[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Przysietnica 26 50 14 8 4 52-27 9 3 1 27-9 5 5 3 25-18 2 4 1 1 0 3-2
2.  ULKS Grabówka 26 50 15 5 6 55-29 8 3 2 32-15 7 2 4 23-14 2 1 0 1 1 2-3
3.  Bukowianka Bukowsko 26 48 13 9 4 60-37 6 5 2 26-17 7 4 2 34-20 2 3 1 0 1 6-6
4.  Płomień Zmiennica 26 48 14 6 6 58-35 10 3 0 40-13 4 3 6 18-22 2 3 1 0 1 6-6
5.  Wisłok Sieniawa 26 47 15 2 9 66-41 8 1 4 40-24 7 1 5 26-17
6.  LKS Długie 26 46 13 7 6 43-32 7 2 4 24-18 6 5 2 19-14
7.  Brzozovia Brzozów 26 35 10 5 11 51-45 7 2 4 31-16 3 3 7 20-29
8.  Nelson Polańczyk 26 34 10 4 12 53-57 7 1 5 28-21 3 3 7 25-36
9.  Zgoda Zarszyn 26 32 9 5 12 40-44 4 3 6 18-20 5 2 6 22-24 2 2 0 2 0 3-3
10.  LKS Haczów 26 32 9 5 12 35-50 6 3 4 23-22 3 2 8 12-28 2 2 0 2 0 3-3
11.  Orion Pielnia 26 25 7 4 15 36-56 4 3 6 22-28 3 1 9 14-28
12.  LKS Izdebki 26 24 6 6 14 34-55 3 3 7 21-28 3 3 7 13-27
13.  Florian Rymanów Zdrój 26 22 5 7 14 38-68 4 4 5 22-26 1 3 9 16-42
14.  Piast Miejsce Piastowe 26 15 4 3 19 25-70 1 2 10 9-26 3 1 9 16-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Iskra Przysietnica    1-1 1-1 2-0 0-4 2-0 1-1 2-0 3-0 4-0 3-2 1-0 3-0 4-0 
 2 ULKS Grabówka1-2     1-1 0-0 3-2 1-3 3-1 4-1 1-0 3-1 3-0 2-2 3-1 7-1 
 3 Bukowianka Bukowsko2-1 1-5     3-2 1-1 0-0 2-1 2-3 2-0 3-3 0-0 4-0 5-0 1-1 
 4 Płomień Zmiennica1-1 1-1 4-3     2-0 1-1 6-1 2-1 5-2 1-0 2-1 1-0 8-2 6-0 
 5 Wisłok Sieniawa2-2 2-3 0-1 3-1     4-1 3-2 5-2 1-2 3-0 2-5 3-0 7-2 5-3 
 6 LKS Długie3-1 1-3 1-2 2-1 1-4     0-0 2-1 1-2 4-0 4-1 1-1 2-1 2-1 
 7 Brzozovia Brzozów3-1 3-1 1-3 1-1 1-4 1-2     7-1 1-0 3-1 4-0 5-0 1-1 0-1 
 8 Nelson Polańczyk1-1 0-1 3-7 1-0 0-1 1-3 0-2     5-3 2-0 2-0 4-1 4-1 5-1 
 9 Zgoda Zarszyn0-3 1-0 2-2 1-2 2-3 0-1 3-0 1-4     1-1 2-0 0-0 4-0 1-4 
 10 LKS Haczów0-4 1-0 2-1 3-2 4-2 0-2 1-3 2-2 2-2     2-0 0-2 2-2 4-0 
 11 Orion Pielnia1-2 0-2 1-7 1-1 1-0 2-2 4-2 2-1 1-3 2-3     2-3 1-1 4-1 
 12 LKS Izdebki1-4 1-2 2-3 2-3 2-1 0-2 3-3 2-2 1-1 1-2 2-1     2-1 2-3 
 13 Florian Rymanów Zdrój2-2 0-4 1-1 2-3 0-1 2-2 3-2 3-3 1-4 1-0 1-2 3-2     3-0* 
 14 Piast Miejsce Piastowe1-1 2-0 1-2 1-2 0-3 0-0 0-2 2-4 0-3* 0-1 1-2 1-2 0-4     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Brzozovia Brzozów 3-1 LKS Haczów 14 sierpnia, 11:00
Nelson Polańczyk 1-3 LKS Długie 14 sierpnia, 16:30
Bukowianka Bukowsko 4-0 LKS Izdebki 14 sierpnia, 15:00
ULKS Grabówka 0-0 Płomień Zmiennica 14 sierpnia, 15:00
Florian Rymanów Zdrój 3-0 Piast Miejsce Piastowe 14 sierpnia, 13:00
(wo)
w Desznie / na boisku 6-6; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Iskra Przysietnica 0-4 Wisłok Sieniawa 14 sierpnia, 13:00
Zgoda Zarszyn 2-0 Orion Pielnia 14 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 21 sierpnia

LKS Haczów 2-2 Zgoda Zarszyn 21 sierpnia, 16:30
Orion Pielnia 1-2 Iskra Przysietnica 21 sierpnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 7-2 Florian Rymanów Zdrój 21 sierpnia, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 2-0 ULKS Grabówka 21 sierpnia, 16:30
Płomień Zmiennica 4-3 Bukowianka Bukowsko 21 sierpnia, 15:00
LKS Izdebki 2-2 Nelson Polańczyk 21 sierpnia, 15:00
LKS Długie 0-0 Brzozovia Brzozów 21 sierpnia, 16:30
w Bażanówce

Kolejka 3 - 28 sierpnia

LKS Długie 4-0 LKS Haczów 28 sierpnia, 16:30
w Bażanówce
Brzozovia Brzozów 5-0 LKS Izdebki 28 sierpnia, 11:00
Nelson Polańczyk 1-0 Płomień Zmiennica 28 sierpnia, 16:30
Bukowianka Bukowsko 1-1 Piast Miejsce Piastowe 28 sierpnia, 11:00
ULKS Grabówka 3-2 Wisłok Sieniawa 28 sierpnia, 15:00
Florian Rymanów Zdrój 1-2 Orion Pielnia 28 sierpnia, 13:00
w Desznie
Iskra Przysietnica 3-0 Zgoda Zarszyn 28 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 4 września

LKS Haczów 0-4 Iskra Przysietnica 4 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 4-0 Florian Rymanów Zdrój 4 września, 16:30
Orion Pielnia 0-2 ULKS Grabówka 4 września, 16:30
Wisłok Sieniawa 0-1 Bukowianka Bukowsko 4 września, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 2-4 Nelson Polańczyk 4 września, 16:30
Płomień Zmiennica 6-1 Brzozovia Brzozów 4 września, 15:00
LKS Izdebki 0-2 LKS Długie 4 września, 14:00

Kolejka 5 - 11 września

LKS Izdebki 1-2 LKS Haczów 11 września, 14:00
LKS Długie 2-1 Płomień Zmiennica 11 września, 16:30
w Bażanówce
Brzozovia Brzozów 0-1 Piast Miejsce Piastowe 11 września, 11:00
Nelson Polańczyk 0-1 Wisłok Sieniawa 11 września, 16:30
Bukowianka Bukowsko 0-0 Orion Pielnia 11 września, 11:00
ULKS Grabówka 1-0 Zgoda Zarszyn 11 września, 15:00
Florian Rymanów Zdrój 2-2 Iskra Przysietnica 11 września, 13:00
w Desznie

Kolejka 6 - 18 września

LKS Haczów 2-2 Florian Rymanów Zdrój 18 września, 16:30
Iskra Przysietnica 1-1 ULKS Grabówka 18 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-2 Bukowianka Bukowsko 18 września, 16:30
Orion Pielnia 2-1 Nelson Polańczyk 18 września, 16:30
Wisłok Sieniawa 3-2 Brzozovia Brzozów 18 września, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 0-0 LKS Długie 18 września, 16:30
Płomień Zmiennica 1-0 LKS Izdebki 18 września, 15:00

Kolejka 7 - 25 września

Płomień Zmiennica 1-0 LKS Haczów 25 września, 15:00
LKS Izdebki 2-3 Piast Miejsce Piastowe 25 września, 14:00
LKS Długie 1-4 Wisłok Sieniawa 25 września, 15:30
w Bażanówce
Brzozovia Brzozów 4-0 Orion Pielnia 25 września, 11:00
Nelson Polańczyk 5-3 Zgoda Zarszyn 25 września, 15:30
Bukowianka Bukowsko 2-1 Iskra Przysietnica 25 września, 11:00
ULKS Grabówka 3-1 Florian Rymanów Zdrój 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 2 października

LKS Haczów 1-0 ULKS Grabówka 2 października, 15:30
Florian Rymanów Zdrój 1-1 Bukowianka Bukowsko 2 października, 13:00
w Desznie
Iskra Przysietnica 2-0 Nelson Polańczyk 2 października, 15:30
Zgoda Zarszyn 3-0 Brzozovia Brzozów 2 października, 15:30
Orion Pielnia 2-2 LKS Długie 2 października, 15:30
Wisłok Sieniawa 3-0 LKS Izdebki 2 października, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 1-2 Płomień Zmiennica 2 października, 15:30

Kolejka 9 - 9 października

Piast Miejsce Piastowe 0-1 LKS Haczów 9 października, 15:30
Płomień Zmiennica 2-0 Wisłok Sieniawa 9 października, 15:00
LKS Izdebki 2-1 Orion Pielnia 9 października, 14:00
LKS Długie 1-2 Zgoda Zarszyn 9 października, 15:30
w Bażanówce
Brzozovia Brzozów 3-1 Iskra Przysietnica 9 października, 11:00
Nelson Polańczyk 4-1 Florian Rymanów Zdrój 9 października, 15:30
Bukowianka Bukowsko 1-5 ULKS Grabówka 9 października, 11:00

Kolejka 10 - 16 października

LKS Haczów 2-1 Bukowianka Bukowsko 16 października, 14:00
ULKS Grabówka 4-1 Nelson Polańczyk 16 października, 14:00
Florian Rymanów Zdrój 3-2 Brzozovia Brzozów 16 października, 14:00
w Desznie
Iskra Przysietnica 2-0 LKS Długie 16 października, 14:00
Zgoda Zarszyn 0-0 LKS Izdebki 16 października, 14:00
Orion Pielnia 1-1 Płomień Zmiennica 16 października, 11:00
Wisłok Sieniawa 5-3 Piast Miejsce Piastowe 16 października, 14:00

Kolejka 11 - 23 października

Wisłok Sieniawa 3-0 LKS Haczów 23 października, 14:00
Piast Miejsce Piastowe 1-2 Orion Pielnia 23 października, 14:00
Płomień Zmiennica 5-2 Zgoda Zarszyn 23 października, 14:00
LKS Izdebki 1-4 Iskra Przysietnica 23 października, 14:00
LKS Długie 2-1 Florian Rymanów Zdrój 23 października, 14:00
w Bażanówce
Brzozovia Brzozów 3-1 ULKS Grabówka 23 października, 15:00
Nelson Polańczyk 3-7 Bukowianka Bukowsko 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 30 października

Bukowianka Bukowsko 2-1 Brzozovia Brzozów 30 października, 11:00
ULKS Grabówka 1-3 LKS Długie 30 października, 14:00
Florian Rymanów Zdrój 3-2 LKS Izdebki 30 października, 13:00
w Desznie
Iskra Przysietnica 2-0 Płomień Zmiennica 30 października, 14:00
Zgoda Zarszyn 1-4 Piast Miejsce Piastowe 30 października, 14:00
Orion Pielnia 1-0 Wisłok Sieniawa 30 października, 14:00
Nelson Polańczyk 2-0 LKS Haczów 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 6 listopada

Wisłok Sieniawa 1-2 Zgoda Zarszyn 6 listopada, 12:00
Piast Miejsce Piastowe 1-1 Iskra Przysietnica 6 listopada, 12:00
Płomień Zmiennica 8-2 Florian Rymanów Zdrój 6 listopada, 12:00
LKS Izdebki 1-2 ULKS Grabówka 6 listopada, 12:00
LKS Długie 1-2 Bukowianka Bukowsko 6 listopada, 12:00
w Bażanówce
Brzozovia Brzozów 7-1 Nelson Polańczyk 6 listopada, 11:00
LKS Haczów 2-0 Orion Pielnia 6 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 18 marca

LKS Haczów 1-3 Brzozovia Brzozów 18 marca, 14:00
LKS Długie 2-1 Nelson Polańczyk 18 marca, 12:00
LKS Izdebki 2-3 Bukowianka Bukowsko 18 marca, 14:00
w Brzozowie
Płomień Zmiennica 1-1 ULKS Grabówka 18 marca, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 0-4 Florian Rymanów Zdrój 18 marca, 15:30
Wisłok Sieniawa 2-2 Iskra Przysietnica 18 marca, 15:00
Orion Pielnia 1-3 Zgoda Zarszyn 18 marca, 13:00
w Dudyńcach

Kolejka 15 - 25 marca

Zgoda Zarszyn 1-1 LKS Haczów 25 marca, 16:30
Iskra Przysietnica 3-2 Orion Pielnia 25 marca, 16:30
Florian Rymanów Zdrój 0-1 Wisłok Sieniawa 25 marca, 13:00
w Desznie
ULKS Grabówka 7-1 Piast Miejsce Piastowe 25 marca, 15:00
Bukowianka Bukowsko 3-2 Płomień Zmiennica 25 marca, 15:00
Nelson Polańczyk 4-1 LKS Izdebki 25 marca, 16:30
Brzozovia Brzozów 1-2 LKS Długie 25 marca, 11:00

Kolejka 16 - 1 kwietnia

LKS Haczów 0-2 LKS Długie 1 kwietnia, 16:30
LKS Izdebki 3-3 Brzozovia Brzozów 1 kwietnia, 14:00
Płomień Zmiennica 2-1 Nelson Polańczyk 1 kwietnia, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 1-2 Bukowianka Bukowsko 1 kwietnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 2-3 ULKS Grabówka 1 kwietnia, 15:00
Orion Pielnia 1-1 Florian Rymanów Zdrój 1 kwietnia, 13:00
w Dudyńcach
Zgoda Zarszyn 0-3 Iskra Przysietnica 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Iskra Przysietnica 4-0 LKS Haczów 7 kwietnia, 12:00
Florian Rymanów Zdrój 1-4 Zgoda Zarszyn 7 kwietnia, 13:00
w Desznie
ULKS Grabówka 3-0 Orion Pielnia 7 kwietnia, 13:00
Bukowianka Bukowsko 1-1 Wisłok Sieniawa 7 kwietnia, 15:00
Nelson Polańczyk 5-1 Piast Miejsce Piastowe 7 kwietnia, 12:00
Brzozovia Brzozów 1-1 Płomień Zmiennica 7 kwietnia, 11:00
LKS Długie 1-1 LKS Izdebki 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

LKS Haczów 0-2 LKS Izdebki 15 kwietnia, 16:30
Płomień Zmiennica 1-1 LKS Długie 15 kwietnia, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 0-2 Brzozovia Brzozów 15 kwietnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 5-2 Nelson Polańczyk 15 kwietnia, 13:00
Orion Pielnia 1-7 Bukowianka Bukowsko 15 kwietnia, 13:00
w Dudyńcach
Zgoda Zarszyn 1-0 ULKS Grabówka 15 kwietnia, 16:30
Iskra Przysietnica 3-0 Florian Rymanów Zdrój 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 22 kwietnia

Florian Rymanów Zdrój 1-0 LKS Haczów 22 kwietnia, 13:00
w Desznie
ULKS Grabówka 1-2 Iskra Przysietnica 22 kwietnia, 15:00
Bukowianka Bukowsko 2-0 Zgoda Zarszyn 22 kwietnia, 15:00
Nelson Polańczyk 2-0 Orion Pielnia 22 kwietnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 1-4 Wisłok Sieniawa 22 kwietnia, 16:00
LKS Długie 2-1 Piast Miejsce Piastowe 22 kwietnia, 16:30
LKS Izdebki 2-3 Płomień Zmiennica 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 29 kwietnia

LKS Haczów 3-2 Płomień Zmiennica 29 kwietnia, 14:00
Piast Miejsce Piastowe 1-2 LKS Izdebki 29 kwietnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 4-1 LKS Długie 29 kwietnia, 13:00
Orion Pielnia 4-2 Brzozovia Brzozów 29 kwietnia, 13:00
w Dudyńcach
Zgoda Zarszyn 1-4 Nelson Polańczyk 29 kwietnia, 16:30
Iskra Przysietnica 1-1 Bukowianka Bukowsko 29 kwietnia, 16:30
Florian Rymanów Zdrój 0-4 ULKS Grabówka 29 kwietnia, 13:00
w Desznie

Kolejka 21 - 3 maja

ULKS Grabówka 3-1 LKS Haczów 3 maja, 15:00
Bukowianka Bukowsko 5-0 Florian Rymanów Zdrój 3 maja, 15:00
Nelson Polańczyk 1-1 Iskra Przysietnica 3 maja, 16:30
Brzozovia Brzozów 1-0 Zgoda Zarszyn 3 maja, 15:00
LKS Długie 4-1 Orion Pielnia 3 maja, 16:30
LKS Izdebki 2-1 Wisłok Sieniawa 3 maja, 14:00
Płomień Zmiennica 6-0 Piast Miejsce Piastowe 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 15:00) mecz przerwany w 27. minucie przy stanie 1-0 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony

Kolejka 22 - 6 maja

LKS Haczów 4-0 Piast Miejsce Piastowe 6 maja, 14:00
Wisłok Sieniawa 3-1 Płomień Zmiennica 6 maja, 13:00
Orion Pielnia 2-3 LKS Izdebki 6 maja, 13:00
w Dudyńcach
Zgoda Zarszyn 0-1 LKS Długie 6 maja, 16:30
Iskra Przysietnica 1-1 Brzozovia Brzozów 6 maja, 16:30
Florian Rymanów Zdrój 3-3 Nelson Polańczyk 6 maja, 13:00
w Desznie
ULKS Grabówka 1-1 Bukowianka Bukowsko 6 maja, 15:00

Kolejka 23 - 13 maja

Bukowianka Bukowsko 3-3 LKS Haczów 13 maja, 15:00
Nelson Polańczyk 0-1 ULKS Grabówka 13 maja, 16:30
Brzozovia Brzozów 1-1 Florian Rymanów Zdrój 13 maja, 16:00
LKS Długie 3-1 Iskra Przysietnica 13 maja, 16:30
LKS Izdebki 1-1 Zgoda Zarszyn 13 maja, 14:00
Płomień Zmiennica 2-1 Orion Pielnia 13 maja, 15:00
Piast Miejsce Piastowe 0-3 Wisłok Sieniawa 13 maja, 16:30

Kolejka 24 - 20 maja

LKS Haczów 4-2 Wisłok Sieniawa 20 maja, 14:00
Orion Pielnia 4-1 Piast Miejsce Piastowe 20 maja, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-2 Płomień Zmiennica 20 maja, 16:30
Iskra Przysietnica 1-0 LKS Izdebki 20 maja, 16:30
Florian Rymanów Zdrój 2-2 LKS Długie 20 maja, 13:00
w Desznie
ULKS Grabówka 3-1 Brzozovia Brzozów 20 maja, 15:00
Bukowianka Bukowsko 2-3 Nelson Polańczyk 20 maja, 15:00

Kolejka 25 - 27 maja

LKS Haczów 2-2 Nelson Polańczyk 27 maja, 16:30
Brzozovia Brzozów 1-3 Bukowianka Bukowsko 27 maja, 16:30
LKS Długie 1-3 ULKS Grabówka 27 maja, 16:30
LKS Izdebki 2-1 Florian Rymanów Zdrój 27 maja, 16:30
Płomień Zmiennica 1-1 Iskra Przysietnica 27 maja, 16:30
Piast Miejsce Piastowe 0-3 Zgoda Zarszyn 27 maja, 16:30
(wo)
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Wisłok Sieniawa 2-5 Orion Pielnia 27 maja, 16:30

Kolejka 26 - 3 czerwca

Orion Pielnia 2-3 LKS Haczów 3 czerwca, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-3 Wisłok Sieniawa 3 czerwca, 16:30
Iskra Przysietnica 4-0 Piast Miejsce Piastowe 3 czerwca, 16:30
Florian Rymanów Zdrój 2-3 Płomień Zmiennica 3 czerwca, 16:30
w Desznie
ULKS Grabówka 2-2 LKS Izdebki 3 czerwca, 16:30
Bukowianka Bukowsko 0-0 LKS Długie 3 czerwca, 16:30
Nelson Polańczyk 0-2 Brzozovia Brzozów 3 czerwca, 16:30

Klasa okręgowa 2011/2012 (Krosno)

Klasa A 2011/2012 (Krosno II)

Klasa B 2011/2012 (Krosno I)
Klasa B 2011/2012 (Krosno II)
Klasa B 2011/2012 (Krosno III)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas