[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Biała Podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Okrzeja 22 54 17 3 2 72-26 9 2 0 48-11 8 1 2 24-15
2.  Gręzovia Gręzówka 22 51 16 3 3 87-30 9 0 2 58-17 7 3 1 29-13 2 4 1 1 0 3-2
3.  Bór Dąbie 22 51 16 3 3 71-23 9 1 1 37-13 7 2 2 34-10 2 1 0 1 1 2-3
4.  GLKS Stanin 22 40 13 1 8 65-53 6 1 4 37-27 7 0 4 28-26
5.  Jata Żdżary 22 34 10 4 8 58-45 5 3 3 31-20 5 1 5 27-25
6.  Orlęta Gołaszyn 22 31 9 4 9 48-53 6 1 4 28-24 3 3 5 20-29
7.  Sokół Wólka Domaszewska 22 29 9 2 11 76-56 5 1 5 42-20 4 1 6 34-36
8.  Armaty Stoczek Łukowski 22 25 8 1 13 41-59 5 1 5 24-22 3 0 8 17-37
9.  Start Gózd 22 23 7 2 13 45-62 3 1 7 19-30 4 1 6 26-32
10.  WKS Wólka Świątkowa 22 21 6 3 13 49-59 3 3 5 29-25 3 0 8 20-34
11.  Sokół Krynka 22 13 4 1 17 27-86 3 0 8 16-31 1 1 9 11-55
12.  Orzeł Zalesie 22 9 2 3 17 27-114 1 1 9 11-46 1 2 8 16-68
Start Gózd rozgrywa swoje mecze w Zagoździu.
Armaty Stoczek Łukowski rozgrywają swoje mecze w Róży.
GLKS Stanin rozgrywa swoje mecze w Kosutach.
WKS Wólka Świątkowa rozgrywa swoje mecze w Zalesiu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Olimpia Okrzeja    1-1 2-1 2-0 3-2 3-1 3-3 4-0 7-0 3-0 13-1 7-2 
 2 Gręzovia Gręzówka2-3     2-1 10-0 1-0 5-0 5-3 4-5 5-3 5-1 5-0 14-1 
 3 Bór Dąbie2-0 1-1     3-0 3-2 9-2 5-1 0-3 4-0 3-2 3-1 4-1 
 4 GLKS Stanin4-1 2-1 0-4     1-3 4-2 3-5 5-1 2-3 4-2 8-1 4-4 
 5 Jata Żdżary1-2 0-3 2-2 1-2     1-1 5-4 5-0 7-4 4-1 4-0* 1-1 
 6 Orlęta Gołaszyn1-3 0-3* 1-1 2-3 1-5     6-2 5-2 2-1 3-2 2-1 5-1 
 7 Sokół Wólka Domaszewska0-1 2-3 0-2 1-5 10-1 3-4     4-0 0-0 3-0 9-1 10-3 
 8 Armaty Stoczek Łukowski0-3* 2-2 1-3 0-3* 1-4 2-1 5-1     1-0 6-1 6-1 0-3* 
 9 Start Gózd1-3 1-4 2-6 0-6 4-1 2-2 0-3* 1-2     2-3 3-0* 3-0 
 10 WKS Wólka Świątkowa2-4 0-3 0-5 4-1 1-1 0-0 1-5 3-2 1-2     2-2 15-0* 
 11 Sokół Krynka1-3 2-5 0-2 3-5 0-3* 0-3* 2-1 3-2 0-4 0-3*     5-0 
 12 Orzeł Zalesie1-1 2-3 0-7 0-3* 0-5 0-4 1-6 3-0* 3-9 1-5 0-3*     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Orzeł Zalesie 3-0 Armaty Stoczek Łukowski 21 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 0-11; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
GLKS Stanin 3-5 Sokół Wólka Domaszewska 21 sierpnia, 13:00
Olimpia Okrzeja 3-1 Orlęta Gołaszyn 21 sierpnia, 13:00
Start Gózd 3-0 Sokół Krynka 21 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Gręzovia Gręzówka 1-0 Jata Żdżary 21 sierpnia, 13:00
Bór Dąbie 3-2 WKS Wólka Świątkowa 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Armaty Stoczek Łukowski 6-1 WKS Wólka Świątkowa 28 sierpnia, 13:00
Jata Żdżary 2-2 Bór Dąbie 6 listopada, 13:00
Sokół Krynka 2-5 Gręzovia Gręzówka 28 sierpnia, 13:00
Orlęta Gołaszyn 2-1 Start Gózd 28 sierpnia, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 0-1 Olimpia Okrzeja 28 sierpnia, 13:00
Orzeł Zalesie 0-3 GLKS Stanin 28 sierpnia, 13:00
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu

Kolejka 3 - 4 września

GLKS Stanin 5-1 Armaty Stoczek Łukowski 4 września, 12:00
w Jeleńcu
Olimpia Okrzeja 7-2 Orzeł Zalesie 4 września, 13:00
Start Gózd 0-3 Sokół Wólka Domaszewska 4 września, 13:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Gręzovia Gręzówka 5-0 Orlęta Gołaszyn 4 września, 13:00
Bór Dąbie 3-1 Sokół Krynka 4 września, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 1-1 Jata Żdżary 4 września, 13:00

Kolejka 4 - 11 września

Armaty Stoczek Łukowski 1-4 Jata Żdżary 11 września, 13:00
Sokół Krynka 0-3 WKS Wólka Świątkowa 11 września, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; brak dokumentów tożsamości zawodników gospodarzy podczas konfrontacji
Orlęta Gołaszyn 1-1 Bór Dąbie 11 września, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 2-3 Gręzovia Gręzówka 11 września, 13:00
Orzeł Zalesie 3-9 Start Gózd 11 września, 13:00
GLKS Stanin 4-1 Olimpia Okrzeja 11 września, 13:00

Kolejka 5 - 18 września

Olimpia Okrzeja 4-0 Armaty Stoczek Łukowski 18 września, 12:00
Start Gózd 0-6 GLKS Stanin 18 września, 12:00
Gręzovia Gręzówka 14-1 Orzeł Zalesie 18 września, 12:00
Bór Dąbie 5-1 Sokół Wólka Domaszewska 18 września, 12:00
WKS Wólka Świątkowa 0-0 Orlęta Gołaszyn 18 września, 12:00
Jata Żdżary 4-0 Sokół Krynka 18 września, 12:00
(wo)
mecz przerwany w 15. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 6 - 25 września

Armaty Stoczek Łukowski 6-1 Sokół Krynka 25 września, 12:00
Orlęta Gołaszyn 1-5 Jata Żdżary 25 września, 12:00
Sokół Wólka Domaszewska 3-0 WKS Wólka Świątkowa 25 września, 12:00
Orzeł Zalesie 0-7 Bór Dąbie 25 września, 12:00
GLKS Stanin 2-1 Gręzovia Gręzówka 25 września, 12:00
Olimpia Okrzeja 7-0 Start Gózd 25 września, 12:00

Kolejka 7 - 2 października

Start Gózd 1-2 Armaty Stoczek Łukowski 2 października, 13:00
Gręzovia Gręzówka 2-3 Olimpia Okrzeja 2 października, 13:00
Bór Dąbie 3-0 GLKS Stanin 2 października, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 15-0 Orzeł Zalesie 2 października, 13:00
(wo)
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 15-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Jata Żdżary 5-4 Sokół Wólka Domaszewska 2 października, 13:00
Sokół Krynka 0-3 Orlęta Gołaszyn 2 października, 13:00
(wo)
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 1-1 z powodu braku dokumentów zawodników gospodarzy

Kolejka 8 - 9 października

Armaty Stoczek Łukowski 2-1 Orlęta Gołaszyn 9 października, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 9-1 Sokół Krynka 9 października, 13:00
Orzeł Zalesie 0-5 Jata Żdżary 9 października, 13:00
GLKS Stanin 4-2 WKS Wólka Świątkowa 9 października, 13:00
Olimpia Okrzeja 2-1 Bór Dąbie 9 października, 13:00
Start Gózd 1-4 Gręzovia Gręzówka 9 października, 13:00

Kolejka 9 - 16 października

Gręzovia Gręzówka 4-5 Armaty Stoczek Łukowski 16 października, 13:00
Bór Dąbie 4-0 Start Gózd 16 października, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 2-4 Olimpia Okrzeja 16 października, 13:00
Jata Żdżary 1-2 GLKS Stanin 16 października, 13:00
Sokół Krynka 5-0 Orzeł Zalesie 16 października, 13:00
Orlęta Gołaszyn 6-2 Sokół Wólka Domaszewska 16 października, 13:00

Kolejka 10 - 23 października

Armaty Stoczek Łukowski 5-1 Sokół Wólka Domaszewska 23 października, 13:00
Orzeł Zalesie 0-4 Orlęta Gołaszyn 23 października, 13:00
GLKS Stanin 8-1 Sokół Krynka 23 października, 13:00
Olimpia Okrzeja 3-2 Jata Żdżary 23 października, 13:00
Start Gózd 2-3 WKS Wólka Świątkowa 23 października, 13:00
Gręzovia Gręzówka 2-1 Bór Dąbie 23 października, 13:00

Kolejka 11 - 30 października

Bór Dąbie 0-3 Armaty Stoczek Łukowski 30 października, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 0-3 Gręzovia Gręzówka 30 października, 13:00
Jata Żdżary 7-4 Start Gózd 30 października, 13:00
Sokół Krynka 1-3 Olimpia Okrzeja 30 października, 13:00
Orlęta Gołaszyn 2-3 GLKS Stanin 30 października, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 10-3 Orzeł Zalesie 30 października, 12:00

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Armaty Stoczek Łukowski 0-3 Orzeł Zalesie 15 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 8-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Wólka Domaszewska 1-5 GLKS Stanin 15 kwietnia, 13:00
Orlęta Gołaszyn 1-3 Olimpia Okrzeja 15 kwietnia, 13:00
Sokół Krynka 0-4 Start Gózd 15 kwietnia, 13:00
Jata Żdżary 0-3 Gręzovia Gręzówka 15 kwietnia, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 0-5 Bór Dąbie 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 22 kwietnia

WKS Wólka Świątkowa 3-2 Armaty Stoczek Łukowski 22 kwietnia, 13:00
w Wólce Świątkowej
Bór Dąbie 3-2 Jata Żdżary 22 kwietnia, 13:00
Gręzovia Gręzówka 5-0 Sokół Krynka 22 kwietnia, 13:00
Start Gózd 2-2 Orlęta Gołaszyn 22 kwietnia, 13:00
Olimpia Okrzeja 3-3 Sokół Wólka Domaszewska 22 kwietnia, 13:00
GLKS Stanin 4-4 Orzeł Zalesie 22 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 29 kwietnia

Armaty Stoczek Łukowski 0-3 GLKS Stanin 29 kwietnia, 13:00
(wo)
przerwany przy stanie 0-4; gospodarze zeszli z boiska
Orzeł Zalesie 1-1 Olimpia Okrzeja 29 kwietnia, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 0-0 Start Gózd 29 kwietnia, 13:00
Orlęta Gołaszyn 0-3 Gręzovia Gręzówka 29 kwietnia, 13:00
(wo)
gospodarze nie posiadali dokumentów
Sokół Krynka 0-2 Bór Dąbie 29 kwietnia, 13:00
Jata Żdżary 4-1 WKS Wólka Świątkowa 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 3 maja

Jata Żdżary 5-0 Armaty Stoczek Łukowski 3 maja, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 2-2 Sokół Krynka 3 maja, 13:00
w Wólce Świątkowej
Bór Dąbie 9-2 Orlęta Gołaszyn 3 maja, 15:00
Gręzovia Gręzówka 5-3 Sokół Wólka Domaszewska 3 maja, 13:00
Start Gózd 3-0 Orzeł Zalesie 3 maja, 13:00
Olimpia Okrzeja 2-0 GLKS Stanin 3 maja, 13:00

Kolejka 16 - 6 maja

Armaty Stoczek Łukowski 0-3 Olimpia Okrzeja 6 maja, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GLKS Stanin 2-3 Start Gózd 6 maja, 13:00
Orzeł Zalesie 2-3 Gręzovia Gręzówka 6 maja, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 0-2 Bór Dąbie 6 maja, 17:00
Orlęta Gołaszyn 3-2 WKS Wólka Świątkowa 6 maja, 13:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3 z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Sokół Krynka 0-3 Jata Żdżary 6 maja, 13:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 17 - 13 maja

Sokół Krynka 3-2 Armaty Stoczek Łukowski 13 maja, 13:00
Jata Żdżary 1-1 Orlęta Gołaszyn 13 maja, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 1-5 Sokół Wólka Domaszewska 13 maja, 13:00
w Wólce Świątkowej
Bór Dąbie 4-1 Orzeł Zalesie 13 maja, 13:00
Gręzovia Gręzówka 10-0 GLKS Stanin 13 maja, 13:00
Start Gózd 1-3 Olimpia Okrzeja 13 maja, 13:00

Kolejka 18 - 20 maja

Armaty Stoczek Łukowski 1-0 Start Gózd 20 maja, 13:00
Olimpia Okrzeja 1-1 Gręzovia Gręzówka 20 maja, 13:00
GLKS Stanin 0-4 Bór Dąbie 20 maja, 13:00
Orzeł Zalesie 1-5 WKS Wólka Świątkowa 20 maja, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 10-1 Jata Żdżary 20 maja, 13:00
w Domaszewnicy
Orlęta Gołaszyn 2-1 Sokół Krynka 20 maja, 13:00

Kolejka 19 - 27 maja

Orlęta Gołaszyn 5-2 Armaty Stoczek Łukowski 27 maja, 13:00
Sokół Krynka 2-1 Sokół Wólka Domaszewska 27 maja, 13:00
Jata Żdżary 1-1 Orzeł Zalesie 27 maja, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 4-1 GLKS Stanin 27 maja, 13:00
Bór Dąbie 2-0 Olimpia Okrzeja 27 maja, 13:00
Gręzovia Gręzówka 5-3 Start Gózd 27 maja, 13:00

Kolejka 20 - 3 czerwca

Armaty Stoczek Łukowski 2-2 Gręzovia Gręzówka 3 czerwca, 13:00
Start Gózd 2-6 Bór Dąbie 3 czerwca, 13:00
Olimpia Okrzeja 3-0 WKS Wólka Świątkowa 3 czerwca, 13:00
GLKS Stanin 1-3 Jata Żdżary 3 czerwca, 13:00
Orzeł Zalesie 0-3 Sokół Krynka 3 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 7-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Wólka Domaszewska 3-4 Orlęta Gołaszyn 3 czerwca, 13:00
w Domaszewnicy

Kolejka 21 - 10 czerwca

Sokół Wólka Domaszewska 4-0 Armaty Stoczek Łukowski 10 czerwca, 15:00
w Domaszewnicy
Orlęta Gołaszyn 5-1 Orzeł Zalesie 10 czerwca, 13:00
Sokół Krynka 3-5 GLKS Stanin 10 czerwca, 13:00
Jata Żdżary 1-2 Olimpia Okrzeja 10 czerwca, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 1-2 Start Gózd 10 czerwca, 13:00
Bór Dąbie 1-1 Gręzovia Gręzówka 10 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 17 czerwca

Armaty Stoczek Łukowski 1-3 Bór Dąbie 17 czerwca, 13:00
Gręzovia Gręzówka 5-1 WKS Wólka Świątkowa 17 czerwca, 13:00
Start Gózd 4-1 Jata Żdżary 17 czerwca, 12:00
Olimpia Okrzeja 13-1 Sokół Krynka 17 czerwca, 13:00
GLKS Stanin 4-2 Orlęta Gołaszyn 17 czerwca, 12:00
Orzeł Zalesie 1-6 Sokół Wólka Domaszewska 17 czerwca, 13:00

Baraże o udział w klasie A (Biała Podlaska)

Klasa A 2011/2012 (Biała Podlaska)

Klasa B 2011/2012 (Biała Podlaska I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas