[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Przeworsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Mirocin 26 62 20 2 4 77-34 12 1 0 43-11 8 1 4 34-23
2.  Zorza Zarzecze 26 54 16 6 4 65-33 9 3 1 36-17 7 3 3 29-16
3.  Sokół Sieniawa 26 49 15 4 7 58-45 8 2 3 29-17 7 2 4 29-28 2 6 2 0 0 4-1
4.  Gorliczanka Gorliczyna 26 49 15 4 7 62-33 9 1 3 35-15 6 3 4 27-18 2 0 0 0 2 1-4
5.  Cresovia Krzeczowice 26 40 12 4 10 56-44 7 2 4 25-13 5 2 6 31-31
6.  Promyk Urzejowice 26 39 12 3 11 68-58 10 1 2 38-21 2 2 9 30-37
7.  San Gorzyce 26 37 12 1 13 58-60 6 0 7 33-34 6 1 6 25-26
8.  Błękitni Maćkówka 26 35 10 5 11 43-52 8 2 3 31-25 2 3 8 12-27
9.  Wisłok Świętoniowa 26 32 10 2 14 51-49 8 1 4 30-18 2 1 10 21-31
10.  Strumyk Hawłowice 26 28 9 1 16 49-73 7 0 6 33-31 2 1 10 16-42
11.  Gacovia Gać 26 27 7 6 13 34-49 5 4 4 20-20 2 2 9 14-29
12.  Lechia Pantalowice 26 25 8 1 17 38-79 5 1 7 25-37 3 0 10 13-42
13.  Wisłoczanka Tryńcza 26 23 5 8 13 38-54 4 5 4 20-25 1 3 9 18-29
14.  Piast Nowosielce 26 21 6 3 17 35-69 4 2 7 20-30 2 1 10 15-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Start Mirocin    3-1 3-1 3-1 2-1 3-0 1-0 1-1 3-0 6-0 3-1 8-2 3-1 4-2 
 2 Zorza Zarzecze1-1     4-0 2-1 3-5 2-2 7-2 2-0 2-1 3-2 2-2 1-0 2-1 5-0 
 3 Sokół Sieniawa0-6 1-1     2-0 4-2 3-2 0-1 0-0 4-0 1-2 2-1 4-0 5-2 3-0* 
 4 Gorliczanka Gorliczyna7-1 0-4 1-2     2-0 3-1 1-3 2-0 3-2 1-0 6-1 7-0 0-0 2-1 
 5 Cresovia Krzeczowice1-0 0-1 6-1 0-3     3-2 2-3 3-0 3-0 1-1 3-0 0-1 1-1 2-0 
 6 Promyk Urzejowice0-1 3-2 3-3 3-2 1-5     2-1 8-1 2-1 5-1 2-1 4-1 3-1 2-1 
 7 San Gorzyce0-2 1-4 1-3 1-3 2-3 4-3     2-1 0-5 7-3 2-0 3-2 1-3 9-2 
 8 Błękitni Maćkówka1-2 1-1 2-6 2-2 3-2 5-4 2-3     2-1 5-1 1-0 3-1 1-0 3-2 
 9 Wisłok Świętoniowa0-2 1-3 3-2 0-0 2-3 4-1 4-1 2-1     5-0 2-0 4-2 1-0 2-3 
 10 Strumyk Hawłowice6-2 0-3 1-2 2-5 4-2 1-4 4-3 2-1 3-1     0-3 5-0 4-3 1-2 
 11 Gacovia Gać4-1 1-1 0-1 1-1 2-2 2-1 1-1 0-3 1-4 3-2     1-2 2-1 2-0 
 12 Lechia Pantalowice0-6 1-3 2-5 0-2 3-2 2-1 0-3 3-4 3-2 2-1 3-4     3-3 3-1 
 13 Wisłoczanka Tryńcza1-4 1-4 1-1 2-5 1-1 4-4 2-1 2-0 3-2 1-0 0-0 1-2     1-1 
 14 Piast Nowosielce2-6 3-1 1-2 0-2 2-3 1-5 0-3* 0-0 2-2 2-3 3-1 1-0 3-2     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Gorliczanka Gorliczyna 1-3 San Gorzyce
Błękitni Maćkówka 1-2 Start Mirocin
Cresovia Krzeczowice 3-0 Wisłok Świętoniowa
Gacovia Gać 1-1 Zorza Zarzecze
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Sokół Sieniawa
Strumyk Hawłowice 1-4 Promyk Urzejowice
Lechia Pantalowice 3-1 Piast Nowosielce

Kolejka 2 - 18 sierpnia

San Gorzyce 9-2 Piast Nowosielce
Promyk Urzejowice 4-1 Lechia Pantalowice
Sokół Sieniawa 1-2 Strumyk Hawłowice
Zorza Zarzecze 2-1 Wisłoczanka Tryńcza
Wisłok Świętoniowa 2-0 Gacovia Gać
Start Mirocin 2-1 Cresovia Krzeczowice
Gorliczanka Gorliczyna 2-0 Błękitni Maćkówka

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Błękitni Maćkówka 2-3 San Gorzyce
Cresovia Krzeczowice 0-3 Gorliczanka Gorliczyna
Gacovia Gać 4-1 Start Mirocin
Wisłoczanka Tryńcza 3-2 Wisłok Świętoniowa
Strumyk Hawłowice 0-3 Zorza Zarzecze
Lechia Pantalowice 2-5 Sokół Sieniawa
Piast Nowosielce 1-5 Promyk Urzejowice

Kolejka 4 - 1 września

San Gorzyce 4-3 Promyk Urzejowice
Sokół Sieniawa 3-0 Piast Nowosielce
(wo)
Zorza Zarzecze 1-0 Lechia Pantalowice
Wisłok Świętoniowa 5-0 Strumyk Hawłowice
Start Mirocin 3-1 Wisłoczanka Tryńcza
Gorliczanka Gorliczyna 6-1 Gacovia Gać
Błękitni Maćkówka 3-2 Cresovia Krzeczowice

Kolejka 5 - 8 września

Cresovia Krzeczowice 2-3 San Gorzyce
Gacovia Gać 0-3 Błękitni Maćkówka
Wisłoczanka Tryńcza 2-5 Gorliczanka Gorliczyna
Strumyk Hawłowice 6-2 Start Mirocin
Lechia Pantalowice 3-2 Wisłok Świętoniowa
Piast Nowosielce 3-1 Zorza Zarzecze
Promyk Urzejowice 3-3 Sokół Sieniawa

Kolejka 6 - 15 września

San Gorzyce 1-3 Sokół Sieniawa
Zorza Zarzecze 2-2 Promyk Urzejowice
Wisłok Świętoniowa 2-3 Piast Nowosielce
Start Mirocin 8-2 Lechia Pantalowice
Gorliczanka Gorliczyna 1-0 Strumyk Hawłowice
Błękitni Maćkówka 1-0 Wisłoczanka Tryńcza
Cresovia Krzeczowice 3-0 Gacovia Gać

Kolejka 7 - 22 września

Gacovia Gać 1-1 San Gorzyce
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Cresovia Krzeczowice
Strumyk Hawłowice 2-1 Błękitni Maćkówka
Lechia Pantalowice 0-2 Gorliczanka Gorliczyna
Piast Nowosielce 2-6 Start Mirocin
Promyk Urzejowice 2-1 Wisłok Świętoniowa
Sokół Sieniawa 1-1 Zorza Zarzecze

Kolejka 8 - 29 września

San Gorzyce 1-4 Zorza Zarzecze
Wisłok Świętoniowa 3-2 Sokół Sieniawa
Start Mirocin 3-0 Promyk Urzejowice
Gorliczanka Gorliczyna 2-1 Piast Nowosielce
Błękitni Maćkówka 3-1 Lechia Pantalowice
Cresovia Krzeczowice 1-1 Strumyk Hawłowice
Gacovia Gać 2-1 Wisłoczanka Tryńcza

Kolejka 9 - 6 października

Wisłoczanka Tryńcza 2-1 San Gorzyce
Strumyk Hawłowice 0-3 Gacovia Gać
Lechia Pantalowice 3-2 Cresovia Krzeczowice
Piast Nowosielce 0-0 Błękitni Maćkówka
Promyk Urzejowice 3-2 Gorliczanka Gorliczyna
Sokół Sieniawa 0-6 Start Mirocin
Zorza Zarzecze 2-1 Wisłok Świętoniowa

Kolejka 10 - 13 października

San Gorzyce 0-5 Wisłok Świętoniowa
Start Mirocin 3-1 Zorza Zarzecze
Gorliczanka Gorliczyna 1-2 Sokół Sieniawa
Błękitni Maćkówka 5-4 Promyk Urzejowice
Cresovia Krzeczowice 2-0 Piast Nowosielce
Gacovia Gać 1-2 Lechia Pantalowice
Wisłoczanka Tryńcza 1-0 Strumyk Hawłowice

Kolejka 11 - 20 października

Strumyk Hawłowice 4-3 San Gorzyce
Lechia Pantalowice 3-3 Wisłoczanka Tryńcza
Piast Nowosielce 3-1 Gacovia Gać
Promyk Urzejowice 1-5 Cresovia Krzeczowice
Sokół Sieniawa 0-0 Błękitni Maćkówka
Zorza Zarzecze 2-1 Gorliczanka Gorliczyna
Wisłok Świętoniowa 0-2 Start Mirocin

Kolejka 12 - 27 października

San Gorzyce 0-2 Start Mirocin
Gorliczanka Gorliczyna 3-2 Wisłok Świętoniowa
Błękitni Maćkówka 1-1 Zorza Zarzecze
Cresovia Krzeczowice 6-1 Sokół Sieniawa
Gacovia Gać 2-1 Promyk Urzejowice
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Piast Nowosielce
Strumyk Hawłowice 5-0 Lechia Pantalowice

Kolejka 13 - 3 listopada

Lechia Pantalowice 0-3 San Gorzyce
Piast Nowosielce 2-3 Strumyk Hawłowice
Promyk Urzejowice 3-1 Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sieniawa 2-1 Gacovia Gać
Zorza Zarzecze 3-5 Cresovia Krzeczowice
Wisłok Świętoniowa 2-1 Błękitni Maćkówka
Start Mirocin 3-1 Gorliczanka Gorliczyna

Kolejka 14 - 23 marca

San Gorzyce 1-3 Gorliczanka Gorliczyna
Start Mirocin 1-1 Błękitni Maćkówka
Wisłok Świętoniowa 2-3 Cresovia Krzeczowice
Zorza Zarzecze 2-2 Gacovia Gać
Sokół Sieniawa 5-2 Wisłoczanka Tryńcza
Promyk Urzejowice 5-1 Strumyk Hawłowice
Piast Nowosielce 1-0 Lechia Pantalowice

Kolejka 15 - 30 marca

Piast Nowosielce 0-3 San Gorzyce
(wo)
W drużynie gospodarzy gral nieuprawniony zawodnik
Lechia Pantalowice 2-1 Promyk Urzejowice
Strumyk Hawłowice 1-2 Sokół Sieniawa
Wisłoczanka Tryńcza 1-4 Zorza Zarzecze
Gacovia Gać 1-4 Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice 1-0 Start Mirocin
Błękitni Maćkówka 2-2 Gorliczanka Gorliczyna

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

San Gorzyce 2-1 Błękitni Maćkówka
Gorliczanka Gorliczyna 2-0 Cresovia Krzeczowice
Start Mirocin 3-1 Gacovia Gać
Wisłok Świętoniowa 1-0 Wisłoczanka Tryńcza
Zorza Zarzecze 3-2 Strumyk Hawłowice
Sokół Sieniawa 4-0 Lechia Pantalowice
Promyk Urzejowice 2-1 Piast Nowosielce

Kolejka 17 - 13 kwietnia

Promyk Urzejowice 2-1 San Gorzyce
Piast Nowosielce 1-2 Sokół Sieniawa
Lechia Pantalowice 1-3 Zorza Zarzecze
Strumyk Hawłowice 3-1 Wisłok Świętoniowa
Wisłoczanka Tryńcza 1-4 Start Mirocin
Gacovia Gać 1-1 Gorliczanka Gorliczyna
Cresovia Krzeczowice 3-0 Błękitni Maćkówka

Kolejka 18 - 27 kwietnia

San Gorzyce 2-3 Cresovia Krzeczowice
Błękitni Maćkówka 1-0 Gacovia Gać
Gorliczanka Gorliczyna 0-0 Wisłoczanka Tryńcza
Start Mirocin 6-0 Strumyk Hawłowice
Wisłok Świętoniowa 4-2 Lechia Pantalowice
Zorza Zarzecze 5-0 Piast Nowosielce
Sokół Sieniawa 3-2 Promyk Urzejowice

Kolejka 19 - 4 maja

Sokół Sieniawa 0-1 San Gorzyce
Promyk Urzejowice 3-2 Zorza Zarzecze
Piast Nowosielce 2-2 Wisłok Świętoniowa
Lechia Pantalowice 0-6 Start Mirocin
Strumyk Hawłowice 2-5 Gorliczanka Gorliczyna
Wisłoczanka Tryńcza 2-0 Błękitni Maćkówka
Gacovia Gać 2-2 Cresovia Krzeczowice

Kolejka 20 - 11 maja

San Gorzyce 2-0 Gacovia Gać
Cresovia Krzeczowice 1-1 Wisłoczanka Tryńcza
Błękitni Maćkówka 5-1 Strumyk Hawłowice
Gorliczanka Gorliczyna 7-0 Lechia Pantalowice
Start Mirocin 4-2 Piast Nowosielce
Wisłok Świętoniowa 4-1 Promyk Urzejowice
Zorza Zarzecze 4-0 Sokół Sieniawa

Kolejka 21 - 18 maja

Zorza Zarzecze 7-2 San Gorzyce
Sokół Sieniawa 4-0 Wisłok Świętoniowa
Promyk Urzejowice 0-1 Start Mirocin
Piast Nowosielce 0-2 Gorliczanka Gorliczyna
Lechia Pantalowice 3-4 Błękitni Maćkówka
Strumyk Hawłowice 4-2 Cresovia Krzeczowice
Wisłoczanka Tryńcza 0-0 Gacovia Gać

Kolejka 22 - 25 maja

San Gorzyce 1-3 Wisłoczanka Tryńcza
Gacovia Gać 3-2 Strumyk Hawłowice
Cresovia Krzeczowice 0-1 Lechia Pantalowice
Błękitni Maćkówka 3-2 Piast Nowosielce
Gorliczanka Gorliczyna 3-1 Promyk Urzejowice
Start Mirocin 3-1 Sokół Sieniawa
Wisłok Świętoniowa 1-3 Zorza Zarzecze

Kolejka 23 - 1 czerwca

Wisłok Świętoniowa 4-1 San Gorzyce
Zorza Zarzecze 1-1 Start Mirocin
Sokół Sieniawa 2-0 Gorliczanka Gorliczyna
Promyk Urzejowice 8-1 Błękitni Maćkówka
Piast Nowosielce 2-3 Cresovia Krzeczowice
Lechia Pantalowice 3-4 Gacovia Gać
Strumyk Hawłowice 4-3 Wisłoczanka Tryńcza

Kolejka 24 - 8 czerwca

San Gorzyce 7-3 Strumyk Hawłowice
Wisłoczanka Tryńcza 1-2 Lechia Pantalowice
Gacovia Gać 2-0 Piast Nowosielce
Cresovia Krzeczowice 3-2 Promyk Urzejowice
Błękitni Maćkówka 2-6 Sokół Sieniawa
Gorliczanka Gorliczyna 0-4 Zorza Zarzecze
Start Mirocin 3-0 Wisłok Świętoniowa

Kolejka 25 - 15 czerwca

Start Mirocin 1-0 San Gorzyce
Wisłok Świętoniowa 0-0 Gorliczanka Gorliczyna
Zorza Zarzecze 2-0 Błękitni Maćkówka
Sokół Sieniawa 4-2 Cresovia Krzeczowice
Promyk Urzejowice 2-1 Gacovia Gać
Piast Nowosielce 3-2 Wisłoczanka Tryńcza
Lechia Pantalowice 2-1 Strumyk Hawłowice

Kolejka 26 - 22 czerwca

San Gorzyce 3-2 Lechia Pantalowice
Strumyk Hawłowice 1-2 Piast Nowosielce
Wisłoczanka Tryńcza 4-4 Promyk Urzejowice
Gacovia Gać 0-1 Sokół Sieniawa
Cresovia Krzeczowice 0-1 Zorza Zarzecze
Błękitni Maćkówka 2-1 Wisłok Świętoniowa
Gorliczanka Gorliczyna 7-1 Start Mirocin

Klasa A 2002/2003 (Jarosław)

Klasa A 2002/2003 (Lubaczów)
Klasa B 2002/2003 (Jarosław)

Klasa B 2002/2003 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas