[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

Runda wstępna - 15 sierpnia
Strzelec Frysztak - wolny los

Grunwald Padew Narodowa 0-1 Jutrzenka Ławnica 15 sierpnia, 17:00
Herkules Trzebuska 0-3 Sokół Sokołów Małopolski 15 sierpnia, 17:00
(wo)
Herkules wycofał się z rozgrywek
Dąb Kosina 0-3 Włókniarz Rakszawa 15 sierpnia, 17:00
LKS Hermanowa 3-0 Izolator II Boguchwała 15 sierpnia, 17:00
(wo)
Izolator II wycofał się z rozgrywek
KP Zabajka 2-1 LKS Łąka (k. Łańcuta) 15 sierpnia, 17:00
Dąb Dąbrowa 1-4 Kaskada Kamionka 17 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) przełożony z powodu meczu Kaskady w lidze
Wilga Widełka 6-3 Jedność Hucisko 15 sierpnia, 17:00
Las Zalesie 0-8 Junak Słocina (Rzeszów) 15 sierpnia, 17:00
Piast Wadowice Górne 2-2 Czarni Trześń 15 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-3
w Trześni; Piast gospodarzem

I runda - 7 września

Czarni Trześń 2-1 Ikarus-Sokół Malinie 7 września, 16:00
Jutrzenka Ławnica 7-9 Victoria Czermin 7 września, 16:00
Strzelec Frysztak 5-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7 września, 16:00
Start Wola Mielecka 3-2 Stal II Mielec 7 września, 16:00
LKS Nagoszyn 3-0 Chemik Pustków 7 września, 16:00
Monis Bielowy 3-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 1-3 Błękitni Ropczyce 7 września, 16:00
Kaskada Kamionka 2-2 Wisłok Wiśniowa 7 września, 16:00
pd. k. 4-3
Raniżovia Raniżów 3-0 Czarnovia Czarna
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sokół Sokołów Małopolski 5-2 KS Stobierna 7 września, 16:00
Włókniarz Rakszawa 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 września, 16:00
pd.
KP Zabajka 0-4 LKS Trzebownisko 7 września, 16:00
Wilga Widełka 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 7 września, 16:00
Junak Słocina (Rzeszów) 1-2 Błażowianka Błażowa 7 września, 16:00
LKS Hermanowa 2-3 Strug Tyczyn 7 września, 16:00
Grom Handzlówka 5-3 Sawa Sonina 7 września, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5-3 ŁKS Łańcut 7 września, 16:00
pd.
Wisłok Strzyżów 2-5 Dynovia Dynów 7 września, 16:00
KS Dąbrówki 3-0 Górnovia Górno 7 września, 16:00
Korona Rzeszów 3-4 Stal II Rzeszów 7 września, 16:00

II runda - 28 września

Czarni Trześń 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 28 września, 16:00
Victoria Czermin 0-3 Igloopol Dębica 28 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Start Wola Mielecka 0-1 Wisłoka Dębica 28 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 5-1 Rzemieślnik Pilzno 28 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 28 września, 16:00
Strzelec Frysztak 0-2 Kaskada Kamionka 28 września, 16:00
LKS Nagoszyn 7-4 Raniżovia Raniżów 28 września, 16:00
pd.
Strug Tyczyn 1-4 Izolator Boguchwała 28 września, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 2-3 Strumyk Malawa 28 września, 16:00
Błażowianka Błażowa 0-4 KS Zaczernie 28 września, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-3 Pogoń Leżajsk 28 września, 16:00
LKS Trzebownisko 2-1 Crasnovia Krasne 28 września, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-2 Resovia II 28 września, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-6 Stal Mielec 28 września, 16:00
Grom Handzlówka 3-2 Dynovia Dynów 28 września, 16:00
KS Dąbrówki 0-4 Stal II Rzeszów 28 września, 16:00

III runda - 12 października

Kaskada Kamionka 0-2 Stal Mielec 12 października, 15:00
Piotr Kołacz 38, Jakub Zaskalski 85
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-2 Igloopol Dębica 12 października, 15:00
Piotr Serafin 66, 84, 90 - Sebastian Pisarek 22, Damian Halz 86
Błękitni Ropczyce 3-3 Wisłoka Dębica 12 października, 15:00
pd. k. 3-1
Paweł Rachwał 65, Damian Chmura 75, Michał Kukla 124 - Kamil Zięba ?, ?, Aleksander Klich ?
Czarni Trześń 3-3 LKS Nagoszyn 12 października, 15:00
pd. k. 4-2
Paweł Ślifirski 11, Mateusz Trojnacki 88, 110 - Piotr Łanucha 47, Łukasz Stefanik 59, Wacław Mazur 95
Stal II Rzeszów 2-2 Pogoń Leżajsk 19 października, 14:30
pd. k. 4-5
Piotr Duda 82, Damian Wolański 95 - Mateusz Piędel 63, Piotr Bubiłek 103
LKS Trzebownisko 0-11 KS Zaczernie 12 października, 15:00
Tomasz Płonka ?, ?, ?, ?, ?, Paweł Ciuła ?, ?, Łukasz Bukała ?, ?, Mateusz Bilański ?, nieznany ? (s)
Grom Handzlówka 0-11 Strumyk Malawa 12 października, 15:00
Igor Wójtowicz ?, ?, ?, Wiktor Solarz ?, ?, Tomasz Jandziś ?, ?, Paweł Dziedzic ?, ?, Damian Skała ?, Łukasz Paśkiewicz ?
Resovia II 2-1 Izolator Boguchwała 12 października, 15:00
Piotr Marynowski 36 (k), Marcin Juszkiewicz 50 - Arkadiusz Burak 2

1/4 finału - 26 października

Czarni Trześń 2-3 Błękitni Ropczyce 26 października, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Stal Mielec 26 października, 14:00 (50)
nieznany 54 - nieznany 58 (s), 62 (s), Damian Skiba 85 (k)
Resovia II 0-1 Strumyk Malawa 26 października, 14:00 (250)
Igor Wójtowicz 77
Pogoń Leżajsk 2-0 KS Zaczernie 26 października, 14:00
Dominik Klimek 25, Mateusz Staroń 73

1/2 finału - 19 listopada

Pogoń Leżajsk 3-2 Stal Mielec 19 listopada, 13:00 (400)
Krzysztof Myćka 38 (k), Mariusz Woś 58, Arkadiusz Dąbek 80 - Jakub Zaskalski 27, Michał Wolański 44
Błękitni Ropczyce 0-2 Strumyk Malawa 19 listopada, 13:00 (30)
Krzysztof Szymański 54, Wojciech Brudek 67 (k)

Finał - 25 kwietnia

Pogoń Leżajsk 2-1 Strumyk Malawa 25 kwietnia, 16:30
Wiktor Kossak 13, 44 - Stanisław Pruś 48
w Leżajsku

Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2011/2012 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas