[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 1 sierpnia
Zabełcze Nowy Sącz - wolny los

LKS Ubiad 2-7 LKS Świniarsko 1 sierpnia, 17:00
Piątkovia Łęg 0-4 Hart Tęgoborze 4 sierpnia, 17:30
Królovia Królowa Górna 7-2 Chruślice Nowy Sącz 1 sierpnia, 11:00
Górka Szczereż 3-3 Zyndram Łącko 1 sierpnia, 17:00
k. 3-5
Zamczysko Marcinkowice 1-0 Dąbrovia Wielogłowy 1 sierpnia, 17:00
LKS Łęka 5-7 Nawoj Nawojowa 1 sierpnia, 17:00
Polany Berest 3-2 Dunajec/Start Nowy Sącz 1 sierpnia, 17:00
KPT Nawojowa 1-4 Librantovia Librantowa 1 sierpnia, 17:00

II runda - 8 sierpnia

Gród Podegrodzie 0-2 Poprad Rytro 29 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz 4. kolejki ligi okręgowej - Nowy Sącz
LKS Świniarsko 2-1 Victoria Witowice Dolne 8 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze 2-0 LKS Korzenna 8 sierpnia, 17:00
Królovia Królowa Górna 6-2 Zawada Nowy Sącz 8 sierpnia, 11:00
Zyndram Łącko 3-0 Sokół Stary Sącz 8 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zamczysko Marcinkowice 0-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 8 sierpnia, 17:00
Nawoj Nawojowa 1-1 Orzeł Wojnarowa 8 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Polany Berest 0-3 Przełęcz Tylicz 8 sierpnia, 17:00
Zabełcze Nowy Sącz 5-4 Librantovia Librantowa 8 sierpnia, 17:00

III runda - 22 września
Do rozgrywek przystąpiły drużyny V ligowe.

Poprad Rytro 1-2 Barciczanka Barcice 22 września, 16:30
G.Duda 15 (k) - P.Janik 29 (k), T.Tokarczyk 43
Nawoj Nawojowa 5-1 Królovia Królowa Górna 22 września, 16:30
Harnik 68, Skrzypiec 75 (k), Lelito 79 (k), Bogdański 85, Zaczyk 90 - Suchanek (s) 70
Zyndram Łącko 0-3 Łosoś Łososina Dolna 22 września, 16:30
(wo)
drużyna gospodarzy nie stawiła się na spotkanie
Hart Tęgoborze 3-3 Skalnik Kamionka Wielka 22 września, 16:30
k. 3-4
Krawczyk 20, Czoch 35 (k), Krowicki 80 - Borkowski 55, Filip 78, S.Michalik 89 (k)
Przełęcz Tylicz 4-2 Grybovia Grybów 22 września, 16:30
Podgórniak 25, Stojda 35 (k), Olech 39, M.Migacz 62 - Kiełbasa 59 (k), D.Łukasik 75
Zabełcze Nowy Sącz 1-4 Helena Nowy Sącz 22 września, 16:30
Śliwa 85 - Olszewski 8, 75, Maciaszek 43, Ł.Leśniak 62
LKS Świniarsko 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 22 września, 16:30
Strzymczok 30, B.Kumor 70, M.Fałowski 80

IV runda - 6 października
Do rozgrywek przystąpiła Sandecja II Nowy Sącz.

LKS Świniarsko 2-7 Barciczanka Barcice 6 października, 16:00 (50)
Twardy 50, 53 - G.Gryźlak 20, Klimczak 30, D.Tokarczyk 35, M.Janik 60 (k), 75, 80, K.Gryźlak 85
Nawoj Nawojowa 0-4 Łosoś Łososina Dolna 6 października, 16:00 (100)
Maurek 10, Bodziony 17, 26, M.Bomba 68
Przełęcz Tylicz 2-2 Skalnik Kamionka Wielka 5 października, 16:00 (50)
k. 0-3
Biel 35, M.Migacz 58 - S.Michalik 5, 70
karne: S.Michalik, Hasior, Ł.Fałowski
Helena Nowy Sącz 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 6 października, 16:00 (50)
k. 3-4
karne: T.Olchawa, Gryzło, Łagosz - Uwakwe, F.Fałowski, Szczepański, P.Leśniak

V runda - 17-27 października

Skalnik Kamionka Wielka 3-3 Barciczanka Barcice 17 października, 15:00 (100)
k. 2-4
S.Michalik 24 (k), Borkowski 50, 55 - M.Janik 5 (k), Olbrycht 63 (k), Hamiga 89
równocześnie mecz 11. kolejki V ligi Nowy Sącz-Tarnów
Łosoś Łososina Dolna 4-2 Sandecja II Nowy Sącz 27 października, 14:30 (100)
G.Nowak 31, 85, Wrona 48 (k), Bodziony 61 - Szeliga 15, F.Fałowski 78

VI runda - 30 kwietnia

Barciczanka Barcice 1-0 Łosoś Łososina Dolna 30 kwietnia, 17:00 (100)
R.Tokarczyk 85
równocześnie mecz 22. kolejki V ligi Nowy Sącz-Tarnów

VII runda - 10 maja
Do rozgrywek dołączył Poprad Muszyna.

Barciczanka Barcice 0-3 Poprad Muszyna 10 maja, 17:30 (100)
Zachariasz 12, Drąg 43, Trybulec 88

1/2 finału - 25 maja
Do gry dołączają: Glinik Gorlice (zwycięzca PP Gorlice), Limanovia Limanowa (zwycięzca PP Limanowa), Lubań Maniowy (zwycięzca PP Podhale).

Limanovia Limanowa 1-0 Poprad Muszyna 25 maja, 17:30 (200)
D.Basta 6
Glinik Gorlice 0-4 Lubań Maniowy 25 maja, 17:30 (50)
Waksmundzki 13, 50, 80, Sral 55

Finał - 1 czerwca

Lubań Maniowy 0-1 Limanovia Limanowa 1 czerwca, 17:30 (200)
D.Basta 51
w Maniowach

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas