[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Gorzów Wielkopolski (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SHR Wojcieszyce 30 77 25 2 3 111-32 12 2 1 50-11 13 0 2 61-21
2.  Polonia Lipki Wielkie 30 70 21 7 2 104-35 11 4 0 60-18 10 3 2 44-17
3.  Iskra Janczewo 30 60 18 6 6 67-28 11 2 2 42-11 7 4 4 25-17
4.  Spartak Deszczno 30 56 18 2 10 88-50 9 2 4 46-23 9 0 6 42-27
5.  Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 30 48 15 3 12 66-70 8 2 5 39-30 7 1 7 27-40
6.  Kasztelania Santok 30 46 13 7 10 52-51 8 4 3 30-17 5 3 7 22-34
7.  Błyskawica Gościmiec 30 45 13 6 11 62-54 5 3 7 30-30 8 3 4 32-24
8.  Warta Gorzów Wielkopolski 30 43 13 4 13 52-55 9 1 5 30-24 4 3 8 22-31
9.  Błękitni II Lubno 30 42 13 3 14 52-64 6 3 6 24-30 7 0 8 28-34
10.  Nietoperz Gardzko 30 38 10 8 12 63-79 9 1 5 42-39 1 7 7 21-40
11.  Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 37 11 4 15 60-74 7 2 6 44-30 4 2 9 16-44
12.  Muszelka Ogardy 30 34 11 1 18 53-73 5 0 10 24-31 6 1 8 29-42
13.  Zryw Głęboczek 30 32 10 2 18 56-72 6 1 8 34-34 4 1 10 22-38 2 3 1 0 1 4-3
14.  Leśnik II Drezdenko 30 32 9 5 16 47-71 6 2 7 24-29 3 3 9 23-42 2 3 1 0 1 3-4
15.  Uran Trzebicz 30 22 6 4 20 40-77 4 3 8 26-37 2 1 12 14-40
16.  Zorza Rolewice 30 4 0 4 26 28-116 0 2 13 14-48 0 2 13 14-68
Leśnik II Drezdenko rozgrywa swoje mecze w Rąpinie.
Piast II Karnin wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 SHR Wojcieszyce    1-0 3-1 3-0 4-2 4-0 3-5 3-0 6-0 0-0 4-0 2-2 3-0 7-1 2-0 5-0 
 2 Polonia Lipki Wielkie5-3     3-2 5-0 6-1 4-0 2-2 3-3 3-0 1-1 6-0 5-1 5-0 3-3 4-1 5-1 
 3 Iskra Janczewo2-3 2-2     3-0 0-1 2-1 4-0 1-0 3-1 4-0 4-0 3-0 4-1 2-2 1-0 7-0 
 4 Spartak Deszczno1-3 2-2 1-2     3-0 0-3 4-1 2-1 5-2 3-3 6-0 3-4 2-0 3-2 3-0 8-0 
 5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)3-4 2-6 0-0 0-8     4-0 1-1 1-2 3-2 6-0 3-0* 0-5 4-1 5-0 4-0 3-1 
 6 Kasztelania Santok2-1 1-2 1-1 0-3 3-0     0-0 3-3 1-0 2-1 8-0 2-3 1-0 2-0 2-1 2-2 
 7 Błyskawica Gościmiec0-2 0-2 3-3 0-1 2-2 3-1     0-1 1-4 4-2 1-5 7-0 0-3 2-2 2-0 5-2 
 8 Warta Gorzów Wielkopolski0-4 1-6 3-0 3-0 0-1 5-0 0-3*     3-1 2-0 1-0 4-1 1-1 0-5 3-1 4-1 
 9 Błękitni II Lubno0-2 1-2 0-2 0-3 3-2 1-1 0-6 2-1     4-2 0-2 2-0 3-1 3-1 2-2 3-3 
 10 Nietoperz Gardzko1-7 0-5 0-2 2-9 8-1 1-0 3-2 4-3 4-2     2-2 1-3 5-0 3-1 5-2 3-0 
 11 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)2-3 2-3 0-1 3-1 2-1 1-1 3-0 6-1 2-4 4-4     2-0 3-6 7-0 2-4 5-1 
 12 Muszelka Ogardy2-6 0-5 0-2 3-0 2-3 2-3 1-2 1-2 0-1 5-1 2-0     0-4 0-2 1-0 5-0 
 13 Zryw Głęboczek1-5 2-1 0-2 0-2 3-6 1-3 2-4 2-1 1-3 3-3 0-1 4-0     3-1 4-0 8-2 
 14 Leśnik II Drezdenko0-5 1-2 2-2 1-5 0-1 3-3 0-2 1-0 1-3 0-2 4-1 2-1 2-1     5-0 2-1 
 15 Uran Trzebicz1-9 1-1 1-0 2-7 2-3 3-4 0-1 2-2 0-1 2-2 1-3 3-4 3-0* 2-0     3-0 
 16 Zorza Rolewice1-4 1-5 0-5 2-3 2-3 0-2 1-3 0-2 1-4 0-0 2-2 2-5 2-4 0-3 0-3*     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Zorza Rolewice 1-3 Błyskawica Gościmiec
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-3 SHR Wojcieszyce
Iskra Janczewo 4-1 Zryw Głęboczek
Polonia Lipki Wielkie 6-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Błękitni II Lubno 2-2 Uran Trzebicz
Spartak Deszczno 3-2 Leśnik II Drezdenko 25 sierpnia
w pierwotnym terminie (14-15 sierpnia) przełożony
Kasztelania Santok 3-3 Warta Gorzów Wielkopolski
Muszelka Ogardy 5-1 Nietoperz Gardzko

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Błyskawica Gościmiec 4-2 Nietoperz Gardzko
Warta Gorzów Wielkopolski 4-1 Muszelka Ogardy
Leśnik II Drezdenko 3-3 Kasztelania Santok
Uran Trzebicz 2-7 Spartak Deszczno
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-2 Błękitni II Lubno
Zryw Głęboczek 2-1 Polonia Lipki Wielkie
SHR Wojcieszyce 3-1 Iskra Janczewo
Zorza Rolewice 2-2 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Błyskawica Gościmiec
Iskra Janczewo 7-0 Zorza Rolewice
Polonia Lipki Wielkie 5-3 SHR Wojcieszyce
Błękitni II Lubno 3-1 Zryw Głęboczek
Spartak Deszczno 3-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Kasztelania Santok 2-1 Uran Trzebicz
Muszelka Ogardy 0-2 Leśnik II Drezdenko
Nietoperz Gardzko 4-3 Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 4 - 4-5 września

Błyskawica Gościmiec 0-1 Warta Gorzów Wielkopolski
Leśnik II Drezdenko 0-2 Nietoperz Gardzko
Uran Trzebicz 3-4 Muszelka Ogardy
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-0 Kasztelania Santok
Zryw Głęboczek 0-2 Spartak Deszczno
SHR Wojcieszyce 6-0 Błękitni II Lubno
Zorza Rolewice 1-5 Polonia Lipki Wielkie
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-1 Iskra Janczewo

Kolejka 5 - 11-12 września

Iskra Janczewo 4-0 Błyskawica Gościmiec
Polonia Lipki Wielkie 6-0 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Błękitni II Lubno 3-3 Zorza Rolewice
Spartak Deszczno 1-3 SHR Wojcieszyce
Kasztelania Santok 1-0 Zryw Głęboczek
Muszelka Ogardy 2-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Nietoperz Gardzko 5-2 Uran Trzebicz
Warta Gorzów Wielkopolski 0-5 Leśnik II Drezdenko

Kolejka 6 - 18-19 września

Błyskawica Gościmiec 2-2 Leśnik II Drezdenko
Uran Trzebicz 2-2 Warta Gorzów Wielkopolski
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 6-0 Nietoperz Gardzko
Zryw Głęboczek 4-0 Muszelka Ogardy
SHR Wojcieszyce 4-0 Kasztelania Santok
Zorza Rolewice 2-3 Spartak Deszczno
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-4 Błękitni II Lubno
Iskra Janczewo 2-2 Polonia Lipki Wielkie

Kolejka 7 - 25-26 września

Polonia Lipki Wielkie 2-2 Błyskawica Gościmiec
Błękitni II Lubno 0-2 Iskra Janczewo
Spartak Deszczno 6-0 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Kasztelania Santok 2-2 Zorza Rolewice
Muszelka Ogardy 2-6 SHR Wojcieszyce
Nietoperz Gardzko 5-0 Zryw Głęboczek
Warta Gorzów Wielkopolski 0-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Leśnik II Drezdenko 5-0 Uran Trzebicz

Kolejka 8 - 2-3 października

Błyskawica Gościmiec 2-0 Uran Trzebicz
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-0 Leśnik II Drezdenko
Zryw Głęboczek 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski
SHR Wojcieszyce 0-0 Nietoperz Gardzko
Zorza Rolewice 2-5 Muszelka Ogardy
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Kasztelania Santok
Iskra Janczewo 3-0 Spartak Deszczno
Polonia Lipki Wielkie 3-0 Błękitni II Lubno

Kolejka 9 - 9-10 października

Błękitni II Lubno 0-6 Błyskawica Gościmiec
Spartak Deszczno 2-2 Polonia Lipki Wielkie
Kasztelania Santok 1-1 Iskra Janczewo
Muszelka Ogardy 2-0 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Nietoperz Gardzko 3-0 Zorza Rolewice
Warta Gorzów Wielkopolski 0-4 SHR Wojcieszyce
Leśnik II Drezdenko 2-1 Zryw Głęboczek
Uran Trzebicz 2-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)

Kolejka 10 - 16-17 października

Błyskawica Gościmiec 2-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Zryw Głęboczek 4-0 Uran Trzebicz
SHR Wojcieszyce 7-1 Leśnik II Drezdenko
Zorza Rolewice 0-2 Warta Gorzów Wielkopolski
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-4 Nietoperz Gardzko
Iskra Janczewo 3-0 Muszelka Ogardy
Polonia Lipki Wielkie 4-0 Kasztelania Santok
Błękitni II Lubno 0-3 Spartak Deszczno

Kolejka 11 - 23-24 października

Spartak Deszczno 4-1 Błyskawica Gościmiec
Kasztelania Santok 1-0 Błękitni II Lubno
Muszelka Ogardy 0-5 Polonia Lipki Wielkie
Nietoperz Gardzko 0-2 Iskra Janczewo
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Leśnik II Drezdenko 2-1 Zorza Rolewice
Uran Trzebicz 1-9 SHR Wojcieszyce
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-1 Zryw Głęboczek

Kolejka 12 - 30-31 października

Błyskawica Gościmiec 0-3 Zryw Głęboczek
SHR Wojcieszyce 4-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Zorza Rolewice 0-3 Uran Trzebicz
(wo)
na boisku 1-1
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7-0 Leśnik II Drezdenko
Iskra Janczewo 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Lipki Wielkie 1-1 Nietoperz Gardzko
Błękitni II Lubno 2-0 Muszelka Ogardy
Spartak Deszczno 0-3 Kasztelania Santok

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Kasztelania Santok 0-0 Błyskawica Gościmiec
Muszelka Ogardy 3-0 Spartak Deszczno
Nietoperz Gardzko 4-2 Błękitni II Lubno
Warta Gorzów Wielkopolski 1-6 Polonia Lipki Wielkie
Leśnik II Drezdenko 2-2 Iskra Janczewo
Uran Trzebicz 1-3 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-1 Zorza Rolewice
Zryw Głęboczek 1-5 SHR Wojcieszyce

Kolejka 14 - 11 listopada

Błyskawica Gościmiec 0-2 SHR Wojcieszyce
Zorza Rolewice 2-4 Zryw Głęboczek
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Iskra Janczewo 1-0 Uran Trzebicz
Polonia Lipki Wielkie 3-3 Leśnik II Drezdenko
Błękitni II Lubno 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno 3-3 Nietoperz Gardzko
Kasztelania Santok 2-3 Muszelka Ogardy

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Muszelka Ogardy 1-2 Błyskawica Gościmiec
Nietoperz Gardzko 1-0 Kasztelania Santok
Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 Spartak Deszczno
Leśnik II Drezdenko 1-3 Błękitni II Lubno
Uran Trzebicz 1-1 Polonia Lipki Wielkie
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-0 Iskra Janczewo
Zryw Głęboczek 0-1 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
SHR Wojcieszyce 5-0 Zorza Rolewice

Kolejka 16 - 12-13 marca

Błyskawica Gościmiec 5-2 Zorza Rolewice
SHR Wojcieszyce 4-0 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Zryw Głęboczek 0-2 Iskra Janczewo
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-6 Polonia Lipki Wielkie
Uran Trzebicz 0-1 Błękitni II Lubno
Leśnik II Drezdenko 1-5 Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski 5-0 Kasztelania Santok
Nietoperz Gardzko 1-3 Muszelka Ogardy

Kolejka 17 - 19-20 marca

Nietoperz Gardzko 3-2 Błyskawica Gościmiec
Muszelka Ogardy 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski 18 maja
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kasztelania Santok 2-0 Leśnik II Drezdenko 25 maja
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartak Deszczno 3-0 Uran Trzebicz
Błękitni II Lubno 3-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Polonia Lipki Wielkie 5-0 Zryw Głęboczek
Iskra Janczewo 2-3 SHR Wojcieszyce 27 kwietnia
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5-1 Zorza Rolewice

Kolejka 18 - 26-27 marca

Błyskawica Gościmiec 1-5 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Zorza Rolewice 0-5 Iskra Janczewo
SHR Wojcieszyce 1-0 Polonia Lipki Wielkie
Zryw Głęboczek 1-3 Błękitni II Lubno
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-8 Spartak Deszczno
Uran Trzebicz 3-4 Kasztelania Santok
Leśnik II Drezdenko 2-1 Muszelka Ogardy
Warta Gorzów Wielkopolski 2-0 Nietoperz Gardzko

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Warta Gorzów Wielkopolski 0-3 Błyskawica Gościmiec
(wo)
na boisku 5-0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawiony zawodnik
Nietoperz Gardzko 3-1 Leśnik II Drezdenko
Muszelka Ogardy 1-0 Uran Trzebicz
Kasztelania Santok 3-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Spartak Deszczno 2-0 Zryw Głęboczek
Błękitni II Lubno 0-2 SHR Wojcieszyce
Polonia Lipki Wielkie 5-1 Zorza Rolewice
Iskra Janczewo 4-0 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Błyskawica Gościmiec 3-3 Iskra Janczewo
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-3 Polonia Lipki Wielkie
Zorza Rolewice 1-4 Błękitni II Lubno
SHR Wojcieszyce 3-0 Spartak Deszczno
Zryw Głęboczek 1-3 Kasztelania Santok
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-5 Muszelka Ogardy
Uran Trzebicz 2-2 Nietoperz Gardzko
Leśnik II Drezdenko 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Leśnik II Drezdenko 0-2 Błyskawica Gościmiec
Warta Gorzów Wielkopolski 3-1 Uran Trzebicz
Nietoperz Gardzko 8-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Muszelka Ogardy 0-4 Zryw Głęboczek
Kasztelania Santok 2-1 SHR Wojcieszyce
Spartak Deszczno 8-0 Zorza Rolewice
Błękitni II Lubno 0-2 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Polonia Lipki Wielkie 3-2 Iskra Janczewo

Kolejka 22 - 23 kwietnia

Błyskawica Gościmiec 0-2 Polonia Lipki Wielkie
Iskra Janczewo 3-1 Błękitni II Lubno
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-1 Spartak Deszczno
Zorza Rolewice 0-2 Kasztelania Santok
SHR Wojcieszyce 2-2 Muszelka Ogardy
Zryw Głęboczek 3-3 Nietoperz Gardzko
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski
Uran Trzebicz 2-0 Leśnik II Drezdenko

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Uran Trzebicz 0-1 Błyskawica Gościmiec
Leśnik II Drezdenko 0-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Zryw Głęboczek
Nietoperz Gardzko 1-7 SHR Wojcieszyce
Muszelka Ogardy 5-0 Zorza Rolewice
Kasztelania Santok 8-0 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Spartak Deszczno 1-2 Iskra Janczewo
Błękitni II Lubno 1-2 Polonia Lipki Wielkie

Kolejka 24 - 3 maja

Błyskawica Gościmiec 1-4 Błękitni II Lubno
Polonia Lipki Wielkie 5-0 Spartak Deszczno
Iskra Janczewo 2-1 Kasztelania Santok
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-0 Muszelka Ogardy
Zorza Rolewice 0-0 Nietoperz Gardzko
SHR Wojcieszyce 3-0 Warta Gorzów Wielkopolski
Zryw Głęboczek 3-1 Leśnik II Drezdenko
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-0 Uran Trzebicz

Kolejka 25 - 7-8 maja

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-1 Błyskawica Gościmiec
Uran Trzebicz 3-0 Zryw Głęboczek
(wo)
na boisku 2-3
Leśnik II Drezdenko 0-5 SHR Wojcieszyce
Warta Gorzów Wielkopolski 4-1 Zorza Rolewice
Nietoperz Gardzko 2-2 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Muszelka Ogardy 0-2 Iskra Janczewo
Kasztelania Santok 1-2 Polonia Lipki Wielkie
Spartak Deszczno 5-2 Błękitni II Lubno

Kolejka 26 - 14-15 maja

Błyskawica Gościmiec 0-1 Spartak Deszczno
Błękitni II Lubno 1-1 Kasztelania Santok
Polonia Lipki Wielkie 5-1 Muszelka Ogardy
Iskra Janczewo 4-0 Nietoperz Gardzko
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 6-1 Warta Gorzów Wielkopolski
Zorza Rolewice 0-3 Leśnik II Drezdenko
SHR Wojcieszyce 2-0 Uran Trzebicz
Zryw Głęboczek 3-6 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)

Kolejka 27 - 21-22 maja

Zryw Głęboczek 2-4 Błyskawica Gościmiec
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-4 SHR Wojcieszyce
Uran Trzebicz 3-0 Zorza Rolewice
Leśnik II Drezdenko 4-1 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 Iskra Janczewo
Nietoperz Gardzko 0-5 Polonia Lipki Wielkie
Muszelka Ogardy 0-1 Błękitni II Lubno
Kasztelania Santok 0-3 Spartak Deszczno

Kolejka 28 - 28-29 maja

Błyskawica Gościmiec 3-1 Kasztelania Santok
Spartak Deszczno 3-4 Muszelka Ogardy
Błękitni II Lubno 4-2 Nietoperz Gardzko
Polonia Lipki Wielkie 3-3 Warta Gorzów Wielkopolski
Iskra Janczewo 2-2 Leśnik II Drezdenko
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-4 Uran Trzebicz
Zorza Rolewice 2-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
SHR Wojcieszyce 3-0 Zryw Głęboczek

Kolejka 29 - 5 czerwca

SHR Wojcieszyce 3-5 Błyskawica Gościmiec
Zryw Głęboczek 8-2 Zorza Rolewice
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-0 Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski)
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Uran Trzebicz 1-0 Iskra Janczewo
Leśnik II Drezdenko 1-2 Polonia Lipki Wielkie
Warta Gorzów Wielkopolski 3-1 Błękitni II Lubno
Nietoperz Gardzko 2-9 Spartak Deszczno
Muszelka Ogardy 2-3 Kasztelania Santok

Kolejka 30 - 12 czerwca

Błyskawica Gościmiec 7-0 Muszelka Ogardy
Kasztelania Santok 2-1 Nietoperz Gardzko
Spartak Deszczno 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski
Błękitni II Lubno 3-1 Leśnik II Drezdenko
Polonia Lipki Wielkie 4-1 Uran Trzebicz
Iskra Janczewo 0-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-6 Zryw Głęboczek
Zorza Rolewice 1-4 SHR Wojcieszyce

Baraże o udział w klasie A (Gorzów Wielkopolski)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2010/2011 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2010/2011 (Drezdenko I)
Klasa B 2010/2011 (Drezdenko II)
Klasa B 2010/2011 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa B 2010/2011 (Słubice)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas