[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraklasa futsalu 2011/2012
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Krakbet Kraków 22 61 20 1 1 121-46 10 0 1 62-21 10 1 0 59-25
2.  Rekord Bielsko-Biała 22 44 14 2 6 87-52 9 2 0 48-17 5 0 6 39-35
3.  Akademia FC Pniewy 22 39 12 3 7 70-53 7 2 2 38-22 5 1 5 32-31
4.  Gatta Zduńska Wola 22 37 10 7 5 77-65 6 3 2 44-33 4 4 3 33-32
5.  Marwit Toruń 22 36 11 3 8 65-49 8 1 2 41-20 3 2 6 24-29
6.  Gwiazda Ruda Śląska 22 34 10 4 8 88-81 8 1 2 53-31 2 3 6 35-50
7.  Clearex Chorzów 22 28 8 4 10 82-79 5 2 4 43-35 3 2 6 39-44
8.  Pogoń 04 Szczecin 22 27 7 6 9 60-60 5 3 3 33-24 2 3 6 27-36
9.  GKS Tychy 22 22 6 4 12 62-86 3 3 5 32-43 3 1 7 30-43
10.  Red Devils Chojnice 22 21 5 6 11 59-82 3 3 5 33-31 2 3 6 26-51
11.  TPH Polkowice 22 8 2 2 18 44-105 1 2 8 28-54 1 0 10 16-51
12.  Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 22 17 5 2 15 34-91 4 0 7 21-42 1 2 8 13-49
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie wycofał się z rozgrywek po 12. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wisła Krakbet Kraków    3-1 5-0 5-2 8-1 8-2 4-6 4-2 2-1 6-5 11-0 6-1 
 2 Rekord Bielsko-Biała5-5     3-2 3-3 2-1 5-3 2-1 3-0 5-0 8-2 7-0 5-0* 
 3 Akademia FC Pniewy3-6 3-2     5-3 1-0 5-2 2-2 5-0 1-3 1-1 7-3 5-0* 
 4 Gatta Zduńska Wola5-6 6-2 3-2     2-2 6-6 5-7 4-3 2-1 4-1 5-1 2-2 
 5 Marwit Toruń1-2 1-2 4-3 6-1     6-3 6-2 1-1 4-3 5-2 2-1 5-0* 
 6 Gwiazda Ruda Śląska1-7 5-4 0-2 2-2 5-3     8-2 5-4 9-3 11-3 2-1 5-0* 
 7 Clearex Chorzów0-3 8-5 1-4 0-2 2-1 6-6     4-4 7-3 4-5 6-2 5-0* 
 8 Pogoń 04 Szczecin0-4 5-3 1-1 2-2 6-3 2-3 4-3     1-1 1-2 5-0 6-2 
 9 GKS Tychy4-9 1-4 5-7 5-5 2-5 4-2 3-2 2-4     3-3 1-0 2-2 
 10 Red Devils Chojnice1-6 1-2 4-5 3-5 0-0 1-2 1-1 2-2 10-5     5-3 5-0* 
 11 TPH Polkowice5-6 0-9 2-4 1-3 0-3 3-3 4-11 6-2 2-5 2-2     3-6 
 12 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie0-5* 2-5 3-2 0-5* 1-5 4-3 5-2 0-5* 0-5* 6-0 0-5*     

Kolejka 1 - 16-18 września

Marwit Toruń 4-3 GKS Tychy 18 września, 18:00
Igor Sobalczyk 8, Mykoła Morozow 17, Daniel Krawczyk 27, 34 - Wojciech Marynowicz 34, Patryk Szachnitowski 38, Piotr Myszor 38
Gatta Zduńska Wola 3-2 Akademia FC Pniewy 17 września, 14:00
Marcin Olejniczak 13, 38, Dominik Kosuń 40 - Mateusz Mika 26, 38
Clearex Chorzów 6-2 TPH Polkowice 17 września, 17:00
Daniel Wojtyna 6, Michał Grecz 7, 22, Marcin Krzywka 14 (k), Artur Popławski 28, Paweł Pstrusiński 30 (k) - Kamil Nowakowski 17, Dawid Biały 33
Pogoń 04 Szczecin 1-2 Red Devils Chojnice 16 września, 19:00
Ricardinho 29 - Tomasz Kriezel 25, Mariusz Kaźmierczak 35
Rekord Bielsko-Biała 5-5 Wisła Krakbet Kraków 18 września, 18:00
Piotr Szymura 13, Piotr Bubec 29, Paweł Budniak 35, Jan Janovský 38, Radek Polášek 40 - Błażej Korczyński 2, Rafał Franz 3, 17, Krzysztof Kusia 15, Douglas I 25
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 4-3 Gwiazda Ruda Śląska 17 września, 18:00
Michał Włodarek 33, Sławomir Pękala 35, Mirosław Miozga 37, 38 - Jacek Hewlik 32, Dawid Hajnc 34, Michał Słonina 36

Kolejka 2 - 23-25 września

Clearex Chorzów 6-6 Gwiazda Ruda Śląska 26 września, 18:30
Sebastian Wojciechowski 6, 21, 28, Daniel Wojtyna 10, Artur Popławski 23, Rafał Adamczyk 31 - Szymon Łuszczek 9, Marek Bugański 16, 27, 40, Ariel Piasecki 23, Dawid Hajnc 31
Akademia FC Pniewy 1-0 Marwit Toruń 10 listopada, 19:15
Łukasz Pieczyński 39
GKS Tychy 1-0 TPH Polkowice 25 września, 18:00
Norbert Stworzyjan 17
Wisła Krakbet Kraków 6-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 23 września, 19:00
Krzysztof Kusia 1, 30, Marcin Czech 17, Roman Wachuła 24, Andrzej Szłapa 35, Rafał Franz 38 - Łukasz Jagiełło 14
Red Devils Chojnice 1-2 Rekord Bielsko-Biała 24 września, 14:00
Łukasz Sobański 12 - Tomasz Dura 19, Paweł Budniak 24
Gatta Zduńska Wola 4-3 Pogoń 04 Szczecin 24 września, 18:00
Mariusz Milewski 6, 12, Michał Marciniak 13, Marcin Olejniczak 20 - Marcin Mikołajewicz 24, Maksym Moskaluk 39, Serhij Tkaczenko 40

Kolejka 3 - 30 września-2 października

GKS Tychy 3-2 Clearex Chorzów 1 października, 14:00
Adam Wolak 25, 40, Tomasz Zieliński 38 - Marcin Krzywka 20, Damian Ficek 32
TPH Polkowice 2-4 Akademia FC Pniewy 2 października, 18:00
Marek Dudka 11, Kamil Nowakowski 40 - Jędrzej Jasiński 2, Bartosz Łeszyk 6, Dominik Solecki 17, Mateusz Mika 17
Marwit Toruń 1-1 Pogoń 04 Szczecin 2 października, 14:00
Denys Demyszew 5 - Marcin Mikołajewicz 29
Rekord Bielsko-Biała 3-3 Gatta Zduńska Wola 2 października, 18:00
Jan Janovský 7, Tomasz Dura 18, Łukasz Mentel 35 - Michał Szymczak 13, Michał Marciniak 20, 21
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 6-0 Red Devils Chojnice 1 października, 18:00
Marek Cierpioł 5, Mariusz Seget 18, Tomasz Rabczak 25, Mirosław Miozga 30, Artur Zygarski 31, 33
Gwiazda Ruda Śląska 1-7 Wisła Krakbet Kraków 1 października, 18:00
Bartosz Siadul 23 - Roman Wachuła 5, 37, Rafał Franz 8, 14, 40, Maciej Wołoszyn 9, Douglas I 22

Kolejka 4 - 7-9 października

Clearex Chorzów 0-3 Wisła Krakbet Kraków 9 października, 18:00
Rafał Franz 36, Adrian Pater 36, Douglas I 40
Pogoń 04 Szczecin 5-0 TPH Polkowice 7 października, 19:00
Mariusz Lewandowski 2, 34, Marcin Mikołajewicz 14, Michał Kubik 23, Ricardinho 38
Akademia FC Pniewy 1-3 GKS Tychy 8 października, 18:00
Frane Despotović 29 - Piotr Kubica 18, Wojciech Ćwieląg 37, Tomasz Zieliński 38
Red Devils Chojnice 1-2 Gwiazda Ruda Śląska 9 października, 18:00
Mariusz Kaźmierczak 26 - Adrian Zabłocki 31, Ariel Piasecki 39
Gatta Zduńska Wola 2-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 8 października, 18:00
Marcin Olejniczak 18, Sylwester Wójcik 27 - Tomasz Rabczak 5, Łukasz Jagiełło 32
Marwit Toruń 1-2 Rekord Bielsko-Biała 8 października, 14:00
Mykoła Morozow 9 - Tomasz Dura 30, Paweł Machura 33

Kolejka 5 - 22-23 października

Akademia FC Pniewy 2-2 Clearex Chorzów 22 października, 18:00
Frane Despotović 27, 38 - Rafał Adamczyk 35, Damian Ficek 36
GKS Tychy 2-4 Pogoń 04 Szczecin 22 października, 18:00
Kamil Fijoł 4, Piotr Myszor 28 - Mariusz Lewandowski 7, Marcin Mikołajewicz 7, 39, Daniel Maćkiewicz 14
TPH Polkowice 0-9 Rekord Bielsko-Biała 23 października, 18:00
Marek Dudka 3 (s), Tomasz Dura 10, 23, Paweł Machura 13, Radek Polášek 14, Paweł Budniak 16, 38, Piotr Bubec 18, 19
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 1-5 Marwit Toruń 22 października, 18:00
Łukasz Jagiełło 30 - Dmytro Korećkyj 18, Mateusz Kończalski 22, Igor Sobalczyk 27, 29, Denys Demyszew 40
Gwiazda Ruda Śląska 2-2 Gatta Zduńska Wola 20 października, 19:15
Dawid Hajnc 22, Paweł Martyn 40 - Marcin Olejniczak 7, Michał Szymczak 35
Wisła Krakbet Kraków 6-5 Red Devils Chojnice 23 października, 18:00
Rafał Franz 8, Błażej Korczyński 14, 25, Douglas I 30, 35, Andrzej Szłapa 40 - Witalij Kołesnyk 12, Wadym Iwanow 26, Łukasz Sobański 40, 40, Artur Chrzonowski 40

Kolejka 6 - 28-30 października

Clearex Chorzów 4-5 Red Devils Chojnice 28 października, 18:30
Marcin Krzywka 3 (k), Damian Ficek 25, Artur Popławski 26, Krzysztof Salisz 40 - Artur Chrzonowski 5, 17, Jakub Mączkowski 30, Wadym Iwanow 30, Witalij Kołesnyk 40
Rekord Bielsko-Biała 5-0 GKS Tychy 30 października, 18:00
Paweł Machura 7, 10, Piotr Bubec 21, Jan Janovský 27, Piotr Szymura 39
Pogoń 04 Szczecin 1-1 Akademia FC Pniewy 27 października, 19:15 (800)
Daniel Maćkiewicz 31 - Daniel Lebiedziński 35
Gatta Zduńska Wola 5-6 Wisła Krakbet Kraków 29 października, 18:00
Mariusz Milewski 18, Michał Marciniak 18, 38, Sylwester Wójcik 27, Marcin Olejniczak 40 - Roman Wachuła 6, 17, Zbigniew Mirga 12, Krzysztof Kusia 21, Błażej Korczyński 40, Douglas I 40
Marwit Toruń 6-3 Gwiazda Ruda Śląska 30 października, 14:00
Igor Sobalczyk 3, Daniel Krawczyk 19, 26, 38, Mykoła Morozow 23, Denys Demyszew 27 - Paweł Martyn 29, 31, Szymon Łuszczek 35
TPH Polkowice 3-6 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 30 października, 18:00
Przemysław Marciniak 10, Kamil Nowakowski 25, Grzegorz Nowak 28 - Marek Cierpioł 12, Tomasz Rabczak 18, 39, Sławomir Pękala 22, 38, Łukasz Jagiełło 23

Kolejka 7 - 4-6 listopada

Pogoń 04 Szczecin 4-3 Clearex Chorzów 5 listopada, 18:00 (800)
Michał Kubik 4, Mariusz Lewandowski 18, Serhij Tkaczenko 39, Maksym Moskaluk 40 - Damian Ficek 12, Rafał Adamczyk 30, Daniel Maćkiewicz 38 (s)
Akademia FC Pniewy 3-2 Rekord Bielsko-Biała 5 listopada, 18:00
Dariusz Pieczyński 2, Bartosz Łeszyk 16, Mateusz Mika 35 - Jan Janovský 15, Paweł Budniak 34
GKS Tychy 2-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 3 listopada, 19:15
Wojciech Ćwieląg 15, Patryk Szachnitowski 25 - Łukasz Jagiełło 21, Tomasz Rabczak 28
Gwiazda Ruda Śląska 2-1 TPH Polkowice 5 listopada, 18:00
Adam Jonczyk 31, Dawid Hajnc 39 - Bohdan Osejczuk 40
Wisła Krakbet Kraków 8-1 Marwit Toruń 5 listopada, 18:00
Błażej Korczyński 10, 15, André 21, Douglas I 27, 30, 35, Adrian Pater 36, Andrzej Szłapa 37 - Denys Demyszew 23
Red Devils Chojnice 3-5 Gatta Zduńska Wola 6 listopada, 18:00
Łukasz Sobański 3, Wałerij Karacuba 13, Mariusz Kaźmierczak 20 - Michał Marciniak 19, 40, Michał Szymczak 29, 38, Mariusz Milewski 33

Kolejka 8 - 19-20 listopada

Clearex Chorzów 0-2 Gatta Zduńska Wola 20 listopada, 15:30
Michał Marciniak 19, Bartłomiej Strzelczyk 31
Gwiazda Ruda Śląska 9-3 GKS Tychy 7 grudnia, 18:00
Bartosz Siadul 13, Michał Słonina 19, 24, 38, Paweł Martyn 28, Dawid Hajnc 35, 39, Jacek Hewlik 37, Szymon Łuszczek 39 - Jacek Hewlik 16 (s), Adam Wolak 23, Piotr Myszor 34
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 3-2 Akademia FC Pniewy 20 listopada, 18:00
Mirosław Miozga 19, Mariusz Seget 40, Tomasz Ziaja 40 - Łukasz Pieczyński 9, Mateusz Mika 40
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Pogoń 04 Szczecin 20 listopada, 18:00
Tomasz Dura 10, 16, Paweł Machura 40
Marwit Toruń 5-2 Red Devils Chojnice 19 listopada, 17:00
Daniel Krawczyk 2, Denys Demyszew 8, Mateusz Kończalski 13, Adrian Citko 15, Michał Maciąg 26 - Wadym Iwanow 6, 10
TPH Polkowice 5-6 Wisła Krakbet Kraków 20 listopada, 18:00
Kamil Nowakowski 8, 17, Sebastian Jędrzejewski 9, Bohdan Osejczuk 25, Przemysław Marciniak 31 - Maciej Wołoszyn 8, Douglas I 12, 36, Krzysztof Kusia 37, Marcin Czech 39, 40

Kolejka 9 - 25-27 listopada

Rekord Bielsko-Biała 2-1 Clearex Chorzów 27 listopada, 18:00
Radek Polášek 28, Piotr Szymura 33 - Rafał Adamczyk 32
Pogoń 04 Szczecin 6-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 25 listopada, 18:00
Mariusz Lewandowski 2, Łukasz Żebrowski 4, Artur Jurczak 23, Marcin Mikołajewicz 26, 36, Maksym Moskaluk 40 - Sławomir Pękala 20, Tomasz Rabczak 28
Akademia FC Pniewy 5-2 Gwiazda Ruda Śląska 26 listopada, 18:00
Dominik Solecki 14, Łukasz Pieczyński 18, 37, Dariusz Pieczyński 22, 34 - Michał Słonina 4, Mateusz Mika 9 (s)
Wisła Krakbet Kraków 2-1 GKS Tychy 24 listopada, 19:15
Błażej Korczyński 21, Marcin Kiełpiński 29 - Patryk Szachnitowski 6
Red Devils Chojnice 5-3 TPH Polkowice 27 listopada, 18:00
Tomasz Kriezel 11, Mariusz Kaźmierczak 15, 39, Wadym Iwanow 19, 36 - Grzegorz Nowak 38, 40, Bohdan Osejczuk 40
Gatta Zduńska Wola 2-2 Marwit Toruń 26 listopada, 18:00
Michał Marciniak 9, Krzysztof Adamski 15 - Igor Sobalczyk 20, Daniel Krawczyk 30

Kolejka 10 - 2-4 grudnia

Clearex Chorzów 2-1 Marwit Toruń 1 grudnia, 18:00
Michał Grecz 2, 28 - Denys Demyszew 5
Wisła Krakbet Kraków 5-0 Akademia FC Pniewy 3 grudnia, 16:15
Roman Wachuła 19, Douglas I 27, 34, 35, Rafał Franz 34
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 2-5 Rekord Bielsko-Biała 4 grudnia, 18:00
Artur Zygarski 26, Tomasz Rabczak 27 - Paweł Machura 20, 36, Łukasz Mentel 23, Wojciech Łysoń 39, Piotr Szymura 40
TPH Polkowice 1-3 Gatta Zduńska Wola 2 grudnia, 20:00
Marek Dudka 8 - Mariusz Milewski 14, Michał Szymczak 31, Michał Marciniak 36
GKS Tychy 3-3 Red Devils Chojnice 2 grudnia, 19:00
Patryk Szachnitowski 17, Adam Wolak 30, Wojciech Ćwieląg 40 - Jakub Mączkowski 8, 12, Wadym Iwanow 17
Pogoń 04 Szczecin 2-3 Gwiazda Ruda Śląska 2 grudnia, 19:30
Daniel Maćkiewicz 1, Michał Kubik 21 - Michał Słonina 6, 19, Paweł Martyn 21

Kolejka 11 - 9-10 grudnia

Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5-2 Clearex Chorzów 10 grudnia, 18:00
Tomasz Rabczak 3, Mirosław Miozga 14, Michał Włodarek 32, 33, 37 - Krzysztof Salisz 13, Paweł Pstrusiński 39 (k)
Rekord Bielsko-Biała 5-3 Gwiazda Ruda Śląska 9 grudnia, 19:00
Łukasz Mentel 8, Piotr Szymura 13, Jan Janovský 32, Tomasz Dura 37, Paweł Budniak 40 - Ariel Piasecki 22, 34, Michał Słonina 40
Pogoń 04 Szczecin 0-4 Wisła Krakbet Kraków 8 grudnia, 19:15
Douglas I 12, André 18, Błażej Korczyński 32, Zbigniew Mirga 37
Red Devils Chojnice 4-5 Akademia FC Pniewy 9 grudnia, 19:00
Tomasz Kriezel 26, 36, 40, Łukasz Sobański 39 - Dariusz Pieczyński 22, 40, Marcin Stanisławski 27, Bartosz Łeszyk 29, Łukasz Pieczyński 38
Gatta Zduńska Wola 2-1 GKS Tychy 10 grudnia, 18:00
Marcin Olejniczak 2, Sylwester Wójcik 11 - Wojciech Ćwieląg 4
Marwit Toruń 2-1 TPH Polkowice 9 grudnia, 19:00
Adrian Citko 14, Igor Sobalczyk 26 - Kamil Nowakowski 20

Kolejka 12 - 7-8 stycznia

TPH Polkowice 4-11 Clearex Chorzów 8 stycznia, 18:00
Kamil Nowakowski 16, 32, Sebastian Jędrzejewski 40, Andrzej Koryciński 40 - Mariusz Seget 14, 20, Mirosław Miozga 15, 31, Tomasz Rabczak 17, 20, 21, Sebastian Wojciechowski 36, Krzysztof Salisz 38, Michał Grecz 39, Marcin Krzywka 40
Red Devils Chojnice 2-2 Pogoń 04 Szczecin 7 stycznia, 18:00
Mariusz Kaźmierczak 16, Jakub Mączkowski 19 - Douglas II 8, Łukasz Żebrowski 29
Wisła Krakbet Kraków 3-1 Rekord Bielsko-Biała 6 stycznia, 19:15
Adrian Pater 5, Roman Wachuła 30, Marcin Czech 34 - Tomasz Dura 25
Gwiazda Ruda Śląska 5-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 8 stycznia, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
GKS Tychy 2-5 Marwit Toruń 8 stycznia, 18:00
Piotr Myszor 35, Adam Wolak 40 - Daniel Krawczyk 2, 17, Adrian Citko 10, Michał Maciąg 23, Mykoła Morozow 35
Akademia FC Pniewy 5-3 Gatta Zduńska Wola 7 stycznia, 18:00
Daniel Lebiedziński 23, Michał Wojciechowski 23, Bartosz Łeszyk 25, Frane Despotović 36, Łukasz Pieczyński 36 - Marcin Olejniczak 10, Michał Marciniak 33, Mariusz Milewski 38

Kolejka 13 - 21-22 stycznia

Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 0-5 Wisła Krakbet Kraków
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 8-2 Red Devils Chojnice 21 stycznia, 18:00
Piotr Szymura 8, 17, Łukasz Mentel 13, Tomasz Dura 23, 24, 38, Jan Janovský 27, Piotr Bubec 37 - Mariusz Kaźmierczak 22, 37
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Gatta Zduńska Wola 20 stycznia, 19:00
Marcin Mikołajewicz 13, 31 - Krzysztof Adamski 33, Michał Marciniak 39
Gwiazda Ruda Śląska 8-2 Clearex Chorzów 22 stycznia, 18:00
Dawid Hajnc 4, 5, 8, 14, Michał Słonina 8, Paweł Martyn 19, Ariel Piasecki 33, Bartosz Siadul 38 - Mariusz Seget 7, Tomasz Ziaja 20
Marwit Toruń 4-3 Akademia FC Pniewy 22 stycznia, 14:15
Daniel Krawczyk 1, Denys Demyszew 6, Igor Sobalczyk 7, Adrian Citko 26 - Daniel Lebiedziński 9, 19, Łukasz Pieczyński 31
TPH Polkowice 2-5 GKS Tychy 22 stycznia, 18:00
Albert Muzeja 8, Grzegorz Nowak 19 - Łukasz Ostrowski 25 (s), Patryk Szachnitowski 28, Sławomir Pękala 32, Łukasz Jagiełło 39, Wojciech Ćwieląg 39

Kolejka 14 - 27-29 stycznia

Gatta Zduńska Wola 6-2 Rekord Bielsko-Biała 26 stycznia, 19:15
Mateusz Gepert 5, Michał Marciniak 12, Mariusz Rachubiński 20, Marcin Stanisławski 23, Damian Wojtas 31 (s), Mariusz Milewski 40 - Piotr Bubec 27, Tomasz Dura 30
Red Devils Chojnice 5-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
(wo)
Wisła Krakbet Kraków 8-2 Gwiazda Ruda Śląska 29 stycznia, 16:00
Adrian Pater 1, 2, 21, Błażej Korczyński 27, André 31, Douglas I 37, 39, 40 - Jacek Hewlik 16, Ariel Piasecki 25
Clearex Chorzów 7-3 GKS Tychy 29 stycznia, 18:00
Rafał Adamczyk 2, Marcin Krzywka 4, Artur Popławski 29, Mariusz Seget 31, 37, Mirosław Miozga 35, Michał Grecz 38 - Michał Włodarek 6, Łukasz Jagiełło 12, Rafał Harazim 38
Akademia FC Pniewy 7-3 TPH Polkowice 27 stycznia, 17:00
Daniel Lebiedziński 13, Mateusz Mika 18, 29, David Fernández Hurtado 27, Bartosz Łeszyk 28, Carlos Calvo Díaz 35, 40 - Łukasz Ostrowski 23, Grzegorz Nowak 38 (k), Jakub Kaczmarek 90
Pogoń 04 Szczecin 6-3 Marwit Toruń 28 stycznia, 19:30
Michał Kubik 3, Marcin Mikołajewicz 21, 27, Ricardinho 28, Daniel Maćkiewicz 36, 38 - Mateusz Kończalski 17, Mykoła Morozow 33, Douglas I 38 (s)

Kolejka 15 - 3-5 lutego

Gwiazda Ruda Śląska 11-3 Red Devils Chojnice 4 lutego, 16:00
Michał Słonina 4, 29, Paweł Martyn 7, 39, Dawid Hajnc 13, Jacek Hewlik 21, 34, 38, Adam Jonczyk 28, Marek Bugajski 36, Adrian Zabłocki 40 - Tomasz Kriezel 11, 27, Jakub Mączkowski 18
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 0-5 Gatta Zduńska Wola
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Marwit Toruń 5 lutego, 18:00
Paweł Budniak 4, Piotr Szymura 40 - Dmytro Korećkyj 31
Wisła Krakbet Kraków 4-6 Clearex Chorzów 3 lutego, 19:15
Błażej Korczyński 6, 10, André 13, Marcin Kiełpiński 30 - Krzysztof Salisz 2, Mariusz Seget 7, Tomasz Ziaja 14, 17, Tomasz Rabczak 14, Sebastian Wojciechowski 31
TPH Polkowice 6-2 Pogoń 04 Szczecin 5 lutego, 18:00
Albert Muzeja 7, 28, Łukasz Ostrowski 20, 29, Grzegorz Nowak 38, Andrzej Koryciński 39 - Łukasz Tubacki 32, Michał Kubik 34
GKS Tychy 5-7 Akademia FC Pniewy 5 lutego, 18:00
Rafał Harazim 9, 20, Łukasz Jagiełło 9, 23, Adam Wolak 40 - Mateusz Mika 8, Dariusz Pieczyński 10, Łukasz Pieczyński 22, 39, 40, Bartosz Łeszyk 29, 30

Kolejka 16 - 10-12 lutego

Marwit Toruń 5-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
(wo)
Gatta Zduńska Wola 6-6 Gwiazda Ruda Śląska 11 lutego, 18:00
Michał Szymczak 7, Marcin Olejniczak 12, 32, Michał Marciniak 19, Marcin Stanisławski 31, Marek Bugański 35 (s) - Ariel Piasecki 4, 17, Bartosz Siadul 18, Michał Słonina 23, Dawid Hajnc 28, Paweł Martyn 40
Red Devils Chojnice 1-6 Wisła Krakbet Kraków 9 lutego, 19:15
Mariusz Kaźmierczak 40 - Andrzej Szłapa 9, Roman Wachuła 16, Marcin Czech 24, Krzysztof Kusia 29, Jakub Mączkowski 35 (s), Adam Żołądź 37 (s)
Clearex Chorzów 1-4 Akademia FC Pniewy 12 lutego, 17:00
Mirosław Miozga 32 - Mateusz Mika 5, Bartosz Łeszyk 7, Daniel Lebiedziński 19, Dariusz Pieczyński 34
Pogoń 04 Szczecin 1-1 GKS Tychy 10 lutego, 19:00
Michał Kubik 36 - Michał Włodarek 13
Rekord Bielsko-Biała 7-0 TPH Polkowice 12 lutego, 18:00
Damian Wojtas 4, Łukasz Mentel 15, Piotr Bubec 17, Jan Janovský 21, Jacek Włoch 28, 28, Paweł Machura 29

Kolejka 17 - 17-19 lutego

Wisła Krakbet Kraków 5-2 Gatta Zduńska Wola 19 lutego, 18:00
Rafał Franz 6, 12, Zbigniew Mirga 10, Krzysztof Kusia 13, Adrian Pater 28 - Marcin Olejniczak 7, Krzysztof Adamski 36
Gwiazda Ruda Śląska 5-3 Marwit Toruń 18 lutego, 18:00
Dawid Hajnc 1, 33, Adam Jonczyk 23, Bartosz Siadul 26, Ariel Piasecki 39 - Dmytro Korećkyj 4, Mykoła Morozow 16, 39
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 0-5 TPH Polkowice
(wo)
Red Devils Chojnice 1-1 Clearex Chorzów 19 lutego, 18:00
Łukasz Sobański 13 - Tomasz Rabczak 12
GKS Tychy 1-4 Rekord Bielsko-Biała 16 lutego, 19:15
Łukasz Jagiełło 33 - Wojciech Łysoń 19, Paweł Machura 24, Tomasz Dura 24, Piotr Bubec 36
Akademia FC Pniewy 5-0 Pogoń 04 Szczecin 18 lutego, 18:00
Frane Despotović 8, Bartosz Łeszyk 16, Łukasz Pieczyński 27, Michał Wojciechowski 33, Daniel Lebiedziński 37

Kolejka 18 - 24-26 lutego

TPH Polkowice 3-3 Gwiazda Ruda Śląska 26 lutego, 18:00
Grzegorz Nowak 35, Andrzej Koryciński 38, 39 - Dawid Hajnc 2, Paweł Martyn 3, Adrian Zabłocki 12
Marwit Toruń 1-2 Wisła Krakbet Kraków 23 lutego, 19:15
Igor Sobalczyk 37 - Rafał Franz 6, André 16
Gatta Zduńska Wola 4-1 Red Devils Chojnice 25 lutego, 18:00
Marcin Olejniczak 9, 22, Mariusz Rachubiński 29, Mariusz Milewski 40 - Artur Chrzonowski 17
Clearex Chorzów 4-4 Pogoń 04 Szczecin 26 lutego, 18:00
Tomasz Rabczak 19, Tomasz Ziaja 20, Daniel Wojtyna 30, Krzysztof Salisz 36 - Daniel Maćkiewicz 10, 37, Marcin Mikołajewicz 28, 28
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Akademia FC Pniewy 26 lutego, 18:00
Jan Janovský 9, Paweł Machura 18, Paweł Budniak 27 - Michał Wojciechowski 22, Łukasz Pieczyński 32
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 0-5 GKS Tychy
(wo)

Kolejka 19 - 2-4 marca

Red Devils Chojnice 0-0 Marwit Toruń 4 marca, 18:00
Wisła Krakbet Kraków 11-0 TPH Polkowice 2 marca, 19:00
Douglas I 1, 40, Rafał Franz 13, Maciej Wołoszyn 25, Roman Wachuła 26, 27, Krzysztof Kusia 30, 30, 35, Andrzej Szłapa 39, Marcin Czech 40
Gatta Zduńska Wola 5-7 Clearex Chorzów 1 marca, 19:15
Michał Szymczak 14, Michał Marciniak 18, 26, Krzysztof Adamski 34, Marcin Stanisławski 35 - Michał Grecz 2, Artur Popławski 11, 17, Sebastian Wojciechowski 11, 13, Mariusz Seget 24, Krzysztof Salisz 40
GKS Tychy 4-2 Gwiazda Ruda Śląska 4 marca, 18:00
Rafał Harazim 25, Piotr Myszor 33, Patryk Szachnitowski 39, Łukasz Jagiełło 39 - Ariel Piasecki 31, Michał Słonina 34
Akademia FC Pniewy 5-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
(wo)
Pogoń 04 Szczecin 5-3 Rekord Bielsko-Biała 3 marca, 17:00
Ricardinho 2, Artur Jurczak 11, Marcin Mikołajewicz 12, 34, Łukasz Żebrowski 20 - Łukasz Mentel 10, Wojciech Łysoń 36, 39

Kolejka 20 - 9-11 marca

GKS Tychy 4-9 Wisła Krakbet Kraków 11 marca, 18:00
Sławomir Pękala 12, 32, Piotr Myszor 21, Mariusz Kubka 35 - Andrzej Szłapa 2, 24, 37, Adrian Pater 5, 38, Marcin Czech 20, André 28, Rafał Franz 39, Roman Wachuła 39
TPH Polkowice 2-2 Red Devils Chojnice 11 marca, 18:00
Jakub Kaczmarek 11, Andrzej Koryciński 12 - Mariusz Kaźmierczak 12, Krzysztof Mączkowski 37
Marwit Toruń 6-1 Gatta Zduńska Wola 8 marca, 19:15
Mykoła Morozow 3, Denys Demyszew 4, 13, 23, Igor Sobalczyk 16, Michał Maciąg 30 - Mariusz Rachubiński 40
Clearex Chorzów 8-5 Rekord Bielsko-Biała 9 marca, 18:00
Tomasz Rabczak 3, Michał Grecz 11, 22, Mariusz Seget 24, 26, Marcin Krzywka 34, Krzysztof Salisz 35, Tomasz Ulfik 36 - Damian Wojtas 2, 40, Jan Janovský 20, Paweł Machura 32, Piotr Szymura 36
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 0-5 Pogoń 04 Szczecin
(wo)
Gwiazda Ruda Śląska 0-2 Akademia FC Pniewy 9 marca, 19:15
Daniel Lebiedziński 31, Jesús Hurtado Cáceres 37

Kolejka 21 - 17 marca

Gatta Zduńska Wola 5-1 TPH Polkowice 17 marca, 18:00
Marcin Stanisławski 11, Michał Szymczak 22, Marcin Olejniczak 22, Mateusz Gepert 29, Mariusz Rachubiński 38 - Kamil Nowakowski 18
Red Devils Chojnice 10-5 GKS Tychy 17 marca, 18:00
Wadym Iwanow 2, 3, 30, 39, Mariusz Kaźmierczak 9, 24, 24, Łukasz Sobański 11, Jakub Mączkowski 33, Michaił Sundiejew 38 - Michał Włodarek 6, Rafał Harazim 13, Patryk Szachnitowski 25, 29, Mariusz Kubka 35
Gwiazda Ruda Śląska 5-4 Pogoń 04 Szczecin 17 marca, 19:00
Bartosz Siadul 2, 18, Marek Bugański 12, Michał Słonina 13, Adam Jonczyk 25 - Artur Jurczak 10, Marcin Mikołajewicz 17, 22, 23
Marwit Toruń 6-2 Clearex Chorzów 17 marca, 19:00
Dmytro Korećkyj 10, Patryk Szczepaniak 12, Igor Sobalczyk 31, Denys Demyszew 35, Jurij Wasylczenko 38, Mateusz Kończalski 39 - Artur Popławski 13, Sebastian Wojciechowski 16
Akademia FC Pniewy 3-6 Wisła Krakbet Kraków 15 marca, 19:15
Frane Despotović 6, Daniel Lebiedziński 7, David Fernández Hurtado 39 - Adrian Pater 7, 40, Andrzej Szłapa 28, Marcin Czech 34, 38, Zbigniew Mirga 35
Rekord Bielsko-Biała 5-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
(wo)

Kolejka 22 - 24 marca

Akademia FC Pniewy 1-1 Red Devils Chojnice 24 marca, 18:00
Dariusz Pieczyński 22 - Tomasz Kriezel 25
GKS Tychy 5-5 Gatta Zduńska Wola 22 marca, 19:15
Patryk Szachnitowski 10, Łukasz Jagiełło 25, 40, Mariusz Kubka 26, 39 - Marcin Olejniczak 16, 30, Michał Marciniak 27, 28, 40
TPH Polkowice 0-3 Marwit Toruń 24 marca, 18:00
Mykoła Morozow 4, Igor Sobalczyk 12, Michał Maciąg 26
Clearex Chorzów 5-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
(wo)
Gwiazda Ruda Śląska 5-4 Rekord Bielsko-Biała 24 marca, 18:00
Bartosz Siadul 6, Michał Słonina 13, Mateusz Krzymiński 24, Dawid Hajnc 26, 30 - Tomasz Dura 7, Paweł Budniak 14, Piotr Szymura 36, 38
Wisła Krakbet Kraków 4-2 Pogoń 04 Szczecin 24 marca, 18:00
Marcin Czech 16, Rafał Franz 21, 40, Andrzej Szłapa 39 - Łukasz Tubacki 14, Ricardinho 20

Ekstraklasa futsalu 2011/2012 - faza play off
Ekstraklasa futsalu 2011/2012 - faza play off (o miejsca 5.-8.)

Ekstraklasa futsalu 2011/2012 - faza play off (o miejsca 9.-11.)
I liga futsalu 2011/2012

Autor: Michał Dąbrowski

 

Napisz do nas