[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

I runda - 15 sierpnia
(Losowanie - 6 sierpnia 2010)
Zawisza Garbów - wolny los

Starostwo Powiatowe Świdnik 1-15 Ludwiniak Ludwin 15 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku Avii
Świdniczanka Świdnik Mały 2-3 Hetman Gołąb 15 sierpnia, 17:00
pd.
GKS Niedźwiada 0-5 Błękit Cyców 15 sierpnia, 17:00
GKS Abramów 6-1 Perła Rokitno 15 sierpnia, 17:00
Polaris Jabłonna 0-5 Żyrzyniak Żyrzyn 15 sierpnia, 17:00
LKS Kowalin 1-4 Sygnał Chodel 15 sierpnia, 17:00
w Stróży
Starka Stara Wieś 0-4 Iskra Krzemień 15 sierpnia, 17:00
w Bychawie
Stal II Poniatowa 3-0 KS Góra Puławska 15 sierpnia, 17:00
Bobry Karczmiska 1-5 Dywany Łuszczów 15 sierpnia, 17:00
w Pusznie

II runda - 22 sierpnia

Hetman Gołąb 0-5 Ludwiniak Ludwin 22 sierpnia, 17:00
Błękit Cyców 5-2 Zawisza Garbów 22 sierpnia, 17:00
pd.
GKS Abramów 3-2 Żyrzyniak Żyrzyn 22 sierpnia, 17:00
Iskra Krzemień 0-1 Sygnał Chodel 22 sierpnia, 17:00
Dywany Łuszczów 4-1 Stal II Poniatowa 22 sierpnia, 17:00
w Świdniku; na boisku Świdniczanki

III runda - 25 sierpnia
Ludwiniak Ludwin - wolny los

GKS Abramów 2-1 Błękit Cyców 25 sierpnia, 16:30
Dywany Łuszczów 3-3 Sygnał Chodel 25 sierpnia, 16:30
k. 5-4
w Świdniku

IV runda - 1 września
GKS Abramów - wolny los

Dywany Łuszczów 2-2 Ludwiniak Ludwin 3 września, 16:30
pd. k. 4-3
w Świdniku, w pierwotnym terminie (1 września, 16:30) odwołany z powodu ulewy

V runda - 15 września
Do rozgrywek dołączają drużyny z klasy okręgowej

Dywany Łuszczów 1-5 Opolanin Opole Lubelskie 15 września, 16:00
pd.
GKS Abramów 2-4 Sławin Lublin 15 września, 16:00
LZS Wierzchowiska 3-1 Tur Milejów 15 września, 16:00
Wisła Annopol 0-2 Czarni Dęblin 15 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Polesie Kock
(wo)
Goście zrezyngowali z przyjazdu na mecz
Cisy Nałęczów 3-0 Piaskovia Piaski
(wo)
Goście zrezyngowali z przyjazdu na mecz
Mazowsze Stężyca 1-2 Pogoń 07 Lubartów 16 września, 16:00
LKS Gościeradów 2-3 GKS Dąbrowica 15 września, 16:00
Ruch Ryki 5-1 Amator Rososz-Leopoldów 15 września, 16:00

1/16 finału - 29 września

Opolanin Opole Lubelskie 2-6 Stal Kraśnik 29 września, 15:30
Sławin Lublin 3-2 Wieniawa Lublin 29 września, 15:30
LZS Wierzchowiska 3-3 Lublinianka Lublin 29 września, 15:30
k. 5-4
Czarni Dęblin 3-6 BKS Unia Bełżyce 29 września, 15:30
POM Iskra Piotrowice 0-3 Janowianka Janów Lubelski 29 września, 15:30
Cisy Nałęczów 0-3 Orion Niedrzwica Duża 29 września, 15:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Ruch Ryki 1-2 Lewart Lubartów 29 września, 15:30
Pogoń 07 Lubartów 2-0 GKS Dąbrowica 5 października, 15:30
w pierwotnym terminie (29 września, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/8 finału - 13 października

Sławin Lublin 1-4 Stal Kraśnik 13 października, 15:00
Kuziak 58 - Artem Hryszyn 15, 28, Daniel Szewc 17, Ołeksandr Stadnyćkyj 32
LZS Wierzchowiska 0-3 BKS Unia Bełżyce 13 października, 15:00
Mirosław Cioch ?, ?, Paweł Bielak ?
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Orion Niedrzwica Duża 13 października, 15:00
pd.
Łukasz Mierzwa 110
Pogoń 07 Lubartów 0-2 Lewart Lubartów 13 października, 15:00
Marek Korzeniowski 32, Borys Kaczmarski 90

1/4 finału - 27 października
(Losowanie - 19 października 2010 - siedziba Lubelskiego ZPN)
Do gry dołączają III-ligowcy: Avia Świdnik, Bogdanka II Łęczna, Stal Poniatowa i Wisła Puławy.

Lewart Lubartów 0-3 Bogdanka II Łęczna 27 października, 14:30
Krystian Michalak 8, Kamil Stachyra 55, Karol Bujak 82
BKS Unia Bełżyce 3-4 Avia Świdnik 27 października, 14:30
Paweł Bielak 35, 70, Adrian Wołowski 44 - Mateusz Kasprzak 20, Andrzej Danielak 31, Krzysztof Boniecki 54, 88
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Stal Poniatowa 27 października, 14:30
Łukasz Mierzwa 27, Paweł Jakiemczuk 41, Mateusz Matysiak 59 - Karol Strug 36
Stal Kraśnik 1-3 Wisła Puławy 27 października, 14:30
Kamil Dydo 89 - Sebastian Orzędowski 31, Rafał Giziński 80, Łukasz Giza 90

1/2 finału - 27 kwietnia
(Losowanie - 19 października 2010 - siedziba Lubelskiego ZPN)

Avia Świdnik 1-1 Bogdanka II Łęczna 27 kwietnia, 17:00 (100)
pd. k. 9-8
Andrzej Danielak 80 - Mateusz Żukowski 51
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Wisła Puławy 27 kwietnia, 17:00 (100)
Michał Szczecki 50, Bartosz Wojtan 68 - Mateusz Kamola 20

Finał - 4 maja

Janowianka Janów Lubelski 1-4 Avia Świdnik 4 maja, 17:30
Łukasz Piecyk 66 - Patryk Sikora 52, Damian Iracki 64, Łukasz Kamiński 87, Adrian Wojtan 90 (s)
w Janowie Lubelskim

Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas