[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2011/2012, grupa: Racibórz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Raszczyce 18 48 16 0 2 82-31 8 0 1 43-14 8 0 1 39-17
2.  Płomień Kobyla 18 40 13 1 4 84-48 7 1 1 45-26 6 0 3 39-22
3.  LKS Bogunice 18 33 10 3 5 39-31 6 1 2 18-9 4 2 3 21-22
4.  LKS Czernica 18 32 10 2 6 53-34 8 0 1 35-15 2 2 5 18-19
5.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 18 30 9 3 6 52-45 4 2 3 25-17 5 1 3 27-28
6.  Sparta Babice 18 24 7 3 8 39-42 4 1 4 21-22 3 2 4 18-20
7.  Zgoda Zawada Książęca 18 18 5 3 10 27-46 4 1 4 19-22 1 2 6 8-24
8.  LKS Adamowice 18 12 3 3 12 23-78 1 2 6 11-35 2 1 6 12-43
9.  LKS Jankowice 18 10 2 4 12 29-57 1 3 5 14-25 1 1 7 15-32 2 4 1 1 0 5-4
10.  LKS Grzegorzowice 18 10 2 4 12 37-53 1 2 6 21-28 1 2 6 16-25 2 1 0 1 1 4-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Raszczyce    4-2 6-2 3-1 14-0 2-1 2-0 1-2 5-3 6-3 
 2 Płomień Kobyla3-4     2-2 5-4 6-4 5-3 5-1 10-1 4-3 5-4 
 3 LKS Bogunice2-3 2-1     2-0 1-1 1-3 3-1 4-0 2-0 1-0 
 4 LKS Czernica3-2 4-5 3-0     4-3 4-1 4-1 6-1 4-1 3-1 
 5 LKS Rudnik (k. Raciborza)2-6 4-0 2-0 2-4     1-1 6-0 2-3 4-1 2-2 
 6 Sparta Babice1-3 2-8 1-3 2-1 1-3     0-0 7-0 3-2 4-2 
 7 Zgoda Zawada Książęca0-3 1-6 2-2 3-1 1-2 0-4     3-2 7-1 2-1 
 8 LKS Adamowice3-5 3-7 2-4 0-5 1-12 0-0 1-0     1-1 0-1 
 9 LKS Jankowice0-7 1-4 1-2 1-1 0-1 4-1 2-4 3-3     2-2 
 10 LKS Grzegorzowice3-6 1-6 3-6 1-1 0-1 3-4 1-1 7-0 2-3     

Kolejka 1 - 3-4 września

LKS Jankowice 1-2 LKS Bogunice 4 września, 15:00
LKS Grzegorzowice 1-6 Płomień Kobyla 4 września, 16:00
LKS Czernica 3-2 LKS Raszczyce 4 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 3-2 LKS Adamowice 3 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-1 Sparta Babice 3 września, 16:00

Kolejka 2 - 10-11 września

LKS Bogunice 1-3 Sparta Babice 11 września, 15:00
LKS Adamowice 1-12 LKS Rudnik (k. Raciborza) 10 września, 16:00
LKS Raszczyce 2-0 Zgoda Zawada Książęca 11 września, 16:00
Płomień Kobyla 5-4 LKS Czernica 11 września, 15:00
LKS Jankowice 2-2 LKS Grzegorzowice 11 września, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 września

LKS Grzegorzowice 3-6 LKS Bogunice 18 września, 16:00
LKS Czernica 4-1 LKS Jankowice 18 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 1-6 Płomień Kobyla 17 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-6 LKS Raszczyce 17 września, 16:00
Sparta Babice 7-0 LKS Adamowice 18 września, 15:00

Kolejka 4 - 24-25 września

LKS Bogunice 4-0 LKS Adamowice 25 września, 15:00
LKS Raszczyce 2-1 Sparta Babice 25 września, 16:00
Płomień Kobyla 6-4 LKS Rudnik (k. Raciborza) 25 września, 15:00
LKS Jankowice 2-4 Zgoda Zawada Książęca 25 września, 15:00
LKS Grzegorzowice 1-1 LKS Czernica 25 września, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 października

LKS Czernica 3-0 LKS Bogunice 2 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 2-1 LKS Grzegorzowice 1 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-1 LKS Jankowice 1 października, 15:00
Sparta Babice 2-8 Płomień Kobyla 2 października, 15:00
LKS Adamowice 3-5 LKS Raszczyce 1 października, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 października

LKS Bogunice 2-3 LKS Raszczyce 9 października, 15:00
Płomień Kobyla 10-1 LKS Adamowice 9 października, 15:00
LKS Jankowice 4-1 Sparta Babice 9 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 0-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 9 października, 15:00
LKS Czernica 4-1 Zgoda Zawada Książęca 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Zgoda Zawada Książęca 2-2 LKS Bogunice 15 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-4 LKS Czernica 15 października, 15:00
Sparta Babice 4-2 LKS Grzegorzowice 16 października, 15:00
LKS Adamowice 1-1 LKS Jankowice 15 października, 15:00
LKS Raszczyce 4-2 Płomień Kobyla 16 października, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 października

LKS Bogunice 2-1 Płomień Kobyla 23 października, 14:00
LKS Jankowice 0-7 LKS Raszczyce 23 października, 14:00
LKS Grzegorzowice 7-0 LKS Adamowice 23 października, 14:00
LKS Czernica 4-1 Sparta Babice 23 października, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 1-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 22 października, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 października

LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-0 LKS Bogunice 29 października, 14:00
Sparta Babice 0-0 Zgoda Zawada Książęca 30 października, 14:00
LKS Adamowice 0-5 LKS Czernica 29 października, 14:00
LKS Raszczyce 6-3 LKS Grzegorzowice 30 października, 14:00
Płomień Kobyla 4-3 LKS Jankowice 30 października, 14:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

LKS Bogunice 2-0 LKS Jankowice 15 kwietnia, 15:00
Płomień Kobyla 5-4 LKS Grzegorzowice 15 kwietnia, 15:00
LKS Raszczyce 3-1 LKS Czernica 14 kwietnia, 17:00
LKS Adamowice 1-0 Zgoda Zawada Książęca 14 kwietnia, 17:00
Sparta Babice 1-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Sparta Babice 1-3 LKS Bogunice 21 kwietnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-3 LKS Adamowice 21 kwietnia, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 0-3 LKS Raszczyce 21 kwietnia, 16:00
LKS Czernica 4-5 Płomień Kobyla 22 kwietnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Jankowice 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

LKS Bogunice 1-0 LKS Grzegorzowice 29 kwietnia, 15:00
LKS Jankowice 1-1 LKS Czernica 29 kwietnia, 15:00
Płomień Kobyla 5-1 Zgoda Zawada Książęca 29 kwietnia, 15:00
LKS Raszczyce 14-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 28 kwietnia, 17:00
LKS Adamowice 0-0 Sparta Babice 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

LKS Adamowice 2-4 LKS Bogunice 5 maja, 17:00
Sparta Babice 1-3 LKS Raszczyce 5 maja, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-0 Płomień Kobyla 5 maja, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 7-1 LKS Jankowice 5 maja, 16:00
LKS Czernica 3-1 LKS Grzegorzowice 6 maja, 17:00

Kolejka 14 - 12-13 maja

LKS Bogunice 2-0 LKS Czernica 13 maja, 15:00
LKS Grzegorzowice 1-1 Zgoda Zawada Książęca 12 maja, 17:00
LKS Jankowice 0-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 13 maja, 15:00
Płomień Kobyla 5-3 Sparta Babice 13 maja, 15:00
LKS Raszczyce 1-2 LKS Adamowice 12 maja, 17:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

LKS Raszczyce 6-2 LKS Bogunice 19 maja, 17:00
LKS Adamowice 3-7 Płomień Kobyla 19 maja, 17:00
Sparta Babice 3-2 LKS Jankowice 19 maja, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-2 LKS Grzegorzowice 19 maja, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 3-1 LKS Czernica 19 maja, 16:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

LKS Bogunice 3-1 Zgoda Zawada Książęca 27 maja, 15:00
LKS Czernica 4-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 27 maja, 17:00
LKS Grzegorzowice 3-4 Sparta Babice 27 maja, 16:00
LKS Jankowice 3-3 LKS Adamowice 27 maja, 15:00
w Adamowicach; LKS Jankowice gospodarzem
Płomień Kobyla 3-4 LKS Raszczyce 27 maja, 15:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

Płomień Kobyla 2-2 LKS Bogunice 3 czerwca, 17:00
LKS Raszczyce 5-3 LKS Jankowice 3 czerwca, 17:00
LKS Adamowice 0-1 LKS Grzegorzowice 3 czerwca, 17:00
Sparta Babice 2-1 LKS Czernica 3 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 6-0 Zgoda Zawada Książęca 3 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 10 czerwca

LKS Bogunice 1-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 10 czerwca, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 0-4 Sparta Babice 10 czerwca, 14:00
LKS Czernica 6-1 LKS Adamowice 10 czerwca, 14:00
LKS Grzegorzowice 3-6 LKS Raszczyce 10 czerwca, 14:00
LKS Jankowice 1-4 Płomień Kobyla 10 czerwca, 14:00
w Kobyli; LKS gospodarzem

Baraże o udział w klasie B (Racibórz)

Klasa B 2011/2012 (Racibórz)

Klasa C 2011/2012 (Racibórz II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas