[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga kobiet 2010/2011, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 18 43 14 1 3 51-15 8 1 0 24-3 6 0 3 27-12
2.  Gol Częstochowa 18 40 13 1 4 59-11 6 1 2 23-5 7 0 2 36-6
3.  Podgórze Kraków 18 33 11 0 7 50-41 5 0 4 25-23 6 0 3 25-18
4.  Praga Warszawa 18 26 8 2 8 49-34 6 0 3 39-17 2 2 5 10-17 2 3 1 0 1 9-2
5.  Starówka Nowy Sącz 18 26 8 2 8 34-38 5 1 3 15-15 3 1 5 19-23 2 3 1 0 1 2-9
6.  Sportowa Czwórka Radom 18 25 7 4 7 34-36 3 4 2 15-12 4 0 5 19-24 2 4 1 1 0 3-2
7.  Zamłynie Radom 18 25 7 4 7 27-31 4 1 4 15-10 3 3 3 12-21 2 1 0 1 1 2-3
8.  Bronowianka Kraków 18 21 6 3 9 34-39 2 2 5 13-22 4 1 4 21-17
9.  Widok Lublin 18 18 5 3 10 30-52 3 0 6 14-29 2 3 4 16-23
10.  Unia II Racibórz 18 2 0 2 16 10-81 0 1 8 7-52 0 1 8 3-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 MUKS Tomaszów Mazowiecki    2-0 4-0 5-1 3-0 2-0 0-0 4-0 2-1 2-1 
 2 Gol Częstochowa0-1     3-1 3-0 2-0 1-0 5-0 1-2 8-1 0-0 
 3 Podgórze Kraków1-4 1-6     1-0 3-0 6-2 4-2 2-4 2-5 5-0 
 4 Praga Warszawa2-5 2-0 3-5     8-0 7-1 6-0 3-5 3-0* 5-1 
 5 Starówka Nowy Sącz0-2 1-3 1-4 2-1     3-1 2-2 2-1 2-1 2-0 
 6 Sportowa Czwórka Radom0-2 0-2 4-3 0-0 2-1     1-1 2-2 1-1 5-0 
 7 Zamłynie Radom3-2 0-2 0-1 3-0 0-1 1-2     1-0 2-2 5-0 
 8 Bronowianka Kraków2-1 0-3 2-3 1-2 2-2 2-6 1-3     2-2 1-0 
 9 Widok Lublin4-2 0-4 0-3 1-5 1-8 0-2 2-3 2-1     4-1 
 10 Unia II Racibórz0-8 0-16 1-5 1-1 2-7 2-5 0-1 0-6 1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Widok Lublin 1-5 Praga Warszawa 28 sierpnia, 17:00
Unia II Racibórz 0-8 MUKS Tomaszów Mazowiecki 28 sierpnia, 11:00
Podgórze Kraków 1-6 Gol Częstochowa 29 sierpnia, 15:00
Starówka Nowy Sącz 2-2 Zamłynie Radom 29 sierpnia, 15:00
Sportowa Czwórka Radom 2-2 Bronowianka Kraków 27 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Praga Warszawa 3-5 Bronowianka Kraków 4 września, 13:30
Zamłynie Radom 1-2 Sportowa Czwórka Radom 5 września, 15:30
Gol Częstochowa 2-0 Starówka Nowy Sącz 5 września, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4-0 Podgórze Kraków 4 września, 15:00
Widok Lublin 4-1 Unia II Racibórz 4 września, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 września

Unia II Racibórz 1-1 Praga Warszawa 19 września, 11:00
Podgórze Kraków 2-5 Widok Lublin 19 września, 15:00
Starówka Nowy Sącz 0-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 19 września, 13:00
Sportowa Czwórka Radom 0-2 Gol Częstochowa 18 września, 12:00
Bronowianka Kraków 1-3 Zamłynie Radom 19 września, 13:00

Kolejka 4 - 25-26 września

Praga Warszawa 6-0 Zamłynie Radom 25 września, 13:30
Gol Częstochowa 1-2 Bronowianka Kraków 25 września, 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-0 Sportowa Czwórka Radom 25 września, 15:00
Widok Lublin 1-8 Starówka Nowy Sącz 26 września, 14:00
Unia II Racibórz 1-5 Podgórze Kraków 25 września, 11:00

Kolejka 5 - 2-3 października

Podgórze Kraków 1-0 Praga Warszawa 3 października, 11:00
Starówka Nowy Sącz 2-0 Unia II Racibórz 2 października, 14:00
na stadionie Dunajca
Sportowa Czwórka Radom 1-1 Widok Lublin 2 października, 15:00
Bronowianka Kraków 2-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 października, 13:30
Zamłynie Radom 0-2 Gol Częstochowa 2 października, 14:00

Kolejka 6 - 9-10 października

Praga Warszawa 2-0 Gol Częstochowa 9 października, 13:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-0 Zamłynie Radom 9 października, 13:30
Widok Lublin 2-1 Bronowianka Kraków 10 października, 15:00
Unia II Racibórz 2-5 Sportowa Czwórka Radom 10 października, 14:00
Podgórze Kraków 3-0 Starówka Nowy Sącz 9 października, 11:00

Kolejka 7 - 23-24 października

Starówka Nowy Sącz 2-1 Praga Warszawa 24 października, 11:00
na stadionie Dunajca
Sportowa Czwórka Radom 4-3 Podgórze Kraków 24 października, 13:00
Bronowianka Kraków 1-0 Unia II Racibórz 23 października, 12:00
Zamłynie Radom 2-2 Widok Lublin 24 października, 15:30
Gol Częstochowa 0-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 23 października, 11:00

Kolejka 8 - 30-31 października

Praga Warszawa 2-5 MUKS Tomaszów Mazowiecki 30 października, 13:30
Widok Lublin 0-4 Gol Częstochowa 30 października, 11:00
Unia II Racibórz 0-1 Zamłynie Radom 31 października, 13:00
Podgórze Kraków 2-4 Bronowianka Kraków 30 października, 10:30
Starówka Nowy Sącz 3-1 Sportowa Czwórka Radom 30 października, 13:00

Kolejka 9 - 6-7 listopada

Sportowa Czwórka Radom 0-0 Praga Warszawa 7 listopada, 11:00
Bronowianka Kraków 2-2 Starówka Nowy Sącz 6 listopada, 12:00
Zamłynie Radom 0-1 Podgórze Kraków 6 listopada, 14:00
Gol Częstochowa 0-0 Unia II Racibórz 6 listopada, 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-1 Widok Lublin 7 listopada, 14:00

Kolejka 10 - 19-20 marca

Praga Warszawa 3-0 Widok Lublin 19 marca, 13:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-1 Unia II Racibórz 19 marca, 15:00
Gol Częstochowa 3-1 Podgórze Kraków 20 marca, 15:00
Zamłynie Radom 0-1 Starówka Nowy Sącz 20 marca, 13:00
Bronowianka Kraków 2-6 Sportowa Czwórka Radom 20 marca, 12:00

Kolejka 11 - 26-27 marca

Bronowianka Kraków 1-2 Praga Warszawa 26 marca, 11:45
Sportowa Czwórka Radom 1-1 Zamłynie Radom 26 marca, 11:00
Starówka Nowy Sącz 1-3 Gol Częstochowa 27 marca, 13:00
Podgórze Kraków 1-4 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 marca, 12:00
Unia II Racibórz 1-3 Widok Lublin 26 marca, 11:00

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Praga Warszawa 5-1 Unia II Racibórz 16 kwietnia, 13:00
Widok Lublin 0-3 Podgórze Kraków 16 kwietnia, 16:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-0 Starówka Nowy Sącz 16 kwietnia, 15:00
Gol Częstochowa 1-0 Sportowa Czwórka Radom 17 kwietnia, 12:00
Zamłynie Radom 1-0 Bronowianka Kraków 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 21 kwietnia

Zamłynie Radom 3-0 Praga Warszawa 21 kwietnia, 15:00
Bronowianka Kraków 0-3 Gol Częstochowa 20 kwietnia, 17:00
Sportowa Czwórka Radom 0-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 21 kwietnia, 11:00
Starówka Nowy Sącz 2-1 Widok Lublin 21 kwietnia, 13:00
Podgórze Kraków 5-0 Unia II Racibórz 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

Praga Warszawa 3-5 Podgórze Kraków 30 kwietnia, 13:00
Unia II Racibórz 2-7 Starówka Nowy Sącz 30 kwietnia, 12:00
Widok Lublin 0-2 Sportowa Czwórka Radom 1 maja, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4-0 Bronowianka Kraków 30 kwietnia, 13:00
Gol Częstochowa 5-0 Zamłynie Radom 30 kwietnia, 12:00

Kolejka 15 - 7-8 maja

Gol Częstochowa 3-0 Praga Warszawa 8 maja, 12:00
Zamłynie Radom 3-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 maja, 13:00
Bronowianka Kraków 2-2 Widok Lublin 7 maja, 15:30
Sportowa Czwórka Radom 5-0 Unia II Racibórz 7 maja, 13:00
Starówka Nowy Sącz 1-4 Podgórze Kraków 7 maja, 15:00

Kolejka 16 - 21-22 maja

Praga Warszawa 8-0 Starówka Nowy Sącz 21 maja, 13:00
Podgórze Kraków 6-2 Sportowa Czwórka Radom 21 maja, 14:00
Unia II Racibórz 0-6 Bronowianka Kraków 21 maja, 11:00
Widok Lublin 2-3 Zamłynie Radom 22 maja, 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-0 Gol Częstochowa 21 maja, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 maja

MUKS Tomaszów Mazowiecki 5-1 Praga Warszawa 28 maja, 11:00
Gol Częstochowa 8-1 Widok Lublin 28 maja, 11:00
Zamłynie Radom 5-0 Unia II Racibórz 28 maja, 14:00
Bronowianka Kraków 2-3 Podgórze Kraków
Sportowa Czwórka Radom 2-1 Starówka Nowy Sącz 28 maja, 11:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 4 czerwca

Praga Warszawa 7-1 Sportowa Czwórka Radom 4 czerwca, 13:00
Starówka Nowy Sącz 2-1 Bronowianka Kraków 4 czerwca, 15:00
Podgórze Kraków 4-2 Zamłynie Radom 4 czerwca, 15:00
Unia II Racibórz 0-16 Gol Częstochowa 4 czerwca, 11:00
Widok Lublin 4-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 czerwca, 11:00

Ekstraliga kobiet 2010/2011

I liga kobiet 2010/2011 (zachodnia)

II liga kobiet 2010/2011 (małopolska)
II liga kobiet 2010/2011 (mazowiecka)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas