[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 8 sierpnia
Lepietnica Klikuszowa - wolny los

Wierchy Lasek 2-1 Granit Czarna Góra 8 sierpnia, 17:00
Janosik Sieniawa 1-3 Dunajec Ostrowsko 8 sierpnia, 17:00
Babia Góra II Lipnica Wielka 1-5 Pieniny Grywałd 8 sierpnia, 14:00
w Krościenku
Grom Morawczyna 5-3 Korona Piekielnik 8 sierpnia, 17:00
w Trutem
Orawa II Jabłonka 5-1 Podhale Nowy Targ 8 sierpnia, 17:00
Bór Dębno 4-0 Łęgi Nowa Biała 8 sierpnia, 14:00
Biali Biały Dunajec 2-2 Przełęcz Łopuszna 8 sierpnia, 14:00
k. 2-4
Krokus Pyzówka 0-5 Gorc Ochotnica 8 sierpnia, 14:00
w Ludźmierzu
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-4 Bystry Nowe Bystre 8 sierpnia, 14:00
Skawianin Skawa 3-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne 8 sierpnia, 14:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Gronik Gronków 0-3 Unia Naprawa 8 sierpnia, 12:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Trzy Korony Sromowce Niżne 5-2 Grel Trute 8 sierpnia, 14:00

II runda - 5-29 września

Babia Góra Lipnica Wielka 1-5 Lubań Maniowy 22 września, 16:30
Hładowczak 50 (s) - S.Kurnyta 9, J.Pietrzak 19, 47, Ł.Jędrol 55, Sral 71
Grom Morawczyna 2-3 Jordan Jordanów 7 września, 17:00
w Trutem
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-4 Watra Białka Tatrzańska 8 września, 17:30
Zubek 19, Handzel 55, R.Dziubasik 58, Janasik 85
KS Chabówka 0-1 KS Zakopane 22 września, 16:30
Frasunek 48
Wierchy Lasek 1-4 LKS Szaflary 29 września, 16:30
Bystry Nowe Bystre 7-3 Unia Naprawa 19 września, 11:00
jednocześnie mecz 6. kolejki klasy B Podhale - zachód
Dunajec Ostrowsko 1-1 Poroniec Poronin 15 września, 17:00
k. 4-5
Dudek 14 - Cetera 17
Gorc Ochotnica 0-1 Zapora Kluszkowce 9 września, 17:00
Skupień 3
Bór Dębno 1-1 Wiatr Ludźmierz 16 września, 17:00
k. 1-3
Góroś 12 - Rejczak 4
Przełęcz Łopuszna 0-2 Jarmuta Szczawnica 16 września, 17:00
Hyła 33, 55
Orawa II Jabłonka 1-4 Huragan Waksmund 9 września, 17:00
Basisty 70 - Oraczko 43, 78, A.Mroszczak 52 (k), 79
Orkan Raba Wyżna 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 28 sierpnia, 17:30
k. 4-3
Możdżeń 65 - Jagosz 23
w Rabce / jednocześnie mecz 4. kolejki klasy A - Podhale
Lepietnica Klikuszowa 4-0 ZOR Frydman 9 września, 17:00
Huzior 15, Matuszek 65, Parzygnat 71, Szeliga 82
Pieniny Grywałd 1-3 Trzy Korony Sromowce Niżne 9 września, 17:00
w Kluszkowcach
Lubań Tylmanowa 2-0 Czarni Czarny Dunajec 5 września, 13:30
K.Kurnyta 21, J.Noworolnik 30
jednocześnie mecz 5. kolejki klasy A - Podhale
Skawianin Skawa 1-1 Orawa Jabłonka 8 września, 17:30
k. 3-4
Rapski 49 - Owsiak 73

III runda

Wiatr Ludźmierz 0-5 Watra Białka Tatrzańska 14 października, 16:30
Kowalczyk 23, Remiasz 35, Bogaczyk 44, Handzel 47, Łojek 78
KS Zakopane 1-3 Lubań Maniowy 20 kwietnia, 17:00
Walczak-Wójciak 90 - Sral 59, J.Pietrzak 84, Firek 90
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-2 Huragan Waksmund 7 listopada, 13:00
k. 5-3
Lepietnica Klikuszowa 7-0 Zapora Kluszkowce 10 kwietnia, 15:00
Parzygnat 10, Matuszek 22, 38, 42, Duda 62, D.Żółtek 84, 86
Jarmuta Szczawnica 1-3 Jordan Jordanów 14 listopada, 13:00
Michalik ? - M.Ferek ?, Karkuła ?, K.Pietrzak ?
Lubań Tylmanowa 1-1 Poroniec Poronin 10 kwietnia, 15:00
k. 0-3
Podgórski 59 - Bobak 72
Bystry Nowe Bystre 1-3 LKS Szaflary 20 marca, 14:30
Salamon 84 (k) - Magulski 37, Czajkowski 55, F.Kamiński 90
w Ostrowsku
Orawa Jabłonka 3-3 Orkan Raba Wyżna 10 kwietnia, 15:00
k. 3-4
Matonóg 16, Stańdo 48, Kucek 76 - Bochnak 29, Traczyk 63 (k), Możdżeń 90

IV runda - 19 maja

Poroniec Poronin 0-4 Lubań Maniowy 7 czerwca, 17:30
Cudzich 1 (s), Sral 36, Komorek 50, 75
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-5 Watra Białka Tatrzańska 1 czerwca, 18:00
Janasik 15, 75, Kowalczyk 28, Teper 35, Remiasz 69
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Orkan Raba Wyżna 19 maja, 18:00
Jordan Jordanów 3-1 LKS Szaflary 24 maja, 18:00
Hodana 39, K.Pietrzak 55, Gawroński 62 - P.Kamiński 35

1/2 finału - 15 czerwca

Jordan Jordanów 1-1 Watra Białka Tatrzańska 15 czerwca, 18:00
k. 2-1
Hodana 55 - Janasik 30
Orkan Raba Wyżna 2-2 Lubań Maniowy 15 czerwca, 18:00
k. 4-5
Możdżeń 17, Bochnak 75 - Krzystyniak 34, J.Pietrzak 72 (k)

Finał - 3 lipca

Jordan Jordanów 2-2 Lubań Maniowy 3 lipca, 17:00 (600)
k. 2-4
Tyrpa 37, Motor 74 - Hałgas 40, Waksmundzki 82 (k)
w Czarnym Dunajcu

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas