[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kaskada Kamionka 30 73 23 4 3 88-19 11 4 0 51-9 12 0 3 37-10
2.  Brzostowianka Brzostek 30 69 22 3 5 52-21 11 1 3 27-10 11 2 2 25-11
3.  Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 30 54 16 6 8 46-30 10 0 5 22-14 6 6 3 24-16
4.  LKS Łopuchowa 30 52 16 4 10 62-30 7 2 6 26-13 9 2 4 36-17
5.  Strażak Lubzina 30 46 14 4 12 55-71 7 3 5 29-30 7 1 7 26-41 2 4 1 1 0 5-3
6.  Borowiec Straszęcin 30 46 14 4 12 47-42 9 2 4 28-17 5 2 8 19-25 2 1 0 1 1 3-5
7.  LKS Pustków 30 44 13 5 12 56-45 8 2 5 26-18 5 3 7 30-27
8.  LKS Głowaczowa 30 43 12 7 11 49-40 7 3 5 32-21 5 4 6 17-19
9.  Kłos Kawęczyn 30 42 12 6 12 46-41 8 4 3 30-15 4 2 9 16-26
10.  Victoria Ocieka 30 38 11 5 14 42-51 6 3 6 26-26 5 2 8 16-25 2 3 1 0 1 3-3
11.  Strzelec Frysztak 30 38 11 5 14 47-52 6 4 5 27-20 5 1 9 20-32 2 3 1 0 1 3-3
12.  LKS Łęki Górne 30 33 8 9 13 41-50 8 3 4 29-19 0 6 9 12-31
13.  Kamieniarz Golemki 30 32 9 5 16 41-58 3 4 8 24-30 6 1 8 17-28
14.  Baszta Zawada 30 29 8 5 17 39-63 6 2 7 20-24 2 3 10 19-39
15.  Borkovia Borek Wielki 30 23 7 2 21 33-83 3 0 12 16-41 4 2 9 17-42
16.  LKS Brzeźnica 30 20 6 2 22 33-81 3 1 11 18-39 3 1 11 15-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kaskada Kamionka    0-0 1-1 2-2 10-1 3-1 4-1 1-0 1-1 3-0 4-0 4-0 3-0 6-1 6-1 3-0 
 2 Brzostowianka Brzostek0-2     2-0 3-0 3-0 0-1 1-0 2-0 2-0 1-0 0-1 2-1 2-2 3-1 2-0 4-2 
 3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)0-1 0-2     0-1 0-1 3-2 3-1 2-1 1-0 0-1 3-1 1-0 3-2 1-0 2-1 3-0 
 4 LKS Łopuchowa0-1 1-2 1-0     3-0 1-0 2-3 0-0 0-2 0-1 2-4 0-0 2-0 5-0 5-0 4-0 
 5 Strażak Lubzina0-2 2-0 0-3 1-5     1-1 4-2 0-3 1-0 2-2 3-1 2-2 4-1 1-6 6-2 2-0 
 6 Borowiec Straszęcin0-2 1-1 3-3 2-1 2-4     1-0 1-2 4-0 3-0 1-0 3-0 3-1 2-0 2-0 0-3* 
 7 LKS Pustków0-3 3-4 1-1 0-4 3-2 3-0*     1-0 2-1 0-1 3-0* 2-0 0-1 6-0 1-1 1-0 
 8 LKS Głowaczowa1-4 0-1 0-1 0-6 3-2 3-1 0-0     4-1 2-2 3-0 3-0 0-1 1-1 6-0 6-1 
 9 Kłos Kawęczyn2-1 0-1 0-0 3-2 6-1 2-1 2-3 1-1     2-0 2-1 1-1 5-0 3-1 0-0 1-2 
 10 Victoria Ocieka2-3 2-0 1-1 1-1 1-4 0-3 1-1 3-4 0-2     2-0 3-1 2-1 1-0 2-3 5-2 
 11 Strzelec Frysztak2-1 0-2 2-2 0-1 3-3 1-2 2-1 0-0 4-0 3-1     1-1 1-3 3-0 4-1 1-2 
 12 LKS Łęki Górne0-6 0-1 2-1 3-1 4-0* 3-0* 4-2 2-0 2-2 2-1 1-2     0-1 1-1 4-0 1-1 
 13 Kamieniarz Golemki1-2 0-4 2-6 1-2 2-3 1-3 1-1 0-0 2-1 0-1 3-3 1-1     3-0 0-2 7-1 
 14 Baszta Zawada1-0 0-3* 0-1 0-2 1-3 2-2 1-4 1-2 2-1 4-0 3-1 2-2 1-0     0-2 2-1 
 15 Borkovia Borek Wielki1-3 2-3 1-2 0-4 0-1 0-1 1-7 4-0 0-3* 1-5 0-3* 3-2 0-1 1-6     2-0 
 16 LKS Brzeźnica0-6 0-1 0-2 1-4 0-1 2-1 0-4 1-4 1-2 2-1 2-3 3-1 2-3 2-2 2-4     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

LKS Głowaczowa 3-0 LKS Łęki Górne 14 sierpnia, 14:00
w Straszęcinie
Borkovia Borek Wielki 0-4 LKS Łopuchowa 14 sierpnia, 16:00
Baszta Zawada 4-0 Victoria Ocieka 14 sierpnia, 17:00
Kamieniarz Golemki 1-1 LKS Pustków 14 sierpnia, 14:00
w Czarnej
Borowiec Straszęcin 0-3 LKS Brzeźnica 14 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Strzelec Frysztak 3-3 Strażak Lubzina 14 sierpnia, 15:00
w Lubli
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-0 Kłos Kawęczyn 14 sierpnia, 14:00
Kaskada Kamionka 0-0 Brzostowianka Brzostek 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

LKS Łęki Górne 0-1 Brzostowianka Brzostek 21 sierpnia, 17:00
Kłos Kawęczyn 2-1 Kaskada Kamionka 21 sierpnia, 14:00
w Kamionce
Strażak Lubzina 0-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 21 sierpnia, 17:00
LKS Brzeźnica 2-3 Strzelec Frysztak 21 sierpnia, 13:00
w Paszczynie
LKS Pustków 3-0 Borowiec Straszęcin 21 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Victoria Ocieka 2-1 Kamieniarz Golemki 21 sierpnia, 15:00
LKS Łopuchowa 5-0 Baszta Zawada 21 sierpnia, 17:00
LKS Głowaczowa 6-0 Borkovia Borek Wielki 21 sierpnia, 11:00
w Straszęcinie

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Borkovia Borek Wielki 3-2 LKS Łęki Górne 28 sierpnia, 16:00
Baszta Zawada 1-2 LKS Głowaczowa 28 sierpnia, 17:00
Kamieniarz Golemki 1-2 LKS Łopuchowa 28 sierpnia, 14:00
w Czarnej
Borowiec Straszęcin 3-0 Victoria Ocieka 28 sierpnia, 16:00
Strzelec Frysztak 2-1 LKS Pustków 28 sierpnia, 15:00
w Lubli
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-0 LKS Brzeźnica 30 sierpnia, 17:30
Kaskada Kamionka 10-1 Strażak Lubzina 28 sierpnia, 17:00
Brzostowianka Brzostek 2-0 Kłos Kawęczyn 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4 września

LKS Łęki Górne 2-2 Kłos Kawęczyn 4 września, 17:00
Strażak Lubzina 2-0 Brzostowianka Brzostek 4 września, 17:00
LKS Brzeźnica 0-6 Kaskada Kamionka 1 września, 17:30
w Paszczynie
LKS Pustków 1-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 4 września, 15:00
Victoria Ocieka 2-0 Strzelec Frysztak 4 września, 15:00
LKS Łopuchowa 1-0 Borowiec Straszęcin 4 września, 17:00
LKS Głowaczowa 0-1 Kamieniarz Golemki 4 września, 11:00
w Straszęcinie
Borkovia Borek Wielki 1-6 Baszta Zawada 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11 września

Baszta Zawada 2-2 LKS Łęki Górne 11 września, 17:00
Kamieniarz Golemki 0-2 Borkovia Borek Wielki 11 września, 14:00
w Czarnej
Borowiec Straszęcin 1-2 LKS Głowaczowa 11 września, 15:00
Strzelec Frysztak 0-1 LKS Łopuchowa 11 września, 15:00
w Lubli
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-1 Victoria Ocieka 11 września, 14:00
Kaskada Kamionka 4-1 LKS Pustków 11 września, 16:00
Brzostowianka Brzostek 4-2 LKS Brzeźnica 11 września, 16:00
Kłos Kawęczyn 6-1 Strażak Lubzina 11 września, 14:00
w Lubzinie; Kłos gospodarzem

Kolejka 6 - 18 września

LKS Łęki Górne 4-0 Strażak Lubzina 18 września, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Brzeźnica 1-2 Kłos Kawęczyn 18 września, 11:00
w Paszczynie
LKS Pustków 3-4 Brzostowianka Brzostek 18 września, 15:00
Victoria Ocieka 2-3 Kaskada Kamionka 18 września, 14:00
LKS Łopuchowa 1-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 18 września, 16:00
LKS Głowaczowa 3-0 Strzelec Frysztak 18 września, 11:00
w Straszęcinie
Borkovia Borek Wielki 0-1 Borowiec Straszęcin 18 września, 16:00
Baszta Zawada 1-0 Kamieniarz Golemki 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25 września

Kamieniarz Golemki 1-1 LKS Łęki Górne 25 września, 14:00
w Czarnej
Borowiec Straszęcin 2-0 Baszta Zawada 25 września, 11:00
Strzelec Frysztak 4-1 Borkovia Borek Wielki 25 września, 15:00
w Lubli
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-1 LKS Głowaczowa 25 września, 14:00
Kaskada Kamionka 2-2 LKS Łopuchowa 25 września, 16:00
Brzostowianka Brzostek 1-0 Victoria Ocieka 25 września, 16:30
Kłos Kawęczyn 2-3 LKS Pustków 25 września, 14:00
Strażak Lubzina 2-0 LKS Brzeźnica 25 września, 16:30

Kolejka 8 - 2 października

LKS Łęki Górne 1-1 LKS Brzeźnica 2 października, 16:00
LKS Pustków 3-2 Strażak Lubzina 2 października, 11:00
Victoria Ocieka 0-2 Kłos Kawęczyn 2 października, 14:00
LKS Łopuchowa 1-2 Brzostowianka Brzostek 2 października, 15:00
LKS Głowaczowa 1-4 Kaskada Kamionka 2 października, 11:00
w Straszęcinie
Borkovia Borek Wielki 1-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2 października, 14:00
Baszta Zawada 3-1 Strzelec Frysztak 2 października, 14:00
Kamieniarz Golemki 1-3 Borowiec Straszęcin 2 października, 11:00
w Czarnej

Kolejka 9 - 9 października

Borowiec Straszęcin 3-0 LKS Łęki Górne 9 października, 11:00
Strzelec Frysztak 1-3 Kamieniarz Golemki 9 października, 15:00
w Lubli
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-0 Baszta Zawada 9 października, 14:00
Kaskada Kamionka 6-1 Borkovia Borek Wielki 9 października, 15:00
Brzostowianka Brzostek 2-0 LKS Głowaczowa 9 października, 11:00
Kłos Kawęczyn 3-2 LKS Łopuchowa 9 października, 14:00
Strażak Lubzina 2-2 Victoria Ocieka 9 października, 16:00
LKS Brzeźnica 0-4 LKS Pustków 9 października, 14:00
w Paszczynie

Kolejka 10 - 16 października

LKS Łęki Górne 4-2 LKS Pustków 16 października, 15:00
Victoria Ocieka 5-2 LKS Brzeźnica 16 października, 14:00
LKS Łopuchowa 3-0 Strażak Lubzina 16 października, 14:00
LKS Głowaczowa 4-1 Kłos Kawęczyn 16 października, 14:00
w Straszęcinie
Borkovia Borek Wielki 2-3 Brzostowianka Brzostek 16 października, 14:00
Baszta Zawada 1-0 Kaskada Kamionka 16 października, 14:00
Kamieniarz Golemki 2-6 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 16 października, 11:00
w Czarnej
Borowiec Straszęcin 1-0 Strzelec Frysztak 16 października, 11:00

Kolejka 11 - 23 października

Strzelec Frysztak 1-1 LKS Łęki Górne 23 października, 15:00
w Lubli
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-2 Borowiec Straszęcin 23 października, 14:00
Kaskada Kamionka 3-0 Kamieniarz Golemki 23 października, 15:00
Brzostowianka Brzostek 3-1 Baszta Zawada 23 października, 11:00
Kłos Kawęczyn 0-0 Borkovia Borek Wielki 23 października, 14:00
Strażak Lubzina 0-3 LKS Głowaczowa 23 października, 16:00
LKS Brzeźnica 1-4 LKS Łopuchowa 23 października, 14:00
w Paszczynie
LKS Pustków 0-1 Victoria Ocieka 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 30 października

LKS Łęki Górne 2-1 Victoria Ocieka 30 października, 14:00
LKS Łopuchowa 2-3 LKS Pustków 30 października, 14:00
LKS Głowaczowa 6-1 LKS Brzeźnica 30 października, 14:00
w Straszęcinie
Borkovia Borek Wielki 0-1 Strażak Lubzina 30 października, 14:00
Baszta Zawada 2-1 Kłos Kawęczyn 30 października, 14:00
Kamieniarz Golemki 0-4 Brzostowianka Brzostek 30 października, 14:00
w Czarnej
Borowiec Straszęcin 0-2 Kaskada Kamionka 30 października, 11:00
Strzelec Frysztak 2-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 30 października, 14:00
w Lubli

Kolejka 13 - 6 listopada

Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-0 LKS Łęki Górne 6 listopada, 14:00
Kaskada Kamionka 4-0 Strzelec Frysztak 6 listopada, 14:00
Brzostowianka Brzostek 0-1 Borowiec Straszęcin 6 listopada, 14:00
Kłos Kawęczyn 5-0 Kamieniarz Golemki 6 listopada, 14:00
Strażak Lubzina 1-6 Baszta Zawada 6 listopada, 14:00
LKS Brzeźnica 2-4 Borkovia Borek Wielki 6 listopada, 14:00
w Paszczynie
LKS Pustków 1-0 LKS Głowaczowa 6 listopada, 14:00
Victoria Ocieka 1-1 LKS Łopuchowa 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

LKS Łęki Górne 3-1 LKS Łopuchowa 11 listopada, 14:00
LKS Głowaczowa 2-2 Victoria Ocieka 11 listopada, 11:00
w Straszęcinie
Borkovia Borek Wielki 1-7 LKS Pustków 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) nie odbył się z powodu braku sędziów
Baszta Zawada 2-1 LKS Brzeźnica 11 listopada, 14:00
Kamieniarz Golemki 2-3 Strażak Lubzina 11 listopada, 14:00
w Czarnej
Borowiec Straszęcin 4-0 Kłos Kawęczyn 11 listopada, 14:00
Strzelec Frysztak 0-2 Brzostowianka Brzostek 11 listopada, 14:00
w Lubli
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-1 Kaskada Kamionka 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 13 listopada

Kaskada Kamionka 4-0 LKS Łęki Górne 13 listopada, 14:00
Brzostowianka Brzostek 2-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 13 listopada, 14:00
Kłos Kawęczyn 2-1 Strzelec Frysztak 13 listopada, 14:00
Strażak Lubzina 1-1 Borowiec Straszęcin 13 listopada, 14:00
LKS Brzeźnica 2-3 Kamieniarz Golemki 13 listopada, 13:00
w Paszczynie
LKS Pustków 6-0 Baszta Zawada 13 listopada, 14:00
Victoria Ocieka 2-3 Borkovia Borek Wielki 13 listopada, 13:00
LKS Łopuchowa 0-0 LKS Głowaczowa 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18 marca

LKS Łęki Górne 2-0 LKS Głowaczowa 18 marca, 15:00
LKS Łopuchowa 5-0 Borkovia Borek Wielki 18 marca, 14:00
Victoria Ocieka 1-0 Baszta Zawada 18 marca, 14:00
LKS Pustków 0-1 Kamieniarz Golemki 18 marca, 14:00
LKS Brzeźnica 2-1 Borowiec Straszęcin 18 marca, 15:00
w Paszczynie
Strażak Lubzina 3-1 Strzelec Frysztak 18 marca, 11:00
Kłos Kawęczyn 0-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 18 marca, 14:00
Brzostowianka Brzostek 0-2 Kaskada Kamionka 18 marca, 15:00

Kolejka 17 - 25 marca

Brzostowianka Brzostek 2-1 LKS Łęki Górne 25 marca, 16:00
Kaskada Kamionka 1-1 Kłos Kawęczyn 25 marca, 15:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-1 Strażak Lubzina 25 marca, 14:00
Strzelec Frysztak 1-2 LKS Brzeźnica 25 marca, 14:00
w Lubli
Borowiec Straszęcin 1-0 LKS Pustków 25 marca, 16:00
Kamieniarz Golemki 0-1 Victoria Ocieka 25 marca, 14:00
w Czarnej
Baszta Zawada 0-2 LKS Łopuchowa 25 marca, 14:00
Borkovia Borek Wielki 4-0 LKS Głowaczowa 25 marca, 14:00

Kolejka 18 - 1 kwietnia

LKS Łęki Górne 4-0 Borkovia Borek Wielki 1 kwietnia, 16:00
LKS Głowaczowa 1-1 Baszta Zawada 1 kwietnia, 11:00
w Straszęcinie
LKS Łopuchowa 2-0 Kamieniarz Golemki 1 kwietnia, 14:00
Victoria Ocieka 0-3 Borowiec Straszęcin 1 kwietnia, 14:00
LKS Pustków 3-0 Strzelec Frysztak 1 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Brzeźnica 0-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1 kwietnia, 15:00
w Paszczynie
Strażak Lubzina 0-2 Kaskada Kamionka 1 kwietnia, 11:00
Kłos Kawęczyn 0-1 Brzostowianka Brzostek 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Kłos Kawęczyn 1-1 LKS Łęki Górne 7 kwietnia, 14:00
Brzostowianka Brzostek 3-0 Strażak Lubzina 7 kwietnia, 11:00
Kaskada Kamionka 3-0 LKS Brzeźnica 4 kwietnia, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-1 LKS Pustków 7 kwietnia, 12:00
Strzelec Frysztak 3-1 Victoria Ocieka 7 kwietnia, 14:00
w Lubli
Borowiec Straszęcin 2-1 LKS Łopuchowa 7 kwietnia, 14:00
Kamieniarz Golemki 0-0 LKS Głowaczowa 7 kwietnia, 11:00
w Czarnej
Baszta Zawada 0-2 Borkovia Borek Wielki 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

LKS Łęki Górne 1-1 Baszta Zawada 15 kwietnia, 16:00
Borkovia Borek Wielki 0-1 Kamieniarz Golemki 15 kwietnia, 14:00
LKS Głowaczowa 3-1 Borowiec Straszęcin 15 kwietnia, 11:00
w Straszęcinie
LKS Łopuchowa 2-4 Strzelec Frysztak 15 kwietnia, 14:00
Victoria Ocieka 1-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 15 kwietnia, 14:00
LKS Pustków 0-3 Kaskada Kamionka 15 kwietnia, 14:00
LKS Brzeźnica 0-1 Brzostowianka Brzostek 15 kwietnia, 14:00
w Paszczynie
Strażak Lubzina 1-0 Kłos Kawęczyn 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22 kwietnia

Strażak Lubzina 2-2 LKS Łęki Górne 22 kwietnia, 16:00
Kłos Kawęczyn 1-2 LKS Brzeźnica 22 kwietnia, 14:00
Brzostowianka Brzostek 1-0 LKS Pustków 22 kwietnia, 15:00
Kaskada Kamionka 3-0 Victoria Ocieka 22 kwietnia, 16:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-1 LKS Łopuchowa 22 kwietnia, 14:00
Strzelec Frysztak 0-0 LKS Głowaczowa 22 kwietnia, 14:00
w Lubli
Borowiec Straszęcin 2-0 Borkovia Borek Wielki 22 kwietnia, 16:00
Kamieniarz Golemki 3-0 Baszta Zawada 22 kwietnia, 15:00
w Czarnej

Kolejka 22 - 29 kwietnia

LKS Łęki Górne 0-1 Kamieniarz Golemki 29 kwietnia, 17:00
Baszta Zawada 2-2 Borowiec Straszęcin 29 kwietnia, 16:00
Borkovia Borek Wielki 0-3 Strzelec Frysztak 16 maja, 17:30
(wo)
na boisku 1-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika; w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:00) mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 1-1 z powodu niedyspozycji sędziów
LKS Głowaczowa 0-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 29 kwietnia, 11:00
w Straszęcinie
LKS Łopuchowa 0-1 Kaskada Kamionka 29 kwietnia, 16:00
Victoria Ocieka 2-0 Brzostowianka Brzostek 29 kwietnia, 14:00
LKS Pustków 2-1 Kłos Kawęczyn 29 kwietnia, 14:00
LKS Brzeźnica 0-1 Strażak Lubzina 29 kwietnia, 15:00
w Paszczynie

Kolejka 23 - 3 maja

LKS Brzeźnica 3-1 LKS Łęki Górne 3 maja, 16:00
w Paszczynie
Strażak Lubzina 4-2 LKS Pustków 3 maja, 11:00
Kłos Kawęczyn 2-0 Victoria Ocieka 3 maja, 14:00
Brzostowianka Brzostek 3-0 LKS Łopuchowa 3 maja, 17:30
Kaskada Kamionka 1-0 LKS Głowaczowa 3 maja, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-1 Borkovia Borek Wielki 3 maja, 14:00
Strzelec Frysztak 3-0 Baszta Zawada 3 maja, 14:00
w Lubli
Borowiec Straszęcin 3-1 Kamieniarz Golemki 3 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6 maja

LKS Łęki Górne 3-0 Borowiec Straszęcin 6 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-5; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Kamieniarz Golemki 3-3 Strzelec Frysztak 6 maja, 11:00
w Czarnej
Baszta Zawada 0-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 6 maja, 16:00
Borkovia Borek Wielki 1-3 Kaskada Kamionka 6 maja, 14:00
LKS Głowaczowa 0-1 Brzostowianka Brzostek 5 maja, 17:30
w Straszęcinie
LKS Łopuchowa 0-2 Kłos Kawęczyn 6 maja, 16:00
Victoria Ocieka 1-4 Strażak Lubzina 6 maja, 14:00
LKS Pustków 1-0 LKS Brzeźnica 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 13 maja

LKS Pustków 2-0 LKS Łęki Górne 13 maja, 16:00
LKS Brzeźnica 2-1 Victoria Ocieka 13 maja, 15:00
w Paszczynie
Strażak Lubzina 1-5 LKS Łopuchowa 13 maja, 11:00
Kłos Kawęczyn 1-1 LKS Głowaczowa 13 maja, 16:00
Brzostowianka Brzostek 2-0 Borkovia Borek Wielki 13 maja, 15:00
Kaskada Kamionka 6-1 Baszta Zawada 13 maja, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-2 Kamieniarz Golemki 13 maja, 14:00
Strzelec Frysztak 1-2 Borowiec Straszęcin 13 maja, 14:00
w Lubli

Kolejka 26 - 20 maja

LKS Łęki Górne 1-2 Strzelec Frysztak 20 maja, 17:00
Borowiec Straszęcin 3-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 20 maja, 11:00
Kamieniarz Golemki 1-2 Kaskada Kamionka 20 maja, 11:00
w Czarnej
Baszta Zawada 0-3 Brzostowianka Brzostek 20 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Borkovia Borek Wielki 0-3 Kłos Kawęczyn 20 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Głowaczowa 3-2 Strażak Lubzina 20 maja, 15:00
w Straszęcinie
LKS Łopuchowa 4-0 LKS Brzeźnica 20 maja, 16:00
Victoria Ocieka 1-1 LKS Pustków 20 maja, 15:00

Kolejka 27 - 27 maja

Victoria Ocieka 3-1 LKS Łęki Górne 27 maja, 15:00
LKS Pustków 0-4 LKS Łopuchowa 27 maja, 16:00
LKS Brzeźnica 1-4 LKS Głowaczowa 27 maja, 17:00
w Paszczynie
Strażak Lubzina 6-2 Borkovia Borek Wielki 27 maja, 17:00
Kłos Kawęczyn 3-1 Baszta Zawada 27 maja, 16:00
Brzostowianka Brzostek 2-2 Kamieniarz Golemki 27 maja, 16:00
Kaskada Kamionka 3-1 Borowiec Straszęcin 27 maja, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-1 Strzelec Frysztak 27 maja, 14:00

Kolejka 28 - 30 maja

LKS Łęki Górne 2-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 30 maja, 17:30
Strzelec Frysztak 2-1 Kaskada Kamionka 30 maja, 17:30
w Lubli
Borowiec Straszęcin 1-1 Brzostowianka Brzostek 30 maja, 17:30
Kamieniarz Golemki 2-1 Kłos Kawęczyn 30 maja, 17:30
w Czarnej
Baszta Zawada 1-3 Strażak Lubzina 30 maja, 17:30
Borkovia Borek Wielki 2-0 LKS Brzeźnica 30 maja, 17:30
LKS Głowaczowa 0-0 LKS Pustków 30 maja, 17:30
w Straszęcinie
LKS Łopuchowa 0-1 Victoria Ocieka 30 maja, 17:30

Kolejka 29 - 3 czerwca

LKS Łopuchowa 0-0 LKS Łęki Górne 3 czerwca, 17:00
Victoria Ocieka 3-4 LKS Głowaczowa 3 czerwca, 17:00
LKS Pustków 1-1 Borkovia Borek Wielki 3 czerwca, 17:00
LKS Brzeźnica 2-2 Baszta Zawada 3 czerwca, 17:00
w Paszczynie
Strażak Lubzina 4-1 Kamieniarz Golemki 3 czerwca, 17:00
Kłos Kawęczyn 2-1 Borowiec Straszęcin 3 czerwca, 17:00
Brzostowianka Brzostek 0-1 Strzelec Frysztak 3 czerwca, 17:00
Kaskada Kamionka 1-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 10 czerwca

LKS Łęki Górne 0-6 Kaskada Kamionka 10 czerwca, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-2 Brzostowianka Brzostek 10 czerwca, 14:00
Strzelec Frysztak 4-0 Kłos Kawęczyn 10 czerwca, 14:00
w Lubli
Borowiec Straszęcin 2-4 Strażak Lubzina 10 czerwca, 14:00
Kamieniarz Golemki 7-1 LKS Brzeźnica 10 czerwca, 14:00
w Czarnej
Baszta Zawada 1-4 LKS Pustków 10 czerwca, 14:00
Borkovia Borek Wielki 1-5 Victoria Ocieka 10 czerwca, 14:00
LKS Głowaczowa 0-6 LKS Łopuchowa 10 czerwca, 14:00
w Straszęcinie

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Dębica)

Klasa A 2011/2012 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2011/2012 (Dębica I)
Klasa B 2011/2012 (Dębica II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas