[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta II Radzyń Podlaski 24 65 21 2 1 98-13 12 0 0 58-3 9 2 1 40-10
2.  Grom Kąkolewnica 24 47 15 2 7 71-31 8 2 2 39-13 7 0 5 32-18
3.  Orzeł Czemierniki 24 46 14 4 6 63-38 9 2 1 40-13 5 2 5 23-25
4.  Dąb Dębowa Kłoda 24 39 11 6 7 38-34 5 2 5 19-19 6 4 2 19-15
5.  LKS Milanów 24 36 11 3 10 54-56 8 0 4 33-19 3 3 6 21-37
6.  Polesie Serokomla 24 35 11 2 11 58-52 6 2 4 29-21 5 0 7 29-31
7.  Tornado Branica Suchowolska 24 33 10 3 11 38-38 4 2 6 17-16 6 1 5 21-22
8.  Niwa Łomazy 24 30 9 3 12 37-39 6 1 5 25-10 3 2 7 12-29
9.  Agrosport Leśna Podlaska 24 29 9 2 13 47-51 4 2 6 29-27 5 0 7 18-24
10.  Hutnik Huta Dąbrowa 24 26 8 2 14 38-68 6 1 5 24-22 2 1 9 14-46
11.  Wenus Oszczepalin 24 25 8 1 15 47-81 4 1 7 30-46 4 0 8 17-35
12.  Tur Turze Rogi 24 24 7 3 14 45-69 4 2 6 27-30 3 1 8 18-39
13.  Krzna Rzeczyca 24 16 5 1 18 30-94 4 0 8 17-38 1 1 10 13-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orlęta II Radzyń Podlaski    1-0 3-0 5-0 8-0 4-2 5-0 4-0 5-0 8-0 3-1 7-0 5-0 
 2 Grom Kąkolewnica1-1     8-1 1-1 4-0 2-0 0-1 3-0 3-1 6-2 3-2 1-3 7-1 
 3 Orzeł Czemierniki1-4 2-0     1-1 7-1 5-1 1-0 2-2 3-1 4-1 7-1 4-1 3-0* 
 4 Dąb Dębowa Kłoda0-4 1-0 0-0     2-1 3-2 0-1 3-0 0-3* 0-1 5-1 3-4 2-2 
 5 LKS Milanów1-3 3-1 0-3* 3-2     1-2 3-4 2-0 1-0 5-1 6-1 3-0 5-2 
 6 Polesie Serokomla1-3 1-4 2-1 0-1 2-2     2-1 4-0 2-3 2-2 4-1 5-3 4-0 
 7 Tornado Branica Suchowolska0-1 1-4 0-2 0-0 0-0 6-3     1-2 0-1 4-0 2-0 2-1 1-2 
 8 Niwa Łomazy1-0 0-1 0-1 1-1 2-0 0-1 3-1     1-2 2-0 2-0 1-2 12-1 
 9 Agrosport Leśna Podlaska2-3 2-9 1-1 0-1 1-3 5-1 2-2 1-3     6-0 2-3 4-0 3-1 
 10 Hutnik Huta Dąbrowa0-4 2-3 5-2 1-2 2-0 1-3 2-0 2-2 3-2     0-2 3-0 3-2 
 11 Wenus Oszczepalin0-11 3-6 2-8 1-2 4-5 3-2 2-4 3-0 3-1 2-3     3-3 4-1 
 12 Tur Turze Rogi3-3 2-1 1-2 1-2 4-4 0-7 0-3* 0-1 3-1 5-3 1-2     7-1 
 13 Krzna Rzeczyca0-3 0-3* 3-2 1-6 1-5 1-5 2-4 4-2 0-3 2-1 0-3* 3-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Pauza: Agrosport Leśna Podlaska.
 
Polesie Serokomla 1-4 Grom Kąkolewnica 14 sierpnia, 16:00
Orlęta II Radzyń Podlaski 7-0 Tur Turze Rogi 14 sierpnia, 16:00
LKS Milanów 3-4 Tornado Branica Suchowolska 14 sierpnia, 16:00
Krzna Rzeczyca 3-2 Orzeł Czemierniki 14 sierpnia, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 0-2 Wenus Oszczepalin 14 sierpnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-0 Niwa Łomazy 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pauza: Niwa Łomazy.
 
Wenus Oszczepalin 1-2 Dąb Dębowa Kłoda 21 sierpnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 4-1 Hutnik Huta Dąbrowa 21 sierpnia, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 1-2 Krzna Rzeczyca 21 sierpnia, 16:00
w Wohyniu
Tur Turze Rogi 4-4 LKS Milanów 21 sierpnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-1 Orlęta II Radzyń Podlaski 21 sierpnia, 16:00
w Polskowoli
Agrosport Leśna Podlaska 5-1 Polesie Serokomla 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Polesie Serokomla.
 
Orlęta II Radzyń Podlaski 5-0 Agrosport Leśna Podlaska 28 sierpnia, 12:00
LKS Milanów 3-1 Grom Kąkolewnica 28 sierpnia, 16:00
Krzna Rzeczyca 3-1 Tur Turze Rogi 28 sierpnia, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 2-0 Tornado Branica Suchowolska 28 sierpnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-0 Orzeł Czemierniki 28 sierpnia, 16:00
Niwa Łomazy 2-0 Wenus Oszczepalin 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
Orzeł Czemierniki 2-2 Niwa Łomazy 4 września, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 0-0 Dąb Dębowa Kłoda 4 września, 16:00
Tur Turze Rogi 5-3 Hutnik Huta Dąbrowa 4 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 7-1 Krzna Rzeczyca 4 września, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-3 LKS Milanów 4 września, 16:00
Polesie Serokomla 1-3 Orlęta II Radzyń Podlaski 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: Orlęta II Radzyń Podlaski.
 
LKS Milanów 1-2 Polesie Serokomla 11 września, 16:00
Krzna Rzeczyca 0-3 Agrosport Leśna Podlaska 11 września, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 2-3 Grom Kąkolewnica 11 września, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-4 Tur Turze Rogi 11 września, 16:00
Niwa Łomazy 3-1 Tornado Branica Suchowolska 11 września, 16:00
Wenus Oszczepalin 2-8 Orzeł Czemierniki 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: Orzeł Czemierniki.
 
Tornado Branica Suchowolska 2-0 Wenus Oszczepalin 18 września, 15:00
w Wohyniu
Tur Turze Rogi 0-1 Niwa Łomazy 18 września, 15:00
Agrosport Leśna Podlaska 6-0 Hutnik Huta Dąbrowa 18 września, 15:00
Polesie Serokomla 4-0 Krzna Rzeczyca 18 września, 15:00
Orlęta II Radzyń Podlaski 8-0 LKS Milanów 18 września, 15:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-0 Grom Kąkolewnica 18 września, 15:00

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: LKS Milanów.
 
Krzna Rzeczyca 0-3 Orlęta II Radzyń Podlaski 25 września, 15:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-3 Polesie Serokomla 25 września, 15:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-3 Agrosport Leśna Podlaska 25 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-0, w zesple gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Niwa Łomazy 0-1 Grom Kąkolewnica 25 września, 16:00
Wenus Oszczepalin 3-3 Tur Turze Rogi 25 września, 15:00
Orzeł Czemierniki 1-0 Tornado Branica Suchowolska 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: Tornado Branica Suchowolska.
 
Tur Turze Rogi 1-2 Orzeł Czemierniki 2 października, 14:00
Grom Kąkolewnica 3-2 Wenus Oszczepalin 2 października, 14:00
w Polskowoli
Agrosport Leśna Podlaska 1-3 Niwa Łomazy 2 października, 14:00
Polesie Serokomla 0-1 Dąb Dębowa Kłoda 2 października, 14:00
Orlęta II Radzyń Podlaski 8-0 Hutnik Huta Dąbrowa 2 października, 14:00
LKS Milanów 5-2 Krzna Rzeczyca 2 października, 14:00

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: Krzna Rzeczyca.
 
Hutnik Huta Dąbrowa 2-0 LKS Milanów 9 października, 14:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-4 Orlęta II Radzyń Podlaski 9 października, 14:00
Niwa Łomazy 0-1 Polesie Serokomla 9 października, 14:00
Wenus Oszczepalin 3-1 Agrosport Leśna Podlaska 9 października, 14:00
Orzeł Czemierniki 2-0 Grom Kąkolewnica 9 października, 14:00
Tornado Branica Suchowolska 2-1 Tur Turze Rogi 9 października, 14:00

Kolejka 10 - 16 października

Pauza: Tur Turze Rogi.
 
Grom Kąkolewnica 0-1 Tornado Branica Suchowolska 16 października, 13:00
w Polskowoli
Agrosport Leśna Podlaska 1-1 Orzeł Czemierniki 16 października, 13:00
Polesie Serokomla 4-1 Wenus Oszczepalin 16 października, 13:00
Orlęta II Radzyń Podlaski 4-0 Niwa Łomazy 16 października, 13:00
LKS Milanów 3-2 Dąb Dębowa Kłoda 16 października, 13:00
Krzna Rzeczyca 2-1 Hutnik Huta Dąbrowa 16 października, 13:00

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: Hutnik Huta Dąbrowa.
 
Dąb Dębowa Kłoda 2-2 Krzna Rzeczyca 23 października, 13:00
Niwa Łomazy 2-0 LKS Milanów 23 października, 13:00
Wenus Oszczepalin 0-11 Orlęta II Radzyń Podlaski 23 października, 13:00
Orzeł Czemierniki 5-1 Polesie Serokomla 23 października, 13:00
Tornado Branica Suchowolska 0-1 Agrosport Leśna Podlaska 23 października, 13:00
w Wohyniu
Tur Turze Rogi 2-1 Grom Kąkolewnica 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 30 października

Pauza: Grom Kąkolewnica.
 
Agrosport Leśna Podlaska 4-0 Tur Turze Rogi 30 października, 13:00
Polesie Serokomla 2-1 Tornado Branica Suchowolska 30 października, 13:00
Orlęta II Radzyń Podlaski 3-0 Orzeł Czemierniki 30 października, 13:00
LKS Milanów 6-1 Wenus Oszczepalin 30 października, 13:00
Krzna Rzeczyca 4-2 Niwa Łomazy 30 października, 13:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-2 Dąb Dębowa Kłoda 30 października, 13:00

Kolejka 13 - 6 listopada

Pauza: Dąb Dębowa Kłoda.
 
Niwa Łomazy 2-0 Hutnik Huta Dąbrowa 6 listopada, 13:00
Wenus Oszczepalin 4-1 Krzna Rzeczyca 6 listopada, 13:00
Orzeł Czemierniki 7-1 LKS Milanów 6 listopada, 13:00
Tornado Branica Suchowolska 0-1 Orlęta II Radzyń Podlaski 6 listopada, 13:00
Tur Turze Rogi 0-7 Polesie Serokomla 6 listopada, 13:00
Grom Kąkolewnica 3-1 Agrosport Leśna Podlaska 6 listopada, 13:00
w Polskowoli

Kolejka 14 - 1 kwietnia

Pauza: Agrosport Leśna Podlaska.
 
Grom Kąkolewnica 2-0 Polesie Serokomla 1 kwietnia, 16:00
w Polskowoli
Tur Turze Rogi 3-3 Orlęta II Radzyń Podlaski 1 kwietnia, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 0-0 LKS Milanów 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 3-0 Krzna Rzeczyca 1 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wenus Oszczepalin 2-3 Hutnik Huta Dąbrowa 7 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) przerwany w 25. minucie przy stanie 2-0 z powodu złych warunków atmosferycznych
Niwa Łomazy 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Pauza: Niwa Łomazy.
 
Dąb Dębowa Kłoda 5-1 Wenus Oszczepalin 15 kwietnia, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 5-2 Orzeł Czemierniki 15 kwietnia, 16:00
Krzna Rzeczyca 2-4 Tornado Branica Suchowolska 15 kwietnia, 16:00
LKS Milanów 3-0 Tur Turze Rogi 15 kwietnia, 16:00
Orlęta II Radzyń Podlaski 1-0 Grom Kąkolewnica 15 kwietnia, 16:00
Polesie Serokomla 2-3 Agrosport Leśna Podlaska 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 22 kwietnia

Pauza: Polesie Serokomla.
 
Agrosport Leśna Podlaska 2-3 Orlęta II Radzyń Podlaski 22 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 4-0 LKS Milanów 22 kwietnia, 16:00
w Polskowoli
Tur Turze Rogi 7-1 Krzna Rzeczyca 22 kwietnia, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 4-0 Hutnik Huta Dąbrowa 22 kwietnia, 16:00
w Wohyniu
Orzeł Czemierniki 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 22 kwietnia, 16:00
Wenus Oszczepalin 3-0 Niwa Łomazy 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 29 kwietnia

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
Niwa Łomazy 0-1 Orzeł Czemierniki 29 kwietnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-1 Tornado Branica Suchowolska 29 kwietnia, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 3-0 Tur Turze Rogi 29 kwietnia, 16:00
Krzna Rzeczyca 0-3 Grom Kąkolewnica 29 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Milanów 1-0 Agrosport Leśna Podlaska 29 kwietnia, 16:00
Orlęta II Radzyń Podlaski 4-2 Polesie Serokomla 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Orlęta II Radzyń Podlaski.
 
Polesie Serokomla 2-2 LKS Milanów 3 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-1 Krzna Rzeczyca 3 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 6-2 Hutnik Huta Dąbrowa 3 maja, 16:00
w Polskowoli
Tur Turze Rogi 1-2 Dąb Dębowa Kłoda 3 maja, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 1-2 Niwa Łomazy 3 maja, 16:00
w Wohyniu
Orzeł Czemierniki 7-1 Wenus Oszczepalin 3 maja, 16:00

Kolejka 19 - 6 maja

Pauza: Orzeł Czemierniki.
 
Grom Kąkolewnica 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 6 maja, 16:00
Wenus Oszczepalin 2-4 Tornado Branica Suchowolska 6 maja, 16:00
Niwa Łomazy 1-2 Tur Turze Rogi 6 maja, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 3-2 Agrosport Leśna Podlaska 6 maja, 16:00
Krzna Rzeczyca 1-5 Polesie Serokomla 6 maja, 16:00
LKS Milanów 1-3 Orlęta II Radzyń Podlaski 6 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13 maja

Pauza: LKS Milanów.
 
Orlęta II Radzyń Podlaski 5-0 Krzna Rzeczyca 13 maja, 16:00
Polesie Serokomla 2-2 Hutnik Huta Dąbrowa 13 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 0-1 Dąb Dębowa Kłoda 13 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 3-0 Niwa Łomazy 13 maja, 16:00
Tur Turze Rogi 1-2 Wenus Oszczepalin 13 maja, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 0-2 Orzeł Czemierniki 13 maja, 16:00
w Wohyniu

Kolejka 21 - 20 maja

Pauza: Tornado Branica Suchowolska.
 
Orzeł Czemierniki 4-1 Tur Turze Rogi 20 maja, 16:00
Wenus Oszczepalin 3-6 Grom Kąkolewnica 20 maja, 16:00
Niwa Łomazy 1-2 Agrosport Leśna Podlaska 20 maja, 16:00
w Piszczacu
Dąb Dębowa Kłoda 3-2 Polesie Serokomla 20 maja, 17:00
Hutnik Huta Dąbrowa 0-4 Orlęta II Radzyń Podlaski 20 maja, 16:00
Krzna Rzeczyca 1-5 LKS Milanów 20 maja, 16:00

Kolejka 22 - 27 maja

Pauza: Krzna Rzeczyca.
 
LKS Milanów 5-1 Hutnik Huta Dąbrowa 27 maja, 16:00
Orlęta II Radzyń Podlaski 5-0 Dąb Dębowa Kłoda 27 maja, 16:00
Polesie Serokomla 4-0 Niwa Łomazy 27 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-3 Wenus Oszczepalin 27 maja, 16:00
Grom Kąkolewnica 8-1 Orzeł Czemierniki 27 maja, 17:30
Tur Turze Rogi 0-3 Tornado Branica Suchowolska 27 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 23 - 3 czerwca

Pauza: Tur Turze Rogi.
 
Tornado Branica Suchowolska 1-4 Grom Kąkolewnica 3 czerwca, 16:00
w Wohyniu
Orzeł Czemierniki 3-1 Agrosport Leśna Podlaska 3 czerwca, 16:00
Wenus Oszczepalin 3-2 Polesie Serokomla 3 czerwca, 16:00
Niwa Łomazy 1-0 Orlęta II Radzyń Podlaski 3 czerwca, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 2-1 LKS Milanów 3 czerwca, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 3-2 Krzna Rzeczyca 3 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

Pauza: Hutnik Huta Dąbrowa.
 
Krzna Rzeczyca 1-6 Dąb Dębowa Kłoda 7 czerwca, 16:00
LKS Milanów 2-0 Niwa Łomazy 7 czerwca, 16:00
Orlęta II Radzyń Podlaski 3-1 Wenus Oszczepalin 7 czerwca, 16:00
Polesie Serokomla 2-1 Orzeł Czemierniki 7 czerwca, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-2 Tornado Branica Suchowolska 7 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-3 Tur Turze Rogi 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: Grom Kąkolewnica.
 
Tur Turze Rogi 3-1 Agrosport Leśna Podlaska 10 czerwca, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 6-3 Polesie Serokomla 10 czerwca, 16:00
Orzeł Czemierniki 1-4 Orlęta II Radzyń Podlaski 10 czerwca, 16:00
Wenus Oszczepalin 4-5 LKS Milanów 10 czerwca, 16:00
Niwa Łomazy 12-1 Krzna Rzeczyca 10 czerwca, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-1 Hutnik Huta Dąbrowa 10 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Dąb Dębowa Kłoda.
 
Hutnik Huta Dąbrowa 2-2 Niwa Łomazy 17 czerwca, 16:00
Krzna Rzeczyca 0-3 Wenus Oszczepalin 17 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 4-3
LKS Milanów 0-3 Orzeł Czemierniki 17 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orlęta II Radzyń Podlaski 5-0 Tornado Branica Suchowolska 17 czerwca, 16:00
Polesie Serokomla 5-3 Tur Turze Rogi 17 czerwca, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-9 Grom Kąkolewnica 17 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Biała Podlaska)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Biała Podlaska)

Klasa B 2011/2012 (Biała Podlaska I)
Klasa B 2011/2012 (Biała Podlaska II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas