[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Witowice Dolne 30 77 25 2 3 83-24 14 1 0 49-6 11 1 3 34-18
2.  Hart Tęgoborze 30 59 19 2 9 75-42 10 2 3 40-15 9 0 6 35-27
3.  LKS Świniarsko 30 58 19 1 10 87-51 11 1 3 53-22 8 0 7 34-29 2 3 1 0 1 6-5
4.  Zawisza Rożnów 30 58 18 4 8 77-47 9 1 5 43-24 9 3 3 34-23 2 3 1 0 1 5-6
5.  Nawoj Nawojowa 30 52 16 4 10 66-43 8 2 5 30-18 8 2 5 36-25
6.  Dąbrovia Wielogłowy 30 51 15 6 9 72-38 10 2 3 43-15 5 4 6 29-23
7.  Jedność Nowy Sącz 30 47 14 5 11 54-46 6 4 5 25-21 8 1 6 29-25
8.  Librantovia Librantowa 30 43 12 7 11 66-57 5 4 6 35-30 7 3 5 31-27
9.  Przełęcz Tylicz 30 37 10 7 13 50-51 7 3 5 25-26 3 4 8 25-25
10.  Dunajec/Start Nowy Sącz 30 35 10 5 15 54-64 5 2 8 28-28 5 3 7 26-36 2 2 0 2 0 5-5
11.  Chruślice Nowy Sącz 30 35 10 5 15 46-79 5 2 8 26-51 5 3 7 20-28 2 2 0 2 0 5-5
12.  Budowlani Jazowsko 30 33 10 3 17 48-73 5 2 8 29-35 5 1 9 19-38
13.  Zyndram Łącko 30 31 9 4 17 66-78 5 2 8 31-27 4 2 9 35-51
14.  Zawada Nowy Sącz 30 30 9 3 18 41-84 7 2 6 28-33 2 1 12 13-51
15.  Zabełcze Nowy Sącz 30 22 6 4 20 35-92 4 1 10 20-42 2 3 10 15-50
16.  Piątkovia Łęg 30 18 4 6 20 41-92 3 3 9 22-41 1 3 11 19-51
Chruślice Nowy Sącz rozgrywają swoje mecze na boisku Zawady.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Witowice Dolne    4-2 3-0 2-0 1-1 3-1 1-0 3-0 3-0* 5-0 3-1 4-1 3-0 3-0 9-0* 2-0 
 2 Hart Tęgoborze0-3     3-1 2-3 2-0 2-0 0-1 1-1 1-1 4-1 3-0 3-1 6-0 4-2 3-0 6-1 
 3 LKS Świniarsko1-2 3-1     4-2 3-1 2-0 2-3 2-4 2-0 2-2 3-1 3-2 3-2 4-0 6-0 13-2 
 4 Zawisza Rożnów2-3 2-3 3-2     2-3 3-2 1-2 2-0 1-0 6-0 2-3 6-0 3-1 2-2 5-2 3-1 
 5 Nawoj Nawojowa1-2 1-4 1-0 5-0     1-1 2-3 0-0 2-1 1-4 1-0 3-0 5-1 5-1 0-1 2-0 
 6 Dąbrovia Wielogłowy5-0 0-1 6-3 0-1 1-0     2-1 3-3 3-1 2-0 4-0 1-2 8-1 4-1 1-1 3-0 
 7 Jedność Nowy Sącz0-2 1-2 0-1 1-1 1-4 2-2     0-2 3-0 3-1 2-2 2-2 3-1 2-0 3-0 2-1 
 8 Librantovia Librantowa2-2 5-0 5-1 3-3 1-4 1-1 2-1     1-5 0-3 0-2 1-0 2-3 8-0 2-2 2-3 
 9 Przełęcz Tylicz0-3 3-1 0-3 2-4 2-2 0-2 1-0 2-4     1-1 1-0 3-2 5-2 2-0 2-1 1-1 
 10 Dunajec/Start Nowy Sącz1-3 3-2 0-1 0-2 3-0 2-1 2-3 2-3 1-1     1-1 5-0 2-5 2-3 0-1 4-2 
 11 Chruślice Nowy Sącz1-0 0-5 2-4 0-5 0-5 1-6 1-3 5-3 0-8* 4-4     0-2 5-4 3-0 2-0 2-2 
 12 Budowlani Jazowsko2-1 1-3 3-1 2-3 3-4 2-3 4-1 1-4 2-1 1-2 1-2     0-4 1-0 3-3 3-3 
 13 Zyndram Łącko3-4 1-2 3-7 1-4 2-0 1-0 0-0 1-3 0-0 1-2 1-2 1-2     6-0 7-0 3-1 
 14 Zawada Nowy Sącz0-4 1-3 0-2 1-1 1-4 2-5 3-2 1-0 2-1 3-1 2-4 3-0 2-2     4-2 3-2 
 15 Zabełcze Nowy Sącz0-2 1-6 0-4 0-3 3-4 0-4 1-4 1-0 2-4 0-4 3-1 1-2 2-2 4-2     2-0 
 16 Piątkovia Łęg0-3 1-0 0-4 0-2 0-4 1-1 3-5 3-4 2-2 3-1 1-1 2-3 2-7 1-2 3-2     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Przełęcz Tylicz 2-4 Zawisza Rożnów 13 sierpnia, 17:30
Zabełcze Nowy Sącz 4-2 Zawada Nowy Sącz 13 sierpnia, 15:00
równocześnie mecz II rundy PP Nowy Sącz
Chruślice Nowy Sącz 1-6 Dąbrovia Wielogłowy 13 sierpnia, 17:30
Piątkovia Łęg 3-4 Librantovia Librantowa 13 sierpnia, 17:30
Nawoj Nawojowa 2-3 Jedność Nowy Sącz 13 sierpnia, 15:00
Zyndram Łącko 1-2 Hart Tęgoborze 13 sierpnia, 17:00
LKS Świniarsko 1-2 Victoria Witowice Dolne 13 sierpnia, 15:00
Budowlani Jazowsko 1-2 Dunajec/Start Nowy Sącz 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zawisza Rożnów 6-0 Dunajec/Start Nowy Sącz 15 sierpnia, 17:30
Victoria Witowice Dolne 4-1 Budowlani Jazowsko 15 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze 3-1 LKS Świniarsko 15 sierpnia, 17:00
Jedność Nowy Sącz 3-1 Zyndram Łącko 15 sierpnia, 15:00
Librantovia Librantowa 1-4 Nawoj Nawojowa 15 sierpnia, 17:30
Dąbrovia Wielogłowy 3-0 Piątkovia Łęg 15 sierpnia, 17:30
Zawada Nowy Sącz 2-4 Chruślice Nowy Sącz 15 sierpnia, 17:30
Przełęcz Tylicz 2-1 Zabełcze Nowy Sącz 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Zabełcze Nowy Sącz 0-3 Zawisza Rożnów 21 sierpnia, 11:00
Chruślice Nowy Sącz 0-8 Przełęcz Tylicz 21 sierpnia, 17:00
(wo)
drużyna gospodarzy nie wyszła na drugą połowę
Piątkovia Łęg 1-2 Zawada Nowy Sącz 21 sierpnia, 11:00
Nawoj Nawojowa 1-1 Dąbrovia Wielogłowy 21 sierpnia, 17:00
Zyndram Łącko 1-3 Librantovia Librantowa 21 sierpnia, 17:00
LKS Świniarsko 2-3 Jedność Nowy Sącz 21 sierpnia, 17:00
Budowlani Jazowsko 1-3 Hart Tęgoborze 21 sierpnia, 17:00
Dunajec/Start Nowy Sącz 1-3 Victoria Witowice Dolne 21 sierpnia, 11:00
na boisku Zawady

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Zawisza Rożnów 2-3 Victoria Witowice Dolne 28 sierpnia, 11:00
Hart Tęgoborze 4-1 Dunajec/Start Nowy Sącz 28 sierpnia, 17:00
Jedność Nowy Sącz 2-2 Budowlani Jazowsko 28 sierpnia, 11:00
Librantovia Librantowa 5-1 LKS Świniarsko 28 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Wielogłowy 8-1 Zyndram Łącko 28 sierpnia, 11:00
Zawada Nowy Sącz 1-4 Nawoj Nawojowa 28 sierpnia, 17:00
Przełęcz Tylicz 1-1 Piątkovia Łęg 28 sierpnia, 17:00
Zabełcze Nowy Sącz 3-1 Chruślice Nowy Sącz 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4 września

Chruślice Nowy Sącz 0-5 Zawisza Rożnów 4 września, 11:00
Piątkovia Łęg 3-2 Zabełcze Nowy Sącz 4 września, 11:00
Nawoj Nawojowa 2-1 Przełęcz Tylicz 7 września, 17:00
Zyndram Łącko 6-0 Zawada Nowy Sącz 4 września, 17:00
LKS Świniarsko 2-0 Dąbrovia Wielogłowy 4 września, 11:00
Budowlani Jazowsko 1-4 Librantovia Librantowa 4 września, 17:00
Dunajec/Start Nowy Sącz 2-3 Jedność Nowy Sącz 4 września, 11:00
na boisku Zawady
Victoria Witowice Dolne 4-2 Hart Tęgoborze 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11 września

Zawisza Rożnów 2-3 Hart Tęgoborze 11 września, 14:00
Jedność Nowy Sącz 0-2 Victoria Witowice Dolne 11 września, 14:00
Librantovia Librantowa 0-3 Dunajec/Start Nowy Sącz 11 września, 14:00
Dąbrovia Wielogłowy 1-2 Budowlani Jazowsko 11 września, 11:00
Zawada Nowy Sącz 0-2 LKS Świniarsko 13 listopada, 11:00
Przełęcz Tylicz 5-2 Zyndram Łącko 11 września, 11:00
Zabełcze Nowy Sącz 3-4 Nawoj Nawojowa 11 września, 17:00
Piątkovia Łęg 1-1 Chruślice Nowy Sącz 11 września, 11:00

Kolejka 7 - 18 września

Piątkovia Łęg 0-2 Zawisza Rożnów 18 września, 11:00
Nawoj Nawojowa 1-0 Chruślice Nowy Sącz 18 września, 16:30
Zyndram Łącko 7-0 Zabełcze Nowy Sącz 18 września, 11:00
LKS Świniarsko 2-0 Przełęcz Tylicz 18 września, 16:30
Budowlani Jazowsko 1-0 Zawada Nowy Sącz 18 września, 16:30
Dunajec/Start Nowy Sącz 2-1 Dąbrovia Wielogłowy 18 września, 11:00
na boisku Zawady
Victoria Witowice Dolne 3-0 Librantovia Librantowa 18 września, 16:30
Hart Tęgoborze 0-1 Jedność Nowy Sącz 18 września, 16:30

Kolejka 8 - 25 września

Zawisza Rożnów 1-2 Jedność Nowy Sącz 25 września, 16:00
Dąbrovia Wielogłowy 5-0 Victoria Witowice Dolne 25 września, 11:00
Zawada Nowy Sącz 3-1 Dunajec/Start Nowy Sącz 25 września, 16:00
Przełęcz Tylicz 3-2 Budowlani Jazowsko 25 września, 11:00
Zabełcze Nowy Sącz 0-4 LKS Świniarsko 25 września, 16:00
Piątkovia Łęg 0-4 Nawoj Nawojowa 25 września, 11:00
Hart Tęgoborze 1-1 Librantovia Librantowa 25 września, 11:00
Zyndram Łącko 1-2 Chruślice Nowy Sącz 21 września, 16:30

Kolejka 9 - 2 października

Nawoj Nawojowa 5-0 Zawisza Rożnów 2 października, 16:00
Zyndram Łącko 3-1 Piątkovia Łęg 2 października, 16:00
LKS Świniarsko 3-1 Chruślice Nowy Sącz 2 października, 11:00
Budowlani Jazowsko 3-3 Zabełcze Nowy Sącz 2 października, 11:00
Dunajec/Start Nowy Sącz 1-1 Przełęcz Tylicz 2 października, 14:00
na boisku Zawady
Victoria Witowice Dolne 3-0 Zawada Nowy Sącz 2 października, 16:00
Hart Tęgoborze 2-0 Dąbrovia Wielogłowy 2 października, 16:00
Jedność Nowy Sącz 0-2 Librantovia Librantowa 2 października, 11:00

Kolejka 10 - 9 października

Zawisza Rożnów 2-0 Librantovia Librantowa 9 października, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 2-1 Jedność Nowy Sącz 9 października, 11:00
Zawada Nowy Sącz 1-3 Hart Tęgoborze 9 października, 16:00
Przełęcz Tylicz 0-3 Victoria Witowice Dolne 9 października, 16:00
Zabełcze Nowy Sącz 0-4 Dunajec/Start Nowy Sącz 9 października, 11:00
Piątkovia Łęg 0-4 LKS Świniarsko 9 października, 11:00
Nawoj Nawojowa 5-1 Zyndram Łącko 9 października, 16:00
Budowlani Jazowsko 1-2 Chruślice Nowy Sącz 9 października, 16:00

Kolejka 11 - 16 października

Zyndram Łącko 1-4 Zawisza Rożnów 16 października, 15:00
LKS Świniarsko 3-1 Nawoj Nawojowa 16 października, 15:30
Budowlani Jazowsko 3-3 Piątkovia Łęg 16 października, 11:00
Dunajec/Start Nowy Sącz 1-1 Chruślice Nowy Sącz 16 października, 11:00
na boisku Zawady
Victoria Witowice Dolne 9-0 Zabełcze Nowy Sącz 16 października, 15:30
(wo)
drużyna gości nie wyszła na drugą połowę
Hart Tęgoborze 1-1 Przełęcz Tylicz 16 października, 15:00
Jedność Nowy Sącz 2-0 Zawada Nowy Sącz 16 października, 14:30
Librantovia Librantowa 1-1 Dąbrovia Wielogłowy 16 października, 11:00

Kolejka 12 - 23 października

Zawisza Rożnów 3-2 Dąbrovia Wielogłowy 23 października, 11:00
Zawada Nowy Sącz 1-0 Librantovia Librantowa 23 października, 15:00
Przełęcz Tylicz 1-0 Jedność Nowy Sącz 23 października, 15:00
Zabełcze Nowy Sącz 1-6 Hart Tęgoborze 23 października, 15:00
Piątkovia Łęg 3-1 Dunajec/Start Nowy Sącz 23 października, 11:00
Nawoj Nawojowa 3-0 Budowlani Jazowsko 23 października, 15:00
Zyndram Łącko 3-7 LKS Świniarsko 23 października, 11:00
Victoria Witowice Dolne 3-1 Chruślice Nowy Sącz 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30 października

LKS Świniarsko 4-2 Zawisza Rożnów 30 października, 14:00
Budowlani Jazowsko 0-4 Zyndram Łącko 30 października, 11:00
Victoria Witowice Dolne 2-0 Piątkovia Łęg 30 października, 14:00
Hart Tęgoborze 3-0 Chruślice Nowy Sącz 30 października, 14:00
Jedność Nowy Sącz 3-0 Zabełcze Nowy Sącz 30 października, 11:00
Librantovia Librantowa 1-5 Przełęcz Tylicz 30 października, 14:00
Dąbrovia Wielogłowy 4-1 Zawada Nowy Sącz 30 października, 11:00
Nawoj Nawojowa 1-4 Dunajec/Start Nowy Sącz 30 października, 11:00

Kolejka 14 - 6 listopada

Zawisza Rożnów 2-2 Zawada Nowy Sącz 6 listopada, 11:00
Przełęcz Tylicz 0-2 Dąbrovia Wielogłowy 6 listopada, 11:00
Zabełcze Nowy Sącz 1-0 Librantovia Librantowa 6 listopada, 11:00
Chruślice Nowy Sącz 1-3 Jedność Nowy Sącz 6 listopada, 13:30
Piątkovia Łęg 1-0 Hart Tęgoborze 6 listopada, 11:00
Nawoj Nawojowa 1-2 Victoria Witowice Dolne 6 listopada, 13:30
LKS Świniarsko 3-2 Budowlani Jazowsko 6 listopada, 11:00
Dunajec/Start Nowy Sącz 2-5 Zyndram Łącko 6 listopada, 11:00
na boisku Zawady

Kolejka 15 - 11 listopada

Budowlani Jazowsko 2-3 Zawisza Rożnów 11 listopada, 13:30
Dunajec/Start Nowy Sącz 0-1 LKS Świniarsko 11 listopada, 11:00
na boisku Zawady
Victoria Witowice Dolne 3-0 Zyndram Łącko 11 listopada, 13:30
Hart Tęgoborze 2-0 Nawoj Nawojowa 11 listopada, 13:30
Jedność Nowy Sącz 2-1 Piątkovia Łęg 11 listopada, 11:00
Librantovia Librantowa 0-2 Chruślice Nowy Sącz 11 listopada, 13:30
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 Zabełcze Nowy Sącz 11 listopada, 11:00
Zawada Nowy Sącz 2-1 Przełęcz Tylicz 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 1 kwietnia

Zawisza Rożnów 1-0 Przełęcz Tylicz 1 kwietnia, 16:00
Zawada Nowy Sącz 4-2 Zabełcze Nowy Sącz 1 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Wielogłowy 4-0 Chruślice Nowy Sącz 1 kwietnia, 11:00
Librantovia Librantowa 2-3 Piątkovia Łęg 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Nowy Sącz 1-4 Nawoj Nawojowa 1 kwietnia, 16:00
Hart Tęgoborze 6-0 Zyndram Łącko 16 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Witowice Dolne 3-0 LKS Świniarsko 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec/Start Nowy Sącz 5-0 Budowlani Jazowsko 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Dunajec/Start Nowy Sącz 0-2 Zawisza Rożnów 7 kwietnia, 11:00
na boisku Zawady
Budowlani Jazowsko 2-1 Victoria Witowice Dolne 7 kwietnia, 14:00
LKS Świniarsko 3-1 Hart Tęgoborze 7 kwietnia, 14:00
Zyndram Łącko 0-0 Jedność Nowy Sącz 7 kwietnia, 11:00
Nawoj Nawojowa 0-0 Librantovia Librantowa 7 kwietnia, 14:00
Piątkovia Łęg 1-1 Dąbrovia Wielogłowy 7 kwietnia, 11:00
Chruślice Nowy Sącz 3-0 Zawada Nowy Sącz 7 kwietnia, 15:00
Zabełcze Nowy Sącz 2-4 Przełęcz Tylicz 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

Zawisza Rożnów 5-2 Zabełcze Nowy Sącz 15 kwietnia, 13:00
Przełęcz Tylicz 1-0 Chruślice Nowy Sącz 15 kwietnia, 16:30
Zawada Nowy Sącz 3-2 Piątkovia Łęg 15 kwietnia, 16:30
Dąbrovia Wielogłowy 1-0 Nawoj Nawojowa 15 kwietnia, 11:00
Librantovia Librantowa 2-3 Zyndram Łącko 15 kwietnia, 11:00
Jedność Nowy Sącz 0-1 LKS Świniarsko 15 kwietnia, 11:00
Hart Tęgoborze 3-1 Budowlani Jazowsko 15 kwietnia, 14:00
Victoria Witowice Dolne 5-0 Dunajec/Start Nowy Sącz 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Victoria Witowice Dolne 2-0 Zawisza Rożnów 22 kwietnia, 17:00
Dunajec/Start Nowy Sącz 3-2 Hart Tęgoborze 21 kwietnia, 17:00
na boisku Jedności
Budowlani Jazowsko 4-1 Jedność Nowy Sącz 22 kwietnia, 17:00
LKS Świniarsko 2-4 Librantovia Librantowa 22 kwietnia, 17:00
Zyndram Łącko 1-0 Dąbrovia Wielogłowy 22 kwietnia, 11:00
Nawoj Nawojowa 5-1 Zawada Nowy Sącz 22 kwietnia, 17:00
Piątkovia Łęg 2-2 Przełęcz Tylicz 22 kwietnia, 17:00
Chruślice Nowy Sącz 2-0 Zabełcze Nowy Sącz 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 29 kwietnia

Zawisza Rożnów 2-3 Chruślice Nowy Sącz 29 kwietnia, 15:00
Zabełcze Nowy Sącz 2-0 Piątkovia Łęg 29 kwietnia, 11:00
Przełęcz Tylicz 2-2 Nawoj Nawojowa 29 kwietnia, 15:00
Zawada Nowy Sącz 2-2 Zyndram Łącko 29 kwietnia, 15:00
Dąbrovia Wielogłowy 6-3 LKS Świniarsko 29 kwietnia, 17:00
Librantovia Librantowa 1-0 Budowlani Jazowsko 29 kwietnia, 13:00
Jedność Nowy Sącz 3-1 Dunajec/Start Nowy Sącz 29 kwietnia, 11:00
Hart Tęgoborze 0-3 Victoria Witowice Dolne 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

Chruślice Nowy Sącz 2-2 Piątkovia Łęg 1 maja, 15:00
Hart Tęgoborze 2-3 Zawisza Rożnów 1 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 1-0 Jedność Nowy Sącz 1 maja, 17:00
Dunajec/Start Nowy Sącz 2-3 Librantovia Librantowa 1 maja, 15:00
Budowlani Jazowsko 2-3 Dąbrovia Wielogłowy 1 maja, 14:00
w Łącku
LKS Świniarsko 4-0 Zawada Nowy Sącz 1 maja, 15:00
Zyndram Łącko 0-0 Przełęcz Tylicz 1 maja, 16:00
Nawoj Nawojowa 0-1 Zabełcze Nowy Sącz 1 maja, 15:00

Kolejka 22 - 3 maja

Zawisza Rożnów 3-1 Piątkovia Łęg 3 maja, 17:00
Chruślice Nowy Sącz 0-5 Nawoj Nawojowa 3 maja, 15:00
Zabełcze Nowy Sącz 2-2 Zyndram Łącko 3 maja, 17:00
Przełęcz Tylicz 0-3 LKS Świniarsko 3 maja, 18:00
Zawada Nowy Sącz 3-0 Budowlani Jazowsko 3 maja, 18:00
Dąbrovia Wielogłowy 2-0 Dunajec/Start Nowy Sącz 3 maja, 11:00
Librantovia Librantowa 2-2 Victoria Witowice Dolne 3 maja, 17:00
Jedność Nowy Sącz 1-2 Hart Tęgoborze 3 maja, 18:00

Kolejka 23 - 6 maja

Librantovia Librantowa 5-0 Hart Tęgoborze 30 maja, 18:00
Chruślice Nowy Sącz 5-4 Zyndram Łącko 5 maja, 17:00
Jedność Nowy Sącz 1-1 Zawisza Rożnów 6 maja, 18:00
Victoria Witowice Dolne 3-1 Dąbrovia Wielogłowy 6 maja, 18:00
Dunajec/Start Nowy Sącz 2-3 Zawada Nowy Sącz 6 maja, 17:30
na boisku Zawady
Budowlani Jazowsko 2-1 Przełęcz Tylicz 6 maja, 18:00
LKS Świniarsko 6-0 Zabełcze Nowy Sącz 6 maja, 11:00
Nawoj Nawojowa 2-0 Piątkovia Łęg 6 maja, 15:00

Kolejka 24 - 13 maja

Zawisza Rożnów 2-3 Nawoj Nawojowa 13 maja, 16:00
Piątkovia Łęg 2-7 Zyndram Łącko 13 maja, 11:00
Chruślice Nowy Sącz 2-4 LKS Świniarsko 13 maja, 18:00
na boisku Jedności
Zabełcze Nowy Sącz 1-2 Budowlani Jazowsko 13 maja, 15:00
Przełęcz Tylicz 1-1 Dunajec/Start Nowy Sącz 13 maja, 17:30
Zawada Nowy Sącz 0-4 Victoria Witowice Dolne 13 maja, 18:00
Dąbrovia Wielogłowy 0-1 Hart Tęgoborze 13 maja, 18:00
Librantovia Librantowa 2-1 Jedność Nowy Sącz 13 maja, 16:00

Kolejka 25 - 20 maja

Chruślice Nowy Sącz 0-2 Budowlani Jazowsko 20 maja, 18:00
Librantovia Librantowa 3-3 Zawisza Rożnów 20 maja, 13:00
Jedność Nowy Sącz 2-2 Dąbrovia Wielogłowy 20 maja, 15:00
Hart Tęgoborze 4-2 Zawada Nowy Sącz 20 maja, 18:00
Victoria Witowice Dolne 3-0 Przełęcz Tylicz 20 maja, 18:00
(wo)
drużyna gości nie przystąpiła do meczu
Dunajec/Start Nowy Sącz 0-1 Zabełcze Nowy Sącz 20 maja, 11:00
na boisku Zawady
LKS Świniarsko 13-2 Piątkovia Łęg 20 maja, 18:00
Zyndram Łącko 2-0 Nawoj Nawojowa 20 maja, 15:00

Kolejka 26 - 25 marca

Zawisza Rożnów 3-1 Zyndram Łącko 25 marca, 16:00
Nawoj Nawojowa 1-0 LKS Świniarsko 25 marca, 16:00
Piątkovia Łęg 2-3 Budowlani Jazowsko 25 marca, 16:00
Chruślice Nowy Sącz 4-4 Dunajec/Start Nowy Sącz 25 marca, 16:00
na boisku Jedności
Zabełcze Nowy Sącz 0-2 Victoria Witowice Dolne 25 marca, 16:00
Przełęcz Tylicz 3-1 Hart Tęgoborze 23 maja, 17:30
Zawada Nowy Sącz 3-2 Jedność Nowy Sącz 25 marca, 16:00
Dąbrovia Wielogłowy 3-3 Librantovia Librantowa 25 marca, 11:00

Kolejka 27 - 27 maja

Chruślice Nowy Sącz 1-0 Victoria Witowice Dolne 27 maja, 15:00
na boisku Jedności
Dąbrovia Wielogłowy 0-1 Zawisza Rożnów 27 maja, 11:00
Librantovia Librantowa 8-0 Zawada Nowy Sącz 27 maja, 16:00
Jedność Nowy Sącz 3-0 Przełęcz Tylicz 27 maja, 18:00
Hart Tęgoborze 3-0 Zabełcze Nowy Sącz 27 maja, 18:00
Dunajec/Start Nowy Sącz 4-2 Piątkovia Łęg 27 maja, 12:00
Budowlani Jazowsko 3-4 Nawoj Nawojowa 27 maja, 17:00
LKS Świniarsko 3-2 Zyndram Łącko 27 maja, 11:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Dunajec/Start Nowy Sącz 3-0 Nawoj Nawojowa 3 czerwca, 11:00
Zawisza Rożnów 3-2 LKS Świniarsko 3 czerwca, 11:00
Zyndram Łącko 1-2 Budowlani Jazowsko 3 czerwca, 18:00
Piątkovia Łęg 0-3 Victoria Witowice Dolne 3 czerwca, 18:00
Chruślice Nowy Sącz 0-5 Hart Tęgoborze 3 czerwca, 17:00
na boisku Jedności
Zabełcze Nowy Sącz 1-4 Jedność Nowy Sącz 3 czerwca, 15:00
Przełęcz Tylicz 2-4 Librantovia Librantowa 3 czerwca, 18:00
Zawada Nowy Sącz 2-5 Dąbrovia Wielogłowy 3 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Zyndram Łącko 1-2 Dunajec/Start Nowy Sącz 6 czerwca, 18:00
Zawada Nowy Sącz 1-1 Zawisza Rożnów 6 czerwca, 18:00
Dąbrovia Wielogłowy 3-1 Przełęcz Tylicz 6 czerwca, 18:00
Librantovia Librantowa 2-2 Zabełcze Nowy Sącz 6 czerwca, 18:00
Jedność Nowy Sącz 2-2 Chruślice Nowy Sącz 6 czerwca, 18:00
Hart Tęgoborze 6-1 Piątkovia Łęg 6 czerwca, 18:00
Victoria Witowice Dolne 1-1 Nawoj Nawojowa 6 czerwca, 18:00
Budowlani Jazowsko 3-1 LKS Świniarsko 6 czerwca, 18:00
w Świniarsku; Budowlani gospodarzem

Kolejka 30 - 10 czerwca

Zawisza Rożnów 6-0 Budowlani Jazowsko 10 czerwca, 15:00
LKS Świniarsko 2-2 Dunajec/Start Nowy Sącz 10 czerwca, 15:00
Zyndram Łącko 3-4 Victoria Witowice Dolne 10 czerwca, 15:00
Nawoj Nawojowa 1-4 Hart Tęgoborze 10 czerwca, 15:00
Piątkovia Łęg 3-5 Jedność Nowy Sącz 10 czerwca, 15:00
Chruślice Nowy Sącz 5-3 Librantovia Librantowa 10 czerwca, 15:00
Zabełcze Nowy Sącz 0-4 Dąbrovia Wielogłowy 10 czerwca, 15:00
Przełęcz Tylicz 2-0 Zawada Nowy Sącz 10 czerwca, 15:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Nowy Sącz)

Klasa A 2011/2012 (Limanowa)
Klasa A 2011/2012 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2011/2012 (Podhale)

Klasa B 2011/2012 (Nowy Sącz)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas