[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 81 26 3 1 126-29 14 1 0 72-11 12 2 1 54-18
2.  Naprzód Borucin 30 75 24 3 3 165-44 13 0 2 100-26 11 3 1 65-18
3.  LKS Pawłów 30 64 19 7 4 97-50 9 4 2 48-25 10 3 2 49-25
4.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 60 18 6 6 81-46 8 3 4 41-20 10 3 2 40-26
5.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 52 15 7 8 83-57 7 3 5 36-28 8 4 3 47-29
6.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 47 15 2 13 69-59 7 1 7 40-36 8 1 6 29-23
7.  LKS Lyski 30 43 13 4 13 70-81 9 3 3 46-36 4 1 10 24-45
8.  Strzelec Rzuchów 30 38 11 5 14 68-80 6 2 7 30-34 5 3 7 38-46 4 10 3 1 0 11-6
9.  LKS Siedliska 30 38 12 2 16 66-90 9 2 4 38-28 3 0 12 28-62 4 4 1 1 2 8-10
10.  Dąb II Gaszowice 30 38 12 2 16 49-80 7 1 7 27-37 5 1 9 22-43 4 3 1 0 3 6-9
11.  Płonia Racibórz 30 30 9 3 18 41-82 5 2 8 23-34 4 1 10 18-48 2 6 2 0 0 7-0
12.  LKS Bieńkowice 30 30 9 3 18 69-101 5 2 8 31-49 4 1 10 38-52 2 0 0 0 2 0-7
13.  LKS Pstrążna 30 26 8 2 20 56-102 4 1 10 33-49 4 1 10 23-53
14.  LKS Samborowice 30 25 8 1 21 55-92 6 1 8 31-40 2 0 13 24-52
15.  LKS Zabełków 30 24 7 3 20 53-105 3 1 11 29-45 4 2 9 24-60
16.  KS Pietraszyn 30 21 6 3 21 58-108 5 1 9 39-44 1 2 12 19-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Studzienna (Racibórz)    1-0 2-1 1-1 4-2 5-0 8-0 3-2 9-0 6-1 4-1 3-0 4-0 6-0 13-1 3-2 
 2 Naprzód Borucin2-3     2-5 5-1 8-4 3-2 9-3 7-2 12-2 2-0 9-0 6-3 9-1 5-0 11-0 10-0 
 3 LKS Pawłów1-2 2-2     2-2 2-2 0-2 2-1 8-1 4-1 5-3 3-1 3-1 7-2 2-1 4-1 3-3 
 4 LKS Chałupki (k. Raciborza)0-0 0-0 2-2     2-3 0-2 4-0 2-6 2-0 1-3 6-0 3-2 4-0 7-1 3-0 5-1 
 5 LKS Brzezie (Racibórz)1-2 1-1 3-2 2-3     1-1 0-3 6-3 7-3 1-3 2-2 3-2 0-3* 1-0 4-0 4-0 
 6 LKS 07 Markowice (Racibórz)1-3 1-2 0-3 0-3 3-3     3-1 3-2 1-5 2-1 7-1 2-5 6-0 4-3 3-4 4-0 
 7 LKS Lyski1-1 1-8 2-3 4-2 1-4 1-0     4-3 5-4 3-3 6-2 4-4 4-1 3-0 3-1 4-0 
 8 Strzelec Rzuchów1-5 1-4 2-2 0-1 0-3 1-5 1-0     5-3 4-2 1-3 3-1 2-2 2-0 6-0 1-3 
 9 LKS Siedliska3-6 2-6 1-5 0-2 1-1 6-3 2-0 1-1     3-0* 2-0 5-0 2-1 3-2 2-1 5-0 
 10 Dąb II Gaszowice4-3 0-8 1-4 1-3 1-1 1-0 1-0 0-1 4-1     1-0 4-1 1-2 2-6 1-5 5-2 
 11 Płonia Racibórz1-3 1-6 0-5 1-2 2-0 1-0 2-3 1-1 2-1 0-1     4-0 1-4 2-5 1-1 4-2 
 12 LKS Bieńkowice1-8 1-4 1-3 2-2 1-6 2-6 0-5 2-4 3-1 4-0 0-3     3-2 3-1 2-2 6-2 
 13 LKS Pstrążna1-7 2-5 5-5 2-4 1-5 0-2 0-2 1-4 1-3 3-1 2-3 6-2     3-2 2-3 4-1 
 14 LKS Samborowice1-4 2-7 0-1 2-3 1-8 0-1 3-3 3-2 3-0 0-1 4-0 2-6 3-1     2-1 5-2 
 15 LKS Zabełków0-4 2-6 2-5 2-6 0-1 0-2 6-1 3-4 3-1 1-2 0-2 0-4 2-3 7-3     1-1 
 16 KS Pietraszyn0-3 1-6 2-3 2-5 2-4 2-3 4-2 2-2 1-3 8-1 1-0 4-7 5-1 2-0 3-4     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

LKS Samborowice 4-0 Płonia Racibórz 7 sierpnia, 17:00
LKS Siedliska 3-6 LKS Studzienna (Racibórz) 7 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-3 Dąb II Gaszowice 6 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 7-2 Strzelec Rzuchów 7 sierpnia, 15:00
LKS Pstrążna 4-1 KS Pietraszyn 7 sierpnia, 14:30
LKS Bieńkowice 2-2 LKS Zabełków 7 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 7 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 2-2 LKS Brzezie (Racibórz) 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Płonia Racibórz 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 14 sierpnia, 15:30
LKS Zabełków 6-1 LKS Lyski 13 sierpnia, 16:00
LKS Pawłów 3-1 LKS Bieńkowice 13 sierpnia, 17:00
KS Pietraszyn 2-4 LKS Brzezie (Racibórz) 13 sierpnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 2-2 LKS Pstrążna 15 sierpnia, 16:00
Dąb II Gaszowice 0-8 Naprzód Borucin 14 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 13 sierpnia, 17:00
LKS Samborowice 3-0 LKS Siedliska 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

LKS Siedliska 2-0 Płonia Racibórz 21 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 7-1 LKS Samborowice 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Borucin 2-3 LKS Studzienna (Racibórz) 21 sierpnia, 15:00
LKS Pstrążna 3-1 Dąb II Gaszowice 21 sierpnia, 14:30
LKS Brzezie (Racibórz) 6-3 Strzelec Rzuchów 21 sierpnia, 17:00
LKS Bieńkowice 6-2 KS Pietraszyn 21 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 2-3 LKS Pawłów 21 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-4 LKS Zabełków 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Płonia Racibórz 1-1 LKS Zabełków 28 sierpnia, 15:00
LKS Pawłów 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 27 sierpnia, 17:00
KS Pietraszyn 4-2 LKS Lyski 27 sierpnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 3-1 LKS Bieńkowice 28 sierpnia, 17:00
Dąb II Gaszowice 1-1 LKS Brzezie (Racibórz) 27 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 4-0 LKS Pstrążna 27 sierpnia, 17:00
LKS Samborowice 2-7 Naprzód Borucin 28 sierpnia, 17:00
LKS Siedliska 0-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

LKS Chałupki (k. Raciborza) 6-0 Płonia Racibórz 3 września, 16:00
Naprzód Borucin 12-2 LKS Siedliska 3 września, 16:00
LKS Pstrążna 3-2 LKS Samborowice 4 września, 14:30
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 LKS Studzienna (Racibórz) 4 września, 16:00
LKS Bieńkowice 4-0 Dąb II Gaszowice 4 września, 16:00
LKS Lyski 4-3 Strzelec Rzuchów 4 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-0 KS Pietraszyn 4 września, 16:00
LKS Zabełków 2-5 LKS Pawłów 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Płonia Racibórz 0-5 LKS Pawłów 11 września, 15:30
KS Pietraszyn 3-4 LKS Zabełków 10 września, 16:00
Strzelec Rzuchów 1-5 LKS 07 Markowice (Racibórz) 11 września, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-0 LKS Lyski 11 września, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 3-0 LKS Bieńkowice 10 września, 16:00
LKS Samborowice 1-8 LKS Brzezie (Racibórz) 11 września, 16:00
LKS Siedliska 2-1 LKS Pstrążna 11 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-0 Naprzód Borucin 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Naprzód Borucin 9-0 Płonia Racibórz 17 września, 16:00
LKS Pstrążna 2-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 18 września, 14:30
LKS Brzezie (Racibórz) 7-3 LKS Siedliska 18 września, 16:00
na stadionie przy ul. Wyszyńskiego
LKS Bieńkowice 3-1 LKS Samborowice 18 września, 16:00
LKS Lyski 1-1 LKS Studzienna (Racibórz) 18 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-1 Dąb II Gaszowice 18 września, 16:00
LKS Zabełków 3-4 Strzelec Rzuchów 17 września, 16:00
LKS Pawłów 3-3 KS Pietraszyn 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Płonia Racibórz 4-2 KS Pietraszyn 25 września, 15:30
Strzelec Rzuchów 2-2 LKS Pawłów 25 września, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-5 LKS Zabełków 25 września, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 5-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 24 września, 16:00
LKS Samborowice 3-3 LKS Lyski 25 września, 16:00
LKS Siedliska 5-0 LKS Bieńkowice 25 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 24 września, 16:00
Naprzód Borucin 9-1 LKS Pstrążna 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

LKS Pstrążna 2-3 Płonia Racibórz 2 października, 14:30
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 Naprzód Borucin 2 października, 15:00
LKS Bieńkowice 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 2 października, 15:00
LKS Lyski 5-4 LKS Siedliska 2 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-3 LKS Samborowice 2 października, 15:00
LKS Zabełków 0-4 LKS Studzienna (Racibórz) 1 października, 15:00
LKS Pawłów 5-3 Dąb II Gaszowice 1 października, 15:00
KS Pietraszyn 2-2 Strzelec Rzuchów 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Płonia Racibórz 1-1 Strzelec Rzuchów 9 października, 15:00
Dąb II Gaszowice 5-2 KS Pietraszyn 9 października, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 LKS Pawłów 8 października, 15:00
LKS Samborowice 2-1 LKS Zabełków 9 października, 15:00
LKS Siedliska 6-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 9 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-0 LKS Lyski 8 października, 15:00
Naprzód Borucin 6-3 LKS Bieńkowice 8 października, 15:00
LKS Pstrążna 1-5 LKS Brzezie (Racibórz) 9 października, 14:30

Kolejka 11 - 15-16 października

LKS Brzezie (Racibórz) 2-2 Płonia Racibórz 16 października, 15:00
LKS Bieńkowice 3-2 LKS Pstrążna 16 października, 15:00
LKS Lyski 1-8 Naprzód Borucin 16 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 października, 15:00
LKS Zabełków 3-1 LKS Siedliska 15 października, 15:00
LKS Pawłów 2-1 LKS Samborowice 15 października, 15:00
KS Pietraszyn 0-3 LKS Studzienna (Racibórz) 16 października, 15:00
Strzelec Rzuchów 4-2 Dąb II Gaszowice 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Płonia Racibórz 0-1 Dąb II Gaszowice 23 października, 14:00
LKS Studzienna (Racibórz) 3-2 Strzelec Rzuchów 22 października, 14:00
LKS Samborowice 5-2 KS Pietraszyn 23 października, 14:00
LKS Siedliska 1-5 LKS Pawłów 23 października, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 LKS Zabełków 22 października, 14:00
Naprzód Borucin 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 22 października, 14:00
LKS Pstrążna 0-2 LKS Lyski 23 października, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 LKS Bieńkowice 23 października, 11:00

Kolejka 13 - 29-30 października

LKS Bieńkowice 0-3 Płonia Racibórz 30 października, 14:00
LKS Lyski 1-4 LKS Brzezie (Racibórz) 30 października, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-0 LKS Pstrążna 30 października, 14:00
LKS Zabełków 2-6 Naprzód Borucin 29 października, 14:00
LKS Pawłów 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 29 października, 14:00
KS Pietraszyn 1-3 LKS Siedliska 30 października, 14:00
Strzelec Rzuchów 2-0 LKS Samborowice 30 października, 14:00
Dąb II Gaszowice 4-3 LKS Studzienna (Racibórz) 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Płonia Racibórz 1-3 LKS Studzienna (Racibórz) 6 listopada, 13:00
LKS Samborowice 0-1 Dąb II Gaszowice 5 listopada, 13:00
LKS Siedliska 1-1 Strzelec Rzuchów 6 listopada, 13:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-1 KS Pietraszyn 5 listopada, 13:00
Naprzód Borucin 2-5 LKS Pawłów 6 listopada, 13:00
LKS Pstrążna 2-3 LKS Zabełków 6 listopada, 13:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 6 listopada, 11:00
LKS Bieńkowice 0-5 LKS Lyski 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

LKS Lyski 6-2 Płonia Racibórz 11 listopada, 13:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-5 LKS Bieńkowice 11 listopada, 13:00
LKS Zabełków 0-1 LKS Brzezie (Racibórz) 11 listopada, 13:00
LKS Pawłów 7-2 LKS Pstrążna 11 listopada, 13:00
KS Pietraszyn 1-6 Naprzód Borucin 11 listopada, 13:00
Strzelec Rzuchów 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 11 listopada, 13:00
Dąb II Gaszowice 4-1 LKS Siedliska 13 listopada, 13:00
LKS Studzienna (Racibórz) 6-0 LKS Samborowice 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 LKS Pawłów 25 marca, 15:00
Płonia Racibórz 2-5 LKS Samborowice 25 marca, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 9-0 LKS Siedliska 25 marca, 15:00
Dąb II Gaszowice 1-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 25 marca, 15:00
Strzelec Rzuchów 1-4 Naprzód Borucin 25 marca, 15:00
KS Pietraszyn 5-1 LKS Pstrążna 24 marca, 15:00
LKS Zabełków 0-4 LKS Bieńkowice 24 marca, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Lyski 25 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 7-1 Płonia Racibórz 1 kwietnia, 16:00
LKS Lyski 3-1 LKS Zabełków 1 kwietnia, 16:00
LKS Bieńkowice 1-3 LKS Pawłów 1 kwietnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 4-0 KS Pietraszyn 1 kwietnia, 16:00
LKS Pstrążna 1-4 Strzelec Rzuchów 1 kwietnia, 14:30
Naprzód Borucin 2-0 Dąb II Gaszowice 1 kwietnia, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-0 LKS Studzienna (Racibórz) 31 marca, 16:00
LKS Siedliska 3-2 LKS Samborowice 31 marca, 16:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Płonia Racibórz 2-1 LKS Siedliska 7 kwietnia, 15:00
LKS Samborowice 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 7 kwietnia, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 Naprzód Borucin 7 kwietnia, 15:00
Dąb II Gaszowice 1-2 LKS Pstrążna 7 kwietnia, 15:00
Strzelec Rzuchów 0-3 LKS Brzezie (Racibórz) 7 kwietnia, 15:00
KS Pietraszyn 4-7 LKS Bieńkowice 7 kwietnia, 15:00
LKS Pawłów 2-1 LKS Lyski 7 kwietnia, 15:00
LKS Zabełków 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

LKS Zabełków 0-2 Płonia Racibórz 14 kwietnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-3 LKS Pawłów 15 kwietnia, 16:00
LKS Lyski 4-0 KS Pietraszyn 15 kwietnia, 17:00
LKS Bieńkowice 2-4 Strzelec Rzuchów 15 kwietnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-3 Dąb II Gaszowice 15 kwietnia, 17:00
LKS Pstrążna 1-7 LKS Studzienna (Racibórz) 15 kwietnia, 17:00
Naprzód Borucin 5-0 LKS Samborowice 15 kwietnia, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 LKS Siedliska 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Płonia Racibórz 1-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 22 kwietnia, 15:30
LKS Siedliska 2-6 Naprzód Borucin 21 kwietnia, 17:00
LKS Samborowice 3-1 LKS Pstrążna 22 kwietnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 4-2 LKS Brzezie (Racibórz) 22 kwietnia, 17:00
Dąb II Gaszowice 4-1 LKS Bieńkowice 21 kwietnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-0 LKS Lyski 22 kwietnia, 17:00
KS Pietraszyn 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 22 kwietnia, 17:00
LKS Pawłów 4-1 LKS Zabełków 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

LKS Pawłów 3-1 Płonia Racibórz 28 kwietnia, 17:00
LKS Zabełków 1-1 KS Pietraszyn 28 kwietnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 Strzelec Rzuchów 29 kwietnia, 16:00
LKS Lyski 3-3 Dąb II Gaszowice 29 kwietnia, 17:00
LKS Bieńkowice 1-8 LKS Studzienna (Racibórz) 29 kwietnia, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS Samborowice 29 kwietnia, 17:00
LKS Pstrążna 1-3 LKS Siedliska 29 kwietnia, 14:30
Naprzód Borucin 5-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 3 maja

Płonia Racibórz 1-6 Naprzód Borucin 3 maja, 15:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-0 LKS Pstrążna 3 maja, 17:00
LKS Siedliska 1-1 LKS Brzezie (Racibórz) 3 maja, 17:00
LKS Samborowice 2-6 LKS Bieńkowice 3 maja, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 8-0 LKS Lyski 3 maja, 17:00
Dąb II Gaszowice 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 3 maja, 13:00
Strzelec Rzuchów 6-0 LKS Zabełków 3 maja, 17:00
KS Pietraszyn 2-3 LKS Pawłów 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

KS Pietraszyn 1-0 Płonia Racibórz 5 maja, 17:00
LKS Pawłów 8-1 Strzelec Rzuchów 5 maja, 17:00
LKS Zabełków 1-2 Dąb II Gaszowice 5 maja, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-3 LKS Studzienna (Racibórz) 6 maja, 16:00
LKS Lyski 3-0 LKS Samborowice 6 maja, 17:00
LKS Bieńkowice 3-1 LKS Siedliska 6 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 6 maja, 17:00
LKS Pstrążna 2-5 Naprzód Borucin 6 maja, 14:30

Kolejka 24 - 12-13 maja

Płonia Racibórz 1-4 LKS Pstrążna 13 maja, 15:30
Naprzód Borucin 8-4 LKS Brzezie (Racibórz) 13 maja, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 LKS Bieńkowice 12 maja, 17:00
LKS Siedliska 2-0 LKS Lyski 12 maja, 17:00
LKS Samborowice 0-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 13 maja, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 13-1 LKS Zabełków 13 maja, 17:00
Dąb II Gaszowice 1-4 LKS Pawłów 13 maja, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-3 KS Pietraszyn 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Strzelec Rzuchów 1-3 Płonia Racibórz 20 maja, 17:00
KS Pietraszyn 8-1 Dąb II Gaszowice 19 maja, 17:00
LKS Pawłów 1-2 LKS Studzienna (Racibórz) 20 maja, 17:00
LKS Zabełków 7-3 LKS Samborowice 19 maja, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-5 LKS Siedliska 20 maja, 16:00
LKS Lyski 4-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 20 maja, 14:00
LKS Bieńkowice 1-4 Naprzód Borucin 20 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-3 LKS Pstrążna 20 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 26 - 26-27 maja

Płonia Racibórz 2-0 LKS Brzezie (Racibórz) 27 maja, 15:30
LKS Pstrążna 6-2 LKS Bieńkowice 27 maja, 14:30
Naprzód Borucin 9-3 LKS Lyski 27 maja, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 26 maja, 17:00
LKS Siedliska 2-1 LKS Zabełków 26 maja, 17:00
LKS Samborowice 0-1 LKS Pawłów 27 maja, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 3-2 KS Pietraszyn 27 maja, 17:00
Dąb II Gaszowice 0-1 Strzelec Rzuchów 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Dąb II Gaszowice 1-0 Płonia Racibórz 3 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-5 LKS Studzienna (Racibórz) 3 czerwca, 17:00
KS Pietraszyn 2-0 LKS Samborowice 2 czerwca, 17:00
LKS Pawłów 4-1 LKS Siedliska 2 czerwca, 17:00
LKS Zabełków 2-6 LKS Chałupki (k. Raciborza) 2 czerwca, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 Naprzód Borucin 2 czerwca, 16:00
LKS Lyski 4-1 LKS Pstrążna 2 czerwca, 17:00
LKS Bieńkowice 1-6 LKS Brzezie (Racibórz) 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

Płonia Racibórz 4-0 LKS Bieńkowice 7 czerwca, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-3 LKS Lyski 7 czerwca, 17:00
LKS Pstrążna 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 7 czerwca, 17:00
Naprzód Borucin 11-0 LKS Zabełków 7 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 LKS Pawłów 7 czerwca, 17:00
LKS Siedliska 5-0 KS Pietraszyn 7 czerwca, 17:00
LKS Samborowice 3-2 Strzelec Rzuchów 7 czerwca, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 6-1 Dąb II Gaszowice 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

LKS Studzienna (Racibórz) 4-1 Płonia Racibórz 10 czerwca, 17:00
Dąb II Gaszowice 2-6 LKS Samborowice 10 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 5-3 LKS Siedliska 10 czerwca, 17:00
KS Pietraszyn 2-5 LKS Chałupki (k. Raciborza) 10 czerwca, 17:00
LKS Pawłów 2-2 Naprzód Borucin 10 czerwca, 17:00
LKS Zabełków 2-3 LKS Pstrążna 10 czerwca, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-3 LKS Brzezie (Racibórz) 10 czerwca, 17:00
LKS Lyski 4-4 LKS Bieńkowice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Płonia Racibórz 2-3 LKS Lyski 17 czerwca, 17:00
LKS Bieńkowice 2-6 LKS 07 Markowice (Racibórz) 17 czerwca, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 4-0 LKS Zabełków 17 czerwca, 17:00
LKS Pstrążna 5-5 LKS Pawłów 17 czerwca, 17:00
Naprzód Borucin 10-0 KS Pietraszyn 17 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-6 Strzelec Rzuchów 17 czerwca, 17:00
LKS Siedliska 3-0 Dąb II Gaszowice 17 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
LKS Samborowice 1-4 LKS Studzienna (Racibórz) 17 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Racibórz)
Baraże o udział w klasie B (Racibórz)

Klasa A 2011/2012 (Racibórz)

Klasa C 2011/2012 (Racibórz I)
Klasa C 2011/2012 (Racibórz II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas