[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2010/2011
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Racibórz 18 47 15 2 1 82-7 9 0 0 51-2 6 2 1 31-5
2.  Medyk Konin 18 42 13 3 2 50-19 6 2 1 26-11 7 1 1 24-8
3.  AZS Wrocław 18 34 10 4 4 48-21 5 2 2 25-12 5 2 2 23-9
4.  Pogoń Szczecin Women 18 33 10 3 5 29-21 7 1 1 16-5 3 2 4 13-16
5.  Górnik Łęczna 18 28 8 4 6 30-23 4 2 3 17-6 4 2 3 13-17
6.  1.FC Katowice (2) 18 24 7 3 8 21-32 4 1 4 13-18 3 2 4 8-14
7.  AZS PSW Biała Podlaska 18 22 5 7 6 22-24 3 5 1 12-7 2 2 5 10-17
8.  Mitech Żywiec 18 13 4 1 13 18-53 2 0 7 9-24 2 1 6 9-29
9.  Czarni Sosnowiec 18 7 2 1 15 10-66 2 1 6 7-35 0 0 9 3-31
10.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 6 2 0 16 12-56 1 0 8 4-22 1 0 8 8-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Unia Racibórz    4-0 5-2 3-0 6-0 8-0 5-0 6-0 6-0 8-0 
 2 Medyk Konin0-3     1-1 4-2 2-2 2-0 4-1 7-1 5-1 1-0 
 3 AZS Wrocław1-5 0-2     0-0 4-1 2-2 3-1 4-0 6-0 5-1 
 4 Pogoń Szczecin Women1-0 0-2 0-0     3-0 1-0 1-0 3-2 2-0 5-1 
 5 Górnik Łęczna1-1 0-1 0-1 5-0     1-0 1-1 6-0 2-0 1-2 
 6 1.FC Katowice (2)0-4 2-2 1-5 2-0 0-3     1-0 0-3 1-0 6-1 
 7 AZS PSW Biała Podlaska1-1 1-3 2-1 1-1 0-0 0-0     1-1 3-0* 3-0 
 8 Mitech Żywiec1-5 0-2 0-3 1-4 1-2 0-2 0-3     3-1 3-2 
 9 Czarni Sosnowiec0-7 1-10 0-6 0-3 1-3 0-3 2-2 1-0     2-1 
 10 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-5 0-2 0-4 0-3 0-2 0-1 0-2 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Medyk Konin 4-1 AZS PSW Biała Podlaska 14 sierpnia, 11:00
Natalia Pakulska 10, Marta Woźniak 44, Aleksandra Sikora 59, Natalia Chudzik 67 - Sylwia Gorbacewicz 90
Pogoń Szczecin Women 1-0 Unia Racibórz 13 sierpnia, 17:00
Patrycja Balcerzak 30
Górnik Łęczna 0-1 AZS Wrocław 14 sierpnia, 17:00
Agata Tarczyńska 87
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 Mitech Żywiec 14 sierpnia, 12:00
Marzena Salomon 83 - Marta Sęga 8, Agata Droździk 72
Czarni Sosnowiec 0-3 1.FC Katowice (2) 14 sierpnia, 11:00
Aleksandra Adamska 20, Joanna Operskalska 30, 36

Kolejka 2 - 18 sierpnia

AZS PSW Biała Podlaska 0-0 1.FC Katowice (2) 18 sierpnia, 17:00
Mitech Żywiec 3-1 Czarni Sosnowiec 18 sierpnia, 17:00
Agata Droździk 44, 45, Halina Półtorak 70 - Angelika Gębka 90
AZS Wrocław 5-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 sierpnia, 16:00
Agata Tarczyńska 9, 73, Alicja Pawlak 17, Katarzyna Sołtys 21, 23 - Monika Marczak 45
Unia Racibórz 6-0 Górnik Łęczna 18 sierpnia, 17:00
Agnieszka Winczo 12, 56, 60, Anna Żelazko 14, 49, Anna Sznyrowska 18
Medyk Konin 4-2 Pogoń Szczecin Women 18 sierpnia, 16:00
Anna Gawrońska 33 (k), Aleksandra Sikora 55, Natalia Chudzik 66, Natalia Pakulska 90 - Emilia Zdunek 46, Nataly Barlage 73

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Pogoń Szczecin Women 1-0 AZS PSW Biała Podlaska 29 sierpnia, 12:00
Patrycja Balcerzak 66
Górnik Łęczna 0-1 Medyk Konin 29 sierpnia, 11:00
Natalia Pakulska 63
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-5 Unia Racibórz 29 sierpnia, 12:00
Anna Sznyrowska 9, 16, Agnieszka Winczo 18, Anna Żelazko 29, Ivana Bojdová 39
Czarni Sosnowiec 0-6 AZS Wrocław 29 sierpnia, 11:00
Sofia Gonzalez 3, 51, 75, Maria Chojnowska 9, 34, Ewa Żyła 49
1.FC Katowice (2) 0-3 Mitech Żywiec 29 sierpnia, 11:00
Halina Półtorak 12, Katarzyna Wnuk 58, Agata Droździk 72

Kolejka 4 - 4-5 września

AZS PSW Biała Podlaska 1-1 Mitech Żywiec 5 września, 11:00
Anna Sosnowska 62 - Agata Droździk 3
AZS Wrocław 2-2 1.FC Katowice (2) 5 września, 11:00
Katarzyna Sołtys 33, Maria Chojnowska 60 - Karolina Bochra 8, Aleksandra Adamska 28
Unia Racibórz 6-0 Czarni Sosnowiec 4 września, 17:00
Agata Mańczyńska 21, Agnieszka Winczo 57, 89, Patrycja Pożerska 58, 79, Anna Sznyrowska 90
Medyk Konin 1-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4 września, 11:00
Anna Gawrońska 5
Pogoń Szczecin Women 3-0 Górnik Łęczna 4 września, 11:00
Katarzyna Barlewicz 9, Nataly Barlage 65, Monika Kaźmierczak 67

Kolejka 5 - 19 września

Górnik Łęczna 1-1 AZS PSW Biała Podlaska 19 września, 11:00 (150)
Mariola Lisowska 45 - Anna Puk 30
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Pogoń Szczecin Women 19 września
Jolanta Siwińska 4, Patrycja Balcerzak 42, Daria Kasperska 46
Czarni Sosnowiec 1-10 Medyk Konin 19 września, 11:00
Urszula Bydlińska 79 - Anna Gawrońska 36, 43, Sandra Sałata 38, Radosława Sławczewa 58, Natalia Pakulska 59, Natalia Chudzik 66, 90, Marta Woźniak 70, 76, Aleksandra Sikora 86
1.FC Katowice (2) 0-4 Unia Racibórz 19 września, 17:00
Anna Sznyrowska 14, 60, Patrycja Pożerska 52, Anna Żelazko 65
Mitech Żywiec 0-3 AZS Wrocław 19 września, 11:00
Monika Koziarska 2, Sofia Gonzalez 58, Alicja Pawlak 67

Kolejka 6 - 25-26 września

AZS PSW Biała Podlaska 2-1 AZS Wrocław 26 września, 11:00
Anna Ciupińska 5, Sylwia Gorbacewicz 71 - Karolina Gradecka 87
Unia Racibórz 6-0 Mitech Żywiec
Anna Sznyrowska 30, 65, 76, 90, Agnieszka Winczo 40 (k), 72
Medyk Konin 2-0 1.FC Katowice (2) 25 września, 13:00
Natalia Chudzik 2, Anna Gawrońska 9 (k)
Pogoń Szczecin Women 2-0 Czarni Sosnowiec 25 września, 12:00
Joanna Silkowska 87, Anita Piotrowska 90
Górnik Łęczna 1-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 25 września, 11:00
Anna Ələkbərova 62 - Natalia Niewolna 56, 70

Kolejka 7 - 10 października

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 AZS PSW Biała Podlaska 10 października, 11:00
Sylwia Gorbacewicz 13, Klaudia Mindak 64
Czarni Sosnowiec 1-3 Górnik Łęczna 10 października, 11:00
Karolina Dec 65 - Anna Ələkbərova 37, 62, Jūlija Sokolova 64
1.FC Katowice (2) 2-0 Pogoń Szczecin Women 10 października, 11:00
Aleksandra Adamska 23, 59
Mitech Żywiec 0-2 Medyk Konin 10 października, 11:00
Marta Woźniak 32, Natalia Chudzik 47
AZS Wrocław 1-5 Unia Racibórz 9 października, 11:00
Alicja Pawlak 67 - Anna Żelazko 6, 76, Agnieszka Winczo 16, Anna Sznyrowska 65, Patrycja Pożerska 70

Kolejka 8 - 16-17 października

AZS PSW Biała Podlaska 1-1 Unia Racibórz 17 października, 11:00
Adrianna Sikora 85 - Anna Sznyrowska 23
Medyk Konin 1-1 AZS Wrocław 16 października, 11:00
Sandra Sałata 69 - Agata Tarczyńska 68
Pogoń Szczecin Women 3-2 Mitech Żywiec 30 października, 15:00
Jolanta Siwińska 15, 33 (k), Patrycja Balcerzak 65 - Halina Półtorak 8, Katarzyna Wnuk 77
w pierwotnym terminie (16 października) odwołany z powodu udziału zawodniczek Pogoni w eME U-17
Górnik Łęczna 1-0 1.FC Katowice (2) 16 października, 11:00
Raimonda Kudytė 20
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 Czarni Sosnowiec 17 października, 11:00
Justyna Stanio 44, Natalia Niewolna 61, 82 - Katarzyna Wentkowska 90

Kolejka 9 - 23-24 października

Czarni Sosnowiec 2-2 AZS PSW Biała Podlaska 23 października, 11:00
Urszula Bydlińska 71, 79 - Anna Ciupińska 27, Angelina Ignatjeva 62
1.FC Katowice (2) 6-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 23 października, 11:00
Karolina Bochra ?, ?, ?, Aleksandra Adamska ?, ?, Anna Błażejewska ? - nieznany ?
Mitech Żywiec 1-2 Górnik Łęczna 24 października, 11:00
Agata Droździk 61 - Anna Ələkbərova 30 (k), Mariola Lisowska 66
AZS Wrocław 0-0 Pogoń Szczecin Women 6 listopada, 11:00
Unia Racibórz 4-0 Medyk Konin 30 października, 11:00
Anna Żelazko 22, Patrycja Pożerska 31, Patrycja Wiśniewska 81, 90

Kolejka 10 - 19-20 marca

AZS PSW Biała Podlaska 1-3 Medyk Konin 11 maja, 17:00
Sylwia Gorbacewicz 69 - Natalia Chudzik 9, 59, Dominika Machnacka 80
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Racibórz 3-0 Pogoń Szczecin Women 19 marca, 15:00
Marta Stobba 45, 62, Patrycja Wiśniewska 86
AZS Wrocław 4-1 Górnik Łęczna 19 marca, 13:00
Maria Chojnowska 31, Agata Tarczyńska 73, Justyna Nazarczyk 85, Sofia Gonzalez 89 - Mariola Lisowska 41 (k)
Mitech Żywiec 3-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 20 marca, 11:00
Halina Półtorak ?, ?, Katarzyna Wnuk ? - Barbara Zdunek ?, Natalia Niewolna ?
1.FC Katowice (2) 1-0 Czarni Sosnowiec 17 maja, 17:30
Mariola Gepfert 63

Kolejka 11 - 26-27 marca

1.FC Katowice (2) 1-0 AZS PSW Biała Podlaska 26 marca, 11:00
Czarni Sosnowiec 1-0 Mitech Żywiec 26 marca, 16:00
Urszula Bydlińska ?
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 AZS Wrocław 26 marca, 13:00
Agata Tarczyńska 25, 32, Sofia Gonzalez 34, Justyna Nazarczyk 62
Górnik Łęczna 1-1 Unia Racibórz 26 marca, 15:00
Jūlija Sokolova 59 - Patrycja Wiśniewska 36
Pogoń Szczecin Women 0-2 Medyk Konin 26 marca, 11:00
Donata Leśnik 10, Symela Ciesielska 81

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

AZS PSW Biała Podlaska 1-1 Pogoń Szczecin Women 25 maja, 17:00
Sylwia Gorbacewicz 67 - Jolanta Siwińska 18
w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 11:00) odwołany
Medyk Konin 2-2 Górnik Łęczna 9 kwietnia, 12:00
Anna Gawrońska 19, Aleksandra Sikora 42 - Anna Sznyrowska 59, 71
Unia Racibórz 8-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 9 kwietnia, 16:00
Agnieszka Winczo 15, 32, 32, 47, Marta Stobba 17, Patrycja Wiśniewska 28, Katarzyna Krupa 36, Ivana Bojdová 85
AZS Wrocław 6-0 Czarni Sosnowiec 9 kwietnia, 13:00
Agata Tarczyńska 45, 57, 71, Aleksandra Janicka 49, Emilia Bezdziecka 53, 64
Mitech Żywiec 0-2 1.FC Katowice (2) 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 21 kwietnia

Mitech Żywiec 0-3 AZS PSW Biała Podlaska 21 kwietnia, 16:00
Anna Ciupińska ?, Adrianna Sikora ?, Klaudia Mindak ?
1.FC Katowice (2) 1-5 AZS Wrocław 21 kwietnia, 11:00
Karolina Bochra 80 - Justyna Nazarczyk 7, Sofia Gonzalez 19, Agata Tarczyńska 26, 55, Emilia Bezdziecka 38
Czarni Sosnowiec 0-7 Unia Racibórz 21 kwietnia, 17:30
Agnieszka Winczo 1, 75 (k), Anna Żelazko 10, 36, 77, 84, Iva Landeka 40
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 Medyk Konin 21 kwietnia, 16:30
Natalia Pakulska 33, Sandra Sałata 66
Górnik Łęczna 5-0 Pogoń Szczecin Women 21 kwietnia, 12:00
Anna Sznyrowska 15, 75, Anna Ələkbərova 30, Jūlija Sokolova 33, 58

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

AZS PSW Biała Podlaska 0-0 Górnik Łęczna 30 kwietnia, 11:00
Pogoń Szczecin Women 5-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 30 kwietnia, 11:00
Daria Kasperska 11, 65, Jolanta Siwińska 18, Nataly Barlage 53, Aneta Legęć 90 - Natalia Niewolna 69
Medyk Konin 5-1 Czarni Sosnowiec
Natalia Pakulska ?, Natalia Chudzik ?, ?, Aleksandra Sikora ?, Anna Gawroński ? - Angelika Gębka ?
Unia Racibórz 8-0 1.FC Katowice (2)
Agnieszka Winczo 1, 16 (k), 46, 76, Iva Landeka 11, Anna Żelazko 50, 77, Patrycja Wiśniewska 60
AZS Wrocław 4-0 Mitech Żywiec
Agata Tarczyńska 23, 40, 84, Paulina Nosalik 75

Kolejka 15 - 7-8 maja

AZS Wrocław 3-1 AZS PSW Biała Podlaska 7 maja, 11:00
Emilia Bezdziecka 34, 36, Sofia Gonzalez 45 - Katarzyna Żak 73
Mitech Żywiec 1-5 Unia Racibórz 7 maja, 11:00
Karolina Zasada 44 - Anna Żelazko 8, 30, Patrycja Wiśniewska 34, Agnieszka Winczo 36, 50
1.FC Katowice (2) 2-2 Medyk Konin 7 maja, 11:00
Aleksandra Adamska 44, Natalia Chudzik 60 (s) - Natalia Chudzik 72, 90
Czarni Sosnowiec 0-3 Pogoń Szczecin Women 7 maja, 17:00
Mariola Żyła 31, Jūlija Levčenko 68, Nataly Barlage 78
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 Górnik Łęczna 7 maja, 12:00
Anna Ələkbərova 13, Jūlija Sokolova 41
w Karninie

Kolejka 16 - 21-22 maja

AZS PSW Biała Podlaska 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 22 maja, 11:00
Magdalena Sykuła 58, Klaudia Mindak 67, Anna Ciupińska 69
Górnik Łęczna 2-0 Czarni Sosnowiec 21 maja, 11:00
Anna Sznyrowska 13, Olha Zubczyk 62
Pogoń Szczecin Women 1-0 1.FC Katowice (2) 21 maja, 15:00
Agnieszka Szybińska 48
Medyk Konin 7-1 Mitech Żywiec 21 maja, 16:00
Natalia Chudzik ?, ?, ?, Natalia Pakulska ?, ?, Aleksandra Sikora ?, Anna Gawrońska 24 - Marzena Cholewka 47 (k)
Unia Racibórz 5-2 AZS Wrocław 21 maja, 16:00
Ivana Bojdová 5, Anna Żelazko 10, Patrycja Wiśniewska 26, Agnieszka Winczo 33, 82 - Monika Koziarska 50, 88

Kolejka 17 - 28 maja

Unia Racibórz 5-0 AZS PSW Biała Podlaska 28 maja, 11:00
Agnieszka Winczo 28, 30, 88, Anna Żelazko 66, Katarzyna Krupa 74
AZS Wrocław 0-2 Medyk Konin 28 maja, 11:00
Radosława Sławczewa 21, Anna Gawrońska 63
Mitech Żywiec 1-4 Pogoń Szczecin Women 28 maja, 11:00
Angelina Łąckiewicz 75 - Patrycja Balcerzak 8, Jolanta Siwińska 16, Nataly Barlage 39, Daria Kasperska 44
1.FC Katowice (2) 0-3 Górnik Łęczna 28 maja, 11:00
Magdalena Dudek 60, Anna Sznyrowska 75, 87
Czarni Sosnowiec 2-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 28 maja, 11:00
Urszula Bydlińska 17, Barbara Zdunek 48 (s) - Arleta Adler 22

Kolejka 18 - 4 czerwca

AZS PSW Biała Podlaska 3-0 Czarni Sosnowiec 4 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 1.FC Katowice (2) 4 czerwca, 11:00
Sabina Ratajczak 34
Górnik Łęczna 6-0 Mitech Żywiec 4 czerwca, 11:00
Anna Sznyrowska 4, 33, 49, Magdalena Dudek 66, 67, 90
Pogoń Szczecin Women 0-0 AZS Wrocław 4 czerwca, 11:00
Medyk Konin 0-3 Unia Racibórz 4 czerwca, 11:00
Iva Landeka 21, Patrycja Wiśniewska 31, Agnieszka Winczo 45 (k)

I liga kobiet 2010/2011 (wschodnia)
I liga kobiet 2010/2011 (zachodnia)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas