[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Ekstraklasa futsalu 2011/2012 - faza play off

1/4 finału

Gatta Zduńska Wola 0-0 Marwit Toruń 30 marca, 19:15
pd. k. 4-3
Wisła Krakbet Kraków 5-4 Pogoń 04 Szczecin 31 marca, 18:00
pd.
Krzysztof Kusia 9, 34, Marcin Kiełpiński 17, 33, André 43 - Łukasz Tubacki 22, 32, Ricardinho 29, Michał Kubik 35
Akademia FC Pniewy 3-0 Gwiazda Ruda Śląska 31 marca, 18:00
Dariusz Pieczyński 2, Michał Wojciechowski 20, Dominik Solecki 40 (k)
Rekord Bielsko-Biała 7-3 Clearex Chorzów 31 marca, 19:15
Tomasz Dura 7, 38, 40, 40, Jan Janovský 16, Łukasz Mentel 16, Paweł Machura 25 - Mirosław Miozga 21, Mariusz Seget 28, 31

Gatta Zduńska Wola 3-0 Marwit Toruń 31 marca, 18:00
Bartłomiej Strzelczyk 26, Michał Marciniak 28, 32
Wisła Krakbet Kraków 6-0 Pogoń 04 Szczecin 1 kwietnia, 16:00
Maciej Wołoszyn 3, Andrzej Szłapa 14, Błażej Korczyński 16, Marcin Kiełpiński 20, Roman Wachuła 40, Zbigniew Mirga 40
Akademia FC Pniewy 7-3 Gwiazda Ruda Śląska 1 kwietnia, 18:00
Carlos Calvo Díaz 7, Daniel Lebiedziński 18, 40, Michał Wojciechowski 19, 27, Frane Despotović 36, Dariusz Pieczyński 36 - Adam Jonczyk 12, Bartosz Łeszyk 27 (s), Michał Słonina 38
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Clearex Chorzów 1 kwietnia, 18:00
Sebastian Palarczyk 25, Piotr Szymura 34 - Artur Popławski 10, Tomasz Rabczak 12, Krzysztof Salisz 25

Marwit Toruń 3-5 Gatta Zduńska Wola 21 kwietnia, 17:00
pd.
Adrian Citko 18, 35, Sylwester Kieper 24 - Marcin Stanisławski 6, 30, Denys Demyszew 34 (s), Mariusz Rachubiński 43, Michał Marciniak 49
Pogoń 04 Szczecin 6-6 Wisła Krakbet Kraków 21 kwietnia, 15:00
pd. k. 2-4
Marcin Mikołajewicz 2, 27, 38, Michał Kubik 8, Maksym Moskaluk 16, Łukasz Tubacki 47 - Roman Wachuła 18, 22, 28, 38, 44, Błażej Korczyński 24
Gwiazda Ruda Śląska 1-3 Akademia FC Pniewy 21 kwietnia, 17:00
Paweł Martyn 36 - Carlos Calvo Díaz 2, Mateusz Mika 34, Maciej Foltyn 39
Clearex Chorzów 3-2 Rekord Bielsko-Biała 20 kwietnia, 20:15
Mariusz Seget 12, Michał Grecz 14, Sebastian Wojciechowski 40 - Tomasz Dura 10, 31

Clearex Chorzów 2-3 Rekord Bielsko-Biała 22 kwietnia, 18:15
Mariusz Seget 39, Mirosław Miozga 40 - Tomasz Dura 20, Paweł Machura 28, Radek Polášek 35

Rekord Bielsko-Biała 3-1 Clearex Chorzów 25 kwietnia, 19:00
Paweł Machura 5, Tomasz Dura 39, Paweł Budniak 40 - Maciej Gaweł 11

1/2 finału

Wisła Krakbet Kraków 0-1 Gatta Zduńska Wola 27 kwietnia, 20:15
Michał Marciniak 34
Rekord Bielsko-Biała 2-5 Akademia FC Pniewy 28 kwietnia, 19:00
Wojciech Łysoń 1, Paweł Machura 29 - Frane Despotović 15, Bartosz Łeszyk 19, 39, Daniel Lebiedziński 27, Łukasz Pieczyński 31

Wisła Krakbet Kraków 4-4 Gatta Zduńska Wola 28 kwietnia, 18:00
pd. k. 6-5
Douglas I 2, Adrian Pater 5, Rafał Franz 28, Roman Wachuła 49 - Michał Marciniak 3, 38, Michał Szymczak 21, Marcin Olejniczak 48
Rekord Bielsko-Biała 4-6 Akademia FC Pniewy 29 kwietnia, 19:00
Tomasz Dura 6, 11, Piotr Szymura 8, 24 - Łukasz Pieczyński 4, Dariusz Pieczyński 7, Jesús Hurtado Cáceres 10, Michał Wojciechowski 19, Frane Despotović 26, David Fernández Hurtado 35

Gatta Zduńska Wola 5-7 Wisła Krakbet Kraków 4 maja, 20:15
pd.
Michał Marciniak 5, Marcin Olejniczak 7, 39, Krzysztof Adamski 35, Marcin Stanisławski 50 - Rafał Franz 8, 32, 50, Zbigniew Mirga 13, Błażej Korczyński 28, Krzysztof Kusia 43, Andrzej Szłapa 47
Akademia FC Pniewy 2-1 Rekord Bielsko-Biała 5 maja, 18:00
Daniel Lebiedziński 11, Łukasz Pieczyński 22 - Radek Polášek 36

Gatta Zduńska Wola 5-3 Wisła Krakbet Kraków 5 maja, 18:00
pd.
Mariusz Rachubiński 4, Marcin Stanisławski 31, Michał Szymczak 47 (k), 48, Marcin Olejniczak 50 - Roman Wachuła 9, 50, Zbigniew Mirga 28

Wisła Krakbet Kraków 10-2 Gatta Zduńska Wola 9 maja, 19:00
Douglas I 2, 27, Krzysztof Kusia 8, 16, 38, André 11, 15, Adrian Pater 23, Roman Wachuła 24, Rafał Franz 27 - Mariusz Milewski 32, Michał Marciniak 39

Mecze o 3. miejsce

Rekord Bielsko-Biała 6-2 Gatta Zduńska Wola 12 maja, 19:00
Paweł Budniak 18, 19, 20, Wojciech Łysoń 21, 38, Tomasz Dura 32 - Michał Marciniak 13, 14

Rekord Bielsko-Biała 3-4 Gatta Zduńska Wola 13 maja, 19:00
Łukasz Mentel 25, Paweł Budniak 31, Wojciech Łysoń 33 - Michał Marciniak 9, Mariusz Milewski 20, Krzysztof Adamski 36, 38

Gatta Zduńska Wola 7-9 Rekord Bielsko-Biała 19 maja, 18:00
pd.
Michał Marciniak 10, 20, 24, 30, Marcin Olejniczak 14, 42, Michał Szymczak 22 - Wojciech Łysoń 13, Damian Wojtas 15, Łukasz Mentel 21, Radek Polášek 27, Piotr Bubec 30, Paweł Machura 35, 46, Paweł Budniak 47, Piotr Szymura 50

Gatta Zduńska Wola 2-5 Rekord Bielsko-Biała 20 maja, 18:00
Krzysztof Adamski 15, Mariusz Milewski 40 - Tomasz Dura 11, 26, 40, Jacek Włoch 35, Paweł Budniak 37

Finał

Wisła Krakbet Kraków 2-2 Akademia FC Pniewy 12 maja, 18:00
pd. k. 4-5
Adrian Pater 14, Andrzej Szłapa 35 - Łukasz Pieczyński 12, Michał Wojciechowski 24

Wisła Krakbet Kraków 3-4 Akademia FC Pniewy 13 maja, 14:00
Błażej Korczyński 11, Adrian Pater 30, Andrzej Szłapa 36 - Łukasz Pieczyński 2, Daniel Lebiedziński 20, Mateusz Mika 35, Carlos Calvo Díaz 36

Akademia FC Pniewy 8-4 Wisła Krakbet Kraków 18 maja, 17:00
Dariusz Pieczyński 2, Andrzej Szłapa 15 (s), Daniel Lebiedziński 15, 17, 38, 39 (k), Łukasz Pieczyński 22, Maciej Foltyn 38 - Błażej Korczyński 27, Krzysztof Kusia 30, 33 (k), Douglas I 35

Ekstraklasa futsalu 2011/2012 - faza play off (o miejsca 5.-8.)

Ekstraklasa futsalu 2011/2012

Ekstraklasa futsalu 2011/2012 - faza play off (o miejsca 9.-11.)
I liga futsalu 2011/2012

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas