[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Łęka 22 52 16 4 2 73-37 9 2 0 44-15 7 2 2 29-22
2.  LKS Ubiad 22 47 15 2 5 66-25 9 0 2 40-15 6 2 3 26-10
3.  Biegoniczanka Nowy Sącz 22 44 13 5 4 92-31 7 4 0 52-11 6 1 4 40-20
4.  Tabaszovia Tabaszowa 22 40 13 1 8 43-36 9 0 2 25-16 4 1 6 18-20
5.  Zamczysko Marcinkowice 22 38 12 2 8 52-53 6 1 4 24-20 6 1 4 28-33
6.  Polany Berest 22 35 10 5 7 44-32 5 3 3 22-15 5 2 4 22-17
7.  Orzeł Ptaszkowa 22 29 8 5 9 51-48 5 3 3 29-24 3 2 6 22-24
8.  Amator Paszyn 22 26 8 2 12 42-49 6 1 4 28-20 2 1 8 14-29 2 3 1 0 1 5-4
9.  KPT Nawojowa 22 26 7 5 10 40-51 7 1 3 28-21 0 4 7 12-30 2 3 1 0 1 4-5
10.  Przetakówka Nowy Sącz 22 17 5 2 15 33-76 5 0 6 19-34 0 2 9 14-42
11.  Galicja Nowy Sącz 22 13 3 4 15 28-73 1 3 7 14-33 2 1 8 14-40
12.  Górka Szczereż 22 10 3 1 18 40-93 2 1 8 23-32 1 0 10 17-61
Galicja Nowy Sącz i Przetakówka Nowy Sącz rozgrywają swoje mecze na stadionie Zabełcza.
Orzeł Ptaszkowa rozgrywa swoje mecze w Cieniawie.
Tabaszovia Tabaszowa rozgrywa swoje mecze w Tęgoborzu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKS Łęka    2-2 2-1 3-2 5-0 4-2 2-2 5-1 3-2 6-1 4-0 8-2 
 2 LKS Ubiad4-2     0-3 2-1 1-3 2-1 2-1 5-1 6-0 4-0 6-0 8-3 
 3 Biegoniczanka Nowy Sącz3-3 1-0     2-2 10-1 1-1 4-2 4-1 1-1 8-0 7-0 11-0 
 4 Tabaszovia Tabaszowa1-2 2-1 1-4     1-0 2-1 3-2 1-0 3-2 2-1 5-1 4-2 
 5 Zamczysko Marcinkowice0-2 1-6 2-0 0-4     0-1 3-2 2-1 1-1 5-2 2-0 8-1 
 6 Polany Berest1-2 0-2 1-0 5-1 1-1     3-3 4-0 2-1 3-2 1-1 1-2 
 7 Orzeł Ptaszkowa2-3 0-5 2-2 3-1 5-4 1-1     0-3* 2-2 3-0 6-1 5-2 
 8 Amator Paszyn4-0 2-1 0-2 0-1 5-6 4-3 2-0     4-1 2-2 0-3 5-1 
 9 KPT Nawojowa2-2 1-2 5-2 3-2 1-3 1-2 4-2 3-1     3-2 2-1 3-2 
 10 Przetakówka Nowy Sącz2-6 0-2 2-11 2-1 1-2 0-4 0-2 3-1 2-0     5-4 2-1 
 11 Galicja Nowy Sącz2-4 1-1 1-9 0-2 1-5 0-3 0-2 1-4 0-0 2-2     6-1 
 12 Górka Szczereż1-3 0-4 4-6 0-1 2-3 2-3 1-4 1-1 6-2 4-2 2-3     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

LKS Łęka 6-1 Przetakówka Nowy Sącz 21 sierpnia, 11:00
Amator Paszyn 5-1 Górka Szczereż 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Ptaszkowa 2-2 KPT Nawojowa 21 sierpnia, 14:00
LKS Ubiad 1-3 Zamczysko Marcinkowice 21 sierpnia, 17:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 7-0 Galicja Nowy Sącz 21 sierpnia, 17:00
Polany Berest 5-1 Tabaszovia Tabaszowa 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Przetakówka Nowy Sącz 5-4 Galicja Nowy Sącz 28 sierpnia, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 2-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 28 sierpnia, 17:00
KPT Nawojowa 1-2 LKS Ubiad 28 sierpnia, 11:00
Górka Szczereż 1-4 Orzeł Ptaszkowa 28 sierpnia, 17:00
Polany Berest 4-0 Amator Paszyn 28 sierpnia, 14:00
LKS Łęka 3-2 Tabaszovia Tabaszowa 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 4 września

Tabaszovia Tabaszowa 2-1 Przetakówka Nowy Sącz 4 września, 11:00
Amator Paszyn 4-0 LKS Łęka 4 września, 17:00
Orzeł Ptaszkowa 1-1 Polany Berest 4 września, 17:00
LKS Ubiad 8-3 Górka Szczereż 4 września, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-1 KPT Nawojowa 4 września, 17:00
Galicja Nowy Sącz 1-5 Zamczysko Marcinkowice 4 września, 11:00

Kolejka 4 - 11 września

Przetakówka Nowy Sącz 1-2 Zamczysko Marcinkowice 11 września, 11:00
KPT Nawojowa 2-1 Galicja Nowy Sącz 11 września, 17:00
Górka Szczereż 4-6 Biegoniczanka Nowy Sącz 11 września, 17:00
Polany Berest 0-2 LKS Ubiad 11 września, 14:00
LKS Łęka 2-2 Orzeł Ptaszkowa 11 września, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 1-0 Amator Paszyn 11 września, 14:00

Kolejka 5 - 18 września

Amator Paszyn 2-2 Przetakówka Nowy Sącz 18 września, 14:00
Orzeł Ptaszkowa 3-1 Tabaszovia Tabaszowa 18 września, 16:00
LKS Ubiad 4-2 LKS Łęka 18 września, 16:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-1 Polany Berest 18 września, 16:00
Galicja Nowy Sącz 6-1 Górka Szczereż 18 września, 16:00
Zamczysko Marcinkowice 1-1 KPT Nawojowa 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 25 września

Przetakówka Nowy Sącz 2-0 KPT Nawojowa 25 września, 11:00
Górka Szczereż 2-3 Zamczysko Marcinkowice 25 września, 16:00
Polany Berest 1-1 Galicja Nowy Sącz 25 września, 14:00
LKS Łęka 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 25 września, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 2-1 LKS Ubiad 25 września, 13:00
Amator Paszyn 2-0 Orzeł Ptaszkowa 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 2 października

Orzeł Ptaszkowa 3-0 Przetakówka Nowy Sącz 2 października, 16:00
LKS Ubiad 5-1 Amator Paszyn 2 października, 16:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-2 Tabaszovia Tabaszowa 2 października, 16:30
Galicja Nowy Sącz 2-4 LKS Łęka 2 października, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 0-1 Polany Berest 2 października, 11:00
KPT Nawojowa 3-2 Górka Szczereż 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 9 października

Przetakówka Nowy Sącz 2-1 Górka Szczereż 9 października, 11:00
Polany Berest 2-1 KPT Nawojowa 9 października, 14:00
LKS Łęka 5-0 Zamczysko Marcinkowice 9 października, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 5-1 Galicja Nowy Sącz 9 października, 11:00
Amator Paszyn 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 9 października, 16:00
Orzeł Ptaszkowa 0-5 LKS Ubiad 9 października, 16:00

Kolejka 9 - 16 października

LKS Ubiad 4-0 Przetakówka Nowy Sącz 16 października, 15:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-2 Orzeł Ptaszkowa 16 października, 15:30
Galicja Nowy Sącz 1-4 Amator Paszyn 16 października, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 0-4 Tabaszovia Tabaszowa 16 października, 11:00
KPT Nawojowa 2-2 LKS Łęka 16 października, 11:00
Górka Szczereż 2-3 Polany Berest 16 października, 15:30

Kolejka 10 - 23 października

Przetakówka Nowy Sącz 0-4 Polany Berest 23 października, 11:00
LKS Łęka 8-2 Górka Szczereż 23 października, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 3-2 KPT Nawojowa 23 października, 11:00
Amator Paszyn 5-6 Zamczysko Marcinkowice 23 października, 15:00
Orzeł Ptaszkowa 6-1 Galicja Nowy Sącz 23 października, 15:00
LKS Ubiad 0-3 Biegoniczanka Nowy Sącz 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 30 października

Biegoniczanka Nowy Sącz 8-0 Przetakówka Nowy Sącz 30 października, 14:00
Galicja Nowy Sącz 1-1 LKS Ubiad 30 października, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 3-2 Orzeł Ptaszkowa 30 października, 14:00
KPT Nawojowa 3-1 Amator Paszyn 30 października, 14:00
Górka Szczereż 0-1 Tabaszovia Tabaszowa 30 października, 14:00
Polany Berest 1-2 LKS Łęka 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Tabaszovia Tabaszowa 2-1 Polany Berest 15 kwietnia, 16:30
Przetakówka Nowy Sącz 2-6 LKS Łęka 15 kwietnia, 16:30
Górka Szczereż 1-1 Amator Paszyn 15 kwietnia, 16:30
KPT Nawojowa 4-2 Orzeł Ptaszkowa 15 kwietnia, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 1-6 LKS Ubiad 15 kwietnia, 16:30
Galicja Nowy Sącz 1-9 Biegoniczanka Nowy Sącz 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 22 kwietnia

Galicja Nowy Sącz 2-2 Przetakówka Nowy Sącz 22 kwietnia, 17:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 10-1 Zamczysko Marcinkowice 22 kwietnia, 17:00
LKS Ubiad 6-0 KPT Nawojowa 22 kwietnia, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 5-2 Górka Szczereż 22 kwietnia, 14:00
Amator Paszyn 4-3 Polany Berest 22 kwietnia, 17:00
Tabaszovia Tabaszowa 1-2 LKS Łęka 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 29 kwietnia

Przetakówka Nowy Sącz 2-1 Tabaszovia Tabaszowa 29 kwietnia, 15:00
LKS Łęka 5-1 Amator Paszyn 29 kwietnia, 11:00
Polany Berest 3-3 Orzeł Ptaszkowa 29 kwietnia, 17:00
Górka Szczereż 0-4 LKS Ubiad 29 kwietnia, 17:00
KPT Nawojowa 5-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 29 kwietnia, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 2-0 Galicja Nowy Sącz 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 1 maja

Zamczysko Marcinkowice 5-2 Przetakówka Nowy Sącz 3 maja, 11:00
Galicja Nowy Sącz 0-0 KPT Nawojowa 1 maja, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 11-0 Górka Szczereż 1 maja, 11:00
LKS Ubiad 2-1 Polany Berest 1 maja, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 2-3 LKS Łęka 1 maja, 11:00
Amator Paszyn 0-1 Tabaszovia Tabaszowa 1 maja, 16:00

Kolejka 16 - 6 maja

Przetakówka Nowy Sącz 3-1 Amator Paszyn 6 maja, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 3-2 Orzeł Ptaszkowa 3 maja, 14:00
LKS Łęka 2-2 LKS Ubiad 6 maja, 11:00
Polany Berest 1-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 6 maja, 17:00
Górka Szczereż 2-3 Galicja Nowy Sącz 6 maja, 18:00
KPT Nawojowa 1-3 Zamczysko Marcinkowice 6 maja, 17:00

Kolejka 17 - 13 maja

KPT Nawojowa 3-2 Przetakówka Nowy Sącz 13 maja, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 8-1 Górka Szczereż 13 maja, 14:00
Galicja Nowy Sącz 0-3 Polany Berest 13 maja, 18:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-3 LKS Łęka 13 maja, 11:00
LKS Ubiad 2-1 Tabaszovia Tabaszowa 13 maja, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 0-3 Amator Paszyn 13 maja, 18:00
(wo)
nie odbył się z powodu zawieszenia licencji gospodarzy

Kolejka 18 - 20 maja

Przetakówka Nowy Sącz 0-2 Orzeł Ptaszkowa 20 maja, 18:00
Amator Paszyn 2-1 LKS Ubiad 20 maja, 18:00
Tabaszovia Tabaszowa 1-4 Biegoniczanka Nowy Sącz 20 maja, 11:00
LKS Łęka 4-0 Galicja Nowy Sącz 20 maja, 18:00
Polany Berest 1-1 Zamczysko Marcinkowice 20 maja, 14:00
Górka Szczereż 6-2 KPT Nawojowa 20 maja, 18:00

Kolejka 19 - 27 maja

Górka Szczereż 4-2 Przetakówka Nowy Sącz 27 maja, 11:00
KPT Nawojowa 1-2 Polany Berest 27 maja, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 0-2 LKS Łęka 27 maja, 11:00
Galicja Nowy Sącz 0-2 Tabaszovia Tabaszowa 27 maja, 17:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-1 Amator Paszyn 27 maja, 14:00
LKS Ubiad 2-1 Orzeł Ptaszkowa 27 maja, 18:00

Kolejka 20 - 3 czerwca

Przetakówka Nowy Sącz 0-2 LKS Ubiad 3 czerwca, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 2-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 czerwca, 18:00
Amator Paszyn 0-3 Galicja Nowy Sącz 3 czerwca, 18:00
Tabaszovia Tabaszowa 1-0 Zamczysko Marcinkowice 3 czerwca, 18:00
LKS Łęka 3-2 KPT Nawojowa 3 czerwca, 18:00
Polany Berest 1-2 Górka Szczereż 3 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 7 czerwca

Polany Berest 3-2 Przetakówka Nowy Sącz 7 czerwca, 18:00
Górka Szczereż 1-3 LKS Łęka 7 czerwca, 18:00
KPT Nawojowa 3-2 Tabaszovia Tabaszowa 7 czerwca, 18:00
Zamczysko Marcinkowice 2-1 Amator Paszyn 7 czerwca, 18:00
Galicja Nowy Sącz 0-2 Orzeł Ptaszkowa 7 czerwca, 18:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-0 LKS Ubiad 7 czerwca, 18:00

Kolejka 22 - 10 czerwca

Przetakówka Nowy Sącz 2-11 Biegoniczanka Nowy Sącz 10 czerwca, 11:00
LKS Ubiad 6-0 Galicja Nowy Sącz 10 czerwca, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 5-4 Zamczysko Marcinkowice 10 czerwca, 11:00
Amator Paszyn 4-1 KPT Nawojowa 10 czerwca, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 4-2 Górka Szczereż 10 czerwca, 11:00
LKS Łęka 4-2 Polany Berest 10 czerwca, 11:00

Klasa A 2011/2012 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas