[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

I runda - 7 sierpnia
Olimpia Pysznica - wolny los

LZS Ździary 3-0 KS Koziarnia 7 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
SKS Racławice 3-0 PUKS Francesco Jelna 7 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Brzyska Wola 1-4 KP Zarzecze 7 sierpnia, 17:00
Orzeł Biedaczów 2-0 Rotunda Krzeszów 7 sierpnia, 17:00
Sparta Jeżowe 3-1 Sokół Kamień 7 sierpnia, 11:00
LZS Przędzel 4-0 Strażak Przyszów 7 sierpnia, 17:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-3 San Kłyżów 7 sierpnia, 17:00
ŁKS Łowisko 1-3 Bukowa Jastkowice 7 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Kopki 1-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 7 sierpnia, 17:00
w Rudniku nad Sanem; Jutrzenka gospodarzem
Korona Majdan Królewski 3-0 Wisan Skopanie 7 sierpnia, 17:00
LZS Jadachy 0-1 Słowianin Grębów 7 sierpnia, 17:00
w Chmielowie
LZS Wydrza 0-4 Czarni Lipa 7 sierpnia, 17:00
w Grębowie
Termopol Żabno 2-1 Unia Skowierzyn 7 sierpnia, 15:30
Łęg Stany 1-0 Kolejarz Knapy 7 sierpnia, 17:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-3 Strzelec Dąbrowica 7 sierpnia, 17:00
Sanna Zaklików 2-1 LZS Podwolina 7 sierpnia, 17:00
w Żdziechowicach
LZS Kotowa Wola 1-9 Tłoki Gorzyce 7 sierpnia, 17:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-1 San Wrzawy 7 sierpnia, 17:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 7 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie przystąpili do gry
Transdźwig Stale 0-10 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 7 sierpnia, 17:00
Huragan Zdziechowice 1-3 LZS Kępie Zaleszańskie 7 sierpnia, 17:00

II runda - 7 września
Do gry przystępują drużyny z III i IV ligi.
Do III rundy awansuje również jedna drużyna wylosowana spośród przegranych w II rundzie.

SKS Racławice 0-3 San Kłyżów 7 września, 16:30
Orzeł Biedaczów 3-0 LZS Ździary 7 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Jeżowe 1-3 LZS Turbia 7 września, 16:30
LZS Przędzel 1-9 Stal Nowa Dęba 7 września, 16:30
KS Koziarnia 0-6 Słowianin Grębów 7 września, 16:30
w Grębowie; KS Koziarnia gospodarzem
Jutrzenka Kopki 1-3 KP Zarzecze 6 września, 17:00
Korona Majdan Królewski 0-4 Olimpia Pysznica 7 września, 16:30
Czarni Lipa 1-2 Strzelec Dąbrowica 7 września, 16:30
Termopol Żabno 4-1 LZS Kępie Zaleszańskie 7 września, 16:30
Łęg Stany 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 7 września, 16:30
Tłoki Gorzyce 3-5 Unia Nowa Sarzyna 6 września, 16:30
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-0 Sanna Zaklików 7 września, 16:30
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-1 Sokół Nisko 7 września, 16:30
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-4 Siarka Tarnobrzeg 7 września, 16:30
Huragan Zdziechowice 0-3 Bukowa Jastkowice 7 września, 16:30

III runda - 28 września
Łęg Stany - wolny los

Termopol Żabno 4-1 Słowianin Grębów 28 września, 15:30
Orzeł Biedaczów 0-2 Olimpia Pysznica 28 września, 15:30
Strzelec Dąbrowica 2-1 LZS Turbia 28 września, 15:30
KP Zarzecze 1-3 Unia Nowa Sarzyna 28 września, 15:30
San Kłyżów 3-2 Stal Nowa Dęba 28 września, 15:30
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-4 Sokół Nisko 28 września, 15:30
Bukowa Jastkowice 3-5 Siarka Tarnobrzeg 28 września, 15:30

IV runda - 19 października

Termopol Żabno 1-0 Sokół Nisko 19 października, 15:30 (150)
Rafał Wojtak 19 (s)
Łęg Stany 2-11 Olimpia Pysznica 19 października, 15:30 (200)
Marcin Michalski 25, Damian Herdzik 30 - Łukasz Bajgierowicz 3, Przemysław Zając 4, 6 (k), 35, 71, Wojciech Sobiło 11, 18, 58, 86, Kamil Szwedo 44, Piotr Gardy 62
Strzelec Dąbrowica 0-3 Siarka Tarnobrzeg 19 października, 15:30
Tomasz Wolan 80, Jacek Rożek 84, Michał Szczepański 89
San Kłyżów 2-6 Unia Nowa Sarzyna 19 października, 15:30
Jakub Siek 80 (k), Damian Trzuskot 86 - Piotr Mazurkiewicz 18, Kamil Oślizło 20, Paweł Wtorek 45, Stanisław Bednarz 60, 68, Mateusz Jędryas 73

1/2 finału - 13 listopada

Termopol Żabno 0-1 Olimpia Pysznica 13 listopada, 13:00
Dawid Iskra 81
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Unia Nowa Sarzyna 16 listopada, 13:00
Stanisław Bednarz 18, Łukasz Stręciwilk 90

Finał - 23 maja

Unia Nowa Sarzyna 5-1 Olimpia Pysznica 23 maja, 17:00
Przemysław Winiarski 28, 55, Paweł Wtorek 45, Piotr Mazurkiewicz 80, 83 - Grzegorz Młynarczyk 48 (k)
w Jeżowem

Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas