[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Przeworsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Kisielów 22 56 18 2 2 74-21 11 0 0 46-7 7 2 2 28-14 2 3 1 0 1 3-2
2.  Żuraw Żurawiczki 22 56 18 2 2 74-17 9 1 1 42-9 9 1 1 32-8 2 3 1 0 1 2-3
3.  Sokół Studzian 22 49 15 4 3 68-16 7 3 1 38-7 8 1 2 30-9
4.  WKS Majdan Sieniawski 22 44 14 2 6 69-31 7 2 2 41-14 7 0 4 28-17
5.  Zorza Jagiełła 22 41 13 2 7 59-32 7 0 4 33-14 6 2 3 26-18
6.  Szarotka Rogóżno 22 31 10 1 11 75-58 6 0 5 50-26 4 1 6 25-32
7.  Wisełka Siennów 22 29 9 2 11 51-47 7 1 3 37-18 2 1 8 14-29
8.  Błyskawica Rożniatów 22 26 8 2 12 35-73 4 2 5 12-26 4 0 7 23-47
9.  Błękitni Wierzbna 22 17 5 2 15 39-82 4 1 6 23-24 1 1 9 16-58
10.  LKS Łopuszka Wielka 22 15 5 0 17 32-92 3 0 8 16-37 2 0 9 16-55
11.  Zorza II Zarzecze 22 13 3 4 15 33-66 1 2 8 20-31 2 2 7 13-35
12.  Huragan Rozbórz Długi 22 7 2 1 19 21-95 2 0 9 15-44 0 1 10 6-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKS Kisielów    2-0 2-1 4-1 4-0 2-1 3-0 5-2 6-1 8-1 4-0 6-0 
 2 Żuraw Żurawiczki2-1     0-0 2-1 0-1 8-3 1-0 2-0 7-1 7-0 7-1 6-1 
 3 Sokół Studzian1-2 0-0     2-1 0-0 6-0 6-2 8-0 3-0 5-0 0-0 7-2 
 4 WKS Majdan Sieniawski1-1 0-2 0-4     3-3 3-1 3-0* 6-0 11-2 5-1 3-0 6-0 
 5 Zorza Jagiełła1-2 1-3 0-2 0-2     4-1 4-0 6-2 4-0 5-1 4-1 4-0 
 6 Szarotka Rogóżno2-3 2-4 1-4 2-4 2-3     3-0* 9-4 7-1 7-3 8-0 7-0 
 7 Wisełka Siennów3-1 0-3 3-1 1-2 4-0 2-5     5-1 6-3 8-0 1-1 4-1 
 8 Błyskawica Rożniatów1-1 0-6 0-4 0-1 0-4 0-5 2-1     1-1 3-1 3-2 2-0 
 9 Błękitni Wierzbna1-3 0-1 1-2 1-5 0-3 4-1 2-2 3-4     4-3 1-0 6-0 
 10 LKS Łopuszka Wielka0-2 2-5 0-8 2-1 1-5 2-5 2-1 1-3 2-3     2-3 2-1 
 11 Zorza II Zarzecze2-3 1-3 1-2 1-4 2-6 0-0 2-3 0-4 7-1 3-4     1-1 
 12 Huragan Rozbórz Długi0-9 0-5 1-2 2-6 2-1 1-3 1-5 2-3 4-3 0-2 2-5     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

LKS Łopuszka Wielka 2-5 Żuraw Żurawiczki
Błękitni Wierzbna 1-0 Zorza II Zarzecze
Sokół Studzian 0-0 Zorza Jagiełła
Huragan Rozbórz Długi 2-3 Błyskawica Rożniatów
LKS Kisielów 2-1 Szarotka Rogóżno
Wisełka Siennów 1-2 WKS Majdan Sieniawski

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Żuraw Żurawiczki 2-1 WKS Majdan Sieniawski
Szarotka Rogóżno 3-0 Wisełka Siennów
(wo)
Błyskawica Rożniatów 1-1 LKS Kisielów
Zorza Jagiełła 4-0 Huragan Rozbórz Długi
Zorza II Zarzecze 1-2 Sokół Studzian
LKS Łopuszka Wielka 2-3 Błękitni Wierzbna

Kolejka 3 - 1 września

Błękitni Wierzbna 0-1 Żuraw Żurawiczki
Sokół Studzian 5-0 LKS Łopuszka Wielka
Huragan Rozbórz Długi 2-5 Zorza II Zarzecze
LKS Kisielów 4-0 Zorza Jagiełła
Wisełka Siennów 5-1 Błyskawica Rożniatów
WKS Majdan Sieniawski 3-1 Szarotka Rogóżno

Kolejka 4 - 8 września

Żuraw Żurawiczki 8-3 Szarotka Rogóżno
Błyskawica Rożniatów 0-1 WKS Majdan Sieniawski
Zorza Jagiełła 4-0 Wisełka Siennów
Zorza II Zarzecze 2-3 LKS Kisielów
LKS Łopuszka Wielka 2-1 Huragan Rozbórz Długi
Błękitni Wierzbna 1-2 Sokół Studzian

Kolejka 5 - 15 września

Sokół Studzian 0-0 Żuraw Żurawiczki
Huragan Rozbórz Długi 4-3 Błękitni Wierzbna
LKS Kisielów 8-1 LKS Łopuszka Wielka
Wisełka Siennów 1-1 Zorza II Zarzecze
WKS Majdan Sieniawski 3-3 Zorza Jagiełła
Szarotka Rogóżno 9-4 Błyskawica Rożniatów

Kolejka 6 - 22 września

Żuraw Żurawiczki 2-0 Błyskawica Rożniatów
Zorza Jagiełła 4-1 Szarotka Rogóżno
Zorza II Zarzecze 1-4 WKS Majdan Sieniawski
LKS Łopuszka Wielka 2-1 Wisełka Siennów
Błękitni Wierzbna 1-3 LKS Kisielów
Sokół Studzian 7-2 Huragan Rozbórz Długi

Kolejka 7 - 29 września

Huragan Rozbórz Długi 0-5 Żuraw Żurawiczki
LKS Kisielów 2-1 Sokół Studzian
Wisełka Siennów 6-3 Błękitni Wierzbna
WKS Majdan Sieniawski 5-1 LKS Łopuszka Wielka
Szarotka Rogóżno 8-0 Zorza II Zarzecze
Błyskawica Rożniatów 0-4 Zorza Jagiełła

Kolejka 8 - 6 października

Żuraw Żurawiczki 0-1 Zorza Jagiełła
Zorza II Zarzecze 0-4 Błyskawica Rożniatów
LKS Łopuszka Wielka 2-5 Szarotka Rogóżno
Błękitni Wierzbna 1-5 WKS Majdan Sieniawski
Sokół Studzian 6-2 Wisełka Siennów
Huragan Rozbórz Długi 0-9 LKS Kisielów

Kolejka 9 - 13 października

LKS Kisielów 2-0 Żuraw Żurawiczki
Wisełka Siennów 4-1 Huragan Rozbórz Długi
WKS Majdan Sieniawski 0-4 Sokół Studzian
Szarotka Rogóżno 7-1 Błękitni Wierzbna
Błyskawica Rożniatów 3-1 LKS Łopuszka Wielka
Zorza Jagiełła 4-1 Zorza II Zarzecze

Kolejka 10 - 20 października

Żuraw Żurawiczki 7-1 Zorza II Zarzecze
LKS Łopuszka Wielka 1-5 Zorza Jagiełła
Błękitni Wierzbna 3-4 Błyskawica Rożniatów
Sokół Studzian 6-0 Szarotka Rogóżno
Huragan Rozbórz Długi 2-6 WKS Majdan Sieniawski
LKS Kisielów 3-0 Wisełka Siennów

Kolejka 11 - 27 października

Wisełka Siennów 0-3 Żuraw Żurawiczki
WKS Majdan Sieniawski 1-1 LKS Kisielów
Szarotka Rogóżno 7-0 Huragan Rozbórz Długi
Błyskawica Rożniatów 0-4 Sokół Studzian
Zorza Jagiełła 4-0 Błękitni Wierzbna
Zorza II Zarzecze 3-4 LKS Łopuszka Wielka

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Żuraw Żurawiczki 7-0 LKS Łopuszka Wielka
Zorza II Zarzecze 7-1 Błękitni Wierzbna
Zorza Jagiełła 0-2 Sokół Studzian
Błyskawica Rożniatów 2-0 Huragan Rozbórz Długi
Szarotka Rogóżno 2-3 LKS Kisielów
WKS Majdan Sieniawski 3-0 Wisełka Siennów
(wo)
W Wisełce gral nie uprawniony zawodnik(na boisku 1:1)

Kolejka 13 - 13 kwietnia

WKS Majdan Sieniawski 0-2 Żuraw Żurawiczki
Wisełka Siennów 2-5 Szarotka Rogóżno
LKS Kisielów 5-2 Błyskawica Rożniatów
Huragan Rozbórz Długi 2-1 Zorza Jagiełła
Sokół Studzian 0-0 Zorza II Zarzecze
Błękitni Wierzbna 4-3 LKS Łopuszka Wielka

Kolejka 14 - 27 kwietnia

Żuraw Żurawiczki 7-1 Błękitni Wierzbna
LKS Łopuszka Wielka 0-8 Sokół Studzian
Zorza II Zarzecze 1-1 Huragan Rozbórz Długi
Zorza Jagiełła 1-2 LKS Kisielów
Błyskawica Rożniatów 2-1 Wisełka Siennów
Szarotka Rogóżno 2-4 WKS Majdan Sieniawski

Kolejka 15 - 4 maja

Szarotka Rogóżno 2-4 Żuraw Żurawiczki
WKS Majdan Sieniawski 6-0 Błyskawica Rożniatów
Wisełka Siennów 4-0 Zorza Jagiełła
LKS Kisielów 4-0 Zorza II Zarzecze
Huragan Rozbórz Długi 0-2 LKS Łopuszka Wielka
Sokół Studzian 3-0 Błękitni Wierzbna

Kolejka 16 - 11 maja

Żuraw Żurawiczki 0-0 Sokół Studzian
Błękitni Wierzbna 6-0 Huragan Rozbórz Długi
LKS Łopuszka Wielka 0-2 LKS Kisielów
Zorza II Zarzecze 2-3 Wisełka Siennów
Zorza Jagiełła 0-2 WKS Majdan Sieniawski
Błyskawica Rożniatów 0-5 Szarotka Rogóżno

Kolejka 17 - 18 maja

Błyskawica Rożniatów 0-6 Żuraw Żurawiczki
Szarotka Rogóżno 2-3 Zorza Jagiełła
WKS Majdan Sieniawski 3-0 Zorza II Zarzecze
Wisełka Siennów 8-0 LKS Łopuszka Wielka
LKS Kisielów 6-1 Błękitni Wierzbna
Huragan Rozbórz Długi 1-2 Sokół Studzian

Kolejka 18 - 25 maja

Żuraw Żurawiczki 6-1 Huragan Rozbórz Długi
Sokół Studzian 1-2 LKS Kisielów
Błękitni Wierzbna 2-2 Wisełka Siennów
LKS Łopuszka Wielka 2-1 WKS Majdan Sieniawski
Zorza II Zarzecze 0-0 Szarotka Rogóżno
Zorza Jagiełła 6-2 Błyskawica Rożniatów

Kolejka 19 - 1 czerwca

Zorza Jagiełła 1-3 Żuraw Żurawiczki
Błyskawica Rożniatów 3-2 Zorza II Zarzecze
Szarotka Rogóżno 7-3 LKS Łopuszka Wielka
WKS Majdan Sieniawski 11-2 Błękitni Wierzbna
Wisełka Siennów 3-1 Sokół Studzian
LKS Kisielów 6-0 Huragan Rozbórz Długi

Kolejka 20 - 8 czerwca

Żuraw Żurawiczki 2-1 LKS Kisielów
Huragan Rozbórz Długi 1-5 Wisełka Siennów
Sokół Studzian 2-1 WKS Majdan Sieniawski
Błękitni Wierzbna 4-1 Szarotka Rogóżno
LKS Łopuszka Wielka 1-3 Błyskawica Rożniatów
Zorza II Zarzecze 2-6 Zorza Jagiełła

Kolejka 21 - 15 czerwca

Zorza II Zarzecze 1-3 Żuraw Żurawiczki
Zorza Jagiełła 5-1 LKS Łopuszka Wielka
Błyskawica Rożniatów 1-1 Błękitni Wierzbna
Szarotka Rogóżno 1-4 Sokół Studzian
WKS Majdan Sieniawski 6-0 Huragan Rozbórz Długi
Wisełka Siennów 3-1 LKS Kisielów

Kolejka 22 - 22 czerwca

Żuraw Żurawiczki 1-0 Wisełka Siennów
LKS Kisielów 4-1 WKS Majdan Sieniawski
Huragan Rozbórz Długi 1-3 Szarotka Rogóżno
Sokół Studzian 8-0 Błyskawica Rożniatów
Błękitni Wierzbna 0-3 Zorza Jagiełła
LKS Łopuszka Wielka 2-3 Zorza II Zarzecze

Klasa A 2002/2003 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas