[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 9 sierpnia
Orzeł Niedzica - wolny los.

Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-9 Dunajec Ostrowsko 9 sierpnia, 17:30
w Ostrowsku
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-3 Łęgi Nowa Biała 9 sierpnia, 14:30
k. 6-7
Podgórki Krauszów 2-1 Krokus Pyzówka 9 sierpnia, 17:30
Korona Piekielnik 3-3 Delta Pieniążkowice 9 sierpnia, 17:30
k. 3-1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-1 Spisz Krempachy 9 sierpnia, 17:30
Szarotka Nowy Targ 11-1 LKS Krośnica 9 sierpnia, 14:30
KS Chabówka 2-1 Błyskawica Kacwin 9 sierpnia, 17:30
Spływ Sromowce Wyżne 1-2 Wierchy Lasek 9 sierpnia, 14:30
Gronik Gronków 2-1 Grel Trute 9 sierpnia, 17:30
Orawa II Jabłonka 0-0 Gorc Ochotnica 9 sierpnia, 14:00
k. 1-4
Janosik Sieniawa 1-3 Grom Morawczyna 9 sierpnia, 14:30
Babia Góra II Lipnica Wielka 2-8 Napravia Naprawa 9 sierpnia, 14:30
Skalni Zaskale 7-2 Bór Dębno 9 sierpnia, 17:00

II runda - 11 listopada-5 kwietnia
Do rozgrywek dołączyły drużyny z klasy A Podhale.
Korona Piekielnik - wolny los.

Napravia Naprawa 2-0 Babia Góra Lipnica Wielka 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-0 LKS Szaflary 5 kwietnia, 12:00
pd. k. 2-3
w pierwotnym terminie (11 listopada, 10:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (15 listopada, 10:30) odwołany
Szarotka Nowy Targ 3-0 ZOR Frydman 5 kwietnia
(wo)
goście nie przystąpili do meczu; w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grom Morawczyna 1-3 Lepietnica Klikuszowa 5 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 10:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Chabówka 5-5 Huragan Waksmund 15 listopada, 13:00
k. 6-7
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Skalni Zaskale 2-2 Gronik Gronków 21 kwietnia, 17:30
k. 2-4
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (11 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bystry Nowe Bystre 3-1 Orkan Raba Wyżna 5 kwietnia, 14:00
w Ostrowsku; w pierwotnym terminie (11 listopada, 10:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lubań Tylmanowa 1-0 Jarmuta Szczawnica 3 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (15 listopada, 13:00) odwołany
Łęgi Nowa Biała 1-2 Wiatr Ludźmierz 5 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dunajec Ostrowsko 2-9 Granit Czarna Góra 5 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wierchy Lasek 5-1 Podgórki Krauszów 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (11 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Spisz Krempachy 2-1 Gorc Ochotnica 31 października, 14:00
jednocześnie mecz 10. kolejki klasy B Podhale (wschód)
Skawianin Skawa 1-4 Czarni Czarny Dunajec 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

III runda - 28 kwietnia
Losowanie - 22 kwietnia 2010, 14:30.
Do rozgrywek dołączyły drużyny z ligi okręgowej Nowy Sącz.
Pozostałe zespoły - wolny los.

Korona Piekielnik 0-7 Orawa Jabłonka 28 kwietnia, 18:00
Lepietnica Klikuszowa 0-3 Wierchy Rabka Zdrój 28 kwietnia, 18:00
Napravia Naprawa 1-6 Poroniec Poronin 28 kwietnia, 18:00
Bystry Nowe Bystre 3-4 Jordan Jordanów 28 kwietnia, 18:00
Huragan Waksmund 2-3 Wiatr Ludźmierz 28 kwietnia, 18:00

1/8 finału
Losowanie - 29 kwietnia 2010, 14:30.
Do rozgrywek dołączył Lubań Maniowy.

Jordan Jordanów 4-0 Watra Białka Tatrzańska 23 maja, 17:30 (150)
Michał Kurdas 11, 33, Motor 20, 70
jednocześnie mecz 25. kolejki ligi okręgowej - Nowy Sącz
Gronik Gronków 1-4 Wierchy Rabka Zdrój 30 czerwca, 18:30
Kopeć 34 (k) - Gacek 38, 42, Czyszczoń 53, Świder 73
w pierwotnym terminie (19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Czarny Dunajec 6-1 Wiatr Ludźmierz 27 czerwca, 17:00
Zmarzliński 13, Pająk 63, 68, Bandyk 74, 84, 89 - J.Siuta 19
w pierwotnym terminie (26 maja) odwołany z powodu zmiany terminu rozgrywek ligowych
Wierchy Lasek 2-6 LKS Szaflary 16 czerwca, 18:00
M.Plewa 38, W.Gał 55 - Łukaszyk 15, P.Kamiński 25, 77, F.Kamiński 50 (k), 71, Walkosz 83
w pierwotnym terminie (26 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szarotka Nowy Targ 0-8 Lubań Maniowy 12 maja, 18:00
Waksmundzki 5, Gąsiorek 9, Pietrzak 28, 42, 65, 69, Kurnyta 43, 60
Spisz Krempachy 2-4 Orawa Jabłonka 13 maja, 18:00
Kaczmarczyk 53 (k), 56 (k) - Zachora 10, Kowalczyk 13, T.Nowak 15 (k), Kita 51
Lubań Tylmanowa 5-0 KS Zakopane 30 czerwca, 18:00
B.Konopka 7, 58, K.Ciesielka 30, 88, M.Konopka 68
w Szczawnicy / w pierwotnym terminie (26 maja) odwołany z powodu zmiany terminu rozgrywek ligowych
Granit Czarna Góra 2-1 Poroniec Poronin 30 czerwca, 18:00
K.Sarna 86, J.Milon 90 - A.Zarycki 19
w pierwotnym terminie (26 maja) odwołany z powodu zmiany terminu rozgrywek ligowych

1/4 finału - 2-4 lipca
Losowanie - 1 lipca 2010, 8:30.

Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Orawa Jabłonka 2 lipca, 18:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Lubań Tylmanowa 0-8 Lubań Maniowy 2 lipca, 18:00
Jędrol 18, 67, Waksmundzki 26, 30, Krzystyniak 45 (k), Kurnyta 69, 77, Sral 90
w Maniowach
LKS Szaflary 2-1 Czarni Czarny Dunajec 4 lipca, 17:00
F.Kamiński 65, 80 (k) - Pająk 5
Granit Czarna Góra 2-0 Jordan Jordanów 4 lipca, 17:00
P.Sarna 31, Lichacz 75

1/2 finału - 7 lipca

LKS Szaflary 0-2 Lubań Maniowy 7 lipca, 18:00
Baboń 70 (s), Kurnyta 82
Granit Czarna Góra 1-2 Wierchy Rabka Zdrój 7 lipca, 18:00
P.Sarna 45 - Jagosz 64, Śmieszek 66

Finał - 11 lipca

Wierchy Rabka Zdrój 0-9 Lubań Maniowy 11 lipca, 16:00
Waksmundzki 13, 86, Komorek 18, 39, Hałgas 24, Sral 36, 63, Kurnyta 37, Jędrol 79
w Ostrowsku

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas