[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2002/2003, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia II Przemyśl 26 61 18 7 1 105-15 9 4 0 56-5 9 3 1 49-10
2.  Grom Wyszatyce 26 50 15 5 6 53-39 9 3 1 30-17 6 2 5 23-22
3.  Korona Trójczyce 26 47 14 5 7 62-40 9 2 2 41-20 5 3 5 21-20 2 4 1 1 0 3-0
4.  Fort Jaksmanice 26 47 13 8 5 57-35 8 5 0 29-12 5 3 5 28-23 2 1 0 1 1 0-3
5.  Biało-Czerwoni Kaszyce 26 43 12 7 7 48-43 10 2 1 32-19 2 5 6 16-24
6.  Motor Grochowce 26 40 12 4 10 49-48 8 1 4 29-19 4 3 6 20-29
7.  LKS Dubiecko 26 38 11 5 10 43-42 8 2 3 25-16 3 3 7 18-26
8.  Granica Stubno 26 36 10 6 10 47-40 6 2 5 23-22 4 4 5 24-18
9.  Cresovia Kalników 26 35 11 2 13 45-51 7 1 5 24-16 4 1 8 21-35
10.  Wiar Krówniki 26 30 8 6 12 33-47 6 3 4 23-24 2 3 8 10-23
11.  Fenix Leszno 26 29 9 2 15 40-75 6 2 5 26-31 3 0 10 14-44
12.  Orzeł Torki 26 22 6 4 16 26-60 3 2 8 16-33 3 2 8 10-27
13.  Viking Orły 26 21 6 3 17 33-57 5 2 6 19-21 1 1 11 14-36
14.  LKS Duńkowice 26 13 3 4 19 32-81 3 3 7 16-29 0 1 12 16-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia II Przemyśl    0-0 0-0 1-1 4-2 5-0 5-0 1-1 9-1 6-0 7-0 7-0 2-0 9-0 
 2 Grom Wyszatyce1-1     4-2 0-6 3-0 1-0 0-0 3-1 5-2 2-0 2-0 2-2 4-2 3-1 
 3 Korona Trójczyce0-4 6-2     3-0 1-1 5-1 5-3 1-1 4-0 2-0 4-5 4-1 4-1 2-1 
 4 Fort Jaksmanice1-0 3-3 0-0     2-0 2-2 2-2 2-1 2-1 1-0 5-0 4-2 1-1 4-0 
 5 Biało-Czerwoni Kaszyce2-2 4-1 1-0 3-2     4-3 2-1 3-1 0-1 3-2 3-2 0-0 3-2 4-2 
 6 Motor Grochowce1-4 0-2 2-1 1-3 0-0     2-0 2-1 4-2 0-2 3-1 6-2 4-1 4-0 
 7 LKS Dubiecko0-8 1-0 2-2 1-3 4-1 6-0     0-0 1-0 0-1 4-0 1-0 2-1 3-0 
 8 Granica Stubno1-4 2-1 0-2 2-1 1-2 1-1 3-0     1-2 2-2 3-2 0-1 3-1 4-3 
 9 Cresovia Kalników0-3 0-1 3-1 0-0 3-2 1-3 1-2 2-0     2-0 7-1 1-0 1-2 3-1 
 10 Wiar Krówniki0-6 1-3 1-2 3-3 1-1 1-1 2-0 0-5 2-1     4-1 1-0 3-0 4-1 
 11 Fenix Leszno1-2 1-3 2-5 5-4 0-0 1-4 1-0 1-3 4-3 2-1     1-0 2-1 5-5 
 12 Orzeł Torki0-6 0-3 1-2 1-3 0-3 1-0 1-7 1-1 2-5 1-1 0-1     3-0* 5-1 
 13 Viking Orły2-2 2-1 3-0 3-1 1-1 1-3 2-3 1-4 1-3 1-0 0-1 0-1     2-1 
 14 LKS Duńkowice1-7 2-3 1-4 0-1 4-3 0-2 0-0 1-5 0-0 1-1 2-0 0-1 4-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11 sierpnia

LKS Dubiecko 0-8 Polonia II Przemyśl
LKS Duńkowice 4-2 Viking Orły
Fenix Leszno 0-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce 0-2 Wiar Krówniki
Fort Jaksmanice 3-3 Grom Wyszatyce
Granica Stubno 1-2 Cresovia Kalników
Orzeł Torki 1-2 Korona Trójczyce

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Polonia II Przemyśl 0-0 Korona Trójczyce
Cresovia Kalników 1-0 Orzeł Torki
Grom Wyszatyce 3-1 Granica Stubno
Wiar Krówniki 3-3 Fort Jaksmanice
Biało-Czerwoni Kaszyce 4-3 Motor Grochowce
Viking Orły 0-1 Fenix Leszno
LKS Dubiecko 3-0 LKS Duńkowice

Kolejka 3 - 25 sierpnia

LKS Duńkowice 1-7 Polonia II Przemyśl
Fenix Leszno 1-0 LKS Dubiecko
Motor Grochowce 4-1 Viking Orły
Fort Jaksmanice 2-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Granica Stubno 2-2 Wiar Krówniki
Orzeł Torki 0-3 Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce 4-0 Cresovia Kalników

Kolejka 4 - 1 września

Polonia II Przemyśl 9-1 Cresovia Kalników
Grom Wyszatyce 4-2 Korona Trójczyce
Wiar Krówniki 1-0 Orzeł Torki
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-1 Granica Stubno
Viking Orły 3-1 Fort Jaksmanice
LKS Dubiecko 6-0 Motor Grochowce
LKS Duńkowice 2-0 Fenix Leszno

Kolejka 5 - 8 września

Fenix Leszno 1-2 Polonia II Przemyśl
Motor Grochowce 4-0 LKS Duńkowice
Fort Jaksmanice 2-2 LKS Dubiecko
Granica Stubno 3-1 Viking Orły
Orzeł Torki 0-3 Biało-Czerwoni Kaszyce
Korona Trójczyce 2-0 Wiar Krówniki
Cresovia Kalników 0-1 Grom Wyszatyce

Kolejka 6 - 15 września

Wiar Krówniki 2-1 Cresovia Kalników
Biało-Czerwoni Kaszyce 1-0 Korona Trójczyce
Viking Orły 0-1 Orzeł Torki
LKS Dubiecko 0-0 Granica Stubno
LKS Duńkowice 0-1 Fort Jaksmanice
Fenix Leszno 1-4 Motor Grochowce
Grom Wyszatyce 1-1 Polonia II Przemyśl

Kolejka 7 - 22 września

Motor Grochowce 1-4 Polonia II Przemyśl
Fort Jaksmanice 5-0 Fenix Leszno
Granica Stubno 4-3 LKS Duńkowice
Orzeł Torki 1-7 LKS Dubiecko
Korona Trójczyce 4-1 Viking Orły
Cresovia Kalników 3-2 Biało-Czerwoni Kaszyce
Grom Wyszatyce 2-0 Wiar Krówniki

Kolejka 8 - 29 września

Polonia II Przemyśl 6-0 Wiar Krówniki
Biało-Czerwoni Kaszyce 4-1 Grom Wyszatyce
Viking Orły 1-3 Cresovia Kalników
LKS Dubiecko 2-2 Korona Trójczyce
LKS Duńkowice 0-1 Orzeł Torki
Fenix Leszno 1-3 Granica Stubno
Motor Grochowce 1-3 Fort Jaksmanice

Kolejka 9 - 6 października

Fort Jaksmanice 1-0 Polonia II Przemyśl
Granica Stubno 1-1 Motor Grochowce
Orzeł Torki 0-1 Fenix Leszno
Korona Trójczyce 2-1 LKS Duńkowice
Cresovia Kalników 1-2 LKS Dubiecko
Grom Wyszatyce 4-2 Viking Orły
Wiar Krówniki 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce

Kolejka 10 - 13 października

Polonia II Przemyśl 4-2 Biało-Czerwoni Kaszyce
Viking Orły 1-0 Wiar Krówniki
LKS Dubiecko 1-0 Grom Wyszatyce
LKS Duńkowice 0-0 Cresovia Kalników
Fenix Leszno 2-5 Korona Trójczyce
Motor Grochowce 6-2 Orzeł Torki
Fort Jaksmanice 2-1 Granica Stubno

Kolejka 11 - 20 października

Granica Stubno 1-4 Polonia II Przemyśl
Orzeł Torki 1-3 Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce 5-1 Motor Grochowce
Cresovia Kalników 7-1 Fenix Leszno
Grom Wyszatyce 3-1 LKS Duńkowice
Wiar Krówniki 2-0 LKS Dubiecko
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-2 Viking Orły

Kolejka 12 - 27 października

Polonia II Przemyśl 2-0 Viking Orły
LKS Dubiecko 4-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Duńkowice 1-1 Wiar Krówniki
Fenix Leszno 1-3 Grom Wyszatyce
Motor Grochowce 4-2 Cresovia Kalników
Fort Jaksmanice 0-0 Korona Trójczyce
Granica Stubno 0-1 Orzeł Torki

Kolejka 13 - 3 listopada

Orzeł Torki 0-6 Polonia II Przemyśl
Korona Trójczyce 1-1 Granica Stubno
Cresovia Kalników 0-0 Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce 1-0 Motor Grochowce
Wiar Krówniki 4-1 Fenix Leszno
Biało-Czerwoni Kaszyce 4-2 LKS Duńkowice 10 listopada
Viking Orły 2-3 LKS Dubiecko

Kolejka 14 - 23 marca

Polonia II Przemyśl 5-0 LKS Dubiecko
Viking Orły 2-1 LKS Duńkowice
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-2 Fenix Leszno
Wiar Krówniki 1-1 Motor Grochowce
Grom Wyszatyce 0-6 Fort Jaksmanice
Cresovia Kalników 2-0 Granica Stubno
Korona Trójczyce 4-1 Orzeł Torki

Kolejka 15 - 30 marca

Korona Trójczyce 0-4 Polonia II Przemyśl
Orzeł Torki 2-5 Cresovia Kalników
Granica Stubno 2-1 Grom Wyszatyce
Fort Jaksmanice 1-0 Wiar Krówniki
Motor Grochowce 0-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Fenix Leszno 2-1 Viking Orły
LKS Duńkowice 0-0 LKS Dubiecko

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Polonia II Przemyśl 9-0 LKS Duńkowice
LKS Dubiecko 4-0 Fenix Leszno
Viking Orły 1-3 Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-2 Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki 0-5 Granica Stubno
Grom Wyszatyce 2-2 Orzeł Torki
Cresovia Kalników 3-1 Korona Trójczyce

Kolejka 17 - 13 kwietnia

Cresovia Kalników 0-3 Polonia II Przemyśl
Korona Trójczyce 6-2 Grom Wyszatyce
Orzeł Torki 1-1 Wiar Krówniki
Granica Stubno 1-2 Biało-Czerwoni Kaszyce
Fort Jaksmanice 1-1 Viking Orły
Motor Grochowce 2-0 LKS Dubiecko
Fenix Leszno 5-5 LKS Duńkowice

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Polonia II Przemyśl 7-0 Fenix Leszno
LKS Duńkowice 0-2 Motor Grochowce
LKS Dubiecko 1-3 Fort Jaksmanice
Viking Orły 1-4 Granica Stubno
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-0 Orzeł Torki
Wiar Krówniki 1-2 Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce 5-2 Cresovia Kalników

Kolejka 19 - 4 maja

Polonia II Przemyśl 0-0 Grom Wyszatyce
Cresovia Kalników 2-0 Wiar Krówniki
Korona Trójczyce 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Torki 3-0 Viking Orły
(wo)
w druzynie Vikingu gral nie uprawniony zawodniek(na boisku0:2)
Granica Stubno 3-0 LKS Dubiecko
Fort Jaksmanice 4-0 LKS Duńkowice
Motor Grochowce 3-1 Fenix Leszno

Kolejka 20 - 11 maja

Polonia II Przemyśl 5-0 Motor Grochowce
Fenix Leszno 5-4 Fort Jaksmanice
LKS Duńkowice 1-5 Granica Stubno
LKS Dubiecko 1-0 Orzeł Torki
Viking Orły 3-0 Korona Trójczyce
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 Cresovia Kalników
Wiar Krówniki 1-3 Grom Wyszatyce

Kolejka 21 - 18 maja

Wiar Krówniki 0-6 Polonia II Przemyśl
Grom Wyszatyce 3-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Cresovia Kalników 1-2 Viking Orły
Korona Trójczyce 5-3 LKS Dubiecko
Orzeł Torki 5-1 LKS Duńkowice
Granica Stubno 3-2 Fenix Leszno
Fort Jaksmanice 2-2 Motor Grochowce

Kolejka 22 - 25 maja

Polonia II Przemyśl 1-1 Fort Jaksmanice
Motor Grochowce 2-1 Granica Stubno
Fenix Leszno 1-0 Orzeł Torki
LKS Duńkowice 1-4 Korona Trójczyce
LKS Dubiecko 1-0 Cresovia Kalników
Viking Orły 2-1 Grom Wyszatyce
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-2 Wiar Krówniki

Kolejka 23 - 1 czerwca

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-2 Polonia II Przemyśl
Wiar Krówniki 3-0 Viking Orły
Grom Wyszatyce 0-0 LKS Dubiecko
Cresovia Kalników 3-1 LKS Duńkowice
Korona Trójczyce 4-5 Fenix Leszno
Orzeł Torki 1-0 Motor Grochowce
Granica Stubno 2-1 Fort Jaksmanice

Kolejka 24 - 8 czerwca

Polonia II Przemyśl 1-1 Granica Stubno
Fort Jaksmanice 4-2 Orzeł Torki
Motor Grochowce 2-1 Korona Trójczyce
Fenix Leszno 4-3 Cresovia Kalników
LKS Duńkowice 2-3 Grom Wyszatyce
LKS Dubiecko 0-1 Wiar Krówniki
Viking Orły 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce

Kolejka 25 - 15 czerwca

Viking Orły 2-2 Polonia II Przemyśl
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-1 LKS Dubiecko
Wiar Krówniki 4-1 LKS Duńkowice
Grom Wyszatyce 2-0 Fenix Leszno
Cresovia Kalników 1-3 Motor Grochowce
Korona Trójczyce 3-0 Fort Jaksmanice
Orzeł Torki 1-1 Granica Stubno

REKLAMA

Kolejka 26 - 22 czerwca

Polonia II Przemyśl 7-0 Orzeł Torki
Granica Stubno 0-2 Korona Trójczyce
Fort Jaksmanice 2-1 Cresovia Kalników
Motor Grochowce 0-2 Grom Wyszatyce
Fenix Leszno 2-1 Wiar Krówniki
LKS Duńkowice 4-3 Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Dubiecko 2-1 Viking Orły

Liga okręgowa 2002/2003 (Jarosław)

Klasa A 2002/2003 (Jarosław)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas