[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów

I runda - 7-8 sierpnia

Pogoria Pogórska Wola 1-5 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 8 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
LKS Gnojnik 0-2 Jadowniczanka Jadowniki 8 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Zorza Zaczarnie 1-2 Dunajec Zbylitowska Góra 7 sierpnia, 18:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Unia Niedomice 3-2 Wisła Szczucin 8 sierpnia, 18:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Tarnovia Tarnów 0-3 Radłovia Radłów 7 sierpnia, 18:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Piast Łapanów 2-4 Drwinka Drwinia 8 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Rylovia Rylowa 3-4 Wisła Grobla 8 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Iskra Łęki 3-0 Ciężkowianka Ciężkowice 7 sierpnia, 17:30
równocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Dunajec Zakliczyn 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 8 września, 17:00 (150)
k. 4-2
Jamróg 65 - Gąsior 85
równocześnie mecz 6. kolejki IV ligi Małopolskiej / karne: Potok, Falkowski, Jarosz, Jamróg - Kaim, Gąsior

II runda - 15 września
Do rozgrywek przystąpili: Unia Tarnów, Szreniawa Nowy Wiśnicz, Bocheński KS, drużyny V ligowe, zwycięzcy I rundy Pucharu Polski w Podokręgu Żabno, zwycięzcy II rundy Pucharu Polski w Podokręgu Bochnia oraz Liwocz Czermna i LKS Rzepiennik Strzyżewski.

Naprzód Sobolów 1-0 Bocheński KS 15 września, 17:00
A.Klejdysz 56
Victoria Słomka 1-6 Wisła Grobla 15 września, 17:00
nieznany ? - J.Cieśla 32, 50, 84, Ł.Śliwa 45, 76, Kołodziej 64
Błękitni Krzeczów 0-7 Drwinka Drwinia 15 września, 17:00
G.Matusik ?, ?, Siudak ?, ?, Komenda ?, K.Machaj ?, Babkiewicz ?
Macierz Lipnica Murowana 0-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 15 września, 17:00
Wardęga 23, Basta 25
Powiśle Bolesław 1-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 15 września, 17:00
Ł.Wójcik 61 - Szajor 38, S.Płaczek 68
LZS Luszowice 0-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 15 września, 17:00
Dzięgiel 34, G.Bączek 51 (s)
LUKS Zalipie 2-10 MLKS Żabno 15 września, 17:00
K.Kaczówka ?, P.Lizak ? - Nagórzański ?, ?, ?, ?, ?, J.Wróbel ?, K.Wróbel ?, Liro ?, Daniel ?, D.Kijowski ?
MLKS II Żabno 0-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 września, 17:00
k. 2-4
Radłovia Radłów 2-1 Termalica Bruk-Bet II Nieciecza 15 września, 17:00
Kowal 32, Dębiński 85 - Starzyk 20
Dunajec Zbylitowska Góra 0-3 Iskra Tarnów 15 września, 17:00
J.Żak 30, D.Żak 48, Olesiński 75
Jadowniczanka Jadowniki 0-1 Piast Czchów 15 września, 17:00
Kuraś 84
Liwocz Czermna 2-2 Tuchovia Tuchów 15 września, 17:00
k. 5-4
Setlik ?, Klisiewicz ? - D.Bielak ?, ?
Iskra Łęki 3-3 Olimpia Wojnicz 15 września, 17:00
k. 0-3
D.Wójcik 61, 72, M.Urbaś 82 - Fryś 16 (k), Kurzawski 33, Dziaduła 90
Unia Niedomice 0-3 LKS Nowa Jastrząbka 23 września, 16:30
(wo)
LKS Rzepiennik Strzyżewski 1-5 Dunajec Zakliczyn 15 września, 17:00
Ryndak 28 - Pietras 39, Cabała 55, 60, Potok 68, P.Kubik 75
Orzeł Dębno 0-4 Unia Tarnów 29 września, 16:00
Kroker 16, 61, 68, Ogar 75 (k)

III runda - 29 września-6 października

Liwocz Czermna 1-4 Dunajec Zakliczyn 6 października, 16:00
Przepióra 37 - Steć 25, 68, Cabała 54, Czermak 81
Naprzód Sobolów 1-1 Wisła Grobla 6 października, 16:00
k. 2-4
P.Trybuła 90 - Kołodziej 73
Drwinka Drwinia 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 6 października, 16:00
k. 4-2
Basta 85 (s) - Cempa 6
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5 października, 16:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-0 MLKS Żabno 6 października, 16:00
k. 2-3
Radłovia Radłów 0-2 Olimpia Wojnicz 29 września, 16:15
Duda 63, 75
Iskra Tarnów 0-0 Piast Czchów 25 września, 16:00
k. 3-4
równocześnie mecz 8. kolejki V ligi Nowy Sącz-Tarnów
LKS Nowa Jastrząbka 0-1 Unia Tarnów 13 października, 16:00
Wolański 5

1/4 finału - 30 października-21 listopada

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Wisła Grobla 30 października, 14:00 (50)
Kogut 42, Białas 68 - G.Mikler 29
równocześnie mecz 13. kolejki ligi okręgowej - Tarnów
Olimpia Wojnicz 3-2 MLKS Żabno 7 listopada, 13:00 (70)
Ulas 17, Kusion 30, Kurzawski 69 - B.Kijowski 19, Daniel 38
równocześnie mecz 14. kolejki V ligi Nowy Sącz - Tarnów
Piast Czchów 1-2 Dunajec Zakliczyn 14 listopada, 12:00 (40)
Olszewski 44 - Ludwa 48, Cabała 88
Drwinka Drwinia 1-2 Unia Tarnów 21 listopada, 11:30 (200)
Musiał 34 - Nytko 29, Witek 73

1/2 finału - 13 kwietnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-4 Dunajec Zakliczyn 13 kwietnia, 17:00 (50)
A.Nowak 34, D.Czupryna 45 - Cabała 16, Hołda 61, Wstępnik 82, Steć 90
Olimpia Wojnicz 0-4 Unia Tarnów 13 kwietnia, 17:00 (100)
Kazik 4 (k), Nytko 30, Witek 41, Pawlak 48

Finał - 25 maja

Dunajec Zakliczyn 1-1 Unia Tarnów 25 maja, 17:00 (250)
k. 2-4
Wilk 25 - Kroker 45
w Zakliczynie

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas