[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2010/2011, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GOSiR Piaseczno 16 42 13 3 0 59-7 8 0 0 36-4 5 3 0 23-3
2.  Kolejarz Łódź 16 32 10 2 4 38-21 6 1 1 21-7 4 1 3 17-14
3.  KU-AZS UW Warszawa 16 29 8 5 3 38-18 5 3 0 23-6 3 2 3 15-12
4.  Tytan Wisznice 16 26 7 5 4 28-17 3 3 2 11-8 4 2 2 17-9 2 3 1 0 1 4-3
5.  Kinga Krasnystaw 16 26 7 5 4 38-25 4 3 1 19-10 3 2 3 19-15 2 3 1 0 1 3-4
6.  KS Michałowo 16 17 5 2 9 31-44 2 1 5 14-20 3 1 4 17-24
7.  KS Raszyn 16 12 3 3 10 18-47 2 1 5 10-26 1 2 5 8-21
8.  Pogoń Siedlce 16 11 3 2 11 17-54 1 1 6 7-27 2 1 5 10-27
9.  Unia Skierniewice 16 7 2 1 13 7-41 1 1 6 4-21 1 0 7 3-20
Zaborowianka Zaborów została wycofana po 6. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jej wyniki zostały anulowane.
Unia Skierniewice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 GOSiR Piaseczno    3-1 4-0 2-0 4-1 8-2 5-0 7-0 3-0* 
 2 Kolejarz Łódź1-2     2-1 1-1 4-2 1-0 5-0 5-0 2-1 
 3 KU-AZS UW Warszawa1-1 3-0     3-2 2-2 4-0 1-1 6-0 3-0* 
 4 Tytan Wisznice1-1 3-1 1-1     0-2 0-1 2-1 1-1 3-0* 
 5 Kinga Krasnystaw0-0 1-1 1-1 1-4     7-2 3-1 3-1 3-0* 
 6 KS Michałowo0-3 1-3 0-3 2-2 1-4     4-1 3-4 3-0* 
 7 KS Raszyn0-8 1-4 1-4 0-2 2-2 1-5     2-1 3-0* 
 8 Pogoń Siedlce0-5 2-4 3-2 0-3 0-5 1-5 1-1     0-2 
 9 Unia Skierniewice0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-1 2-2 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

GOSiR Piaseczno 3-0 Unia Skierniewice 28 sierpnia, 13:00
(wo)
w Głoskowie / na boisku 1-0, w zespole gości wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
KS Michałowo 1-4 Kinga Krasnystaw 29 sierpnia, 15:00
KU-AZS UW Warszawa 3-2 Tytan Wisznice 29 sierpnia, 13:30
na stadionie Agrykoli
Pogoń Siedlce 1-1 KS Raszyn 8 września, 16:30
Kolejarz Łódź - Zaborowianka Zaborów 29 sierpnia, 13:00
było 6-0, anulowany

Kolejka 2 - 4-5 września

Unia Skierniewice - Zaborowianka Zaborów 4 września, 11:00
było 12-0, anulowany
KS Raszyn 1-4 Kolejarz Łódź 5 września, 13:00
Tytan Wisznice 1-1 Pogoń Siedlce 4 września, 13:00
Kinga Krasnystaw 1-1 KU-AZS UW Warszawa 4 września, 14:00
GOSiR Piaseczno 8-2 KS Michałowo 5 września, 13:00
w Głoskowie

Kolejka 3 - 18-19 września

KU-AZS UW Warszawa 1-1 GOSiR Piaseczno 19 września, 13:30
na stadionie Agrykoli
Pogoń Siedlce 0-5 Kinga Krasnystaw 19 września, 13:00
Kolejarz Łódź 1-1 Tytan Wisznice 19 września, 14:00
Zaborowianka Zaborów - KS Raszyn 19 września, 16:00
było 1-8, anulowany
Unia Skierniewice 2-2 KS Michałowo 19 września, 13:00

Kolejka 4 - 25-26 września

Unia Skierniewice 0-3 KS Raszyn 25 września, 11:00
(wo)
na boisku 2-1, w zespole gospodarzy wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
Tytan Wisznice - Zaborowianka Zaborów 25 września, 13:00
goście nie stawili się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Kinga Krasnystaw 1-1 Kolejarz Łódź 25 września, 14:00
GOSiR Piaseczno 7-0 Pogoń Siedlce 26 września, 13:00
w Głoskowie
KS Michałowo 0-3 KU-AZS UW Warszawa 26 września, 12:00

Kolejka 5 - 9-10 października

KU-AZS UW Warszawa 3-0 Unia Skierniewice 9 października, 14:00
(wo)
na stadionie Agrykoli; na boisku 1-2, w zespole gości wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
Pogoń Siedlce 1-5 KS Michałowo 9 października, 13:00 (30)
Kolejarz Łódź 1-2 GOSiR Piaseczno 10 października, 13:00
Zaborowianka Zaborów - Kinga Krasnystaw 10 października, 15:00
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
KS Raszyn 0-2 Tytan Wisznice 10 października, 13:00

Kolejka 6 - 16-17 października

Unia Skierniewice 0-3 Tytan Wisznice 17 października, 11:00
(wo)
na boisku 0-0, w zespole gospodarzy wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
Kinga Krasnystaw 3-1 KS Raszyn 16 października, 13:00
GOSiR Piaseczno - Zaborowianka Zaborów 16 października, 13:30
w Głoskowie, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
KS Michałowo 1-3 Kolejarz Łódź 16 października, 14:00
KU-AZS UW Warszawa 6-0 Pogoń Siedlce 17 października, 13:30
na stadionie Agrykoli

Kolejka 7 - 23-24 października

Pauza: KS Michałowo.
 
Pogoń Siedlce 0-2 Unia Skierniewice 23 października, 13:00
Kolejarz Łódź 2-1 KU-AZS UW Warszawa 24 października, 14:00
Tytan Wisznice 0-2 Kinga Krasnystaw 21 października, 15:00
GOSiR Piaseczno 5-0 KS Raszyn 23 października, 12:45

Kolejka 8 - 30-31 października

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
Unia Skierniewice 2-1 Kinga Krasnystaw 31 października, 11:00
GOSiR Piaseczno 2-0 Tytan Wisznice 30 października, 13:30
w Głoskowie
KS Michałowo 4-1 KS Raszyn 31 października, 11:00
Pogoń Siedlce 2-4 Kolejarz Łódź 31 października, 13:00

Kolejka 9 - 6-7 listopada

Pauza: Pogoń Siedlce.
 
Kolejarz Łódź 2-1 Unia Skierniewice 7 listopada, 13:00
KS Raszyn 1-4 KU-AZS UW Warszawa 6 listopada, 10:00
Tytan Wisznice 0-1 KS Michałowo 6 listopada, 13:00
Kinga Krasnystaw 0-0 GOSiR Piaseczno 6 listopada, 13:00

Kolejka 10 - 26-27 marca

Pauza: Kolejarz Łódź.
 
Unia Skierniewice 0-3 GOSiR Piaseczno
(wo)
Kinga Krasnystaw 7-2 KS Michałowo 26 marca, 15:00
Tytan Wisznice 1-1 KU-AZS UW Warszawa 26 marca, 13:00
KS Raszyn 2-1 Pogoń Siedlce 27 marca, 10:00

Kolejka 11 - 2-3 kwietnia

Pauza: Unia Skierniewice.
 
Kolejarz Łódź 5-0 KS Raszyn 10 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) przełożony
Pogoń Siedlce 0-3 Tytan Wisznice 2 kwietnia, 17:00
KU-AZS UW Warszawa 2-2 Kinga Krasnystaw 30 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) przełożony na wiosek drużyny gospodarzy
KS Michałowo 0-3 GOSiR Piaseczno 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Pauza: KS Raszyn.
 
KS Michałowo 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
GOSiR Piaseczno 4-0 KU-AZS UW Warszawa 17 kwietnia, 11:00
Kinga Krasnystaw 3-1 Pogoń Siedlce 17 kwietnia, 15:00
Tytan Wisznice 3-1 Kolejarz Łódź 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 22-23 kwietnia

Pauza: Tytan Wisznice.
 
KS Raszyn 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
Kolejarz Łódź 4-2 Kinga Krasnystaw 22 kwietnia, 17:00
Pogoń Siedlce 0-5 GOSiR Piaseczno 22 kwietnia, 11:00
KU-AZS UW Warszawa 4-0 KS Michałowo 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Kinga Krasnystaw.
 
Unia Skierniewice 0-3 KU-AZS UW Warszawa
(wo)
KS Michałowo 3-4 Pogoń Siedlce 30 kwietnia, 11:00
GOSiR Piaseczno 3-1 Kolejarz Łódź 30 kwietnia, 11:00
Tytan Wisznice 2-1 KS Raszyn 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 7-8 maja

Pauza: GOSiR Piaseczno.
 
Tytan Wisznice 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
KS Raszyn 2-2 Kinga Krasnystaw 7 maja, 11:00
Kolejarz Łódź 1-0 KS Michałowo 15 maja, 15:00
Pogoń Siedlce 3-2 KU-AZS UW Warszawa 8 maja, 12:00

Kolejka 16 - 21-22 maja

Pauza: KS Michałowo.
 
KS Raszyn 0-8 GOSiR Piaseczno 21 maja, 11:00
Unia Skierniewice 0-3 Pogoń Siedlce
(wo)
KU-AZS UW Warszawa 3-0 Kolejarz Łódź 22 maja, 15:00
Kinga Krasnystaw 1-4 Tytan Wisznice 21 maja, 15:30

Kolejka 17 - 28-29 maja

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
Kinga Krasnystaw 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
Tytan Wisznice 1-1 GOSiR Piaseczno 28 maja, 15:00
KS Raszyn 1-5 KS Michałowo 28 maja, 10:00
Kolejarz Łódź 5-0 Pogoń Siedlce 29 maja, 14:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 4-5 czerwca

Pauza: Pogoń Siedlce.
 
Unia Skierniewice 0-3 Kolejarz Łódź
(wo)
KU-AZS UW Warszawa 1-1 KS Raszyn 4 czerwca, 13:30
KS Michałowo 2-2 Tytan Wisznice 4 czerwca, 13:30
GOSiR Piaseczno 4-1 Kinga Krasnystaw 4 czerwca, 13:30

I liga kobiet 2010/2011 (wschodnia)

II liga kobiet 2010/2011 (małopolska)

III liga kobiet 2010/2011 (lubelska)
III liga kobiet 2010/2011 (mazowiecka)

Autor: Łukasz Bieszke

 

Napisz do nas