[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 31 lipca
Orzeł Wojnarowa - wolny los

Górka Szczereż 2-1 Galicja Nowy Sącz 31 lipca, 17:00
LKS Ubiad 2-3 Chruślice Nowy Sącz 31 lipca, 17:00
Przetakówka Nowy Sącz 2-7 Zabełcze Nowy Sącz 31 lipca, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 2-4 Victoria Witowice Dolne 31 lipca, 17:00
Polany Berest 3-1 Przełęcz Tylicz 31 lipca, 17:00
LKS Łęka 0-3 Zawisza Rożnów 31 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orzeł Ptaszkowa 1-3 Nawoj Nawojowa 31 lipca, 17:00
w Cieniawie
Biegoniczanka Nowy Sącz 7-0 Tabaszovia Tabaszowa 31 lipca, 17:00
Piątkovia Łęg 2-2 Zawada Nowy Sącz 31 lipca, 17:00
k. 3-4
Hart Tęgoborze 0-3 Jedność Nowy Sącz 31 lipca, 17:00
Budowlani Jazowsko 4-5 LKS Świniarsko 31 lipca, 17:00
Zyndram Łącko 2-1 Dunajec/Start Nowy Sącz 31 lipca, 14:00
w Jazowsku
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 Librantovia Librantowa 31 lipca, 17:00
k. 4-3
Królovia Królowa Górna 3-4 Wicher Mogilno 31 lipca, 14:00

II runda - 7 sierpnia
Dąbrovia Wielogłowy - wolny los

Górka Szczereż 2-6 Nawoj Nawojowa 7 sierpnia, 17:00
Chruślice Nowy Sącz 1-4 Biegoniczanka Nowy Sącz 7 sierpnia, 11:00
w Zabełczu
Zabełcze Nowy Sącz 4-2 Zawada Nowy Sącz 13 sierpnia, 15:00
równocześnie mecz 1. kolejki klasy A - Nowy Sącz
Victoria Witowice Dolne 0-0 Jedność Nowy Sącz 7 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Polany Berest 0-2 LKS Świniarsko 7 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów 3-1 Zyndram Łącko 7 sierpnia, 17:00
Wicher Mogilno 4-2 Orzeł Wojnarowa 7 sierpnia, 17:00
w Wojnarowej

III runda - 1 września

Nawoj Nawojowa 2-5 Gród Podegrodzie 1 września, 17:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-2 Zuber Krynica Zdrój 1 września, 17:00
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 Dąbrovia Wielogłowy 1 września, 17:00
Jedność Nowy Sącz 3-6 Sokół Stary Sącz 1 września, 17:00
LKS Świniarsko 5-3 Poprad Rytro 1 września, 17:00
Zawisza Rożnów 0-3 Łosoś Łososina Dolna 1 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wicher Mogilno 1-2 ULKS Korzenna 1 września, 17:00

IV runda - 28 września
Do rozgrywek dołączyły drużyny z IV ligi.
Łosoś Łososina Dolna - wolny los.

Gród Podegrodzie 0-3 Barciczanka Barcice 28 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-5 Skalnik Kamionka Wielka 28 września, 16:30
Piotr Poręba 90 (k) - Sebastian Borkowski 5, Grzegorz Hasior 10, Marek Chochla 12, Wiesław Olchawa 19 (k), Tomasz Stojda 33 (k)
Zabełcze Nowy Sącz 0-3 Sandecja II Nowy Sącz 27 września, 16:30
Grzegorz Konstanty 21, Tomasz Zawiślan 39, Yuriy Zinyak 50
Sokół Stary Sącz 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 28 września, 16:30
Jarosław Szczepaniak 20, Piotr Obrzud 30, Nikodem Kołodziej 85
LKS Świniarsko 1-1 Helena Nowy Sącz 28 września, 16:30
k. 8-9
Wojciech Kumor 44 - Wojciech Kumor 75 (s)
ULKS Korzenna 0-3 Grybovia Grybów 28 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

V runda - 26 października
Do rozgrywek dołączył Poprad Muszyna.

Grybovia Grybów 0-3 Sandecja II Nowy Sącz 23 października, 13:00 (200)
Milan Đurić 15 (k), 80, Sebastian Szczepański 48
równocześnie mecz 12. kolejki IV ligi małopolskiej
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 Helena Nowy Sącz 30 października, 14:00 (120)
Jan Zieliński 16, 78
równocześnie mecz 13. kolejki IV ligi małopolskiej
Barciczanka Barcice 0-3 Poprad Muszyna 25 października, 15:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sokół Stary Sącz 1-2 Łosoś Łososina Dolna 26 października, 15:00 (50)
Marcin Wójcik 20 - Grzegorz Nowak 27, Mariusz Krok 70

1/8 finału - 18 marca

Łosoś Łososina Dolna 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 18 marca, 16:00 (400)
Grzegorz Nowak 65, 85, Maciej Hedwig 81 - Lukáš Janič 76
Skalnik Kamionka Wielka 1-5 Poprad Muszyna 20 marca, 16:00 (100)
Sławomir Michalik 80 - Piotr Zachariasz 20, 29, Marcin Plata 50, Rafał Drobny 65 (k), Łukasz Biernacki 70 (k)

1/4 finału - 27 marca

Łosoś Łososina Dolna 0-3 Poprad Muszyna 27 marca, 16:30 (160)
Andrzej Grzyb 25, Bartłomiej Damasiewicz 36, Marcin Drobny 67 (k)

1/2 finału
Do gry dołączyli: Ogień Sękowa (zwycięzca PP Gorlice), Lubań Maniowy (zwycięzca PP Podhale) oraz Limanovia Limanowa (zwycięzca PP Limanowa).

Ogień Sękowa 1-2 Poprad Muszyna 24 kwietnia, 17:00 (200)
Paweł Padoł 4 - Łukasz Biernacki 2, 44 (k)
Lubań Maniowy 2-4 Limanovia Limanowa 16 maja, 17:30 (100)
Jan Zieliński 37, Mateusz Bachleda 82 - Mariusz Mężyk 52, 80, Dawid Basta 65, 68

Finał - 30 maja

Limanovia Limanowa 0-0 Poprad Muszyna 30 maja, 17:00 (120)
k. 4-3
w Nowym Sączu; na boisku Zawady

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas