[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Wojnarowa 26 64 20 4 2 92-35 11 2 0 55-16 9 2 2 37-19
2.  LKS Wójtowa 26 51 15 6 5 71-37 9 3 1 42-14 6 3 4 29-23
3.  Wicher Mogilno 26 48 13 9 4 77-33 9 2 2 53-17 4 7 2 24-16
4.  Ogień Sękowa 26 47 15 2 9 73-51 10 2 1 36-16 5 0 8 37-35 2 6 2 0 0 6-2
5.  LKS Ropa 26 47 14 5 7 60-48 8 2 3 30-15 6 3 4 30-33 2 0 0 0 2 2-6
6.  KS Bobowa 26 44 14 2 10 72-54 9 0 4 42-23 5 2 6 30-31
7.  LKS Zagórzany 26 40 12 4 10 66-49 8 1 4 41-26 4 3 6 25-23 2 3 1 0 1 4-3
8.  LKS II Kobylanka 26 40 12 4 10 56-71 9 2 2 40-27 3 2 8 16-44 2 3 1 0 1 3-4
9.  LKS Łużna 26 37 11 4 11 59-56 6 4 3 29-23 5 0 8 30-33
10.  Torcida Smerekowiec 26 32 8 8 10 49-52 5 4 4 29-22 3 4 6 20-30
11.  Biała Brunary 26 20 4 8 14 29-56 2 4 7 19-29 2 4 7 10-27
12.  LKS Szymbark 26 18 4 6 16 44-76 3 3 7 28-30 1 3 9 16-46 2 3 1 0 1 8-6
13.  Królovia Królowa Górna 26 18 4 6 16 40-93 4 4 5 22-33 0 2 11 18-60 2 3 1 0 1 6-8
14.  KS Biecz 26 5 1 2 23 19-96 1 2 10 10-40 0 0 13 9-56
Wicher Mogilno rozgrywa swoje mecze w Wojnarowej.
KS Biecz wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Wojnarowa    3-1 0-0 4-0 4-1 8-3 3-3 9-2 3-1 3-2 3-1 6-0 2-1 7-1 
 2 LKS Wójtowa3-3     1-1 4-2 7-0 4-1 0-3* 4-0 4-1 1-1 3-0 3-2 5-0 3-0* 
 3 Wicher Mogilno0-1 3-1     4-1 6-1 1-3 0-0 10-1 4-3 8-0 1-1 6-0 7-3 3-2 
 4 Ogień Sękowa1-1 1-0 3-0     3-1 2-1 2-1 7-1 3-2 3-2 3-4 1-1 4-2 3-0* 
 5 LKS Ropa5-2 0-1 2-2 1-3     3-0 1-3 1-0 3-1 0-0 2-0 4-1 5-2 3-0* 
 6 KS Bobowa1-5 1-4 1-3 4-0 1-2     3-1 4-0 2-1 3-1 3-2 7-1 8-2 4-1 
 7 LKS Zagórzany1-4 2-2 0-3 3-2 3-5 1-3     4-2 3-2 3-1 5-0 3-0 7-0 6-2 
 8 LKS II Kobylanka2-1 4-6 4-1 2-1 4-6 5-5 1-0     4-1 4-3 3-0 3-2 1-1 3-0* 
 9 LKS Łużna2-3 1-4 1-1 3-1 2-4 2-1 2-2 2-1     1-1 3-0* 2-2 5-3 3-0* 
 10 Torcida Smerekowiec1-3 2-1 1-1 2-5 1-1 1-1 4-3 1-1 1-2     1-2 5-0 4-0 5-2 
 11 Biała Brunary1-5 1-2 1-1 4-2 1-1 0-4 1-3 1-3 0-1 3-4     2-2 1-1 3-0* 
 12 LKS Szymbark1-4 2-2 0-6 2-4 0-2 1-3 3-1 1-1 2-3 0-1 0-0     6-2 10-1 
 13 Królovia Królowa Górna1-2 1-1 2-2 2-11 0-5 3-2 3-2 0-1 2-4 1-1 0-0 4-2     3-0* 
 14 KS Biecz0-3* 2-4 0-3* 0-5* 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 2-8 0-3* 0-0 0-3* 5-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

KS Bobowa 2-1 LKS Łużna 14 sierpnia, 18:00
LKS Wójtowa 7-0 LKS Ropa 14 sierpnia, 11:30
Wicher Mogilno 8-0 Torcida Smerekowiec 14 sierpnia, 13:00
KS Biecz 5-1 Królovia Królowa Górna 14 sierpnia, 17:00
Ogień Sękowa 1-1 Orzeł Wojnarowa 14 sierpnia, 11:00
LKS Zagórzany 5-0 Biała Brunary 14 sierpnia, 17:00
LKS II Kobylanka 3-2 LKS Szymbark 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

LKS Łużna 2-2 LKS Szymbark 21 sierpnia, 17:00
Biała Brunary 1-3 LKS II Kobylanka 21 sierpnia, 15:00
Orzeł Wojnarowa 3-3 LKS Zagórzany 21 sierpnia, 14:00
Królovia Królowa Górna 2-11 Ogień Sękowa 21 sierpnia, 11:30
Torcida Smerekowiec 5-2 KS Biecz 21 sierpnia, 13:00
LKS Ropa 2-2 Wicher Mogilno 21 sierpnia, 11:00
KS Bobowa 1-4 LKS Wójtowa 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

LKS Wójtowa 4-1 LKS Łużna 28 sierpnia, 17:00
Wicher Mogilno 1-3 KS Bobowa 28 sierpnia, 15:00
KS Biecz 1-1 LKS Ropa 28 sierpnia, 17:00
Ogień Sękowa 3-2 Torcida Smerekowiec 28 sierpnia, 14:00
LKS Zagórzany 7-0 Królovia Królowa Górna 28 sierpnia, 17:00
LKS II Kobylanka 2-1 Orzeł Wojnarowa 28 sierpnia, 15:00
LKS Szymbark 0-0 Biała Brunary 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

LKS Łużna 3-0 Biała Brunary 4 września, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 45. minucie przy stanie 2-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodników gości
Orzeł Wojnarowa 6-0 LKS Szymbark 4 września, 16:00
Królovia Królowa Górna 0-1 LKS II Kobylanka 4 września, 11:30
Torcida Smerekowiec 4-3 LKS Zagórzany 4 września, 14:00
LKS Ropa 1-3 Ogień Sękowa 4 września, 11:00
KS Bobowa 4-1 KS Biecz 4 września, 17:00
LKS Wójtowa 1-1 Wicher Mogilno 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 11 września

Wicher Mogilno 4-3 LKS Łużna 11 września, 16:00
KS Biecz 2-4 LKS Wójtowa 11 września, 16:00
Ogień Sękowa 2-1 KS Bobowa 11 września, 14:00
LKS Zagórzany 3-5 LKS Ropa 11 września, 16:00
LKS II Kobylanka 4-3 Torcida Smerekowiec 10 września, 17:00
LKS Szymbark 6-2 Królovia Królowa Górna 11 września, 15:00
Biała Brunary 1-5 Orzeł Wojnarowa 11 września, 15:00

Kolejka 6 - 18 września

LKS Łużna 2-3 Orzeł Wojnarowa 18 września, 11:30
w Zagórzanach
Królovia Królowa Górna 0-0 Biała Brunary 18 września, 11:30
Torcida Smerekowiec 5-0 LKS Szymbark 18 września, 14:00
LKS Ropa 1-0 LKS II Kobylanka 18 września, 11:00
KS Bobowa 3-1 LKS Zagórzany 18 września, 16:00
LKS Wójtowa 4-2 Ogień Sękowa 18 września, 16:00
Wicher Mogilno 3-2 KS Biecz 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25 września

KS Biecz 2-8 LKS Łużna 25 września, 16:00
Ogień Sękowa 3-0 Wicher Mogilno 25 września, 14:00
LKS Zagórzany 2-2 LKS Wójtowa 25 września, 16:00
LKS II Kobylanka 5-5 KS Bobowa 25 września, 11:00
LKS Szymbark 0-2 LKS Ropa 25 września, 16:00
Biała Brunary 3-4 Torcida Smerekowiec 25 września, 15:00
Orzeł Wojnarowa 2-1 Królovia Królowa Górna 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 2 października

LKS Łużna 5-3 Królovia Królowa Górna 2 października, 15:00
Torcida Smerekowiec 1-3 Orzeł Wojnarowa 2 października, 14:00
LKS Ropa 2-0 Biała Brunary 2 października, 11:00
KS Bobowa 7-1 LKS Szymbark 2 października, 15:00
LKS Wójtowa 4-0 LKS II Kobylanka 2 października, 14:00
Wicher Mogilno 0-0 LKS Zagórzany 2 października, 15:00
KS Biecz 0-5 Ogień Sękowa 2 października, 14:00
(wo)
przerwany w 32. minucie przy stanie 1-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 9 - 9 października

Ogień Sękowa 3-2 LKS Łużna 9 października, 14:00
LKS Zagórzany 6-2 KS Biecz 9 października, 15:00
LKS II Kobylanka 4-1 Wicher Mogilno 9 października, 11:00
LKS Szymbark 2-2 LKS Wójtowa 9 października, 11:00
Biała Brunary 0-4 KS Bobowa 9 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa 4-1 LKS Ropa 9 października, 14:00
Królovia Królowa Górna 1-1 Torcida Smerekowiec 9 października, 11:30

Kolejka 10 - 16 października

LKS Łużna 1-1 Torcida Smerekowiec 16 października, 14:00
LKS Ropa 5-2 Królovia Królowa Górna 16 października, 11:00
KS Bobowa 1-5 Orzeł Wojnarowa 16 października, 15:00
LKS Wójtowa 3-0 Biała Brunary 16 października, 13:00
Wicher Mogilno 6-0 LKS Szymbark 16 października, 14:00
KS Biecz 0-3 LKS II Kobylanka 16 października, 11:00
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu
Ogień Sękowa 2-1 LKS Zagórzany 16 października, 14:00

Kolejka 11 - 23 października

LKS Zagórzany 3-2 LKS Łużna 23 października, 14:00
LKS II Kobylanka 2-1 Ogień Sękowa 23 października, 14:00
LKS Szymbark 10-1 KS Biecz 23 października, 11:00
Biała Brunary 1-1 Wicher Mogilno 23 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa 3-1 LKS Wójtowa 23 października, 15:00
Królovia Królowa Górna 3-2 KS Bobowa 23 października, 11:30
Torcida Smerekowiec 1-1 LKS Ropa 23 października, 13:00

Kolejka 12 - 30 października

LKS Łużna 2-4 LKS Ropa 30 października, 11:00
KS Bobowa 3-1 Torcida Smerekowiec 30 października, 14:00
LKS Wójtowa 5-0 Królovia Królowa Górna 30 października, 13:00
Wicher Mogilno 0-1 Orzeł Wojnarowa 30 października, 14:00
KS Biecz 0-0 Biała Brunary 30 października, 13:00
Ogień Sękowa 1-1 LKS Szymbark 30 października, 13:00
LKS Zagórzany 4-2 LKS II Kobylanka 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

LKS II Kobylanka 4-1 LKS Łużna 6 listopada, 11:30
LKS Szymbark 3-1 LKS Zagórzany 5 listopada, 14:00
Biała Brunary 4-2 Ogień Sękowa 5 listopada, 14:00
Orzeł Wojnarowa 7-1 KS Biecz 5 listopada, 14:00
Królovia Królowa Górna 2-2 Wicher Mogilno 5 listopada, 14:00
Torcida Smerekowiec 2-1 LKS Wójtowa 6 listopada, 13:00
LKS Ropa 3-0 KS Bobowa 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 1 kwietnia

LKS Łużna 2-1 KS Bobowa 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Ropa 0-1 LKS Wójtowa 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Torcida Smerekowiec 1-1 Wicher Mogilno 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Królovia Królowa Górna 3-0 KS Biecz
(wo)
Orzeł Wojnarowa 4-0 Ogień Sękowa 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Biała Brunary 1-3 LKS Zagórzany 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Szymbark 1-1 LKS II Kobylanka 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 15 - 7 kwietnia

LKS Szymbark 2-3 LKS Łużna 7 kwietnia, 11:00
LKS II Kobylanka 3-0 Biała Brunary 7 kwietnia, 11:00
LKS Zagórzany 1-4 Orzeł Wojnarowa 7 kwietnia, 15:00
Ogień Sękowa 4-2 Królovia Królowa Górna 7 kwietnia, 14:00
KS Biecz 0-3 Torcida Smerekowiec
(wo)
Wicher Mogilno 6-1 LKS Ropa 7 kwietnia, 11:00
LKS Wójtowa 4-1 KS Bobowa 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

LKS Łużna 1-4 LKS Wójtowa 15 kwietnia, 16:30
KS Bobowa 1-3 Wicher Mogilno 15 kwietnia, 16:00
LKS Ropa 3-0 KS Biecz
(wo)
Torcida Smerekowiec 2-5 Ogień Sękowa 15 kwietnia, 14:00
Królovia Królowa Górna 3-2 LKS Zagórzany 15 kwietnia, 11:30
Orzeł Wojnarowa 9-2 LKS II Kobylanka 15 kwietnia, 16:00
Biała Brunary 2-2 LKS Szymbark 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Biała Brunary 0-1 LKS Łużna 22 kwietnia, 14:00
LKS Szymbark 1-4 Orzeł Wojnarowa 22 kwietnia, 11:00
LKS II Kobylanka 1-1 Królovia Królowa Górna 22 kwietnia, 15:00
LKS Zagórzany 3-1 Torcida Smerekowiec 22 kwietnia, 16:00
Ogień Sękowa 3-1 LKS Ropa 22 kwietnia, 13:00
KS Biecz 0-3 KS Bobowa
(wo)
Wicher Mogilno 3-1 LKS Wójtowa 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 29 kwietnia

LKS Łużna 1-1 Wicher Mogilno 29 kwietnia, 17:00
LKS Wójtowa 3-0 KS Biecz
(wo)
KS Bobowa 4-0 Ogień Sękowa 29 kwietnia, 16:00
LKS Ropa 1-3 LKS Zagórzany 29 kwietnia, 11:00
Torcida Smerekowiec 1-1 LKS II Kobylanka 29 kwietnia, 13:00
Królovia Królowa Górna 4-2 LKS Szymbark 29 kwietnia, 11:30
Orzeł Wojnarowa 3-1 Biała Brunary 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 3 maja

Orzeł Wojnarowa 3-1 LKS Łużna 3 maja, 16:30
Biała Brunary 1-1 Królovia Królowa Górna 3 maja, 17:30
LKS Szymbark 0-1 Torcida Smerekowiec 3 maja, 11:00
LKS II Kobylanka 4-6 LKS Ropa 3 maja, 14:00
LKS Zagórzany 1-3 KS Bobowa 3 maja, 17:00
Ogień Sękowa 1-0 LKS Wójtowa 3 maja, 14:00
KS Biecz 0-3 Wicher Mogilno
(wo)

Kolejka 20 - 6 maja

LKS Łużna 3-0 KS Biecz
(wo)
Wicher Mogilno 4-1 Ogień Sękowa 6 maja, 17:00
LKS Wójtowa 0-3 LKS Zagórzany 6 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
KS Bobowa 4-0 LKS II Kobylanka 6 maja, 17:00
LKS Ropa 4-1 LKS Szymbark 6 maja, 11:00
Torcida Smerekowiec 1-2 Biała Brunary 6 maja, 13:00
Królovia Królowa Górna 1-2 Orzeł Wojnarowa 6 maja, 11:30

Kolejka 21 - 13 maja

Królovia Królowa Górna 2-4 LKS Łużna 13 maja, 11:30
Orzeł Wojnarowa 3-2 Torcida Smerekowiec 13 maja, 16:00
Biała Brunary 1-1 LKS Ropa 13 maja, 14:00
LKS Szymbark 1-3 KS Bobowa 13 maja, 11:00
LKS II Kobylanka 4-6 LKS Wójtowa 13 maja, 14:00
LKS Zagórzany 0-3 Wicher Mogilno 13 maja, 13:00
Ogień Sękowa 3-0 KS Biecz
(wo)

Kolejka 22 - 20 maja

LKS Łużna 3-1 Ogień Sękowa 20 maja, 17:00
KS Biecz 0-3 LKS Zagórzany
(wo)
Wicher Mogilno 10-1 LKS II Kobylanka 20 maja, 17:00
LKS Wójtowa 3-2 LKS Szymbark 20 maja, 11:00
KS Bobowa 3-2 Biała Brunary 20 maja, 17:00
LKS Ropa 5-2 Orzeł Wojnarowa 20 maja, 11:00
Torcida Smerekowiec 4-0 Królovia Królowa Górna 20 maja, 13:00

Kolejka 23 - 27 maja

Torcida Smerekowiec 1-2 LKS Łużna 27 maja, 14:00
Królovia Królowa Górna 0-5 LKS Ropa 27 maja, 11:30
Orzeł Wojnarowa 8-3 KS Bobowa 27 maja, 16:00
Biała Brunary 1-2 LKS Wójtowa 27 maja, 14:00
LKS Szymbark 0-6 Wicher Mogilno 27 maja, 11:00
LKS II Kobylanka 3-0 KS Biecz
(wo)
LKS Zagórzany 3-2 Ogień Sękowa 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3 czerwca

LKS Łużna 2-2 LKS Zagórzany 3 czerwca, 17:00
Ogień Sękowa 7-1 LKS II Kobylanka 3 czerwca, 14:00
KS Biecz 0-3 LKS Szymbark
(wo)
Wicher Mogilno 1-1 Biała Brunary 3 czerwca, 14:00
LKS Wójtowa 3-3 Orzeł Wojnarowa 3 czerwca, 17:00
KS Bobowa 8-2 Królovia Królowa Górna 3 czerwca, 18:00
LKS Ropa 0-0 Torcida Smerekowiec 3 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

LKS Ropa 3-1 LKS Łużna 7 czerwca, 17:00
Torcida Smerekowiec 1-1 KS Bobowa 7 czerwca, 17:00
Królovia Królowa Górna 1-1 LKS Wójtowa 7 czerwca, 17:00
Orzeł Wojnarowa 0-0 Wicher Mogilno 7 czerwca, 17:00
Biała Brunary 3-0 KS Biecz
(wo)
LKS Szymbark 2-4 Ogień Sękowa 7 czerwca, 17:00
LKS II Kobylanka 1-0 LKS Zagórzany 6 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

LKS Łużna 2-1 LKS II Kobylanka 9 czerwca, 17:00
LKS Zagórzany 3-0 LKS Szymbark 9 czerwca, 17:00
Ogień Sękowa 3-4 Biała Brunary 9 czerwca, 17:00
KS Biecz 0-3 Orzeł Wojnarowa
(wo)
Wicher Mogilno 7-3 Królovia Królowa Górna 9 czerwca, 17:00
LKS Wójtowa 1-1 Torcida Smerekowiec 9 czerwca, 17:00
KS Bobowa 1-2 LKS Ropa 9 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Nowy Sącz)

Klasa A 2011/2012 (Limanowa)
Klasa A 2011/2012 (Nowy Sącz)
Klasa A 2011/2012 (Podhale)

Klasa B 2011/2012 (Gorlice)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas