[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 15 sierpnia

Astra Leśniowice 4-2 LSW Busówno 15 sierpnia, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 5-2 Malowane Chełm 15 sierpnia, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 6-0 Zryw Gorzków 15 sierpnia, 16:00

I runda - 22 września

Hutnik Ruda-Huta 0-2 Start II Krasnystaw 22 września, 15:15
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Agros Suchawa 22 września, 15:15
Astra Leśniowice 0-6 Hetman Żółkiewka 22 września, 15:15
Bug Hanna 3-0 Tatran Kraśniczyn
(wo)
w pierwotnym terminie (22 września, 15:15) odwołany
Chełmianka II Chełm 2-0 Sawena Sawin 22 września, 15:15
Pocisk Orchówek 2-3 Unia Białopole 22 września, 15:15
Kłos Chełm 3-1 Victoria Żmudź 22 września, 15:15
Unia Rejowiec 2-1 Frassati Fajsławice 22 września, 15:15
Granica Dorohusk 2-1 GKS Pławanice/Kamień 22 września, 15:15
Vitrum Wola Uhruska 1-5 Brat Siennica Nadolna 22 września, 15:15
Ogniwo Wierzbica 3-3 Ruch Izbica 22 września, 15:15
pd. k. 7-8

II runda - 6 października

Chełmianka II Chełm 1-1 Włodawianka Włodawa 6 października, 15:30
k. 7-6
Agros Suchawa 2-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 października, 15:30
Unia Białopole 2-3 Start Krasnystaw 6 października, 15:30
Unia Rejowiec 1-3 Granica Dorohusk 6 października, 15:30
Hetman Żółkiewka 5-2 Start II Krasnystaw 6 października, 15:30
Bug Hanna 1-4 Ruch Izbica 6 października, 15:30
Brat Siennica Nadolna 5-0 Kłos Chełm 6 października, 15:30

1/4 finału - 14 listopada

Ruch Izbica 2-11 Chełmianka Chełm 14 listopada, 13:00
Piotr Wójciuk 43, Przemysław Nizioł 45 (k) - Sylwester Zdunek 3, 22, 59, Kamil Drob 29, Łukasz Gromba 35, 72, Arkadiusz Słomka 62 (k), Dawid Wieczorek 65, Łukasz Drzewicki 69, 75, Sławomir Tatysiak 90
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Start Krasnystaw 14 listopada, 13:00
pd.
Mateusz Adamiec 71 - Marek Szponar 72, Arkadiusz Banasiak 119
Chełmianka II Chełm 2-0 Granica Dorohusk 14 listopada, 13:00
Sebastian Drygiel 59, Marcin Gregorowicz 63
Hetman Żółkiewka 2-4 Brat Siennica Nadolna 14 listopada, 13:00
Damian Koprucha 33, Mirosław Furmanek 65 - Arnold Kister 49, Mirosław Tymicki 51, 89, 90

1/2 finału - 6 kwietnia

Chełmianka II Chełm 2-1 Start Krasnystaw 6 kwietnia, 16:00
Marcin Gregorowicz 55, Sebastian Drygiel 72 - Arkadiusz Banasiak 85
Brat Siennica Nadolna 0-3 Chełmianka Chełm 6 kwietnia, 16:00
Sylwester Zdunek 50, 56, 62

Finał - 27 kwietnia

Chełmianka II Chełm 1-2 Chełmianka Chełm 27 kwietnia, 17:00
Łukasz Dyczko 71 - Dawid Wieczorek 40, Sławomir Tatysiak 87
w Chełmie

Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas