[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Skołoszów 26 73 24 1 1 103-17 12 1 0 56-7 12 0 1 47-10
2.  Czarni Pawłosiów 26 62 20 2 4 89-26 11 1 1 49-12 9 1 3 40-14
3.  Hetman Laszki 26 52 16 4 6 60-24 10 1 2 41-12 6 3 4 19-12
4.  Orkan Zapałów 26 49 16 1 9 74-33 8 1 4 32-12 8 0 5 42-21
5.  Błękitni Rudołowice 26 45 14 3 9 53-49 8 1 4 34-21 6 2 5 19-28
6.  Makovia Makowisko 26 42 12 6 8 45-44 6 3 4 23-22 6 3 4 22-22
7.  Sanoczanka Święte 26 39 12 3 11 52-47 8 0 5 28-21 4 3 6 24-26
8.  Wólczanka Wólka Pełkińska 26 35 10 5 11 45-40 5 3 5 19-17 5 2 6 26-23
9.  Dąb Dobkowice 26 34 10 4 12 50-70 9 2 2 39-24 1 2 10 11-46
10.  Tęcza Wysocko 26 28 8 4 14 55-75 4 2 7 32-42 4 2 7 23-33
11.  Błękitni Pełkinie 26 25 8 1 17 36-69 5 1 7 17-24 3 0 10 19-45
12.  Delin Munina 26 21 6 3 17 20-71 2 2 9 9-40 4 1 8 11-31
13.  Tęcza Jankowice 26 15 4 3 19 41-71 4 2 7 26-26 0 1 12 15-45
14.  Wietlin 26 6 2 0 24 24-111 1 0 12 13-49 1 0 12 11-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Skołoszów    0-0 5-0 1-0 4-0 4-0 4-2 2-0 12-1 6-1 5-1 3-0 4-2 6-0 
 2 Czarni Pawłosiów3-2     1-1 2-1 6-1 2-0 1-0 3-4 5-0 4-1 9-0 3-0 4-1 6-1 
 3 Hetman Laszki1-3 3-2     4-1 4-0 2-1 0-1 1-1 5-0 3-2 6-0 4-0 2-1 6-0 
 4 Orkan Zapałów0-1 0-1 1-0     0-1 5-1 2-1 3-1 3-3 6-2 4-0 0-1 5-0 3-0 
 5 Błękitni Rudołowice0-3 2-0 1-0 1-5     0-1 7-0 1-0 4-1 1-1 2-1 3-4 4-3 8-2 
 6 Makovia Makowisko0-5 0-3* 1-1 1-2 2-2     1-1 3-2 2-0 2-1 1-2 1-0 3-2 6-1 
 7 Sanoczanka Święte0-1 1-2 1-0 1-5 4-2 1-3     1-0 2-0 3-1 3-2 1-2 7-1 3-2 
 8 Wólczanka Wólka Pełkińska1-2 0-2 0-2 0-5 1-1 1-1 1-1     6-1 0-1 1-0 2-0 3-0 3-1 
 9 Dąb Dobkowice0-8 2-1 0-2 3-1 5-1 2-2 2-1 3-3     5-3 3-1 3-0* 3-0 8-1 
 10 Tęcza Wysocko1-5 2-4 1-4 1-6 1-5 0-4 4-4 1-3 0-0     8-3 4-1 5-2 4-1 
 11 Błękitni Pełkinie1-4 0-2 0-2 4-1 0-1 1-2 0-4 2-1 1-0 0-3     2-2 2-1 4-1 
 12 Delin Munina0-7 0-5 0-5 1-7 0-2 1-1 0-2 1-3 2-1 1-4 1-0     2-2 0-1 
 13 Tęcza Jankowice2-4 1-2 1-1 2-5 0-1 1-2 3-2 1-2 3-2 1-1 1-4 5-0     5-0 
 14 Wietlin1-2 3-16 0-1 0-3 1-2 2-4 1-5 1-6 1-2 1-2 1-5 0-1 1-0     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Makovia Makowisko 1-2 Orkan Zapałów
LKS Skołoszów 5-0 Hetman Laszki
Wietlin 1-5 Sanoczanka Święte
Tęcza Jankowice 1-2 Czarni Pawłosiów
Delin Munina 2-1 Dąb Dobkowice
Tęcza Wysocko 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Błękitni Pełkinie 0-1 Błękitni Rudołowice
mecz przerwany w 35. minucie

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Orkan Zapałów 0-1 Błękitni Rudołowice
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Błękitni Pełkinie
Dąb Dobkowice 5-3 Tęcza Wysocko
Czarni Pawłosiów 3-0 Delin Munina
Sanoczanka Święte 7-1 Tęcza Jankowice
Hetman Laszki 6-0 Wietlin
Makovia Makowisko 0-5 LKS Skołoszów

Kolejka 3 - 25 sierpnia

LKS Skołoszów 1-0 Orkan Zapałów
Wietlin 2-4 Makovia Makowisko
Tęcza Jankowice 1-1 Hetman Laszki
Delin Munina 0-2 Sanoczanka Święte
Tęcza Wysocko 2-4 Czarni Pawłosiów
Błękitni Pełkinie 1-0 Dąb Dobkowice
Błękitni Rudołowice 1-0 Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 4 - 1 września

Orkan Zapałów 3-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Dąb Dobkowice 5-1 Błękitni Rudołowice
Czarni Pawłosiów 9-0 Błękitni Pełkinie
przełożony
Sanoczanka Święte 3-1 Tęcza Wysocko
Hetman Laszki 4-0 Delin Munina
Makovia Makowisko 3-2 Tęcza Jankowice
LKS Skołoszów 6-0 Wietlin

Kolejka 5 - 8 września

Wietlin 0-3 Orkan Zapałów
Tęcza Jankowice 2-4 LKS Skołoszów
Delin Munina 1-1 Makovia Makowisko
Tęcza Wysocko 1-4 Hetman Laszki
Błękitni Pełkinie 0-4 Sanoczanka Święte
Błękitni Rudołowice 2-0 Czarni Pawłosiów
Wólczanka Wólka Pełkińska 6-1 Dąb Dobkowice

Kolejka 6 - 15 września

Orkan Zapałów 3-3 Dąb Dobkowice
Czarni Pawłosiów 3-4 Wólczanka Wólka Pełkińska
Sanoczanka Święte 4-2 Błękitni Rudołowice
Hetman Laszki 6-0 Błękitni Pełkinie
Makovia Makowisko 2-1 Tęcza Wysocko
LKS Skołoszów 3-0 Delin Munina
Wietlin 1-0 Tęcza Jankowice

Kolejka 7 - 22 września

Tęcza Jankowice 2-5 Orkan Zapałów
Delin Munina 0-1 Wietlin
Tęcza Wysocko 1-5 LKS Skołoszów
Błękitni Pełkinie 1-2 Makovia Makowisko
Błękitni Rudołowice 1-0 Hetman Laszki
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Sanoczanka Święte
Dąb Dobkowice 2-1 Czarni Pawłosiów

Kolejka 8 - 29 września

Orkan Zapałów 0-1 Czarni Pawłosiów
Sanoczanka Święte 2-0 Dąb Dobkowice
Hetman Laszki 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Makovia Makowisko 2-2 Błękitni Rudołowice
LKS Skołoszów 5-1 Błękitni Pełkinie
Wietlin 1-2 Tęcza Wysocko
Tęcza Jankowice 5-0 Delin Munina

Kolejka 9 - 6 października

Delin Munina 1-7 Orkan Zapałów
Tęcza Wysocko 5-2 Tęcza Jankowice
Błękitni Pełkinie 4-1 Wietlin
Błękitni Rudołowice 0-3 LKS Skołoszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Makovia Makowisko
Dąb Dobkowice 0-2 Hetman Laszki
Czarni Pawłosiów 1-0 Sanoczanka Święte

Kolejka 10 - 13 października

Orkan Zapałów 2-1 Sanoczanka Święte
Hetman Laszki 3-2 Czarni Pawłosiów
Makovia Makowisko 2-0 Dąb Dobkowice
LKS Skołoszów 2-0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wietlin 1-2 Błękitni Rudołowice
Tęcza Jankowice 1-4 Błękitni Pełkinie
Delin Munina 1-4 Tęcza Wysocko

Kolejka 11 - 20 października

Tęcza Wysocko 1-6 Orkan Zapałów
Błękitni Pełkinie 2-2 Delin Munina
Błękitni Rudołowice 4-3 Tęcza Jankowice
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-1 Wietlin
Dąb Dobkowice 0-8 LKS Skołoszów
przerwany w powodu zniewagi sedziego
Czarni Pawłosiów 2-0 Makovia Makowisko
Sanoczanka Święte 1-0 Hetman Laszki

Kolejka 12 - 27 października

Orkan Zapałów 1-0 Hetman Laszki
Makovia Makowisko 1-1 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów 0-0 Czarni Pawłosiów
Wietlin 1-2 Dąb Dobkowice
Tęcza Jankowice 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Delin Munina 0-2 Błękitni Rudołowice
Tęcza Wysocko 8-3 Błękitni Pełkinie

Kolejka 13 - 3 listopada

Błękitni Pełkinie 4-1 Orkan Zapałów
Błękitni Rudołowice 1-1 Tęcza Wysocko
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Delin Munina
Dąb Dobkowice 3-0 Tęcza Jankowice
Czarni Pawłosiów 6-1 Wietlin
Sanoczanka Święte 0-1 LKS Skołoszów
Hetman Laszki 2-1 Makovia Makowisko

Kolejka 14 - 23 marca

Orkan Zapałów 5-1 Makovia Makowisko
Hetman Laszki 1-3 LKS Skołoszów
przelozony na 19.04
Sanoczanka Święte 3-2 Wietlin
Czarni Pawłosiów 4-1 Tęcza Jankowice
Dąb Dobkowice 3-0 Delin Munina
(wo)
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Tęcza Wysocko
Błękitni Rudołowice 2-1 Błękitni Pełkinie

Kolejka 15 - 30 marca

Błękitni Rudołowice 1-5 Orkan Zapałów
Błękitni Pełkinie 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tęcza Wysocko 0-0 Dąb Dobkowice
Delin Munina 0-5 Czarni Pawłosiów
Tęcza Jankowice 3-2 Sanoczanka Święte
Wietlin 0-1 Hetman Laszki
LKS Skołoszów 4-0 Makovia Makowisko

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Orkan Zapałów 0-1 LKS Skołoszów
Makovia Makowisko 6-1 Wietlin
Hetman Laszki 2-1 Tęcza Jankowice
Sanoczanka Święte 1-2 Delin Munina
Czarni Pawłosiów 4-1 Tęcza Wysocko
Dąb Dobkowice 3-1 Błękitni Pełkinie
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Błękitni Rudołowice

Kolejka 17 - 13 kwietnia

Wólczanka Wólka Pełkińska 0-5 Orkan Zapałów
Błękitni Rudołowice 4-1 Dąb Dobkowice
Błękitni Pełkinie 0-2 Czarni Pawłosiów
Tęcza Wysocko 4-4 Sanoczanka Święte
Delin Munina 0-5 Hetman Laszki
Tęcza Jankowice 1-2 Makovia Makowisko
Wietlin 1-2 LKS Skołoszów

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Orkan Zapałów 3-0 Wietlin
LKS Skołoszów 4-2 Tęcza Jankowice
Makovia Makowisko 1-0 Delin Munina
Hetman Laszki 3-2 Tęcza Wysocko
Sanoczanka Święte 3-2 Błękitni Pełkinie
Czarni Pawłosiów 6-1 Błękitni Rudołowice
Dąb Dobkowice 3-3 Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 19 - 4 maja

Dąb Dobkowice 3-1 Orkan Zapałów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-2 Czarni Pawłosiów
Błękitni Rudołowice 7-0 Sanoczanka Święte
Błękitni Pełkinie 0-2 Hetman Laszki
Tęcza Wysocko 0-4 Makovia Makowisko
Delin Munina 0-7 LKS Skołoszów
Tęcza Jankowice 5-0 Wietlin

Kolejka 20 - 11 maja

Orkan Zapałów 5-0 Tęcza Jankowice
Wietlin 0-1 Delin Munina
LKS Skołoszów 6-1 Tęcza Wysocko
Makovia Makowisko 1-2 Błękitni Pełkinie
Hetman Laszki 4-0 Błękitni Rudołowice
Sanoczanka Święte 1-0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Czarni Pawłosiów 5-0 Dąb Dobkowice

Kolejka 21 - 18 maja

Czarni Pawłosiów 2-1 Orkan Zapałów
Dąb Dobkowice 2-1 Sanoczanka Święte
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-2 Hetman Laszki
Błękitni Rudołowice 0-1 Makovia Makowisko
Błękitni Pełkinie 1-4 LKS Skołoszów
Tęcza Wysocko 4-1 Wietlin
Delin Munina 2-2 Tęcza Jankowice

Kolejka 22 - 25 maja

Orkan Zapałów 0-1 Delin Munina
Tęcza Jankowice 1-1 Tęcza Wysocko
Wietlin 1-5 Błękitni Pełkinie
LKS Skołoszów 4-0 Błękitni Rudołowice
Makovia Makowisko 3-2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Laszki 5-0 Dąb Dobkowice
Sanoczanka Święte 1-2 Czarni Pawłosiów

Kolejka 23 - 1 czerwca

Sanoczanka Święte 1-5 Orkan Zapałów
Czarni Pawłosiów 1-1 Hetman Laszki
rozegrany 4.06
Dąb Dobkowice 2-2 Makovia Makowisko
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 LKS Skołoszów
Błękitni Rudołowice 8-2 Wietlin
Błękitni Pełkinie 2-1 Tęcza Jankowice
Tęcza Wysocko 4-1 Delin Munina

Kolejka 24 - 8 czerwca

Orkan Zapałów 6-2 Tęcza Wysocko
Delin Munina 1-0 Błękitni Pełkinie
Tęcza Jankowice 0-1 Błękitni Rudołowice
Wietlin 1-6 Wólczanka Wólka Pełkińska
LKS Skołoszów 12-1 Dąb Dobkowice
Makovia Makowisko 0-3 Czarni Pawłosiów
(wo)
na boisku 2:0
Hetman Laszki 0-1 Sanoczanka Święte

Kolejka 25 - 15 czerwca

Hetman Laszki 4-1 Orkan Zapałów
Sanoczanka Święte 1-3 Makovia Makowisko
Czarni Pawłosiów 3-2 LKS Skołoszów
Dąb Dobkowice 8-1 Wietlin
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-0 Tęcza Jankowice
Błękitni Rudołowice 3-4 Delin Munina
Błękitni Pełkinie 0-3 Tęcza Wysocko

Kolejka 26 - 22 czerwca

Orkan Zapałów 4-0 Błękitni Pełkinie
Tęcza Wysocko 1-5 Błękitni Rudołowice
Delin Munina 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tęcza Jankowice 3-2 Dąb Dobkowice
Wietlin 3-16 Czarni Pawłosiów
LKS Skołoszów 4-2 Sanoczanka Święte
Makovia Makowisko 1-1 Hetman Laszki

Liga okręgowa 2002/2003 (Jarosław)

Klasa A 2002/2003 (Przemyśl)

Klasa A 2002/2003 (Lubaczów)
Klasa A 2002/2003 (Przeworsk)
Klasa B 2002/2003 (Jarosław)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas