[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 75 24 3 3 94-32 13 2 0 55-9 11 1 3 39-23
2.  Błękitni Ropczyce 30 53 15 8 7 52-22 10 2 3 37-9 5 6 4 15-13
3.  Wisłok Wiśniowa 30 51 15 6 9 42-29 10 2 3 28-12 5 4 6 14-17
4.  Lechia Sędziszów Małopolski 30 49 14 7 9 40-28 8 4 3 25-8 6 3 6 15-20
5.  Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 47 13 8 9 44-40 6 4 5 24-15 7 4 4 20-25
6.  Victoria Czermin 30 45 11 12 7 34-31 6 5 4 16-16 5 7 3 18-15 2 4 1 1 0 3-2
7.  Sokół Kolbuszowa Dolna 30 45 11 12 7 36-28 6 6 3 20-14 5 6 4 16-14 2 1 0 1 1 2-3
8.  Chemik Pustków 30 43 12 7 11 37-39 7 5 3 22-13 5 2 8 15-26
9.  Raniżovia Raniżów 30 40 11 7 12 48-48 7 4 4 30-19 4 3 8 18-29
10.  LKS Nagoszyn 30 39 10 9 11 41-34 5 7 3 25-12 5 2 8 16-22
11.  Start Wola Mielecka 30 37 10 7 13 45-53 7 1 7 24-26 3 6 6 21-27
12.  Zryw Dzikowiec 30 35 7 14 9 38-36 3 9 3 20-13 4 5 6 18-23
13.  Czarnovia Czarna 30 31 9 4 17 39-68 6 1 8 26-28 3 3 9 13-40
14.  Monis Bielowy 30 27 8 3 19 36-66 6 1 8 29-32 2 2 11 7-34
15.  Stal II Mielec 30 24 6 6 18 34-61 5 2 8 17-20 1 4 10 17-41
16.  Ikarus-Sokół Malinie 30 20 5 5 20 25-70 3 4 8 17-24 2 1 12 8-46
Ikarus Tuszów Narodowy połączył się z Sokołem Malinie i występuje pod nazwą Ikarus-Sokół Malinie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa    1-0 0-0 4-0 9-1 3-1 3-0 4-0 7-0 3-2 2-2 2-1 7-0 3-1 2-1 5-0 
 2 Błękitni Ropczyce4-2     2-0 4-0 0-0 2-0 0-1 1-2 2-1 5-0 0-1 3-1 2-0 5-0 1-1 6-0* 
 3 Wisłok Wiśniowa3-2 4-1     2-0 1-1 1-0 0-0 1-0 2-1 1-2 0-2 3-1 0-1 3-0 5-1 2-0 
 4 Lechia Sędziszów Małopolski0-1 0-0 1-1     0-0 1-2 0-0 0-1 2-0 3-0 3-1 3-0 4-1 1-0 2-0 5-1 
 5 Pogórze Wielopole Skrzyńskie2-0 0-1 2-0 1-1     0-0 2-0 1-2 2-0 0-1 3-3 0-1 2-2 2-3 6-1 1-0 
 6 Victoria Czermin1-5 0-0 1-1 0-0 0-2     3-2 3-1 0-0 0-2 0-0 1-0 0-1 1-0 3-2 3-0 
 7 Sokół Kolbuszowa Dolna1-1 0-2 1-0 2-0 1-3 0-0     2-1 1-3 0-0 2-0 1-1 1-1 5-1 2-0 1-1 
 8 Chemik Pustków0-2 0-0 2-0 0-1 1-0 2-2 0-2     2-2 1-0 1-1 1-1 3-0 2-0 3-1 4-1 
 9 Raniżovia Raniżów1-3 1-0 1-2 1-2 5-1 1-1 1-1 0-0     1-0 4-3 2-4 3-0 0-0 5-1 4-1 
 10 LKS Nagoszyn0-1 0-0 1-1 1-0 1-2 0-0 1-1 0-0 1-0     5-2 1-1 5-0 6-0 2-2 1-2 
 11 Start Wola Mielecka1-4 2-0 3-1 3-2 0-1 1-4 1-1 1-3 2-1 1-0     0-1 3-4 1-0 4-2 1-2 
 12 Zryw Dzikowiec1-2 0-0 0-1 0-0 2-0 1-1 1-1 6-2 0-0 2-2 0-0     1-1 1-2 1-1 4-0 
 13 Czarnovia Czarna4-6 1-3 2-1 1-3 2-3 1-1 2-1 2-0 1-3 0-3 0-1 3-1     1-0 1-2 5-0 
 14 Monis Bielowy3-4 3-3 1-3 0-2 1-2 0-2 0-3 4-2 3-4 2-1 4-3 1-3 3-0     2-0 2-0 
 15 Stal II Mielec0-3 1-3 0-2 1-2 1-1 1-2 0-2 0-1 3-1 1-2 1-0 1-1 2-0 3-0     2-0 
 16 Ikarus-Sokół Malinie2-3 0-2 0-1 0-2 1-3 1-2 0-1 1-0 1-2 2-1 2-2 1-1 4-2 0-0 2-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Victoria Czermin 3-0 Ikarus-Sokół Malinie 14 sierpnia, 11:00
w Woli Mieleckiej
LKS Nagoszyn 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 3-0 Czarnovia Czarna 14 sierpnia, 17:00
Zryw Dzikowiec 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 1-2 Chemik Pustków 13 sierpnia, 11:00
Wisłok Wiśniowa 3-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 sierpnia, 16:00
Raniżovia Raniżów 5-1 Stal II Mielec 13 sierpnia, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-3 Start Wola Mielecka 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Ikarus-Sokół Malinie 2-2 Start Wola Mielecka 20 sierpnia, 17:30
Stal II Mielec 1-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 21 sierpnia, 11:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 7-0 Raniżovia Raniżów 21 sierpnia, 17:00
Chemik Pustków 2-0 Wisłok Wiśniowa 20 sierpnia, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Błękitni Ropczyce 19 sierpnia, 17:00
Czarnovia Czarna 3-1 Zryw Dzikowiec 21 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 5-1 Monis Bielowy 20 sierpnia, 17:00
Victoria Czermin 0-2 LKS Nagoszyn 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

LKS Nagoszyn 1-2 Ikarus-Sokół Malinie 28 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 0-2 Victoria Czermin 28 sierpnia, 17:00
Zryw Dzikowiec 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Czarnovia Czarna 27 sierpnia, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 27 sierpnia, 16:00
Raniżovia Raniżów 0-0 Chemik Pustków 28 sierpnia, 13:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 27 sierpnia, 17:00
Start Wola Mielecka 4-2 Stal II Mielec 28 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Ikarus-Sokół Malinie 2-2 Stal II Mielec 3 września, 16:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-2 Start Wola Mielecka 3 września, 16:00
Chemik Pustków 1-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 września, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Raniżovia Raniżów 3 września, 17:00
Czarnovia Czarna 2-1 Wisłok Wiśniowa 4 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 Błękitni Ropczyce 3 września, 16:00
Victoria Czermin 1-0 Zryw Dzikowiec 4 września, 16:00
w Woli Mieleckiej
LKS Nagoszyn 6-0 Monis Bielowy 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Monis Bielowy 2-0 Ikarus-Sokół Malinie 11 września, 17:00
Zryw Dzikowiec 2-2 LKS Nagoszyn 11 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Victoria Czermin 10 września, 17:00
Wisłok Wiśniowa 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 września, 11:00
Raniżovia Raniżów 3-0 Czarnovia Czarna 11 września, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 10 września, 14:00
Start Wola Mielecka 1-3 Chemik Pustków 11 września, 15:00
Stal II Mielec 0-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 września, 11:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Ikarus-Sokół Malinie 2-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 września, 16:00
Chemik Pustków 3-1 Stal II Mielec 17 września, 11:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-1 Start Wola Mielecka 16 września, 16:30
Czarnovia Czarna 2-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 18 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Raniżovia Raniżów 17 września, 16:00
Victoria Czermin 1-1 Wisłok Wiśniowa 18 września, 11:00
w Woli Mieleckiej
LKS Nagoszyn 0-0 Błękitni Ropczyce 18 września, 16:00
Monis Bielowy 1-3 Zryw Dzikowiec 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Zryw Dzikowiec 4-0 Ikarus-Sokół Malinie 25 września, 15:00
Błękitni Ropczyce 5-0 Monis Bielowy 24 września, 16:00
Wisłok Wiśniowa 1-2 LKS Nagoszyn 25 września, 14:00
Raniżovia Raniżów 1-1 Victoria Czermin 25 września, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 września, 12:00
Start Wola Mielecka 3-4 Czarnovia Czarna 25 września, 15:00
Stal II Mielec 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 25 września, 11:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-0 Chemik Pustków 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Ikarus-Sokół Malinie 1-0 Chemik Pustków 1 października, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 października, 16:00
Czarnovia Czarna 1-2 Stal II Mielec 2 października, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Start Wola Mielecka 1 października, 15:00
Victoria Czermin 0-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 października, 11:00
w Woli Mieleckiej
LKS Nagoszyn 1-0 Raniżovia Raniżów 1 października, 16:00
Monis Bielowy 1-3 Wisłok Wiśniowa 2 października, 16:00
Zryw Dzikowiec 0-0 Błękitni Ropczyce 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Błękitni Ropczyce 6-0 Ikarus-Sokół Malinie 8 października, 15:00
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 6-0 - goście nie wyszli po przerwie
Wisłok Wiśniowa 3-1 Zryw Dzikowiec 8 października, 15:00
Raniżovia Raniżów 0-0 Monis Bielowy 9 października, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-1 LKS Nagoszyn 8 października, 16:00
Start Wola Mielecka 1-4 Victoria Czermin 9 października, 14:00
Stal II Mielec 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 października, 11:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 7-0 Czarnovia Czarna 9 października, 15:00
Chemik Pustków 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 8 października, 16:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Ikarus-Sokół Malinie 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 15 października, 14:00
Czarnovia Czarna 2-0 Chemik Pustków 16 października, 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 16 października, 11:30
Victoria Czermin 3-2 Stal II Mielec 16 października, 11:00
w Woli Mieleckiej
LKS Nagoszyn 5-2 Start Wola Mielecka 16 października, 15:00
Monis Bielowy 1-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 16 października, 15:00
Zryw Dzikowiec 0-0 Raniżovia Raniżów 16 października, 14:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Wisłok Wiśniowa 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Wisłok Wiśniowa 2-0 Ikarus-Sokół Malinie 22 października, 14:00
Raniżovia Raniżów 1-0 Błękitni Ropczyce 23 października, 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-1 Zryw Dzikowiec 22 października, 15:00
Start Wola Mielecka 1-0 Monis Bielowy 23 października, 14:00
Stal II Mielec 1-2 LKS Nagoszyn 23 października, 11:00
na stadionie Gryfa
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 Victoria Czermin 23 października, 14:00
Chemik Pustków 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 października, 15:30
Lechia Sędziszów Małopolski 4-1 Czarnovia Czarna 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Ikarus-Sokół Malinie 4-2 Czarnovia Czarna 29 października, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 29 października, 15:00
Victoria Czermin 3-1 Chemik Pustków 30 października, 11:00
w Woli Mieleckiej
LKS Nagoszyn 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 października, 14:00
Monis Bielowy 2-0 Stal II Mielec 30 października, 14:00
Zryw Dzikowiec 0-0 Start Wola Mielecka 30 października, 13:00
Błękitni Ropczyce 0-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 29 października, 14:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Raniżovia Raniżów 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Raniżovia Raniżów 4-1 Ikarus-Sokół Malinie 6 listopada, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-0 Wisłok Wiśniowa 5 listopada, 14:00
Start Wola Mielecka 2-0 Błękitni Ropczyce 6 listopada, 13:00
Stal II Mielec 1-1 Zryw Dzikowiec 6 listopada, 11:00
na stadionie Gryfa
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 Monis Bielowy 6 listopada, 13:00
Chemik Pustków 1-0 LKS Nagoszyn 5 listopada, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Victoria Czermin 5 listopada, 14:00
Czarnovia Czarna 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Ikarus-Sokół Malinie 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 listopada, 13:00
Victoria Czermin 0-1 Czarnovia Czarna 11 listopada, 11:00
w Woli Mieleckiej
LKS Nagoszyn 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski 11 listopada, 14:00
Monis Bielowy 4-2 Chemik Pustków 11 listopada, 14:00
Zryw Dzikowiec 1-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 listopada, 13:00
Błękitni Ropczyce 1-1 Stal II Mielec 11 listopada, 13:00
Wisłok Wiśniowa 0-2 Start Wola Mielecka 11 listopada, 14:00
Raniżovia Raniżów 5-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 13 listopada

Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-0 Ikarus-Sokół Malinie 13 listopada, 14:00
Start Wola Mielecka 2-1 Raniżovia Raniżów 13 listopada, 13:00
Stal II Mielec 0-2 Wisłok Wiśniowa 13 listopada, 11:00
na stadionie Gryfa
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Błękitni Ropczyce 13 listopada, 12:00
Chemik Pustków 1-1 Zryw Dzikowiec 13 listopada, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Monis Bielowy 13 listopada, 14:00
Czarnovia Czarna 0-3 LKS Nagoszyn 13 listopada, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Victoria Czermin 13 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Ikarus-Sokół Malinie 1-2 Victoria Czermin 17 marca, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 LKS Nagoszyn 17 marca, 14:00
Czarnovia Czarna 1-0 Monis Bielowy 18 marca, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Zryw Dzikowiec 17 marca, 14:00
Chemik Pustków 0-0 Błękitni Ropczyce 17 marca, 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Wisłok Wiśniowa 18 marca, 14:00
Stal II Mielec 3-1 Raniżovia Raniżów 18 marca, 11:00
Start Wola Mielecka 0-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 18 marca, 14:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Start Wola Mielecka 1-2 Ikarus-Sokół Malinie 25 marca, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6-1 Stal II Mielec 24 marca, 15:00
Raniżovia Raniżów 1-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 25 marca, 15:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Chemik Pustków 25 marca, 15:00
Błękitni Ropczyce 4-0 Lechia Sędziszów Małopolski 24 marca, 15:00
Zryw Dzikowiec 1-1 Czarnovia Czarna 25 marca, 14:00
Monis Bielowy 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 marca, 15:00
LKS Nagoszyn 0-0 Victoria Czermin 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Ikarus-Sokół Malinie 2-1 LKS Nagoszyn 31 marca, 15:00
Victoria Czermin 1-0 Monis Bielowy 1 kwietnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Zryw Dzikowiec 31 marca, 15:00
Czarnovia Czarna 1-3 Błękitni Ropczyce 1 kwietnia, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Wisłok Wiśniowa 31 marca, 15:00
Chemik Pustków 2-2 Raniżovia Raniżów 31 marca, 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 9-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1 kwietnia, 15:00
Stal II Mielec 1-0 Start Wola Mielecka 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Stal II Mielec 2-0 Ikarus-Sokół Malinie 7 kwietnia, 11:00
Start Wola Mielecka 1-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 kwietnia, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-2 Chemik Pustków 7 kwietnia, 12:00
Raniżovia Raniżów 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 7 kwietnia, 15:00
Wisłok Wiśniowa 0-1 Czarnovia Czarna 7 kwietnia, 15:00
Błękitni Ropczyce 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 kwietnia, 11:00
Zryw Dzikowiec 1-1 Victoria Czermin 7 kwietnia, 11:00
Monis Bielowy 2-1 LKS Nagoszyn 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Ikarus-Sokół Malinie 0-0 Monis Bielowy 14 kwietnia, 16:00
LKS Nagoszyn 1-1 Zryw Dzikowiec 15 kwietnia, 15:00
Victoria Czermin 0-0 Błękitni Ropczyce 15 kwietnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Wisłok Wiśniowa 14 kwietnia, 15:00
Czarnovia Czarna 1-3 Raniżovia Raniżów 15 kwietnia, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 14 kwietnia, 16:00
Chemik Pustków 1-1 Start Wola Mielecka 14 kwietnia, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Stal II Mielec 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 5-0 Ikarus-Sokół Malinie 22 kwietnia, 16:00
Stal II Mielec 0-1 Chemik Pustków 22 kwietnia, 11:00
Start Wola Mielecka 3-2 Lechia Sędziszów Małopolski 22 kwietnia, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-2 Czarnovia Czarna 21 kwietnia, 16:00
Raniżovia Raniżów 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 kwietnia, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Victoria Czermin 22 kwietnia, 15:00
Błękitni Ropczyce 5-0 LKS Nagoszyn 21 kwietnia, 17:00
Zryw Dzikowiec 1-2 Monis Bielowy 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Ikarus-Sokół Malinie 1-1 Zryw Dzikowiec 28 kwietnia, 11:00
Monis Bielowy 3-3 Błękitni Ropczyce 29 kwietnia, 16:00
LKS Nagoszyn 1-1 Wisłok Wiśniowa 29 kwietnia, 16:00
Victoria Czermin 0-0 Raniżovia Raniżów 29 kwietnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 28 kwietnia, 16:00
Czarnovia Czarna 0-1 Start Wola Mielecka 29 kwietnia, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Stal II Mielec 28 kwietnia, 16:00
Chemik Pustków 0-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Chemik Pustków 4-1 Ikarus-Sokół Malinie 1 maja, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-0 Lechia Sędziszów Małopolski 1 maja, 17:00
Stal II Mielec 2-0 Czarnovia Czarna 1 maja, 11:00
Start Wola Mielecka 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 maja, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-0 Victoria Czermin 1 maja, 17:00
Raniżovia Raniżów 1-0 LKS Nagoszyn 3 maja, 16:00
Wisłok Wiśniowa 3-0 Monis Bielowy 1 maja, 14:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Zryw Dzikowiec 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Ikarus-Sokół Malinie 0-2 Błękitni Ropczyce 5 maja, 17:00
Zryw Dzikowiec 0-1 Wisłok Wiśniowa 6 maja, 17:30
Monis Bielowy 3-4 Raniżovia Raniżów 6 maja, 17:00
LKS Nagoszyn 1-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6 maja, 16:00
Victoria Czermin 0-0 Start Wola Mielecka 6 maja, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Stal II Mielec 5 maja, 17:00
Czarnovia Czarna 4-6 Kolbuszowianka Kolbuszowa 16 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 maja, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Chemik Pustków 5 maja, 17:30

Kolejka 25 - 12-13 maja

Lechia Sędziszów Małopolski 5-1 Ikarus-Sokół Malinie 12 maja, 17:00
Chemik Pustków 3-0 Czarnovia Czarna 12 maja, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 13 maja, 17:30
Stal II Mielec 1-2 Victoria Czermin 13 maja, 11:00
Start Wola Mielecka 1-0 LKS Nagoszyn 12 maja, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-3 Monis Bielowy 12 maja, 17:00
Raniżovia Raniżów 2-4 Zryw Dzikowiec 13 maja, 15:00
Wisłok Wiśniowa 4-1 Błękitni Ropczyce 12 maja, 16:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Ikarus-Sokół Malinie 0-1 Wisłok Wiśniowa 19 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Raniżovia Raniżów 19 maja, 17:00
Zryw Dzikowiec 2-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 19 maja, 11:00
Monis Bielowy 4-3 Start Wola Mielecka 20 maja, 17:00
LKS Nagoszyn 2-2 Stal II Mielec 20 maja, 16:00
Victoria Czermin 1-5 Kolbuszowianka Kolbuszowa 20 maja, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Chemik Pustków 20 maja, 11:30
Czarnovia Czarna 1-3 Lechia Sędziszów Małopolski 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 23 maja

Czarnovia Czarna 5-0 Ikarus-Sokół Malinie 23 maja, 17:30
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 maja, 17:30
Chemik Pustków 2-2 Victoria Czermin 23 maja, 17:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-2 LKS Nagoszyn 23 maja, 17:30
Stal II Mielec 3-0 Monis Bielowy 23 maja, 17:30
Start Wola Mielecka 0-1 Zryw Dzikowiec 23 maja, 17:30
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-1 Błękitni Ropczyce 23 maja, 17:30
Raniżovia Raniżów 1-2 Wisłok Wiśniowa 23 maja, 17:30

Kolejka 28 - 26-27 maja

Ikarus-Sokół Malinie 1-2 Raniżovia Raniżów 26 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 27 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 0-1 Start Wola Mielecka 26 maja, 17:00
Zryw Dzikowiec 1-1 Stal II Mielec 26 maja, 17:00
Monis Bielowy 3-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 25 maja, 17:30
LKS Nagoszyn 0-0 Chemik Pustków 27 maja, 16:00
Victoria Czermin 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 27 maja, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Czarnovia Czarna 26 maja, 17:30

Kolejka 29 - 2 czerwca

Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Ikarus-Sokół Malinie 2 czerwca, 17:00
Czarnovia Czarna 1-1 Victoria Czermin 2 czerwca, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 LKS Nagoszyn 2 czerwca, 17:00
Chemik Pustków 2-0 Monis Bielowy 2 czerwca, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Zryw Dzikowiec 2 czerwca, 17:00
Stal II Mielec 1-3 Błękitni Ropczyce 2 czerwca, 17:00
Start Wola Mielecka 3-1 Wisłok Wiśniowa 2 czerwca, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-0 Raniżovia Raniżów 2 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Ikarus-Sokół Malinie 1-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 9 czerwca, 17:00
Raniżovia Raniżów 4-3 Start Wola Mielecka 9 czerwca, 17:00
Wisłok Wiśniowa 5-1 Stal II Mielec 9 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce 4-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 czerwca, 17:30
Zryw Dzikowiec 6-2 Chemik Pustków 9 czerwca, 17:00
Monis Bielowy 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 9 czerwca, 17:00
LKS Nagoszyn 5-0 Czarnovia Czarna 9 czerwca, 17:00
Victoria Czermin 3-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

IV liga 2011/2012 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Krosno)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Stalowa Wola)

Klasa A 2011/2012 (Dębica)
Klasa A 2011/2012 (Rzeszów III - Mielec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas