[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 22 sierpnia

Słomka Siekierczyna 4-1 Sokół Słopnice 22 sierpnia, 17:00
jednocześnie mecz 2. kolejki klasy A Limanowa
Śnieżnica Kasina Wielka 3-1 Witów Mszana Górna 22 sierpnia, 16:00
jednocześnie mecz 2. kolejki klasy A Limanowa
LKS Mordarka 3-3 Krokus Przyszowa 22 sierpnia, 16:00
k. 6-7
jednocześnie mecz 2. kolejki klasy A Limanowa
Orkan II Szczyrzyc 1-8 AKS Ujanowice 22 sierpnia, 17:00
jednocześnie mecz 2. kolejki klasy A Limanowa
LKS Rupniów 6-0 Zenit Kasinka Mała 22 sierpnia, 16:00
jednocześnie mecz 2. kolejki klasy A Limanowa
Zalesianka Zalesie 3-2 Laskovia Laskowa 22 sierpnia, 16:00
jednocześnie mecz 2. kolejki klasy A Limanowa
Jaworzanka Jaworzna 3-3 Turbacz Mszana Dolna 22 sierpnia, 17:00
k. 5-4
jednocześnie mecz 2. kolejki klasy A Limanowa

II runda - 22 września
Do rozgrywek dołączyły drużyny z ligi okręgowej - Nowy Sącz.

Słomka Siekierczyna 0-3 Dobrzanka Dobra 29 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Śnieżnica Kasina Wielka 3-0 LKS Jodłownik 22 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Krokus Przyszowa 3-0 Gorce Kamienica 22 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LKS Rupniów 6-0 Zalesianka Zalesie 22 września, 16:30
Piegza 7, Opach 20, Smoroński 30, 80, Kita 55, B.Czernek 70
Jaworzanka Jaworzna 0-3 AKS Ujanowice 22 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

III runda - 6 października
Do rozgrywek dołączyły drużyny z IV i V ligi.
AKS Ujanowice - wolny los.

Dobrzanka Dobra 3-0 Olimpia Pisarzowa 6 października, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Śnieżnica Kasina Wielka 2-3 KS Tymbark 6 października, 16:00
P.Kaleta ?, M.Kaleta ? - M.Czaja ?, ?, D.Kurczab ?
Krokus Przyszowa 2-7 Limanovia Limanowa 6 października, 16:00
A.Skirliński ?, Ł.Pietrzak ? - Ślazyk 1, 12, 30, nieznany 9 (s), K.Kurczab 13, Wańczyk 69, Kępa 79
LKS Rupniów 2-4 Orkan Szczyrzyc 6 października, 16:00
M.Nowak 5, Smoroński 40 - M.Drobny 2, 30, Staśko 20, Łabędź 61

1/4 finału - 13 października
Orkan Szczyrzyc - wolny los.

AKS Ujanowice 2-1 KS Tymbark 13 października, 15:30
Pasionek 41, Przystał 85 - Hochoł 13
Dobrzanka Dobra 2-4 Limanovia Limanowa 13 października, 15:30
D.Palkij 25, 31 - Miśkowiec 51, Duchnik 62, Ślazyk 79, Gadzina 90

Finał - 13 listopada
Pierwotnie finał miał być rozegrany z udziałem trzech drużyn systemem każdy z każdym lecz Orkan Szczyrzyc wycofał się z rozgrywek.

AKS Ujanowice 1-4 Limanovia Limanowa 13 listopada, 13:00
Skirło 62 - Miśkowiec 31, 36, Gadzina 40, K.Kurczab 81
w Ujanowicach

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas