[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga kobiet 2010/2011, grupa: zachodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKP Bydgoszcz 18 43 14 1 3 49-13 7 1 1 23-5 7 0 2 26-8
2.  Rolnik Biedrzychowice 18 42 13 3 2 59-17 8 0 1 31-7 5 3 1 28-10
3.  Medyk II Konin 18 35 10 5 3 51-12 7 1 1 25-5 3 4 2 26-7
4.  LUMKS Tuszyn 18 34 10 4 4 34-13 5 4 0 21-2 5 0 4 13-11
5.  Zagłębie Lubin 18 28 8 4 6 31-24 6 1 2 16-4 2 3 4 15-20
6.  Olimpia Szczecin 18 26 7 5 6 19-18 5 3 1 14-6 2 2 5 5-12
7.  Victoria Sianów 18 19 5 4 9 32-44 3 3 3 18-24 2 1 6 14-20
8.  Polonia Poznań 18 17 4 5 9 22-37 2 2 5 12-20 2 3 4 10-17
9.  Warta Sieradz 18 8 2 2 14 13-61 1 2 6 9-29 1 0 8 4-32
10.  Unia Opole 18 1 0 1 17 5-76 0 0 9 2-42 0 1 8 3-34
Ostrovia Ostrówek wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 KKP Bydgoszcz    4-3 0-0 0-1 2-1 3-0 3-0 1-0 5-0 5-0 
 2 Rolnik Biedrzychowice1-4     2-1 1-0 3-0 4-0 5-1 7-1 2-0 6-0 
 3 Medyk II Konin2-0 1-2     5-0 4-2 2-1 2-0 0-0 6-0 3-0 
 4 LUMKS Tuszyn4-0 0-0 0-0     4-0 0-0 5-1 1-1 1-0 6-0 
 5 Zagłębie Lubin0-1 1-1 0-2 2-0     1-0 1-0 2-0 6-0 3-0 
 6 Olimpia Szczecin0-3 1-1 1-1 2-1 0-0     2-0 3-0* 2-0 3-0* 
 7 Victoria Sianów0-8 2-5 2-2 0-2 4-4 1-0     1-1 4-0 4-2 
 8 Polonia Poznań1-5 0-5 2-1 0-2 1-3 1-1 1-2     5-0 1-1 
 9 Warta Sieradz0-2 1-9 0-8 1-3 2-2 0-2 1-1 1-2     3-0* 
 10 Unia Opole0-3 0-2 0-11 0-4 0-3 0-1 0-9 1-5 1-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

LUMKS Tuszyn 0-0 Olimpia Szczecin 28 sierpnia, 15:00
Victoria Sianów 2-2 Medyk II Konin 28 sierpnia
Rolnik Biedrzychowice 2-0 Warta Sieradz 28 sierpnia, 17:00
Zagłębie Lubin 0-1 KKP Bydgoszcz 28 sierpnia, 13:00
Polonia Poznań 1-1 Unia Opole 28 sierpnia

Kolejka 2 - 4-5 września

Olimpia Szczecin 3-0 Unia Opole 4 września
(wo)
goście nie dojechali
KKP Bydgoszcz 1-0 Polonia Poznań 4 września, 13:00
Warta Sieradz 2-2 Zagłębie Lubin 4 września
Medyk II Konin 1-2 Rolnik Biedrzychowice 4 września, 14:00
LUMKS Tuszyn 5-1 Victoria Sianów 4 września

Kolejka 3 - 19 września

Victoria Sianów 1-0 Olimpia Szczecin 16 września, 15:00
Rolnik Biedrzychowice 1-0 LUMKS Tuszyn 19 września, 11:00
Zagłębie Lubin 0-2 Medyk II Konin 19 września, 13:00
Polonia Poznań 5-0 Warta Sieradz 19 września, 16:00
Unia Opole 0-3 KKP Bydgoszcz 19 września, 11:00

Kolejka 4 - 25-26 września

Olimpia Szczecin 0-3 KKP Bydgoszcz 25 września, 15:00
Warta Sieradz 3-0 Unia Opole 25 września, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Medyk II Konin 0-0 Polonia Poznań 25 września, 13:00
LUMKS Tuszyn 4-0 Zagłębie Lubin 25 września, 13:00
Victoria Sianów 2-5 Rolnik Biedrzychowice 25 września, 12:00

Kolejka 5 - 2-3 października

Rolnik Biedrzychowice 4-0 Olimpia Szczecin 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie odwołany na wniosek gości
Zagłębie Lubin 1-0 Victoria Sianów 2 października, 13:00
Polonia Poznań 0-2 LUMKS Tuszyn 3 października, 15:00
Unia Opole 0-11 Medyk II Konin 3 października, 13:00
KKP Bydgoszcz 5-0 Warta Sieradz 2 października, 13:00

Kolejka 6 - 9 października

Olimpia Szczecin 2-0 Warta Sieradz 9 października, 15:00
Medyk II Konin 2-0 KKP Bydgoszcz 9 października, 11:00
LUMKS Tuszyn 6-0 Unia Opole 9 października, 11:00
Victoria Sianów 1-1 Polonia Poznań 9 października, 16:00
Rolnik Biedrzychowice 3-0 Zagłębie Lubin 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 23-24 października

Zagłębie Lubin 1-0 Olimpia Szczecin 23 października, 12:00
Polonia Poznań 0-5 Rolnik Biedrzychowice 23 października, 15:00
Unia Opole 0-9 Victoria Sianów 23 października, 11:30
KKP Bydgoszcz 0-1 LUMKS Tuszyn 16 października, 13:00
Warta Sieradz 0-8 Medyk II Konin 24 października, 13:00

Kolejka 8 - 30-31 października

Olimpia Szczecin 1-1 Medyk II Konin 30 października, 12:00
LUMKS Tuszyn 1-0 Warta Sieradz
Victoria Sianów 0-8 KKP Bydgoszcz 30 października, 14:00
Rolnik Biedrzychowice 6-0 Unia Opole
Zagłębie Lubin 2-0 Polonia Poznań

Kolejka 9 - 6-7 listopada

Polonia Poznań 1-1 Olimpia Szczecin
Unia Opole 0-3 Zagłębie Lubin 7 listopada, 12:00
KKP Bydgoszcz 4-3 Rolnik Biedrzychowice 6 listopada, 13:00
Warta Sieradz 1-1 Victoria Sianów 16 października, 11:00
Medyk II Konin 5-0 LUMKS Tuszyn

Kolejka 10 - 19-20 marca

Olimpia Szczecin 2-1 LUMKS Tuszyn 20 marca, 15:30
Medyk II Konin 2-0 Victoria Sianów 19 marca, 11:00
Warta Sieradz 1-9 Rolnik Biedrzychowice 20 marca, 14:00
KKP Bydgoszcz 2-1 Zagłębie Lubin 20 marca, 14:00
Unia Opole 1-5 Polonia Poznań 20 marca, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 marca

Unia Opole 0-1 Olimpia Szczecin 27 marca, 15:00
Polonia Poznań 1-5 KKP Bydgoszcz 26 marca, 16:00
Zagłębie Lubin 6-0 Warta Sieradz 26 marca, 12:00
w Rudnej
Rolnik Biedrzychowice 2-1 Medyk II Konin 25 marca, 16:00
Victoria Sianów 0-2 LUMKS Tuszyn 26 marca, 12:00

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Olimpia Szczecin 2-0 Victoria Sianów 16 kwietnia, 17:00
LUMKS Tuszyn 0-0 Rolnik Biedrzychowice 16 kwietnia, 13:00
Medyk II Konin 4-2 Zagłębie Lubin 16 kwietnia, 11:00
Warta Sieradz 1-2 Polonia Poznań 16 kwietnia, 13:00
KKP Bydgoszcz 5-0 Unia Opole 16 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 21 kwietnia

KKP Bydgoszcz 3-0 Olimpia Szczecin 21 kwietnia, 17:00
Unia Opole 1-4 Warta Sieradz 21 kwietnia, 14:00
Polonia Poznań 2-1 Medyk II Konin 21 kwietnia, 18:00
Zagłębie Lubin 2-0 LUMKS Tuszyn 10 kwietnia
Rolnik Biedrzychowice 5-1 Victoria Sianów 3 maja, 12:00

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Szczecin 1-1 Rolnik Biedrzychowice 30 kwietnia, 11:00
Victoria Sianów 4-4 Zagłębie Lubin 30 kwietnia, 12:00
LUMKS Tuszyn 1-1 Polonia Poznań
Medyk II Konin 3-0 Unia Opole 29 kwietnia, 14:00
Warta Sieradz 0-2 KKP Bydgoszcz 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 7-8 maja

Warta Sieradz 0-2 Olimpia Szczecin 7 maja, 13:00
KKP Bydgoszcz 0-0 Medyk II Konin 7 maja, 14:00
Unia Opole 0-4 LUMKS Tuszyn 8 maja, 16:00
Polonia Poznań 1-2 Victoria Sianów 8 maja, 16:00
Zagłębie Lubin 1-1 Rolnik Biedrzychowice 8 maja, 15:00

Kolejka 16 - 21-22 maja

Olimpia Szczecin 0-0 Zagłębie Lubin
Rolnik Biedrzychowice 7-1 Polonia Poznań
Victoria Sianów 4-2 Unia Opole 10 kwietnia, 12:00
LUMKS Tuszyn 4-0 KKP Bydgoszcz
Medyk II Konin 6-0 Warta Sieradz

Kolejka 17 - 28 maja

Medyk II Konin 2-1 Olimpia Szczecin 28 maja, 11:00
Warta Sieradz 1-3 LUMKS Tuszyn 28 maja, 13:00
KKP Bydgoszcz 3-0 Victoria Sianów 28 maja, 11:00
Unia Opole 0-2 Rolnik Biedrzychowice 28 maja, 11:00
Polonia Poznań 1-3 Zagłębie Lubin 28 maja, 11:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 4 czerwca

Olimpia Szczecin 3-0 Polonia Poznań 4 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Zagłębie Lubin 3-0 Unia Opole
Rolnik Biedrzychowice 1-4 KKP Bydgoszcz 4 czerwca, 11:00
Victoria Sianów 4-0 Warta Sieradz 4 czerwca, 11:00
LUMKS Tuszyn 0-0 Medyk II Konin

Ekstraliga kobiet 2010/2011

I liga kobiet 2010/2011 (wschodnia)

II liga kobiet 2010/2011 (śląska)
II liga kobiet 2010/2011 (wielkopolska)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas