[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Stalowa Wola
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 30 74 23 5 2 106-29 14 1 0 73-16 9 4 2 33-13
2.  Olimpia Pysznica 30 71 22 5 3 106-23 12 2 1 46-6 10 3 2 60-17
3.  LZS Ździary 30 60 18 6 6 70-30 11 4 0 46-9 7 2 6 24-21
4.  Bukowa Jastkowice 30 54 17 3 10 85-48 8 1 6 43-20 9 2 4 42-28
5.  Tłoki Gorzyce 30 49 14 7 9 51-38 9 3 3 27-14 5 4 6 24-24
6.  KP Zarzecze 30 48 13 9 8 57-52 7 5 3 27-23 6 4 5 30-29
7.  Słowianin Grębów 30 47 14 5 11 52-46 9 4 2 39-16 5 1 9 13-30
8.  Strzelec Dąbrowica 30 43 12 7 11 49-42 6 5 4 26-17 6 2 7 23-25 2 6 2 0 0 7-3
9.  LZS Podwolina 30 43 14 1 15 56-64 9 0 6 35-26 5 1 9 21-38 2 0 0 0 2 3-7
10.  Sokół Kamień 30 40 11 7 12 66-59 6 4 5 33-23 5 3 7 33-36
11.  San Kłyżów 30 39 11 6 13 47-52 7 3 5 35-26 4 3 8 12-26
12.  San Wrzawy 30 37 10 7 13 41-59 6 3 6 25-28 4 4 7 16-31
13.  Wisan Skopanie 30 33 8 9 13 50-66 5 4 6 33-35 3 5 7 17-31
14.  Orzeł Rudnik nad Sanem 30 23 7 2 21 50-96 4 0 11 21-40 3 2 10 29-56
15.  Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 30 9 2 3 25 14-112 1 2 12 6-55 1 1 13 8-57
16.  Strażak Przyszów 30 8 2 2 26 24-108 2 1 12 13-42 0 1 14 11-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)    2-2 1-0 2-1 5-0 3-2 6-0 3-0 5-2 3-1 7-1 6-1 9-1 8-5 5-0 8-0 
 2 Olimpia Pysznica3-0     1-0 2-0 0-1 8-2 2-0 2-1 3-0 3-0 3-0 1-1 0-0 5-1 5-0 8-0 
 3 LZS Ździary0-0 1-1     2-1 2-2 3-0 4-1 3-1 3-1 4-0 1-1 2-0 5-1 3-0 5-0 8-0 
 4 Bukowa Jastkowice1-2 1-4 3-1     0-1 1-1 4-0 5-1 6-1 3-4 1-0 1-2 1-2 7-0 2-1 7-0 
 5 Tłoki Gorzyce1-1 1-0 0-1 3-4     1-3 2-0 1-0 1-0 1-1 2-1 4-0 3-2 1-1 3-0* 3-0 
 6 KP Zarzecze1-0 0-6 1-3 1-1 1-1     2-1 4-3 1-2 1-1 3-1 4-2 2-2 3-0 0-0 3-0 
 7 Słowianin Grębów1-1 2-3 2-0 5-2 2-2 3-0     0-0 4-1 1-2 4-1 2-1 1-1 5-0 4-1 3-1 
 8 Strzelec Dąbrowica1-2 3-3 0-1 0-2 2-0 2-2 2-2     4-1 3-0* 1-0 1-2 0-0 3-0* 3-1 1-1 
 9 LZS Podwolina1-2 2-1 4-1 0-1 3-2 0-1 0-1 2-3     6-5 2-1 4-0 4-1 1-5 4-1 2-1 
 10 Sokół Kamień0-4 1-4 3-1 2-2 3-1 1-3 3-1 0-0 1-3     0-1 2-2 0-0 3-0 10-1 4-0 
 11 San Kłyżów0-0 2-8 1-3 1-3 1-0 2-2 1-2 0-3 3-1 1-0     1-1 2-1 9-1 7-0 4-1 
 12 San Wrzawy1-4 0-7 1-1 1-3 1-1 0-1 2-1 1-0 5-0 0-0 2-3     3-1 2-4 2-0 4-2 
 13 Wisan Skopanie1-2 0-5 4-4 4-5 1-4 0-4 2-0 1-2 1-1 7-3 0-0 3-1     2-2 3-1 4-1 
 14 Orzeł Rudnik nad Sanem1-4 2-5 0-2 1-6 1-0 3-2 0-1 2-5 1-2 1-5 0-1 0-1 0-2     4-1 5-3 
 15 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)1-7 0-6 0-3 1-4 0-4 0-5 0-2 1-3 0-3 1-7 0-0 0-0 0-3 0-7     2-1 
 16 Strażak Przyszów0-4 0-5 0-3 3-7 2-5 2-2 0-1 0-1 0-3 1-4 0-1 0-2 1-0 4-3 0-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Wisan Skopanie 1-2 Strzelec Dąbrowica 14 sierpnia, 16:00
Sokół Kamień 1-4 Olimpia Pysznica 14 sierpnia, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-0 LZS Ździary 14 sierpnia, 16:00
Tłoki Gorzyce 4-0 San Wrzawy 14 sierpnia, 16:00
San Kłyżów 7-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 14 sierpnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 6-1 LZS Podwolina 14 sierpnia, 16:00
Strażak Przyszów 0-1 Słowianin Grębów 14 sierpnia, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 3-2 KP Zarzecze 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

LZS Podwolina 2-1 Strażak Przyszów 21 sierpnia, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-4 Bukowa Jastkowice 21 sierpnia, 14:00
San Wrzawy 2-3 San Kłyżów 21 sierpnia, 16:00
w Gorzycach
LZS Ździary 2-2 Tłoki Gorzyce 21 sierpnia, 16:00
Olimpia Pysznica 3-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 21 sierpnia, 16:00
Strzelec Dąbrowica 3-0 Sokół Kamień 21 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KP Zarzecze 2-2 Wisan Skopanie 20 sierpnia, 17:00
Słowianin Grębów 5-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Sokół Kamień 1-3 KP Zarzecze 28 sierpnia, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-0 Strzelec Dąbrowica 28 sierpnia, 16:00
Tłoki Gorzyce 1-0 Olimpia Pysznica 27 sierpnia, 16:00
San Kłyżów 1-3 LZS Ździary 28 sierpnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-2 San Wrzawy 28 sierpnia, 16:00
Strażak Przyszów 0-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 28 sierpnia, 16:00
Słowianin Grębów 4-1 LZS Podwolina 28 sierpnia, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-2 Wisan Skopanie 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-2 Słowianin Grębów 31 sierpnia, 16:00
San Wrzawy 4-2 Strażak Przyszów 31 sierpnia, 16:00
w Gorzycach
LZS Ździary 2-1 Bukowa Jastkowice 31 sierpnia, 16:00
Olimpia Pysznica 3-0 San Kłyżów 31 sierpnia, 17:00
Strzelec Dąbrowica 2-0 Tłoki Gorzyce 31 sierpnia, 16:00
KP Zarzecze 1-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 31 sierpnia, 17:00
Wisan Skopanie 7-3 Sokół Kamień 31 sierpnia, 16:00
LZS Podwolina 1-5 Orzeł Rudnik nad Sanem 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 3-4 września

Sokół Kamień 3-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 3 września, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 9-1 Wisan Skopanie 4 września, 16:00
Tłoki Gorzyce 1-3 KP Zarzecze 4 września, 16:00
San Kłyżów 0-3 Strzelec Dąbrowica 4 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-4 Olimpia Pysznica 4 września, 16:00
Strażak Przyszów 0-3 LZS Ździary 4 września, 16:00
Słowianin Grębów 2-1 San Wrzawy 4 września, 16:00
LZS Podwolina 4-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

San Wrzawy 5-0 LZS Podwolina 10 września, 12:00
LZS Ździary 4-1 Słowianin Grębów 11 września, 16:00
Olimpia Pysznica 8-0 Strażak Przyszów 11 września, 17:15
Strzelec Dąbrowica 0-2 Bukowa Jastkowice 13 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (11 września, 16:00) odwołany
KP Zarzecze 3-1 San Kłyżów 10 września, 16:00
Wisan Skopanie 1-4 Tłoki Gorzyce 11 września, 16:00
Sokół Kamień 0-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 11 września, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-7 Orzeł Rudnik nad Sanem 11 września, 14:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Tłoki Gorzyce 1-1 Sokół Kamień 18 września, 16:00
San Kłyżów 2-1 Wisan Skopanie 18 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-1 KP Zarzecze 18 września, 16:00
Strażak Przyszów 0-1 Strzelec Dąbrowica 18 września, 16:00
Słowianin Grębów 2-3 Olimpia Pysznica 18 września, 16:00
LZS Podwolina 4-1 LZS Ździary 18 września, 13:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-0 San Wrzawy 18 września, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 17 września, 16:30

Kolejka 8 - 24-25 września

LZS Ździary 5-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 25 września, 16:00
Olimpia Pysznica 3-0 LZS Podwolina 25 września, 16:00
Strzelec Dąbrowica 2-2 Słowianin Grębów 25 września, 16:00
KP Zarzecze 3-0 Strażak Przyszów 24 września, 16:00
Wisan Skopanie 4-5 Bukowa Jastkowice 25 września, 16:00
Sokół Kamień 0-1 San Kłyżów 25 września, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5-0 Tłoki Gorzyce 25 września, 16:00
San Wrzawy 2-4 Orzeł Rudnik nad Sanem 25 września, 16:00
w Gorzycach

Kolejka 9 - 1-2 października

San Kłyżów 0-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2 października, 15:00
Bukowa Jastkowice 3-4 Sokół Kamień 2 października, 15:00
Strażak Przyszów 1-0 Wisan Skopanie 1 października, 16:00
Słowianin Grębów 3-0 KP Zarzecze 2 października, 15:00
LZS Podwolina 2-3 Strzelec Dąbrowica 2 października, 15:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-6 Olimpia Pysznica 2 października, 15:00
San Wrzawy 1-1 LZS Ździary 2 października, 15:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-0 Tłoki Gorzyce 2 października, 14:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Olimpia Pysznica 1-1 San Wrzawy 9 października, 15:00
Strzelec Dąbrowica 3-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 9 października, 15:00
KP Zarzecze 1-2 LZS Podwolina 8 października, 15:00
Wisan Skopanie 2-0 Słowianin Grębów 9 października, 15:00
Sokół Kamień 4-0 Strażak Przyszów 9 października, 15:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-1 Bukowa Jastkowice 9 października, 15:00
Tłoki Gorzyce 2-1 San Kłyżów 9 października, 15:00
LZS Ździary 3-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Bukowa Jastkowice 0-1 Tłoki Gorzyce 16 października, 15:00
Strażak Przyszów 0-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 16 października, 15:00
Słowianin Grębów 1-2 Sokół Kamień 16 października, 15:00
LZS Podwolina 4-1 Wisan Skopanie 16 października, 15:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-5 KP Zarzecze 16 października, 15:00
San Wrzawy 1-0 Strzelec Dąbrowica 16 października, 15:00
w Gorzycach
LZS Ździary 1-1 Olimpia Pysznica 16 października, 15:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-1 San Kłyżów 16 października, 13:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Strzelec Dąbrowica 0-1 LZS Ździary 23 października, 15:00
KP Zarzecze 4-2 San Wrzawy 22 października, 15:00
Wisan Skopanie 3-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 23 października, 15:00
Sokół Kamień 1-3 LZS Podwolina 23 października, 15:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 6-0 Słowianin Grębów 23 października, 15:00
Tłoki Gorzyce 3-0 Strażak Przyszów 22 października, 15:00
San Kłyżów 1-3 Bukowa Jastkowice 23 października, 15:00
Olimpia Pysznica 5-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 21 października, 15:30

Kolejka 13 - 29-30 października

Strażak Przyszów 0-1 San Kłyżów 30 października, 12:00
Słowianin Grębów 2-2 Tłoki Gorzyce 30 października, 14:00
LZS Podwolina 1-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 30 października, 14:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-7 Sokół Kamień 30 października, 13:00
San Wrzawy 3-1 Wisan Skopanie 30 października, 14:00
w Gorzycach
LZS Ździary 3-0 KP Zarzecze 29 października, 15:00
Olimpia Pysznica 2-1 Strzelec Dąbrowica 29 października, 14:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-6 Bukowa Jastkowice 30 października, 12:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Orzeł Rudnik nad Sanem 2-5 Strzelec Dąbrowica 6 listopada, 14:00
KP Zarzecze 0-6 Olimpia Pysznica 5 listopada, 14:00
Wisan Skopanie 4-4 LZS Ździary 6 listopada, 14:00
Sokół Kamień 2-2 San Wrzawy 6 listopada, 14:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 6 listopada, 14:00
Tłoki Gorzyce 1-0 LZS Podwolina 6 listopada, 13:00
San Kłyżów 1-2 Słowianin Grębów 6 listopada, 14:00
Bukowa Jastkowice 7-0 Strażak Przyszów 6 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Strażak Przyszów 4-3 Orzeł Rudnik nad Sanem 11 listopada, 14:00
Słowianin Grębów 5-2 Bukowa Jastkowice 11 listopada, 14:00
LZS Podwolina 2-1 San Kłyżów 11 listopada, 14:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-4 Tłoki Gorzyce 11 listopada, 14:00
San Wrzawy 1-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 11 listopada, 14:00
w Gorzycach
LZS Ździary 4-0 Sokół Kamień 11 listopada, 14:00
Olimpia Pysznica 0-0 Wisan Skopanie 11 listopada, 14:00
Strzelec Dąbrowica 2-2 KP Zarzecze 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

KP Zarzecze 3-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 24 marca, 15:00
Strzelec Dąbrowica 0-0 Wisan Skopanie 25 marca, 14:00
Olimpia Pysznica 3-0 Sokół Kamień 25 marca, 14:00
LZS Ździary 0-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 25 marca, 15:30
San Wrzawy 1-1 Tłoki Gorzyce 25 marca, 14:00
w Gorzycach; San gospodarzem
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-0 San Kłyżów 25 marca, 14:00
LZS Podwolina 0-1 Bukowa Jastkowice 25 marca, 14:00
Słowianin Grębów 3-1 Strażak Przyszów 25 marca, 14:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Orzeł Rudnik nad Sanem 0-1 Słowianin Grębów 1 kwietnia, 15:00
Strażak Przyszów 0-3 LZS Podwolina 1 kwietnia, 15:00
Bukowa Jastkowice 2-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1 kwietnia, 16:00
San Kłyżów 1-1 San Wrzawy 1 kwietnia, 15:00
Tłoki Gorzyce 0-1 LZS Ździary 31 marca, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-2 Olimpia Pysznica 1 kwietnia, 15:00
Sokół Kamień 0-0 Strzelec Dąbrowica 1 kwietnia, 15:00
Wisan Skopanie 0-4 KP Zarzecze 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Wisan Skopanie 2-2 Orzeł Rudnik nad Sanem 7 kwietnia, 15:00
KP Zarzecze 1-1 Sokół Kamień 7 kwietnia, 15:00
Strzelec Dąbrowica 1-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 7 kwietnia, 15:00
Olimpia Pysznica 0-1 Tłoki Gorzyce 7 kwietnia, 15:00
LZS Ździary 1-1 San Kłyżów 7 kwietnia, 15:00
San Wrzawy 1-3 Bukowa Jastkowice 7 kwietnia, 15:00
w Gorzycach
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-1 Strażak Przyszów 7 kwietnia, 16:00
LZS Podwolina 0-1 Słowianin Grębów 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Orzeł Rudnik nad Sanem 1-2 LZS Podwolina 14 kwietnia, 16:00
Słowianin Grębów 4-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 15 kwietnia, 15:00
Strażak Przyszów 0-2 San Wrzawy 15 kwietnia, 15:00
Bukowa Jastkowice 3-1 LZS Ździary 15 kwietnia, 15:00
San Kłyżów 2-8 Olimpia Pysznica 15 kwietnia, 15:00
Tłoki Gorzyce 1-0 Strzelec Dąbrowica 14 kwietnia, 11:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-2 KP Zarzecze 15 kwietnia, 15:00
Sokół Kamień 0-0 Wisan Skopanie 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Orzeł Rudnik nad Sanem 1-5 Sokół Kamień 22 kwietnia, 15:00
Wisan Skopanie 1-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 22 kwietnia, 15:00
KP Zarzecze 1-1 Tłoki Gorzyce 21 kwietnia, 16:00
Strzelec Dąbrowica 1-0 San Kłyżów 22 kwietnia, 15:00
Olimpia Pysznica 2-0 Bukowa Jastkowice 22 kwietnia, 16:00
LZS Ździary 8-0 Strażak Przyszów 21 kwietnia, 16:00
San Wrzawy 2-1 Słowianin Grębów 22 kwietnia, 15:00
w Gorzycach
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-3 LZS Podwolina 22 kwietnia, 15:00
w Zwierzyńcu

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Orzeł Rudnik nad Sanem 4-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 29 kwietnia, 12:00
LZS Podwolina 4-0 San Wrzawy 29 kwietnia, 15:00
Słowianin Grębów 2-0 LZS Ździary 29 kwietnia, 15:00
Strażak Przyszów 0-5 Olimpia Pysznica 29 kwietnia, 15:00
Bukowa Jastkowice 5-1 Strzelec Dąbrowica 28 kwietnia, 16:00
San Kłyżów 2-2 KP Zarzecze 29 kwietnia, 15:00
Tłoki Gorzyce 3-2 Wisan Skopanie 28 kwietnia, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-1 Sokół Kamień 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 3 maja

OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8-5 Orzeł Rudnik nad Sanem 3 maja, 16:00
Sokół Kamień 3-1 Tłoki Gorzyce 3 maja, 16:00
Wisan Skopanie 0-0 San Kłyżów 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 16:00) przerwany w 68. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
KP Zarzecze 1-1 Bukowa Jastkowice 3 maja, 16:00
Strzelec Dąbrowica 1-1 Strażak Przyszów 3 maja, 16:00
Olimpia Pysznica 2-0 Słowianin Grębów 3 maja, 16:00
LZS Ździary 3-1 LZS Podwolina 3 maja, 16:00
San Wrzawy 2-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Orzeł Rudnik nad Sanem 0-1 San Wrzawy 5 maja, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-3 LZS Ździary 6 maja, 16:00
LZS Podwolina 2-1 Olimpia Pysznica 6 maja, 16:00
Słowianin Grębów 0-0 Strzelec Dąbrowica 6 maja, 17:00
Strażak Przyszów 2-2 KP Zarzecze 5 maja, 17:00
Bukowa Jastkowice 1-2 Wisan Skopanie 6 maja, 13:00
San Kłyżów 1-0 Sokół Kamień 6 maja, 16:00
Tłoki Gorzyce 1-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5 maja, 16:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Tłoki Gorzyce 1-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 12 maja, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 7-1 San Kłyżów 13 maja, 16:00
Sokół Kamień 2-2 Bukowa Jastkowice 13 maja, 11:00
Wisan Skopanie 4-1 Strażak Przyszów 13 maja, 16:00
KP Zarzecze 2-1 Słowianin Grębów 12 maja, 17:00
Strzelec Dąbrowica 4-1 LZS Podwolina 13 maja, 16:00
Olimpia Pysznica 5-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 13 maja, 16:00
LZS Ździary 2-0 San Wrzawy 13 maja, 16:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Orzeł Rudnik nad Sanem 0-2 LZS Ździary 19 maja, 17:00
San Wrzawy 0-7 Olimpia Pysznica 20 maja, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-3 Strzelec Dąbrowica 20 maja, 13:00
LZS Podwolina 0-1 KP Zarzecze 20 maja, 17:00
Słowianin Grębów 1-1 Wisan Skopanie 20 maja, 16:00
Strażak Przyszów 1-4 Sokół Kamień 20 maja, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 19 maja, 17:00
San Kłyżów 1-0 Tłoki Gorzyce 20 maja, 16:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

San Kłyżów 9-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 27 maja, 16:00
Tłoki Gorzyce 3-4 Bukowa Jastkowice 26 maja, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8-0 Strażak Przyszów 27 maja, 16:00
Sokół Kamień 3-1 Słowianin Grębów 27 maja, 16:00
w Podlesiu
Wisan Skopanie 1-1 LZS Podwolina 27 maja, 16:00
KP Zarzecze 0-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 16 maja, 17:30
Strzelec Dąbrowica 1-2 San Wrzawy 27 maja, 16:00
Olimpia Pysznica 1-0 LZS Ździary 27 maja, 16:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Orzeł Rudnik nad Sanem 2-5 Olimpia Pysznica 16 maja, 18:00
LZS Ździary 3-1 Strzelec Dąbrowica 3 czerwca, 16:00
San Wrzawy 0-1 KP Zarzecze 2 czerwca, 11:00
w Gorzycach
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-3 Wisan Skopanie 3 czerwca, 14:30
LZS Podwolina 6-5 Sokół Kamień 3 czerwca, 16:00
Słowianin Grębów 1-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3 czerwca, 16:00
Strażak Przyszów 2-5 Tłoki Gorzyce 2 czerwca, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-0 San Kłyżów 3 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

Bukowa Jastkowice 7-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 7 czerwca, 16:00
San Kłyżów 4-1 Strażak Przyszów 7 czerwca, 16:00
Tłoki Gorzyce 2-0 Słowianin Grębów 7 czerwca, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5-2 LZS Podwolina 7 czerwca, 16:00
Sokół Kamień 10-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 7 czerwca, 16:00
Wisan Skopanie 3-1 San Wrzawy 7 czerwca, 16:00
KP Zarzecze 1-3 LZS Ździary 7 czerwca, 16:00
Strzelec Dąbrowica 3-3 Olimpia Pysznica 7 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

Strzelec Dąbrowica 3-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 10 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia Pysznica 8-2 KP Zarzecze 10 czerwca, 16:00
LZS Ździary 5-1 Wisan Skopanie 10 czerwca, 16:00
San Wrzawy 0-0 Sokół Kamień 10 czerwca, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-7 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 10 czerwca, 16:00
w Zwierzyńcu
LZS Podwolina 3-2 Tłoki Gorzyce 10 czerwca, 16:00
Słowianin Grębów 4-1 San Kłyżów 10 czerwca, 16:00
Strażak Przyszów 3-7 Bukowa Jastkowice 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Orzeł Rudnik nad Sanem 5-3 Strażak Przyszów 16 czerwca
Bukowa Jastkowice 4-0 Słowianin Grębów 17 czerwca, 16:00
San Kłyżów 3-1 LZS Podwolina 17 czerwca, 16:00
Tłoki Gorzyce 3-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 17 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 6-1 San Wrzawy 17 czerwca, 16:00
Sokół Kamień 3-1 LZS Ździary 17 czerwca, 16:00
Wisan Skopanie 0-5 Olimpia Pysznica 17 czerwca, 16:00
KP Zarzecze 4-3 Strzelec Dąbrowica 16 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Stalowa Wola)

IV liga 2011/2012 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Dębica)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Krosno)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Rzeszów)

Klasa A 2011/2012 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2011/2012 (Stalowa Wola II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas