[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Słubice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leśnik Lemierzyce 22 50 16 2 4 72-33 8 2 1 36-11 8 0 3 36-22
2.  Warta Jeżyki 22 49 15 4 3 65-28 8 2 1 40-12 7 2 2 25-16
3.  Spójnia II Ośno Lubuskie 22 48 15 3 4 61-23 9 1 1 41-8 6 2 3 20-15
4.  Kosmos 78 Rudnica 22 36 10 6 6 70-44 5 2 4 36-23 5 4 2 34-21 2 3 1 0 1 9-6
5.  Spójnia III Smogóry 22 36 11 3 8 48-43 6 2 3 31-16 5 1 5 17-27 2 3 1 0 1 6-9
6.  KS Glisno 22 32 10 2 10 43-48 5 2 4 19-14 5 0 6 24-34
7.  KS II Nowiny Wielkie 22 31 9 4 9 44-47 4 3 4 20-21 5 1 5 24-26
8.  Odra Pławidło 22 27 9 0 13 41-40 4 0 7 24-22 5 0 6 17-18
9.  Orkan Długoszyn 22 25 6 7 9 29-41 3 4 4 17-14 3 3 5 12-27
10.  Tęcza Żubrów 22 24 7 3 12 38-47 5 0 6 24-25 2 3 6 14-22
11.  Warta Kołczyn 22 10 3 1 18 22-80 2 0 9 14-36 1 1 9 8-44
12.  Odra II Górzyca 22 9 2 3 17 27-86 2 1 8 15-41 0 2 9 12-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Leśnik Lemierzyce    1-1 0-2 3-3 2-1 3-0 5-2 3-1 3-0 3-1 4-0 9-0 
 2 Warta Jeżyki1-3     2-0 0-0 4-0 5-2 3-3 1-0 10-0 4-3 2-0 8-1 
 3 Spójnia II Ośno Lubuskie1-2 3-2     2-1 7-0 3-1 5-0 2-0 1-1 3-0* 9-0 5-1 
 4 Kosmos 78 Rudnica4-6 2-2 3-2     7-1 8-1 2-5 1-2 1-1 5-0 0-1 3-2 
 5 Spójnia III Smogóry3-1 5-1 1-3 5-2     4-2 0-4 0-1 6-0 2-2 5-0 0-0 
 6 KS Glisno1-2 0-1 1-2 2-3 2-1     3-1 2-0 0-0 1-1 4-2 3-1 
 7 KS II Nowiny Wielkie3-1 0-3 1-1 1-1 1-3 1-2     3-2 3-2 0-3 4-0 3-3 
 8 Odra Pławidło3-1 2-4 2-3 0-3 1-3 2-3 3-0*     1-2 0-2 6-0 4-1 
 9 Orkan Długoszyn1-2 0-1 0-0 2-2 2-2 4-1 1-2 0-1     1-1 3-1 3-1 
 10 Tęcza Żubrów1-4 2-4 4-1 1-4 0-2 2-5 3-0* 3-1 1-3     3-0 4-1 
 11 Warta Kołczyn2-5 1-4 1-2 2-4 1-3 1-4 0-3 2-7 0-3* 1-0     3-1 
 12 Odra II Górzyca2-9 0-2 0-4 3-11 0-1 1-3 1-4 1-2 1-0 2-1 4-4     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Leśnik Lemierzyce 0-2 Spójnia II Ośno Lubuskie
KS Glisno 3-1 KS II Nowiny Wielkie
Odra Pławidło 0-2 Tęcza Żubrów
Spójnia III Smogóry 5-0 Warta Kołczyn
Odra II Górzyca 0-2 Warta Jeżyki
Orkan Długoszyn 2-2 Kosmos 78 Rudnica

Kolejka 2 - 4-5 września

Spójnia II Ośno Lubuskie 3-2 Warta Jeżyki
Orkan Długoszyn 3-1 Odra II Górzyca
Warta Kołczyn 2-4 Kosmos 78 Rudnica
Tęcza Żubrów 0-2 Spójnia III Smogóry
KS II Nowiny Wielkie 3-2 Odra Pławidło
Leśnik Lemierzyce 3-0 KS Glisno

Kolejka 3 - 11-12 września

KS Glisno 1-2 Spójnia II Ośno Lubuskie
Odra Pławidło 3-1 Leśnik Lemierzyce
Spójnia III Smogóry 0-4 KS II Nowiny Wielkie
Kosmos 78 Rudnica 5-0 Tęcza Żubrów
Odra II Górzyca 4-4 Warta Kołczyn
Warta Jeżyki 10-0 Orkan Długoszyn

Kolejka 4 - 18-19 września

Spójnia II Ośno Lubuskie 1-1 Orkan Długoszyn
Warta Kołczyn 1-4 Warta Jeżyki
Tęcza Żubrów 4-1 Odra II Górzyca
KS II Nowiny Wielkie 1-1 Kosmos 78 Rudnica
Leśnik Lemierzyce 2-1 Spójnia III Smogóry
KS Glisno 2-0 Odra Pławidło

Kolejka 5 - 25-26 września

Odra Pławidło 2-3 Spójnia II Ośno Lubuskie
Spójnia III Smogóry 4-2 KS Glisno
Odra II Górzyca 1-4 KS II Nowiny Wielkie
Warta Jeżyki 4-3 Tęcza Żubrów
Orkan Długoszyn 3-1 Warta Kołczyn
Leśnik Lemierzyce 3-3 Kosmos 78 Rudnica

Kolejka 6 - 2-3 października

Spójnia II Ośno Lubuskie 9-0 Warta Kołczyn
Tęcza Żubrów 1-3 Orkan Długoszyn
KS II Nowiny Wielkie 0-3 Warta Jeżyki
Leśnik Lemierzyce 9-0 Odra II Górzyca
KS Glisno 2-3 Kosmos 78 Rudnica
Odra Pławidło 1-3 Spójnia III Smogóry

Kolejka 7 - 9-10 października

Spójnia III Smogóry 1-3 Spójnia II Ośno Lubuskie
Odra II Górzyca 1-3 KS Glisno
Warta Jeżyki 1-3 Leśnik Lemierzyce
Orkan Długoszyn 1-2 KS II Nowiny Wielkie
Warta Kołczyn 1-0 Tęcza Żubrów
Odra Pławidło 0-3 Kosmos 78 Rudnica

Kolejka 8 - 16-17 października

Spójnia II Ośno Lubuskie 3-0 Tęcza Żubrów
(wo)
KS II Nowiny Wielkie 4-0 Warta Kołczyn
Leśnik Lemierzyce 3-0 Orkan Długoszyn
KS Glisno 0-1 Warta Jeżyki
Odra Pławidło 4-1 Odra II Górzyca
Spójnia III Smogóry 5-2 Kosmos 78 Rudnica

Kolejka 9 - 23-24 października

Odra II Górzyca 0-1 Spójnia III Smogóry
Warta Jeżyki 1-0 Odra Pławidło
Orkan Długoszyn 4-1 KS Glisno
Tęcza Żubrów 3-0 KS II Nowiny Wielkie
(wo)
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-1 Kosmos 78 Rudnica
Leśnik Lemierzyce 4-0 Warta Kołczyn

Kolejka 10 - 30-31 października

Spójnia II Ośno Lubuskie 5-0 KS II Nowiny Wielkie
Leśnik Lemierzyce 3-1 Tęcza Żubrów
KS Glisno 4-2 Warta Kołczyn
Odra Pławidło 1-2 Orkan Długoszyn
Spójnia III Smogóry 5-1 Warta Jeżyki
Kosmos 78 Rudnica 3-2 Odra II Górzyca

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Odra II Górzyca 0-4 Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Jeżyki 0-0 Kosmos 78 Rudnica 3 maja
w pierwotnym terminie (6-7 listopada) odwołany
Orkan Długoszyn 2-2 Spójnia III Smogóry
Tęcza Żubrów 2-5 KS Glisno
KS II Nowiny Wielkie 3-1 Leśnik Lemierzyce
Odra Pławidło 6-0 Warta Kołczyn

Kolejka 12 - 26-27 marca

Kosmos 78 Rudnica 1-1 Orkan Długoszyn
Spójnia II Ośno Lubuskie 1-2 Leśnik Lemierzyce
KS II Nowiny Wielkie 1-2 KS Glisno
Tęcza Żubrów 3-1 Odra Pławidło
Warta Kołczyn 1-3 Spójnia III Smogóry
Warta Jeżyki 8-1 Odra II Górzyca

Kolejka 13 - 2-3 kwietnia

Warta Jeżyki 2-0 Spójnia II Ośno Lubuskie
Odra II Górzyca 1-0 Orkan Długoszyn
Kosmos 78 Rudnica 0-1 Warta Kołczyn
Spójnia III Smogóry 2-2 Tęcza Żubrów
Odra Pławidło 3-0 KS II Nowiny Wielkie
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
KS Glisno 1-2 Leśnik Lemierzyce

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Spójnia II Ośno Lubuskie 3-1 KS Glisno
Leśnik Lemierzyce 3-1 Odra Pławidło
KS II Nowiny Wielkie 1-3 Spójnia III Smogóry
Tęcza Żubrów 1-4 Kosmos 78 Rudnica
Warta Kołczyn 3-1 Odra II Górzyca
Orkan Długoszyn 0-1 Warta Jeżyki

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

Orkan Długoszyn 0-0 Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Jeżyki 2-0 Warta Kołczyn
Odra II Górzyca 2-1 Tęcza Żubrów
Kosmos 78 Rudnica 2-5 KS II Nowiny Wielkie
Spójnia III Smogóry 3-1 Leśnik Lemierzyce
Odra Pławidło 2-3 KS Glisno

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Kosmos 78 Rudnica 4-6 Leśnik Lemierzyce
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-0 Odra Pławidło
KS Glisno 2-1 Spójnia III Smogóry
KS II Nowiny Wielkie 3-3 Odra II Górzyca
Tęcza Żubrów 2-4 Warta Jeżyki
Warta Kołczyn 0-3 Orkan Długoszyn
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 17 - 7-8 maja

Warta Kołczyn 1-2 Spójnia II Ośno Lubuskie
Orkan Długoszyn 1-1 Tęcza Żubrów
Warta Jeżyki 3-3 KS II Nowiny Wielkie
Odra II Górzyca 2-9 Leśnik Lemierzyce
Kosmos 78 Rudnica 8-1 KS Glisno
Spójnia III Smogóry 0-1 Odra Pławidło

Kolejka 18 - 14-15 maja

Kosmos 78 Rudnica 1-2 Odra Pławidło
Spójnia II Ośno Lubuskie 7-0 Spójnia III Smogóry
KS Glisno 3-1 Odra II Górzyca
Leśnik Lemierzyce 1-1 Warta Jeżyki
KS II Nowiny Wielkie 3-2 Orkan Długoszyn
Tęcza Żubrów 3-0 Warta Kołczyn

Kolejka 19 - 21-22 maja

Tęcza Żubrów 4-1 Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Kołczyn 0-3 KS II Nowiny Wielkie
Orkan Długoszyn 1-2 Leśnik Lemierzyce
Warta Jeżyki 5-2 KS Glisno
Odra II Górzyca 1-2 Odra Pławidło
Kosmos 78 Rudnica 7-1 Spójnia III Smogóry

Kolejka 20 - 28-29 maja

Kosmos 78 Rudnica 3-2 Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Kołczyn 2-5 Leśnik Lemierzyce
Spójnia III Smogóry 0-0 Odra II Górzyca
Odra Pławidło 2-4 Warta Jeżyki
KS Glisno 0-0 Orkan Długoszyn
KS II Nowiny Wielkie 0-3 Tęcza Żubrów

Kolejka 21 - 5 czerwca

KS II Nowiny Wielkie 1-1 Spójnia II Ośno Lubuskie
Tęcza Żubrów 1-4 Leśnik Lemierzyce
Warta Kołczyn 1-4 KS Glisno
Orkan Długoszyn 0-1 Odra Pławidło
Warta Jeżyki 4-0 Spójnia III Smogóry
Odra II Górzyca 3-11 Kosmos 78 Rudnica

Kolejka 22 - 12 czerwca

Warta Kołczyn 2-7 Odra Pławidło
Spójnia II Ośno Lubuskie 5-1 Odra II Górzyca
Kosmos 78 Rudnica 2-2 Warta Jeżyki
Spójnia III Smogóry 6-0 Orkan Długoszyn
KS Glisno 1-1 Tęcza Żubrów
Leśnik Lemierzyce 5-2 KS II Nowiny Wielkie

Baraże o udział w klasie A (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2010/2011 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2010/2011 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2010/2011 (Drezdenko I)
Klasa B 2010/2011 (Drezdenko II)
Klasa B 2010/2011 (Gorzów Wielkopolski)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas