[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów

I runda - 13 sierpnia

Orzeł Dębno 1-8 Jadowniczanka Jadowniki 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 Iskra Tarnów 13 sierpnia, 16:00
k. 2-4
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Wisła Szczucin 1-2 Sokół Borzęcin Górny 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
LUKS Skrzyszów 3-2 GKS Drwinia 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
MLKS Żabno 2-5 Olimpia Wojnicz 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice 3-2 Zorza Zaczarnie 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Tarnovia Tarnów 2-2 Czarni Kobyle 13 sierpnia, 16:00
k. 4-3
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Piast Czchów 0-0 Łukovia Łukowa 13 sierpnia, 16:00
k. 6-5
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów

II runda - 14 września
Do rozgrywek przystąpili: Unia Tarnów, Szreniawa Nowy Wiśnicz, drużyny IV ligowe, zwycięzcy I rundy Pucharu Polski w Podokręgu Żabno, zwycięzcy II rundy Pucharu Polski w Podokręgu Bochnia oraz LKS Rzepiennik Strzyżewski.

LKS Rzepiennik Strzyżewski 3-4 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 14 września, 17:00
M.Ryndak 10, 37, W.Ryndak 64 (k) - Gmyr 5, 78, Wiatr 21, Szajor 40
Tarnovia Tarnów 1-1 Tuchovia Tuchów 21 września, 17:00
k. 4-2
Bachula 84 - Kozioł 67
Beskid Żegocina 1-2 Ciężkowianka Ciężkowice 14 września, 17:00
Dudzic 42 - Marek Szczepanik 41, Stanuch 45
Olimpia Wojnicz 2-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 13 września, 17:00
Duda 21, Sznajder 65 - Papież 43, Stokłosa 60 (k), Batko 88
LUKS Skrzyszów 1-8 Wolania Wola Rzędzińska 14 września, 17:00
Kołbasiuk 20 - Jasiak 10, Brożek 33, 80, Kroker 55, 86, Czarnik 60, Tułacz 70, Barwacz 90
Iskra Tarnów 2-8 Unia Tarnów 14 września, 17:00
Schab 41, Kozioł 86 (k) - Drozdowicz 30, 47, 76, 86, Mikołajczyk 32, Adamski 57, Matras 80, Kisiel 81
GKS II Drwinia 5-1 LKS Nowa Jastrząbka 14 września, 17:00
Leśniak 23, 29, Mikler 49, Misa 66, 74 - Garstka 88
Piast Łapanów 3-2 Sokół Borzęcin Górny 14 września, 17:00
R.Kasprzyk 43, Śliwa 55, 74 - nieznany 30 (s), Ciesielski 83
MLKS II Żabno 0-4 Dunajec Zakliczyn 14 września, 17:00
Wstępnik 67, Krauze 78, Boruch 83, Falkowski 88
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-3 Jadowniczanka Jadowniki 15 września, 17:00
Bujak 17, Kotarba 51, Legutko 56
Piast Czchów 0-0 Rylovia Rylowa 14 września, 17:00
k. 5-4
Ostrowianka Ostrów Królewski 7-2 Ikar Odporyszów 14 września, 17:00
Kołodziej 10, 25, 68, Wygaś 52, Maślak 76, 80, 87 - Tapa 40, K.Kijowski 43

III runda - 5 października
Piast Czchów - wolny los.

Jadowniczanka Jadowniki 1-0 Unia Tarnów 5 października, 15:30
Daniel Kotarba 29
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-5 Szreniawa Nowy Wiśnicz 28 września, 16:30
Krzysztof Kołodziej 86 (k) - Tomasz Wojewoda 40, Łukasz Pietras 56, 58, Maciej Papież 72, 88
GKS II Drwinia 2-5 Dunajec Zakliczyn 28 września, 15:30
Paweł Kołodziej 8, Tomasz Cygan 38 - Łukasz Steć 11, Seweryn Nagórzański 25, Dariusz Bałut 36, Piotr Boruch 60, Dawid Pietras 74
w Świniarach
Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 Bocheński KS 5 października, 15:30
Maciej Gwóźdź 2, 17, Dariusz Banach 40 - Marcin Gawłowicz 82
Piast Łapanów 0-2 Tarnovia Tarnów 5 października, 15:30
Michał Kacer 14, Jarosław Bachula 53
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-2 Wolania Wola Rzędzińska 5 października, 15:30
Adrian Kroker 38, 70

IV runda - 19 października
Ciężkowianka Ciężkowice - wolny los.

Dunajec Zakliczyn 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 19 października, 15:30 (50)
Łukasz Steć 20, Damian Falkowski 80 (k) - Dawid Czarnik 5, Jakub Tadel 50, Adrian Kroker 60
Jadowniczanka Jadowniki 5-2 Piast Czchów 19 października, 15:30
Mirosław Dzieński 9, 44, 63, Piotr Rojkowicz 56, Michał Kulig 76 (k) - Daniel Jaje 8, Bartłomiej Pachota 60 (k)
Tarnovia Tarnów 1-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 19 października, 15:30 (50)
Daniel Przydział 79 - Maciej Batko 10, 56

1/2 finału - 18 kwietnia
(Losowanie - 27 października 2011 - siedziba TOZPN)

Jadowniczanka Jadowniki 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 18 kwietnia, 17:00
Piotr Rojkowicz 76 - Piotr Brożek 69, 90
Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 kwietnia, 17:00
Maciej Batko 73

Finał - 16 maja

Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 16 maja, 17:00 (150)
Marcin Kucharzyk 27, Piotr Tarczoń 78 - Piotr Kokoszka 81
w Woli Rzędzińskiej

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas