11 LKS Wojnowice3-4 1-1 3-6 1-1 2-3 1-3 4-1 1-3 2-1 0-3     5-2 4-4 
 12 LKS Czernica2-2 1-4 4-2 2-0 2-2 2-3 1-3 1-0 3-3 2-2 3-3     3-1 
 13 LKS Zabełków1-1 2-4 2-6 3-6 2-6 3-4 3-2 1-4 0-2 1-3 4-4 2-2     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Pauza: Naprzód II Syrynia.
 
LKS Gamów 7-0 LKS Dzimierz
LKS Czernica 4-2 LKS Bogunice
LKS Brzezie (Racibórz) 3-0 LKS Zabełków
LKS Owsiszcze 3-4 LKS Bolesław
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 2-2 Sparta Babice
Płonia Racibórz 2-4 LKS Wojnowice

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Pauza: LKS Czernica.
 
LKS Dzimierz 2-2 LKS Wojnowice
Sparta Babice 4-1 Płonia Racibórz
LKS Bolesław 5-0 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
LKS Zabełków 1-3 LKS Owsiszcze
LKS Bogunice 3-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Gamów 5-1 Naprzód II Syrynia

Kolejka 3 - 1 września

Pauza: LKS Brzezie (Racibórz).
 
Naprzód II Syrynia 4-1 LKS Dzimierz
LKS Czernica 1-4 LKS Gamów
LKS Owsiszcze 2-3 LKS Bogunice
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 2-1 LKS Zabełków
Płonia Racibórz 5-1 LKS Bolesław
LKS Wojnowice 3-4 Sparta Babice

Kolejka 4 - 8 września

Pauza: LKS Owsiszcze.
 
LKS Dzimierz 0-3 Sparta Babice
LKS Bolesław 3-2 LKS Wojnowice
LKS Zabełków 2-6 Płonia Racibórz
LKS Bogunice 4-3 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
LKS Gamów 0-1 LKS Brzezie (Racibórz)
Naprzód II Syrynia 1-1 LKS Czernica

Kolejka 5 - 15 września

Pauza: LKS II Chałupki (k. Raciborza).
 
LKS Czernica 1-0 LKS Dzimierz
LKS Brzezie (Racibórz) 0-1 Naprzód II Syrynia
LKS Owsiszcze 2-1 LKS Gamów
Płonia Racibórz 2-3 LKS Bogunice
LKS Wojnowice 4-4 LKS Zabełków
Sparta Babice 3-2 LKS Bolesław

Kolejka 6 - 22 września

Pauza: Płonia Racibórz.
 
LKS Dzimierz 3-1 LKS Bolesław
LKS Zabełków 1-1 Sparta Babice
LKS Bogunice 4-1 LKS Wojnowice
LKS Gamów 7-2 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
Naprzód II Syrynia 2-4 LKS Owsiszcze
LKS Czernica 2-0 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 7 - 29 września

Pauza: LKS Wojnowice.
 
LKS Brzezie (Racibórz) 5-1 LKS Dzimierz
LKS Owsiszcze 2-1 LKS Czernica
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 0-1 Naprzód II Syrynia
Płonia Racibórz 1-7 LKS Gamów
Sparta Babice 0-3 LKS Bogunice
LKS Bolesław 4-2 LKS Zabełków

Kolejka 8 - 6 października

Pauza: Sparta Babice.
 
LKS Dzimierz 2-1 LKS Zabełków
LKS Bogunice 5-2 LKS Bolesław
LKS Gamów 1-2 LKS Wojnowice
Naprzód II Syrynia 1-3 Płonia Racibórz
LKS Czernica 3-3 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
LKS Brzezie (Racibórz) 8-1 LKS Owsiszcze

Kolejka 9 - 13 października

Pauza: LKS Bolesław.
 
LKS Owsiszcze 2-1 LKS Dzimierz
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 3-2 LKS Brzezie (Racibórz)
Płonia Racibórz 2-5 LKS Czernica
LKS Wojnowice 4-1 Naprzód II Syrynia
Sparta Babice 3-3 LKS Gamów
LKS Zabełków 2-6 LKS Bogunice

Kolejka 10 - 20 października

Pauza: LKS Zabełków.
 
LKS Dzimierz 3-2 LKS Bogunice
LKS Gamów 3-2 LKS Bolesław
Naprzód II Syrynia 0-3 Sparta Babice
LKS Czernica 3-3 LKS Wojnowice
LKS Brzezie (Racibórz) 6-0 Płonia Racibórz
LKS Owsiszcze 0-2 LKS II Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 11 - 27 października

Pauza: LKS Bogunice.
 
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 3-5 LKS Dzimierz
Płonia Racibórz 3-0 LKS Owsiszcze
LKS Wojnowice 1-1 LKS Brzezie (Racibórz)
Sparta Babice 3-2 LKS Czernica
LKS Bolesław 2-7 Naprzód II Syrynia
LKS Zabełków 2-4 LKS Gamów

Kolejka 12 - 3 listopada

Pauza: LKS Dzimierz.
 
LKS Gamów 3-1 LKS Bogunice
Naprzód II Syrynia 5-0 LKS Zabełków
LKS Czernica 2-3 LKS Bolesław
LKS Brzezie (Racibórz) 0-2 Sparta Babice
LKS Owsiszcze 1-8 LKS Wojnowice
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 5-2 Płonia Racibórz

Kolejka 13 - 10 listopada

Pauza: LKS Gamów.
 
Płonia Racibórz 2-1 LKS Dzimierz
LKS Wojnowice 2-1 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
Sparta Babice 6-2 LKS Owsiszcze
LKS Bolesław 1-6 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Zabełków 2-2 LKS Czernica
LKS Bogunice 3-0 Naprzód II Syrynia

Kolejka 14 - 6 kwietnia

Pauza: Naprzód II Syrynia.
 
LKS Dzimierz 1-3 LKS Gamów
LKS Bogunice 5-1 LKS Czernica
LKS Zabełków 3-6 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Bolesław 6-0 LKS Owsiszcze
Sparta Babice 2-1 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
LKS Wojnowice 2-3 Płonia Racibórz

Kolejka 15 - 13 kwietnia

Pauza: LKS Czernica.
 
LKS Wojnowice 1-3 LKS Dzimierz
Płonia Racibórz 0-3 Sparta Babice
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 5-2 LKS Bolesław
LKS Owsiszcze 5-0 LKS Zabełków
LKS Brzezie (Racibórz) 0-1 LKS Bogunice
Naprzód II Syrynia 0-3 LKS Gamów

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Pauza: LKS Brzezie (Racibórz).
 
LKS Dzimierz 1-1 Naprzód II Syrynia
LKS Gamów 1-1 LKS Czernica
LKS Bogunice 3-3 LKS Owsiszcze
LKS Zabełków 0-2 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
LKS Bolesław 3-4 Płonia Racibórz
Sparta Babice 2-1 LKS Wojnowice

Kolejka 17 - 27 kwietnia

Pauza: LKS Owsiszcze.
 
Sparta Babice 2-1 LKS Dzimierz
LKS Wojnowice 1-3 LKS Bolesław
Płonia Racibórz 10-1 LKS Zabełków
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 2-6 LKS Bogunice
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS Gamów
LKS Czernica 1-3 Naprzód II Syrynia

Kolejka 18 - 1 maja

Pauza: LKS II Chałupki (k. Raciborza).
 
LKS Dzimierz 3-2 LKS Czernica
Naprzód II Syrynia 1-4 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Gamów 2-0 LKS Owsiszcze
LKS Bogunice 0-1 Płonia Racibórz
LKS Zabełków 4-4 LKS Wojnowice
LKS Bolesław 4-7 Sparta Babice

Kolejka 19 - 4 maja

Pauza: Płonia Racibórz.
 
LKS Bolesław 2-1 LKS Dzimierz
Sparta Babice 8-0 LKS Zabełków
LKS Wojnowice 3-6 LKS Bogunice
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 1-7 LKS Gamów
LKS Owsiszcze 4-1 Naprzód II Syrynia
LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 LKS Czernica

Kolejka 20 - 11 maja

Pauza: LKS Wojnowice.
 
LKS Dzimierz 1-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Czernica 2-2 LKS Owsiszcze
Naprzód II Syrynia 1-1 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
LKS Gamów 6-1 Płonia Racibórz
LKS Bogunice 2-2 Sparta Babice
LKS Zabełków 3-4 LKS Bolesław

Kolejka 21 - 18 maja

Pauza: Sparta Babice.
 
LKS Zabełków 1-4 LKS Dzimierz
LKS Bolesław 4-3 LKS Bogunice
LKS Wojnowice 1-1 LKS Gamów
Płonia Racibórz 3-3 Naprzód II Syrynia
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 2-1 LKS Czernica
LKS Owsiszcze 3-5 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 22 - 25 maja

Pauza: LKS Bolesław.
 
LKS Dzimierz 1-0 LKS Owsiszcze
LKS Brzezie (Racibórz) 5-3 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
LKS Czernica 2-2 Płonia Racibórz
Naprzód II Syrynia 3-1 LKS Wojnowice
LKS Gamów 1-4 Sparta Babice
LKS Bogunice 10-1 LKS Zabełków

Kolejka 23 - 1 czerwca

Pauza: LKS Zabełków.
 
LKS Bogunice 1-1 LKS Dzimierz
LKS Bolesław 0-3 LKS Gamów
Sparta Babice 6-0 Naprzód II Syrynia
LKS Wojnowice 5-2 LKS Czernica
Płonia Racibórz 1-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 1-1 LKS Owsiszcze

Kolejka 24 - 8 czerwca

Pauza: LKS Bogunice.
 
LKS Dzimierz 3-2 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
LKS Owsiszcze 2-2 Płonia Racibórz
LKS Brzezie (Racibórz) 3-0 LKS Wojnowice
LKS Czernica 2-2 Sparta Babice
Naprzód II Syrynia 2-0 LKS Bolesław
LKS Gamów 6-1 LKS Zabełków

Kolejka 25 - 15 czerwca

Pauza: LKS Dzimierz.
 
LKS Bogunice 0-0 LKS Gamów
LKS Zabełków 3-2 Naprzód II Syrynia
LKS Bolesław 1-1 LKS Czernica
Sparta Babice 2-4 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Wojnowice 0-3 LKS Owsiszcze
Płonia Racibórz 5-0 LKS II Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 26 - 19 czerwca

Pauza: LKS Gamów.
 
LKS Dzimierz 1-2 Płonia Racibórz
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 3-0 LKS Wojnowice
LKS Owsiszcze 0-2 Sparta Babice
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS Bolesław
LKS Czernica 3-1 LKS Zabełków
Naprzód II Syrynia 3-0 LKS Bogunice

Klasa B 2002/2003 (Racibórz)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas