[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Głowienka 28 61 19 4 5 62-29 12 1 1 31-14 7 3 4 31-15
2.  Burza Rogi 28 55 17 4 7 65-32 9 3 2 34-14 8 1 5 31-18
3.  Polonia Kopytowa 28 45 14 3 11 66-62 8 3 3 34-27 6 0 8 32-35
4.  Wisłoka Nowy Żmigród 28 44 13 5 10 49-42 7 2 5 22-23 6 3 5 27-19
5.  Tęcza Zręcin 28 42 12 6 10 57-51 7 1 6 31-27 5 5 4 26-24 2 4 1 1 0 5-2
6.  LKS Kombornia 28 42 13 3 12 61-55 8 2 4 31-17 5 1 8 30-38 2 1 0 1 1 2-5
7.  Orzeł Lubla 28 39 11 6 11 39-45 6 3 5 19-17 5 3 6 20-28 2 4 1 1 0 3-2
8.  Ostoja Kołaczyce 28 39 11 6 11 46-41 6 2 6 26-21 5 4 5 20-20 2 1 0 1 1 2-3
9.  Sobniów Jasło 28 38 10 8 10 35-35 6 5 3 23-16 4 3 7 12-19
10.  Victoria Kobylany 28 36 10 6 12 39-52 5 3 6 19-28 5 3 6 20-24
11.  Orzeł Faliszówka 28 35 10 5 13 59-64 5 3 6 25-26 5 2 7 34-38
12.  Tempo Nienaszów 28 33 9 6 13 60-65 7 3 4 34-26 2 3 9 26-39
13.  Gaudium Łężyny 28 32 8 8 12 25-34 6 4 4 20-17 2 4 8 5-17
14.  Zamczysko Mrukowa 28 26 8 2 18 41-71 6 0 8 26-33 2 2 10 15-38
15.  Markiewicza Krosno 28 25 7 4 17 37-63 3 3 8 23-37 4 1 9 14-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 LKS Głowienka    2-1 3-1 1-0 4-2 2-1 2-1 1-0 3-0 2-2 1-3 4-3 1-0 4-0 1-0 
 2 Burza Rogi0-0     5-0 3-1 2-1 3-1 4-0 0-2 1-2 2-1 4-1 3-3 1-1 4-0 2-1 
 3 Polonia Kopytowa1-5 1-5     4-2 5-1 3-0 2-3 3-1 1-0 2-2 4-4 3-1 1-0 2-2 2-1 
 4 Wisłoka Nowy Żmigród0-3* 1-0 0-3*     0-3* 6-3 1-1 3-2 1-0 0-3* 4-5 1-0 2-0 0-0 3-0 
 5 Tęcza Zręcin0-5 1-2 5-3 2-2     4-1 6-1 2-3 4-1 0-2 1-0 2-3 0-2 2-1 2-1 
 6 LKS Kombornia2-0 1-3 1-2 2-1 1-1     1-0 0-2 3-0 5-0 1-4 4-1 0-0 7-2 3-1 
 7 Orzeł Lubla0-3 1-3 2-1 0-3 2-2 1-0     0-0 0-0 1-0 1-2 5-2 3-0* 3-0 0-1 
 8 Ostoja Kołaczyce1-2 2-3 3-0 1-1 0-0 5-0 2-3     1-0 1-2 2-6 2-1 3-0* 1-0 2-3 
 9 Sobniów Jasło1-0 1-1 3-4 2-2 1-1 1-3 1-1 1-2     2-1 3-0 3-0* 0-0 1-0 3-1 
 10 Victoria Kobylany0-3* 0-5 2-0 0-3 1-3 2-2 1-3 1-1 1-1     2-1 4-2 1-0 3-2 1-2 
 11 Orzeł Faliszówka2-2 1-2 3-5 1-2 1-2 1-5 1-2 2-1 2-0 1-1     1-1 3-0 3-2 3-1 
 12 Tempo Nienaszów3-3 3-1 5-3 1-2 2-0 3-5 2-2 2-0 1-2 2-1 3-3     1-0 3-4 3-0 
 13 Gaudium Łężyny2-0 3-0 2-1 0-3* 1-1 2-0 2-1 3-3 0-0 0-3* 4-0 0-3     1-2 0-0 
 14 Zamczysko Mrukowa3-2 1-0 1-5 2-1 2-5 3-4 2-0 1-2 1-3 0-1 4-3 5-4 0-1     1-2 
 15 Markiewicza Krosno0-3 0-5* 0-4 0-4 2-4 2-5 1-2 1-1 0-3 6-1 4-2 2-2 1-1 4-0     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Pauza: Zamczysko Mrukowa.
 
Sobniów Jasło 1-2 Ostoja Kołaczyce 14 sierpnia, 11:00
Markiewicza Krosno 0-3 LKS Głowienka 14 sierpnia, 11:00
LKS Kombornia 0-0 Gaudium Łężyny 14 sierpnia, 15:00
Polonia Kopytowa 2-2 Victoria Kobylany 14 sierpnia, 15:00
Tęcza Zręcin 1-0 Orzeł Faliszówka 14 sierpnia, 15:00
Tempo Nienaszów 3-1 Burza Rogi 14 sierpnia, 16:30
Orzeł Lubla 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pauza: Orzeł Faliszówka.
 
Ostoja Kołaczyce 2-3 Orzeł Lubla 21 sierpnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 1-0 Tempo Nienaszów 20 sierpnia, 16:30
Burza Rogi 2-1 Tęcza Zręcin 21 sierpnia, 16:30
Zamczysko Mrukowa 1-5 Polonia Kopytowa 21 sierpnia, 15:00
w Pielgrzymce
Victoria Kobylany 2-2 LKS Kombornia 21 sierpnia, 16:30
Gaudium Łężyny 0-0 Markiewicza Krosno 21 sierpnia, 16:30
LKS Głowienka 3-0 Sobniów Jasło 21 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Burza Rogi.
 
LKS Głowienka 1-0 Ostoja Kołaczyce 28 sierpnia, 16:30
Sobniów Jasło 0-0 Gaudium Łężyny 28 sierpnia, 11:00
Markiewicza Krosno 6-1 Victoria Kobylany 28 sierpnia, 11:00
LKS Kombornia 7-2 Zamczysko Mrukowa 28 sierpnia, 15:00
Polonia Kopytowa 4-4 Orzeł Faliszówka 28 sierpnia, 15:00
Tęcza Zręcin 2-2 Wisłoka Nowy Żmigród 28 sierpnia, 11:00
Tempo Nienaszów 2-2 Orzeł Lubla 28 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Wisłoka Nowy Żmigród.
 
Ostoja Kołaczyce 2-1 Tempo Nienaszów 4 września, 16:30
Orzeł Lubla 2-2 Tęcza Zręcin 4 września, 11:00
Burza Rogi 5-0 Polonia Kopytowa 4 września, 16:30
Orzeł Faliszówka 1-5 LKS Kombornia 4 września, 11:00
w Kopytowej
Zamczysko Mrukowa 1-2 Markiewicza Krosno 4 września, 15:00
w Pielgrzymce
Victoria Kobylany 1-1 Sobniów Jasło 4 września, 16:30
Gaudium Łężyny 2-0 LKS Głowienka 4 września, 16:30

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: Orzeł Lubla.
 
Gaudium Łężyny 3-3 Ostoja Kołaczyce 11 września, 16:30
LKS Głowienka 2-2 Victoria Kobylany 11 września, 16:30
Sobniów Jasło 1-0 Zamczysko Mrukowa 11 września, 11:00
Markiewicza Krosno 4-2 Orzeł Faliszówka 11 września, 11:00
LKS Kombornia 1-3 Burza Rogi 11 września, 15:00
Polonia Kopytowa 4-2 Wisłoka Nowy Żmigród 11 września, 15:00
Tęcza Zręcin 2-3 Tempo Nienaszów 11 września, 15:00

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: Tempo Nienaszów.
 
Ostoja Kołaczyce 0-0 Tęcza Zręcin 18 września, 16:30
Orzeł Lubla 2-1 Polonia Kopytowa 18 września, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 6-3 LKS Kombornia 18 września, 16:30
Burza Rogi 2-1 Markiewicza Krosno 18 września, 16:30
Orzeł Faliszówka 2-0 Sobniów Jasło 18 września, 11:00
w Kopytowej
Zamczysko Mrukowa 3-2 LKS Głowienka 18 września, 15:00
w Pielgrzymce
Victoria Kobylany 1-0 Gaudium Łężyny 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: Tęcza Zręcin.
 
Victoria Kobylany 1-1 Ostoja Kołaczyce 25 września, 15:30
Gaudium Łężyny 1-2 Zamczysko Mrukowa 25 września, 15:30
LKS Głowienka 1-3 Orzeł Faliszówka 25 września, 15:30
Sobniów Jasło 1-1 Burza Rogi 25 września, 11:00
Markiewicza Krosno 0-4 Wisłoka Nowy Żmigród 25 września, 11:00
LKS Kombornia 1-0 Orzeł Lubla 25 września, 15:00
Polonia Kopytowa 3-1 Tempo Nienaszów 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: Ostoja Kołaczyce.
 
Tęcza Zręcin 5-3 Polonia Kopytowa 2 października, 15:00
Tempo Nienaszów 3-5 LKS Kombornia 2 października, 15:30
Orzeł Lubla 0-1 Markiewicza Krosno 2 października, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-0 Sobniów Jasło 2 października, 15:30
Burza Rogi 0-0 LKS Głowienka 2 października, 15:30
Orzeł Faliszówka 3-0 Gaudium Łężyny 2 października, 11:00
w Kopytowej
Zamczysko Mrukowa 0-1 Victoria Kobylany 2 października, 15:00
w Pielgrzymce

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: Polonia Kopytowa.
 
Zamczysko Mrukowa 1-2 Ostoja Kołaczyce 9 października, 15:00
w Pielgrzymce
Victoria Kobylany 2-1 Orzeł Faliszówka 9 października, 15:30
Gaudium Łężyny 3-0 Burza Rogi 9 października, 15:30
LKS Głowienka 1-0 Wisłoka Nowy Żmigród 9 października, 15:30
Sobniów Jasło 1-1 Orzeł Lubla 9 października, 11:00
Markiewicza Krosno 2-2 Tempo Nienaszów 9 października, 11:00
LKS Kombornia 1-1 Tęcza Zręcin 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16 października

Pauza: LKS Kombornia.
 
Ostoja Kołaczyce 3-0 Polonia Kopytowa 16 października, 14:00
Tęcza Zręcin 2-1 Markiewicza Krosno 16 października, 14:00
Tempo Nienaszów 1-2 Sobniów Jasło 16 października, 14:00
Orzeł Lubla 0-3 LKS Głowienka 16 października, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 2-0 Gaudium Łężyny 16 października, 14:00
Burza Rogi 2-1 Victoria Kobylany 16 października, 14:00
Orzeł Faliszówka 3-2 Zamczysko Mrukowa 16 października, 11:00
w Kopytowej

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: Markiewicza Krosno.
 
Orzeł Faliszówka 2-1 Ostoja Kołaczyce 23 października, 11:00
w Kopytowej
Zamczysko Mrukowa 1-0 Burza Rogi 23 października, 14:00
w Pielgrzymce
Victoria Kobylany 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród 23 października, 14:00
Gaudium Łężyny 2-1 Orzeł Lubla 23 października, 14:00
LKS Głowienka 4-3 Tempo Nienaszów 23 października, 14:00
Sobniów Jasło 1-1 Tęcza Zręcin 23 października, 11:00
LKS Kombornia 1-2 Polonia Kopytowa 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 30 października

Pauza: Sobniów Jasło.
 
Ostoja Kołaczyce 5-0 LKS Kombornia 30 października, 14:00
Polonia Kopytowa 2-1 Markiewicza Krosno 30 października, 14:00
Tęcza Zręcin 0-5 LKS Głowienka 30 października, 14:00
Tempo Nienaszów 1-0 Gaudium Łężyny 30 października, 11:00
w Świerzowej
Orzeł Lubla 1-0 Victoria Kobylany 30 października, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-0 Zamczysko Mrukowa 30 października, 14:00
Burza Rogi 4-1 Orzeł Faliszówka 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 6 listopada

Pauza: LKS Głowienka.
 
Burza Rogi 0-2 Ostoja Kołaczyce 6 listopada, 12:00
Orzeł Faliszówka 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród 6 listopada, 11:00
w Kopytowej
Zamczysko Mrukowa 2-0 Orzeł Lubla 6 listopada, 12:00
w Pielgrzymce
Victoria Kobylany 4-2 Tempo Nienaszów 6 listopada, 12:00
Gaudium Łężyny 1-1 Tęcza Zręcin 6 listopada, 12:00
Sobniów Jasło 3-4 Polonia Kopytowa 6 listopada, 11:00
Markiewicza Krosno 2-5 LKS Kombornia 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: Gaudium Łężyny.
 
LKS Kombornia 3-0 Sobniów Jasło 11 listopada, 12:00
Polonia Kopytowa 1-5 LKS Głowienka 11 listopada, 12:00
Tęcza Zręcin 0-2 Victoria Kobylany 11 listopada, 12:00
Tempo Nienaszów 3-4 Zamczysko Mrukowa 11 listopada, 12:00
Orzeł Lubla 1-2 Orzeł Faliszówka 11 listopada, 11:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-0 Burza Rogi 11 listopada, 12:00
Markiewicza Krosno 1-1 Ostoja Kołaczyce 19 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 13 listopada

Pauza: Victoria Kobylany.
 
Burza Rogi 4-0 Orzeł Lubla 13 listopada, 12:00
Orzeł Faliszówka 1-1 Tempo Nienaszów 13 listopada, 11:00
w Kopytowej
Zamczysko Mrukowa 2-5 Tęcza Zręcin 13 listopada, 12:00
w Pielgrzymce
Gaudium Łężyny 2-1 Polonia Kopytowa 13 listopada, 12:00
LKS Głowienka 2-1 LKS Kombornia 13 listopada, 12:00
Sobniów Jasło 3-1 Markiewicza Krosno 13 listopada, 11:00
Ostoja Kołaczyce 1-1 Wisłoka Nowy Żmigród 13 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 18 marca

Pauza: Zamczysko Mrukowa.
 
Ostoja Kołaczyce 1-0 Sobniów Jasło 18 marca, 15:30
LKS Głowienka 1-0 Markiewicza Krosno 18 marca, 15:30
Gaudium Łężyny 2-0 LKS Kombornia 18 marca, 15:30
Victoria Kobylany 2-0 Polonia Kopytowa 18 marca, 15:30
Orzeł Faliszówka 1-2 Tęcza Zręcin 18 marca, 11:00
w Kopytowej
Burza Rogi 3-3 Tempo Nienaszów 18 marca, 15:30
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 Orzeł Lubla 18 marca, 15:30

Kolejka 17 - 25 marca

Pauza: Orzeł Faliszówka.
 
Orzeł Lubla 0-0 Ostoja Kołaczyce 25 marca, 11:00
Tempo Nienaszów 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród 25 marca, 16:30
Tęcza Zręcin 1-2 Burza Rogi 25 marca, 15:00
Polonia Kopytowa 2-2 Zamczysko Mrukowa 25 marca, 15:00
LKS Kombornia 5-0 Victoria Kobylany 25 marca, 15:00
Markiewicza Krosno 1-1 Gaudium Łężyny 25 marca, 11:00
Sobniów Jasło 1-0 LKS Głowienka 25 marca, 11:00

Kolejka 18 - 1 kwietnia

Pauza: Burza Rogi.
 
Ostoja Kołaczyce 1-2 LKS Głowienka 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:30) mecz przerwany w 23. minucie przy stanie 1-1 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
Gaudium Łężyny 0-0 Sobniów Jasło 1 kwietnia, 16:30
Victoria Kobylany 1-2 Markiewicza Krosno 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:30) mecz przerwany w 66. minucie przy stanie 1-2 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
Zamczysko Mrukowa 3-4 LKS Kombornia 1 kwietnia, 15:30
w Czekaju
Orzeł Faliszówka 3-5 Polonia Kopytowa 1 kwietnia, 11:00
w Kopytowej
Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 Tęcza Zręcin 1 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 5-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orzeł Lubla 5-2 Tempo Nienaszów 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Pauza: Wisłoka Nowy Żmigród.
 
Tempo Nienaszów 2-0 Ostoja Kołaczyce 7 kwietnia, 12:00
Tęcza Zręcin 6-1 Orzeł Lubla 7 kwietnia, 12:00
Polonia Kopytowa 1-5 Burza Rogi 7 kwietnia, 12:00
LKS Kombornia 1-4 Orzeł Faliszówka 7 kwietnia, 12:00
Markiewicza Krosno 4-0 Zamczysko Mrukowa 7 kwietnia, 12:00
Sobniów Jasło 2-1 Victoria Kobylany 7 kwietnia, 12:00
LKS Głowienka 1-0 Gaudium Łężyny 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Pauza: Orzeł Lubla.
 
Ostoja Kołaczyce 3-0 Gaudium Łężyny 15 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 3-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Victoria Kobylany 0-3 LKS Głowienka 15 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 0-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Zamczysko Mrukowa 1-3 Sobniów Jasło 15 kwietnia, 15:30
w Czekaju
Orzeł Faliszówka 3-1 Markiewicza Krosno 15 kwietnia, 11:00
w Kopytowej
Burza Rogi 3-1 LKS Kombornia 15 kwietnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 Polonia Kopytowa 15 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 7-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Tempo Nienaszów 2-0 Tęcza Zręcin 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 22 kwietnia

Pauza: Tempo Nienaszów.
 
Tęcza Zręcin 2-3 Ostoja Kołaczyce 22 kwietnia, 15:00
Polonia Kopytowa 2-3 Orzeł Lubla 22 kwietnia, 15:00
LKS Kombornia 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 22 kwietnia, 15:00
Markiewicza Krosno 0-5 Burza Rogi 22 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-5; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Sobniów Jasło 3-0 Orzeł Faliszówka 22 kwietnia, 11:00
LKS Głowienka 4-0 Zamczysko Mrukowa 22 kwietnia, 16:30
Gaudium Łężyny 0-3 Victoria Kobylany 22 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 22 - 29 kwietnia

Pauza: Tęcza Zręcin.
 
Ostoja Kołaczyce 1-2 Victoria Kobylany 29 kwietnia, 16:30
Zamczysko Mrukowa 0-1 Gaudium Łężyny 29 kwietnia, 15:00
w Pielgrzymce
Orzeł Faliszówka 2-2 LKS Głowienka 29 kwietnia, 11:00
w Kopytowej
Burza Rogi 1-2 Sobniów Jasło 29 kwietnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 3-0 Markiewicza Krosno 29 kwietnia, 16:30
Orzeł Lubla 1-0 LKS Kombornia 29 kwietnia, 11:00
Tempo Nienaszów 5-3 Polonia Kopytowa 29 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Ostoja Kołaczyce.
 
Polonia Kopytowa 5-1 Tęcza Zręcin 3 maja, 15:00
LKS Kombornia 4-1 Tempo Nienaszów 3 maja, 15:00
Markiewicza Krosno 1-2 Orzeł Lubla 2 maja, 17:30
Sobniów Jasło 2-2 Wisłoka Nowy Żmigród 3 maja, 11:00
LKS Głowienka 2-1 Burza Rogi 3 maja, 16:30
w Odrzykoniu
Gaudium Łężyny 4-0 Orzeł Faliszówka 3 maja, 16:30
Victoria Kobylany 3-2 Zamczysko Mrukowa 3 maja, 16:30

Kolejka 24 - 6 maja

Pauza: Polonia Kopytowa.
 
Ostoja Kołaczyce 1-0 Zamczysko Mrukowa 6 maja, 16:30
Orzeł Faliszówka 1-1 Victoria Kobylany 6 maja, 11:00
w Kopytowej
Burza Rogi 1-1 Gaudium Łężyny 6 maja, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 LKS Głowienka 6 maja, 16:30
(wo)
na boisku 6-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orzeł Lubla 0-0 Sobniów Jasło 6 maja, 11:00
Tempo Nienaszów 3-0 Markiewicza Krosno 6 maja, 16:30
Tęcza Zręcin 4-1 LKS Kombornia 6 maja, 15:00

Kolejka 25 - 13 maja

Pauza: LKS Kombornia.
 
Polonia Kopytowa 3-1 Ostoja Kołaczyce 13 maja, 15:00
Markiewicza Krosno 2-4 Tęcza Zręcin 13 maja, 11:00
Sobniów Jasło 3-0 Tempo Nienaszów 13 maja, 11:00
(wo)
na boisku 0-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Głowienka 2-1 Orzeł Lubla 13 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród 13 maja, 16:30
(wo)
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Victoria Kobylany 0-5 Burza Rogi 13 maja, 16:30
Zamczysko Mrukowa 4-3 Orzeł Faliszówka 13 maja, 15:00
w Pielgrzymce

Kolejka 26 - 20 maja

Pauza: Markiewicza Krosno.
 
Ostoja Kołaczyce 2-6 Orzeł Faliszówka 20 maja, 16:30
Burza Rogi 4-0 Zamczysko Mrukowa 20 maja, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 Victoria Kobylany 20 maja, 16:30
(wo)
na boisku 1-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orzeł Lubla 3-0 Gaudium Łężyny 20 maja, 11:00
(wo)
na boisku 3-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Tempo Nienaszów 3-3 LKS Głowienka 20 maja, 16:30
Tęcza Zręcin 4-1 Sobniów Jasło 20 maja, 15:00
Polonia Kopytowa 3-0 LKS Kombornia 20 maja, 16:30

Kolejka 27 - 27 maja

Pauza: Sobniów Jasło.
 
LKS Kombornia 0-2 Ostoja Kołaczyce 27 maja, 15:00
Markiewicza Krosno 0-4 Polonia Kopytowa 27 maja, 11:00
LKS Głowienka 4-2 Tęcza Zręcin 27 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 0-3 Tempo Nienaszów 27 maja, 16:30
Victoria Kobylany 1-3 Orzeł Lubla 27 maja, 16:30
Zamczysko Mrukowa 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 27 maja, 15:00
w Pielgrzymce
Orzeł Faliszówka 1-2 Burza Rogi 27 maja, 11:00
w Kopytowej

Kolejka 28 - 3 czerwca

Pauza: LKS Głowienka.
 
Ostoja Kołaczyce 2-3 Burza Rogi 3 czerwca, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 4-5 Orzeł Faliszówka 3 czerwca, 16:30
Orzeł Lubla 3-0 Zamczysko Mrukowa 3 czerwca, 11:00
Tempo Nienaszów 2-1 Victoria Kobylany 3 czerwca, 16:30
Tęcza Zręcin 0-2 Gaudium Łężyny 3 czerwca, 15:00
Polonia Kopytowa 1-0 Sobniów Jasło 3 czerwca, 15:00
LKS Kombornia 3-1 Markiewicza Krosno 3 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Pauza: Gaudium Łężyny.
 
Ostoja Kołaczyce 2-3 Markiewicza Krosno 7 czerwca, 16:30
Sobniów Jasło 1-3 LKS Kombornia 7 czerwca, 16:30
LKS Głowienka 3-1 Polonia Kopytowa 7 czerwca, 16:30
Victoria Kobylany 1-3 Tęcza Zręcin 7 czerwca, 16:30
Zamczysko Mrukowa 5-4 Tempo Nienaszów 7 czerwca, 16:30
w Pielgrzymce
Orzeł Faliszówka 1-2 Orzeł Lubla 7 czerwca, 16:30
w Kopytowej
Burza Rogi 3-1 Wisłoka Nowy Żmigród 7 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 10 czerwca

Pauza: Victoria Kobylany.
 
Wisłoka Nowy Żmigród 3-2 Ostoja Kołaczyce 10 czerwca, 16:30
Orzeł Lubla 1-3 Burza Rogi 10 czerwca, 16:30
Tempo Nienaszów 3-3 Orzeł Faliszówka 10 czerwca, 16:30
Tęcza Zręcin 2-1 Zamczysko Mrukowa 10 czerwca, 16:30
Polonia Kopytowa 1-0 Gaudium Łężyny 10 czerwca, 16:30
LKS Kombornia 2-0 LKS Głowienka 10 czerwca, 16:30
Markiewicza Krosno 0-3 Sobniów Jasło 10 czerwca, 16:30

Klasa okręgowa 2011/2012 (Krosno)

Klasa A 2011/2012 (Krosno I)

Klasa B 2011/2012 (Krosno I)
Klasa B 2011/2012 (Krosno II)
Klasa B 2011/2012 (Krosno III)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas