[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nafta Kryg 16 34 11 1 4 57-25 6 1 1 32-10 5 0 3 25-15
2.  LKS Kwiatonowice 16 31 9 4 3 58-36 5 3 0 31-16 4 1 3 27-20
3.  LKS Łosie 16 26 8 2 6 40-35 6 1 1 24-17 2 1 5 16-18
4.  Victoria Śnietnica 16 23 6 5 5 39-32 4 2 2 22-14 2 3 3 17-18 2 4 1 1 0 8-6
5.  Olimpijczyk Racławice 16 23 7 2 7 65-46 4 1 3 40-22 3 1 4 25-24 2 1 0 1 1 6-8
6.  Moszczanka Moszczenica 16 21 6 3 7 36-37 4 1 3 21-20 2 2 4 15-17
7.  LKS Grudna Kępska 16 19 5 4 7 36-43 4 1 3 25-16 1 3 4 11-27 2 4 1 1 0 9-1
8.  Sokół Staszkówka 16 19 5 4 7 27-57 3 3 2 15-16 2 1 5 12-41 2 1 0 1 1 1-9
9.  LKS Bystra (k. Gorlic) 16 7 2 1 13 22-69 2 0 6 8-31 0 1 7 14-38
Sokół Staszkówka rozgrywa swoje jesienne mecze na wyjazdach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Nafta Kryg    3-0 4-1 2-3 3-0 3-3 7-3 5-0 5-0 
 2 LKS Kwiatonowice3-2     3-2 3-0 3-3 2-2 2-2 10-2 5-3 
 3 LKS Łosie2-5 4-2     2-2 5-3 3-2 2-0 3-2 3-1 
 4 Victoria Śnietnica3-2 2-2 3-1     5-3 1-2 1-2 1-1 6-1 
 5 Olimpijczyk Racławice2-5 3-5 1-4 3-3     3-2 10-0 11-0 7-3 
 6 Moszczanka Moszczenica1-3 1-7 4-0 4-3 4-1     2-2 1-3 4-1 
 7 LKS Grudna Kępska0-2 3-7 0-0 4-1 2-4 3-0     8-0 5-2 
 8 Sokół Staszkówka4-3 2-3 3-0* 0-0 0-5 2-1 1-1     3-3 
 9 LKS Bystra (k. Gorlic)0-3 2-1 0-8 0-5 2-6 0-3 2-1 2-4     

Kolejka 1 - 28 sierpnia

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
Olimpijczyk Racławice 10-0 LKS Grudna Kępska 28 sierpnia, 14:00
LKS Łosie 2-2 Victoria Śnietnica 28 sierpnia, 14:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-4 Sokół Staszkówka 28 sierpnia, 17:30
Nafta Kryg 3-0 LKS Kwiatonowice 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 4 września

Pauza: Victoria Śnietnica.
 
Nafta Kryg 4-1 LKS Łosie 4 września, 15:00
LKS Grudna Kępska 3-7 LKS Kwiatonowice 4 września, 12:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-6 Olimpijczyk Racławice 4 września, 17:00
Moszczanka Moszczenica 1-3 Sokół Staszkówka 4 września, 14:00

Kolejka 3 - 11 września

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
Olimpijczyk Racławice 3-2 Moszczanka Moszczenica 11 września, 16:30
LKS Kwiatonowice 5-3 LKS Bystra (k. Gorlic) 11 września, 16:30
LKS Łosie 2-0 LKS Grudna Kępska 11 września, 13:00
Victoria Śnietnica 3-2 Nafta Kryg 11 września, 13:00

Kolejka 4 - 18 września

Pauza: Nafta Kryg.
 
LKS Grudna Kępska 4-1 Victoria Śnietnica 18 września, 13:30
LKS Bystra (k. Gorlic) 0-8 LKS Łosie 18 września, 16:30
Moszczanka Moszczenica 1-7 LKS Kwiatonowice 18 września, 13:00
Olimpijczyk Racławice 11-0 Sokół Staszkówka 18 września, 16:30

Kolejka 5 - 25 września

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
LKS Kwiatonowice 10-2 Sokół Staszkówka 25 września, 16:00
LKS Łosie 3-2 Moszczanka Moszczenica 25 września, 14:00
Victoria Śnietnica 6-1 LKS Bystra (k. Gorlic) 25 września, 13:00
Nafta Kryg 7-3 LKS Grudna Kępska 25 września, 14:00

Kolejka 6 - 2 października

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 0-3 Nafta Kryg 2 października, 13:00
Moszczanka Moszczenica 4-3 Victoria Śnietnica 2 października, 16:00
Olimpijczyk Racławice 3-5 LKS Kwiatonowice 2 października, 16:00
LKS Łosie 3-2 Sokół Staszkówka 2 października, 13:00

Kolejka 7 - 9 października

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
LKS Łosie 5-3 Olimpijczyk Racławice 9 października, 11:00
Victoria Śnietnica 1-1 Sokół Staszkówka 9 października, 14:00
Nafta Kryg 3-3 Moszczanka Moszczenica 9 października, 14:30
LKS Grudna Kępska 5-2 LKS Bystra (k. Gorlic) 9 października, 11:00

Kolejka 8 - 16 października

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Moszczanka Moszczenica 2-2 LKS Grudna Kępska 16 października, 11:00
Olimpijczyk Racławice 3-3 Victoria Śnietnica 16 października, 15:30
LKS Kwiatonowice 3-2 LKS Łosie 16 października, 14:30
Nafta Kryg 5-0 Sokół Staszkówka 16 października, 13:00

Kolejka 9 - 23 października

Pauza: LKS Łosie.
 
Victoria Śnietnica 2-2 LKS Kwiatonowice 23 października, 12:00
Nafta Kryg 3-0 Olimpijczyk Racławice 23 października, 14:30
LKS Grudna Kępska 8-0 Sokół Staszkówka 23 października, 11:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 0-3 Moszczanka Moszczenica 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 15 kwietnia

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
Sokół Staszkówka 3-3 LKS Bystra (k. Gorlic) 15 kwietnia, 16:00
LKS Kwiatonowice 3-2 Nafta Kryg 15 kwietnia, 13:00
LKS Grudna Kępska 2-4 Olimpijczyk Racławice 15 kwietnia, 12:00
Victoria Śnietnica 3-1 LKS Łosie 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 22 kwietnia

Pauza: Victoria Śnietnica.
 
LKS Łosie 2-5 Nafta Kryg 22 kwietnia, 11:00
LKS Kwiatonowice 2-2 LKS Grudna Kępska 22 kwietnia, 14:00
Olimpijczyk Racławice 7-3 LKS Bystra (k. Gorlic) 22 kwietnia, 17:00
Sokół Staszkówka 2-1 Moszczanka Moszczenica 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 29 kwietnia

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
Moszczanka Moszczenica 4-1 Olimpijczyk Racławice 29 kwietnia, 13:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-1 LKS Kwiatonowice 29 kwietnia, 16:30
LKS Grudna Kępska 0-0 LKS Łosie 29 kwietnia, 13:00
Nafta Kryg 2-3 Victoria Śnietnica 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 3 maja

Pauza: Nafta Kryg.
 
Sokół Staszkówka 0-5 Olimpijczyk Racławice 3 maja, 11:00
Victoria Śnietnica 1-2 LKS Grudna Kępska 3 maja, 11:00
LKS Łosie 3-1 LKS Bystra (k. Gorlic) 3 maja, 11:00
LKS Kwiatonowice 2-2 Moszczanka Moszczenica 3 maja, 15:00

Kolejka 14 - 6 maja

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
Sokół Staszkówka 2-3 LKS Kwiatonowice 6 maja, 16:30
Moszczanka Moszczenica 4-0 LKS Łosie 6 maja, 13:30
LKS Bystra (k. Gorlic) 0-5 Victoria Śnietnica 6 maja, 17:00
LKS Grudna Kępska 0-2 Nafta Kryg 6 maja, 13:30

Kolejka 15 - 13 maja

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
Sokół Staszkówka 3-0 LKS Łosie 13 maja, 14:00
(wo)
przerwany w 68. minucie przy stanie 3-1; piłkarze gości zaatakowali sędziego
Nafta Kryg 5-0 LKS Bystra (k. Gorlic) 13 maja, 14:00
Victoria Śnietnica 1-2 Moszczanka Moszczenica 13 maja, 17:00
LKS Kwiatonowice 3-3 Olimpijczyk Racławice 13 maja, 17:00

Kolejka 16 - 20 maja

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
Olimpijczyk Racławice 1-4 LKS Łosie 20 maja, 17:30
Sokół Staszkówka 0-0 Victoria Śnietnica 20 maja, 16:30
Moszczanka Moszczenica 1-3 Nafta Kryg 20 maja, 13:30
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-1 LKS Grudna Kępska 20 maja, 14:00

Kolejka 17 - 27 maja

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Sokół Staszkówka 4-3 Nafta Kryg 27 maja, 17:00
LKS Grudna Kępska 3-0 Moszczanka Moszczenica 1 maja, 17:00
Victoria Śnietnica 5-3 Olimpijczyk Racławice 27 maja, 17:00
LKS Łosie 4-2 LKS Kwiatonowice 1 maja, 14:30

Kolejka 18 - 3 czerwca

Pauza: LKS Łosie.
 
LKS Kwiatonowice 3-0 Victoria Śnietnica 3 czerwca, 16:00
Olimpijczyk Racławice 2-5 Nafta Kryg 3 czerwca, 16:00
Sokół Staszkówka 1-1 LKS Grudna Kępska 3 czerwca, 16:00
Moszczanka Moszczenica 4-1 LKS Bystra (k. Gorlic) 3 czerwca, 16:00

Klasa A 2011/2012 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas