[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Turbacz Mszana Dolna 26 71 23 2 1 115-23 11 1 1 58-14 12 1 0 57-9
2.  Sokół Słopnice 26 56 18 2 6 82-40 11 0 2 48-18 7 2 4 34-22
3.  Limanovia II Limanowa 26 53 17 2 7 106-57 10 1 2 68-26 7 1 5 38-31
4.  Zalesianka Zalesie 26 52 17 1 8 70-56 10 1 2 40-23 7 0 6 30-33
5.  Laskovia Laskowa 26 51 16 3 7 81-58 9 3 1 44-24 7 0 6 37-34
6.  LKS Rupniów 26 39 12 3 11 49-56 6 2 5 26-24 6 1 6 23-32
7.  Gorce Kamienica 26 38 12 2 12 61-56 7 0 6 35-22 5 2 6 26-34
8.  Jaworzanka Jaworzna 26 33 9 6 11 50-71 6 2 5 28-30 3 4 6 22-41
9.  Zenit Kasinka Mała 26 30 10 0 16 73-94 7 0 6 39-35 3 0 10 34-59
10.  LKS Jodłownik 26 28 8 4 14 50-63 6 0 7 28-25 2 4 7 22-38 2 3 1 0 1 3-3
11.  Krokus Przyszowa 26 28 8 4 14 46-70 6 3 4 26-27 2 1 10 20-43 2 3 1 0 1 3-3
12.  Witów Mszana Górna 26 22 6 4 16 42-74 1 2 10 18-42 5 2 6 24-32
13.  Słomka Siekierczyna 26 14 4 2 20 32-95 2 2 9 18-48 2 0 11 14-47
14.  LKS Mordarka 26 12 3 3 20 33-77 2 2 9 21-35 1 1 11 12-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Turbacz Mszana Dolna    3-1 2-6 3-0 4-3 4-0 6-0 5-3 6-0 0-0 8-1 6-0 3-0 8-0 
 2 Sokół Słopnice2-3     4-1 2-1 1-6 3-0 3-1 8-2 6-1 3-0* 2-1 4-1 7-0 3-1 
 3 Limanovia II Limanowa0-4 1-1     5-1 4-1 9-3 5-0 5-2 10-5 11-1 6-2 2-3 4-0 6-3 
 4 Zalesianka Zalesie2-4 4-2 5-1     4-2 1-0 3-0* 1-1 6-4 2-4 3-1 1-0 6-3 2-1 
 5 Laskovia Laskowa3-3 3-1 2-3 3-0     2-2 4-2 2-1 7-4 3-1 6-1 5-5 2-0 2-1 
 6 LKS Rupniów0-1 0-1 4-3 1-3 0-1     1-4 1-1 4-2 2-2 5-2 3-2 3-1 2-1 
 7 Gorce Kamienica1-4 2-4 6-1 2-3 2-4 3-0     0-1 5-4 3-0* 3-0* 3-0* 0-1 5-0* 
 8 Jaworzanka Jaworzna0-4 0-7 1-1 1-4 4-0 1-2 2-4     6-3 4-2 1-0 1-1 4-2 3-0 
 9 Zenit Kasinka Mała0-5 6-3 0-6 7-1 4-2 2-3 2-7 6-2     3-1 2-3 1-2 3-0 3-0 
 10 LKS Jodłownik0-4 0-2 0-2 1-3 4-1 1-2 5-3 7-0 3-1     2-1 0-2 5-1 0-3* 
 11 Krokus Przyszowa0-5 1-1 3-2 3-5 1-2 2-1 2-2 1-2 1-0 2-1     3-2 5-2 2-2 
 12 Witów Mszana Górna1-4 0-3 1-2 1-5 2-4 1-5 1-2 3-3 2-4 1-6 1-1     2-3 2-0 
 13 Słomka Siekierczyna0-13 1-4 2-5 2-1 2-7 1-2 0-0 1-3 1-3 3-3 0-5 1-2     4-0 
 14 LKS Mordarka0-3 1-4 1-5 2-3 2-4 2-3 0-1 1-1 2-3 1-1 4-2 2-4 3-1     

Kolejka 1 - 7 sierpnia

Gorce Kamienica 0-1 Jaworzanka Jaworzna 7 sierpnia, 17:00
Sokół Słopnice 3-1 LKS Mordarka 7 sierpnia, 17:00
Krokus Przyszowa 2-1 LKS Rupniów 7 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 2-4 LKS Jodłownik 7 sierpnia, 13:00
Słomka Siekierczyna 2-5 Limanovia II Limanowa 7 sierpnia, 17:00
Zenit Kasinka Mała 0-5 Turbacz Mszana Dolna 7 sierpnia, 17:00
Witów Mszana Górna 2-4 Laskovia Laskowa 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Zalesianka Zalesie 1-0 Witów Mszana Górna 14 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
LKS Rupniów 0-1 Laskovia Laskowa 14 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Zenit Kasinka Mała 2-3 Krokus Przyszowa 14 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
LKS Mordarka 0-3 Turbacz Mszana Dolna 14 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Słomka Siekierczyna 1-4 Sokół Słopnice 14 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Jaworzanka Jaworzna 1-1 Limanovia II Limanowa 14 sierpnia, 11:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
LKS Jodłownik 5-3 Gorce Kamienica 14 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Gorce Kamienica 2-3 Zalesianka Zalesie 21 sierpnia, 16:00
Limanovia II Limanowa 11-1 LKS Jodłownik 21 sierpnia, 16:00
Sokół Słopnice 8-2 Jaworzanka Jaworzna 21 sierpnia, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 3-0 Słomka Siekierczyna 21 sierpnia, 17:00
Krokus Przyszowa 2-2 LKS Mordarka 21 sierpnia, 17:00
Witów Mszana Górna 1-5 LKS Rupniów 21 sierpnia, 16:00
Zenit Kasinka Mała 4-2 Laskovia Laskowa 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Zalesianka Zalesie 1-0 LKS Rupniów 28 sierpnia, 16:00
Zenit Kasinka Mała 1-2 Witów Mszana Górna 28 sierpnia, 16:00
LKS Mordarka 2-4 Laskovia Laskowa 28 sierpnia, 16:00
Słomka Siekierczyna 0-5 Krokus Przyszowa 28 sierpnia, 17:00
Jaworzanka Jaworzna 0-4 Turbacz Mszana Dolna 28 sierpnia, 11:00
LKS Jodłownik 0-2 Sokół Słopnice 28 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz II rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Gorce Kamienica 6-1 Limanovia II Limanowa 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 4 września

Limanovia II Limanowa 5-1 Zalesianka Zalesie 4 września, 16:00
Sokół Słopnice 3-1 Gorce Kamienica 4 września, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 0-0 LKS Jodłownik 4 września, 17:00
Krokus Przyszowa 1-2 Jaworzanka Jaworzna 4 września, 16:00
Laskovia Laskowa 2-0 Słomka Siekierczyna 4 września, 17:00
Witów Mszana Górna 2-0 LKS Mordarka 4 września, 16:00
LKS Rupniów 4-2 Zenit Kasinka Mała 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 11 września

Zalesianka Zalesie 6-4 Zenit Kasinka Mała 11 września, 16:00
LKS Mordarka 2-3 LKS Rupniów 11 września, 16:00
Słomka Siekierczyna 1-2 Witów Mszana Górna 11 września, 16:00
Jaworzanka Jaworzna 4-0 Laskovia Laskowa 11 września, 16:00
LKS Jodłownik 2-1 Krokus Przyszowa 11 września, 11:00
Gorce Kamienica 1-4 Turbacz Mszana Dolna 11 września, 16:00
Limanovia II Limanowa 1-1 Sokół Słopnice 11 września, 13:30

Kolejka 7 - 18 września

Sokół Słopnice 2-1 Zalesianka Zalesie 18 września, 15:00
Turbacz Mszana Dolna 2-6 Limanovia II Limanowa 18 września, 16:00
Krokus Przyszowa 2-2 Gorce Kamienica 18 września, 16:00
Laskovia Laskowa 3-1 LKS Jodłownik 18 września, 16:00
Witów Mszana Górna 3-3 Jaworzanka Jaworzna 18 września, 15:00
LKS Rupniów 3-1 Słomka Siekierczyna 18 września, 16:00
Zenit Kasinka Mała 3-0 LKS Mordarka 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25 września

Zalesianka Zalesie 2-1 LKS Mordarka 25 września, 15:00
Słomka Siekierczyna 1-3 Zenit Kasinka Mała 25 września, 13:00
Jaworzanka Jaworzna 1-2 LKS Rupniów 25 września, 15:00
LKS Jodłownik 0-2 Witów Mszana Górna 25 września, 15:00
Gorce Kamienica 2-4 Laskovia Laskowa 25 września, 15:00
Limanovia II Limanowa 6-2 Krokus Przyszowa 25 września, 14:00
Sokół Słopnice 2-3 Turbacz Mszana Dolna 25 września, 15:00

Kolejka 9 - 2 października

Turbacz Mszana Dolna 3-0 Zalesianka Zalesie 2 października, 15:00
Krokus Przyszowa 1-1 Sokół Słopnice 2 października, 15:00
Laskovia Laskowa 2-3 Limanovia II Limanowa 2 października, 12:30
Witów Mszana Górna 1-2 Gorce Kamienica 2 października, 14:00
LKS Rupniów 2-2 LKS Jodłownik 2 października, 15:00
Zenit Kasinka Mała 6-2 Jaworzanka Jaworzna 2 października, 15:00
LKS Mordarka 3-1 Słomka Siekierczyna 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9 października

Zalesianka Zalesie 6-3 Słomka Siekierczyna 9 października, 15:00
Jaworzanka Jaworzna 3-0 LKS Mordarka 9 października, 15:00
LKS Jodłownik 3-1 Zenit Kasinka Mała 9 października, 15:00
Gorce Kamienica 3-0 LKS Rupniów 9 października, 15:00
Limanovia II Limanowa 2-3 Witów Mszana Górna 9 października, 13:30
Sokół Słopnice 1-6 Laskovia Laskowa 9 października, 14:00
Turbacz Mszana Dolna 8-1 Krokus Przyszowa 9 października, 15:00
równocześnie mecz III rundy PP Nowy Sącz-Limanowa

Kolejka 11 - 16 października

Krokus Przyszowa 3-5 Zalesianka Zalesie 16 października, 14:00
Laskovia Laskowa 3-3 Turbacz Mszana Dolna 16 października, 15:00
Witów Mszana Górna 0-3 Sokół Słopnice 16 października, 14:00
LKS Rupniów 4-3 Limanovia II Limanowa 16 października, 13:00
Zenit Kasinka Mała 2-7 Gorce Kamienica 16 października, 14:00
LKS Mordarka 1-1 LKS Jodłownik 16 października, 14:00
Słomka Siekierczyna 1-3 Jaworzanka Jaworzna 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23 października

Zalesianka Zalesie 1-1 Jaworzanka Jaworzna 23 października, 14:00
LKS Jodłownik 5-1 Słomka Siekierczyna 23 października, 14:00
Gorce Kamienica 5-0 LKS Mordarka 23 października, 14:00
(wo)
mecz zakończony w 26. minucie przy stanie 5-0 po zdekompletowaniu drużyny gości
Limanovia II Limanowa 10-5 Zenit Kasinka Mała 23 października, 14:00
w Kasince Małej
Sokół Słopnice 3-0 LKS Rupniów 23 października, 14:00
Turbacz Mszana Dolna 6-0 Witów Mszana Górna 23 października, 14:00
Krokus Przyszowa 1-2 Laskovia Laskowa 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 30 października

Laskovia Laskowa 3-0 Zalesianka Zalesie 30 października, 14:00
Witów Mszana Górna 1-1 Krokus Przyszowa 30 października, 14:00
LKS Rupniów 0-1 Turbacz Mszana Dolna 30 października, 14:00
Zenit Kasinka Mała 6-3 Sokół Słopnice 30 października, 14:00
LKS Mordarka 1-5 Limanovia II Limanowa 30 października, 11:00
Słomka Siekierczyna 0-0 Gorce Kamienica 30 października, 14:00
Jaworzanka Jaworzna 4-2 LKS Jodłownik 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 6 listopada

LKS Jodłownik 1-3 Zalesianka Zalesie 6 listopada, 11:00
Limanovia II Limanowa 4-0 Słomka Siekierczyna 6 listopada, 11:00
w Siekierczynie
Turbacz Mszana Dolna 6-0 Zenit Kasinka Mała 6 listopada, 11:00
Laskovia Laskowa 5-5 Witów Mszana Górna 6 listopada, 11:00
Jaworzanka Jaworzna 2-4 Gorce Kamienica 6 listopada, 11:00
LKS Mordarka 1-4 Sokół Słopnice 6 listopada, 11:00
LKS Rupniów 5-2 Krokus Przyszowa 6 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Witów Mszana Górna 1-5 Zalesianka Zalesie 11 listopada, 11:00
Laskovia Laskowa 2-2 LKS Rupniów 11 listopada, 11:00
Krokus Przyszowa 1-0 Zenit Kasinka Mała 11 listopada, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 8-0 LKS Mordarka 11 listopada, 11:00
Sokół Słopnice 7-0 Słomka Siekierczyna 11 listopada, 11:00
Limanovia II Limanowa 5-2 Jaworzanka Jaworzna 11 listopada, 11:00
Gorce Kamienica 3-0 LKS Jodłownik 11 listopada, 11:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Laskovia Laskowa 7-4 Zenit Kasinka Mała 15 kwietnia, 11:00
Zalesianka Zalesie 3-0 Gorce Kamienica 25 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
LKS Jodłownik 0-2 Limanovia II Limanowa 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany
Jaworzanka Jaworzna 0-7 Sokół Słopnice 15 kwietnia, 15:00
Słomka Siekierczyna 0-13 Turbacz Mszana Dolna 15 kwietnia, 16:00
LKS Mordarka 4-2 Krokus Przyszowa 15 kwietnia, 13:00
LKS Rupniów 3-2 Witów Mszana Górna 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22 kwietnia

LKS Rupniów 1-3 Zalesianka Zalesie 22 kwietnia, 15:00
Witów Mszana Górna 2-4 Zenit Kasinka Mała 22 kwietnia, 15:00
Laskovia Laskowa 2-1 LKS Mordarka 22 kwietnia, 16:00
Krokus Przyszowa 5-2 Słomka Siekierczyna 22 kwietnia, 15:00
Turbacz Mszana Dolna 5-3 Jaworzanka Jaworzna 22 kwietnia, 16:00
Sokół Słopnice 3-0 LKS Jodłownik 22 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
Limanovia II Limanowa 5-0 Gorce Kamienica 22 kwietnia, 11:00
w Kamienicy

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Zalesianka Zalesie 5-1 Limanovia II Limanowa 29 kwietnia, 16:00
Gorce Kamienica 2-4 Sokół Słopnice 29 kwietnia, 16:30
LKS Jodłownik 0-4 Turbacz Mszana Dolna 29 kwietnia, 14:00
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Krokus Przyszowa 29 kwietnia, 11:00
Słomka Siekierczyna 2-7 Laskovia Laskowa 29 kwietnia, 15:00
w Starej Wsi
LKS Mordarka 2-4 Witów Mszana Górna 29 kwietnia, 16:00
Zenit Kasinka Mała 2-3 LKS Rupniów 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 3 maja

Zenit Kasinka Mała 7-1 Zalesianka Zalesie 3 maja, 16:00
LKS Rupniów 2-1 LKS Mordarka 3 maja, 17:00
Witów Mszana Górna 2-3 Słomka Siekierczyna 3 maja, 14:00
Laskovia Laskowa 2-1 Jaworzanka Jaworzna 3 maja, 18:00
Krokus Przyszowa 2-1 LKS Jodłownik 3 maja, 14:00
Turbacz Mszana Dolna 6-0 Gorce Kamienica 3 maja, 17:00
Sokół Słopnice 4-1 Limanovia II Limanowa 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 6 maja

Zalesianka Zalesie 4-2 Sokół Słopnice 6 maja, 15:00
Limanovia II Limanowa 0-4 Turbacz Mszana Dolna 6 maja, 16:00
Gorce Kamienica 3-0 Krokus Przyszowa 6 maja, 15:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości / na boisku 0-0
LKS Jodłownik 4-1 Laskovia Laskowa 6 maja, 17:00
Jaworzanka Jaworzna 1-1 Witów Mszana Górna 6 maja, 16:00
Słomka Siekierczyna 1-2 LKS Rupniów 6 maja, 16:00
LKS Mordarka 2-3 Zenit Kasinka Mała 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 13 maja

LKS Mordarka 2-3 Zalesianka Zalesie 13 maja, 14:00
Zenit Kasinka Mała 3-0 Słomka Siekierczyna 13 maja, 15:00
LKS Rupniów 1-1 Jaworzanka Jaworzna 13 maja, 16:00
Witów Mszana Górna 1-6 LKS Jodłownik 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 11:00) odwołany
Laskovia Laskowa 4-2 Gorce Kamienica 13 maja, 11:00
Krokus Przyszowa 3-2 Limanovia II Limanowa 13 maja, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 3-1 Sokół Słopnice 13 maja, 17:30

Kolejka 22 - 20 maja

Zalesianka Zalesie 2-4 Turbacz Mszana Dolna 20 maja, 16:00
Sokół Słopnice 2-1 Krokus Przyszowa 20 maja, 15:00
Limanovia II Limanowa 4-1 Laskovia Laskowa 20 maja, 11:00
Gorce Kamienica 3-0 Witów Mszana Górna 20 maja, 14:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
LKS Jodłownik 1-2 LKS Rupniów 20 maja, 16:00
Jaworzanka Jaworzna 6-3 Zenit Kasinka Mała 20 maja, 16:00
Słomka Siekierczyna 4-0 LKS Mordarka 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27 maja

Słomka Siekierczyna 2-1 Zalesianka Zalesie 27 maja, 17:00
LKS Mordarka 1-1 Jaworzanka Jaworzna 27 maja, 14:00
Zenit Kasinka Mała 3-1 LKS Jodłownik 27 maja, 16:00
LKS Rupniów 1-4 Gorce Kamienica 27 maja, 17:30
Witów Mszana Górna 1-2 Limanovia II Limanowa 27 maja, 11:00
Laskovia Laskowa 3-1 Sokół Słopnice 27 maja, 16:00
Krokus Przyszowa 0-5 Turbacz Mszana Dolna 27 maja, 16:00

Kolejka 24 - 3 czerwca

Zalesianka Zalesie 3-1 Krokus Przyszowa 3 czerwca, 14:00
Turbacz Mszana Dolna 4-3 Laskovia Laskowa 3 czerwca, 17:30
Sokół Słopnice 4-1 Witów Mszana Górna 3 czerwca, 14:00
Limanovia II Limanowa 9-3 LKS Rupniów 3 czerwca, 11:00
Gorce Kamienica 5-4 Zenit Kasinka Mała 3 czerwca, 17:00
LKS Jodłownik 0-3 LKS Mordarka 3 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Jaworzanka Jaworzna 4-2 Słomka Siekierczyna 3 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

Jaworzanka Jaworzna 1-4 Zalesianka Zalesie 7 czerwca, 17:00
Słomka Siekierczyna 3-3 LKS Jodłownik 7 czerwca, 17:00
LKS Mordarka 0-1 Gorce Kamienica 7 czerwca, 13:00
w Pisarzowej
Zenit Kasinka Mała 0-6 Limanovia II Limanowa 7 czerwca, 17:00
LKS Rupniów 0-1 Sokół Słopnice 7 czerwca, 17:00
w Słopnicach
Witów Mszana Górna 1-4 Turbacz Mszana Dolna 7 czerwca, 17:00
Laskovia Laskowa 6-1 Krokus Przyszowa 7 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

Zalesianka Zalesie 4-2 Laskovia Laskowa 10 czerwca, 16:00
Krokus Przyszowa 3-2 Witów Mszana Górna 10 czerwca, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 4-0 LKS Rupniów 10 czerwca, 16:00
Sokół Słopnice 6-1 Zenit Kasinka Mała 10 czerwca, 16:00
Limanovia II Limanowa 6-3 LKS Mordarka 10 czerwca, 16:00
Gorce Kamienica 0-1 Słomka Siekierczyna 10 czerwca, 16:00
LKS Jodłownik 7-0 Jaworzanka Jaworzna 10 czerwca, 16:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Nowy Sącz)

Klasa A 2011/2012 (Nowy Sącz)
Klasa A 2011/2012 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2011/2012 (Podhale)

Klasa B 2011/2012 (Limanowa)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas