[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2010/2011, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FC II Katowice (2) 18 43 14 1 3 75-22 8 1 0 49-8 6 0 3 26-14
2.  KKS Zabrze 18 37 11 4 3 47-19 4 2 3 25-11 7 2 0 22-8
3.  KKS Bogdańczowice 18 35 11 2 5 45-26 5 2 2 20-10 6 0 3 25-16
4.  Mitech II Żywiec 17 31 10 1 6 53-27 7 0 1 34-5 3 1 5 19-22
5.  Gol II Częstochowa 18 28 9 1 8 39-25 7 0 2 25-8 2 1 6 14-17
6.  Rolnik II Biedrzychowice 17 23 7 2 8 38-32 5 1 3 25-14 2 1 5 13-18
7.  Czarni Sucha Góra (Bytom) 18 22 6 4 8 29-34 4 3 2 17-9 2 1 6 12-25
8.  Wisła Skoczów 18 20 6 2 10 49-51 5 0 4 30-26 1 2 6 19-25
9.  Rekord Bielsko-Biała 18 16 5 1 12 26-40 3 0 6 13-23 2 1 6 13-17
10.  Jaskółki Chorzów 18 3 1 0 17 2-127 1 0 8 2-49 0 0 9 0-78
Sparta Lubliniec wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 1.FC II Katowice (2)    3-3 6-0 5-1 3-0* 6-1 3-2 5-1 4-0 14-0 
 2 KKS Zabrze1-2     0-1 3-2 1-1 2-2 2-1 5-1 0-1 11-0 
 3 KKS Bogdańczowice2-3 0-1     3-2 2-1 2-0 1-1 2-2 1-0 7-0 
 4 Mitech II Żywiec3-0* 0-1 4-1     2-1 5-1 4-1 2-0 14-0 
 5 Gol II Częstochowa1-0 0-3 0-3* 3-0*     3-1 3-0 4-1 1-0 10-0 
 6 Rolnik II Biedrzychowice3-6 0-1 1-3 3-0* 3-1     4-1 3-0* 2-2 6-0 
 7 Czarni Sucha Góra (Bytom)1-2 1-1 1-3 2-2 3-0* 2-0     1-1 1-0 5-0 
 8 Wisła Skoczów3-0* 2-4 4-2 3-7 3-0* 2-6 1-3     6-4 6-0 
 9 Rekord Bielsko-Biała0-7 1-3 0-4 0-3 0-3 0-3 6-0 1-0     5-0 
 10 Jaskółki Chorzów0-6 1-5 0-8 0-2 0-7 1-0 0-3 0-12 0-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała 0-3 Mitech II Żywiec
Wisła Skoczów 4-2 KKS Bogdańczowice
Gol II Częstochowa 10-0 Jaskółki Chorzów
na bocznym boisku Miejskiego Stadionu Piłkarskiego
Rolnik II Biedrzychowice 4-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)
KKS Zabrze 1-2 1.FC II Katowice (2)

Kolejka 2 - 4-5 września

Mitech II Żywiec 5-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)
KKS Zabrze 2-2 Rolnik II Biedrzychowice
Jaskółki Chorzów 0-6 1.FC II Katowice (2)
KKS Bogdańczowice 2-1 Gol II Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Wisła Skoczów

Kolejka 3 - 11-12 września

Wisła Skoczów 3-7 Mitech II Żywiec
Gol II Częstochowa 1-0 Rekord Bielsko-Biała
na bocznym boisku Miejskiego Stadionu Piłkarskiego
1.FC II Katowice (2) 6-0 KKS Bogdańczowice
Rolnik II Biedrzychowice 6-0 Jaskółki Chorzów
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-1 KKS Zabrze

Kolejka 4 - 18 września

Mitech II Żywiec 0-1 KKS Zabrze
Jaskółki Chorzów 0-3 Czarni Sucha Góra (Bytom)
KKS Bogdańczowice 2-0 Rolnik II Biedrzychowice
Rekord Bielsko-Biała 0-7 1.FC II Katowice (2)
Wisła Skoczów 3-0 Gol II Częstochowa
(wo)

Kolejka 5 - 25 września

Gol II Częstochowa 3-0 Mitech II Żywiec
(wo)
na bocznym boisku Miejskiego Stadionu Piłkarskiego / drużyna gości zrezygnowała z wyjazdu
1.FC II Katowice (2) 5-1 Wisła Skoczów
Rolnik II Biedrzychowice 2-2 Rekord Bielsko-Biała
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-3 KKS Bogdańczowice
KKS Zabrze 11-0 Jaskółki Chorzów

Kolejka 6 - 2 października

Mitech II Żywiec 14-0 Jaskółki Chorzów
KKS Bogdańczowice 0-1 KKS Zabrze
Rekord Bielsko-Biała 6-0 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Wisła Skoczów 2-6 Rolnik II Biedrzychowice
Gol II Częstochowa 1-0 1.FC II Katowice (2) 6 października
na bocznym boisku Miejskiego Stadionu Piłkarskiego

Kolejka 7 - 9 października

1.FC II Katowice (2) 5-1 Mitech II Żywiec
Rolnik II Biedrzychowice 3-1 Gol II Częstochowa
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-1 Wisła Skoczów
KKS Zabrze 0-1 Rekord Bielsko-Biała
Jaskółki Chorzów 0-8 KKS Bogdańczowice

Kolejka 8 - 16 października

Mitech II Żywiec 4-1 KKS Bogdańczowice
Rekord Bielsko-Biała 5-0 Jaskółki Chorzów
Wisła Skoczów 2-4 KKS Zabrze
Gol II Częstochowa 3-0 Czarni Sucha Góra (Bytom)
na bocznym boisku Miejskiego Stadionu Piłkarskiego
1.FC II Katowice (2) 6-1 Rolnik II Biedrzychowice

Kolejka 9 - 23 października

Rolnik II Biedrzychowice 3-0 Mitech II Żywiec
(wo)
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-2 1.FC II Katowice (2)
KKS Zabrze 1-1 Gol II Częstochowa
Jaskółki Chorzów 0-12 Wisła Skoczów
KKS Bogdańczowice 1-0 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 10 - 26 marca

1.FC II Katowice (2) 3-3 KKS Zabrze
Mitech II Żywiec 2-0 Rekord Bielsko-Biała
KKS Bogdańczowice 2-2 Wisła Skoczów
Jaskółki Chorzów 0-7 Gol II Częstochowa
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-0 Rolnik II Biedrzychowice

Kolejka 11 - 2-3 kwietnia

Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-2 Mitech II Żywiec
Rolnik II Biedrzychowice 0-1 KKS Zabrze
1.FC II Katowice (2) 14-0 Jaskółki Chorzów
Gol II Częstochowa 0-3 KKS Bogdańczowice
(wo)
na boisku 2-0, w zespole gospodarzy wystąpiły trzy nieuprawnione zawodniczki
Wisła Skoczów 6-4 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Mitech II Żywiec 4-1 Wisła Skoczów
Rekord Bielsko-Biała 0-3 Gol II Częstochowa
KKS Bogdańczowice 2-3 1.FC II Katowice (2)
Jaskółki Chorzów 1-0 Rolnik II Biedrzychowice
KKS Zabrze 2-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

KKS Zabrze 3-2 Mitech II Żywiec
Czarni Sucha Góra (Bytom) 5-0 Jaskółki Chorzów
Rolnik II Biedrzychowice 1-3 KKS Bogdańczowice
1.FC II Katowice (2) 4-0 Rekord Bielsko-Biała
Gol II Częstochowa 4-1 Wisła Skoczów

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

Mitech II Żywiec 2-1 Gol II Częstochowa
Wisła Skoczów 3-0 1.FC II Katowice (2)
(wo)
na boisku 0-7; udział nieuprawnionej do gry zawodniczki
Rekord Bielsko-Biała 0-3 Rolnik II Biedrzychowice
KKS Bogdańczowice 1-1 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Jaskółki Chorzów 1-5 KKS Zabrze

Kolejka 15 - 7-8 maja

Jaskółki Chorzów 0-2 Mitech II Żywiec
KKS Zabrze 0-1 KKS Bogdańczowice
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-0 Rekord Bielsko-Biała
Rolnik II Biedrzychowice 3-0 Wisła Skoczów
(wo)
1.FC II Katowice (2) 3-0 Gol II Częstochowa
(wo)
goście nie stawili się na mecz

Kolejka 16 - 14-15 maja

Mitech II Żywiec 3-0 1.FC II Katowice (2)
(wo)
Gol II Częstochowa 3-1 Rolnik II Biedrzychowice 11 maja
Wisła Skoczów 1-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 25 maja
Rekord Bielsko-Biała 1-3 KKS Zabrze
KKS Bogdańczowice 7-0 Jaskółki Chorzów

Kolejka 17 - 21-22 maja

KKS Bogdańczowice 3-2 Mitech II Żywiec
Jaskółki Chorzów 0-6 Rekord Bielsko-Biała
KKS Zabrze 5-1 Wisła Skoczów
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-0 Gol II Częstochowa
(wo)
Rolnik II Biedrzychowice 3-6 1.FC II Katowice (2)

REKLAMA

Kolejka 18 - 28-29 maja

Mitech II Żywiec - Rolnik II Biedrzychowice
1.FC II Katowice (2) 3-2 Czarni Sucha Góra (Bytom)
Gol II Częstochowa 0-3 KKS Zabrze
Wisła Skoczów 6-0 Jaskółki Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 0-4 KKS Bogdańczowice

I liga kobiet 2010/2011 (zachodnia)

II liga kobiet 2010/2011 (wielkopolska)

III liga kobiet 2010/2011 (opolska)
III liga kobiet 2010/2011 (śląska)

Autor: Łukasz Bieszke

 

Napisz do nas