[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Stalowa Wola I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Jeżowe 26 59 19 2 5 95-35 10 1 2 54-18 9 1 3 41-17
2.  Advit Łętownia 26 54 17 3 6 45-28 11 0 2 25-10 6 3 4 20-18
3.  LZS Rzeczyca Długa 26 51 15 6 5 62-40 8 3 2 38-19 7 3 3 24-21
4.  LZS Przędzel 26 50 15 5 6 54-40 7 3 3 27-21 8 2 3 27-19 2 4 1 1 0 7-4
5.  Azalia Wola Zarczycka 26 50 16 2 8 76-52 8 1 4 36-21 8 1 4 40-31 2 1 0 1 1 4-7
6.  ŁKS Łowisko 26 42 12 6 8 44-38 7 4 2 23-15 5 2 6 21-23
7.  Rotunda Krzeszów 26 39 12 3 11 58-48 7 0 6 34-21 5 3 5 24-27
8.  Złotsan Kuryłówka 26 37 11 4 11 62-57 8 2 3 38-22 3 2 8 24-35
9.  Ceramika Harasiuki 26 33 9 6 11 70-59 4 5 4 34-28 5 1 7 36-31 2 4 1 1 0 5-3
10.  PUKS Francesco Jelna 26 33 9 6 11 33-41 4 4 5 14-16 5 2 6 19-25 2 1 0 1 1 3-5
11.  Staromieszczanka Stare Miasto 26 28 9 1 16 39-55 6 1 6 27-23 3 0 10 12-32
12.  LKS Brzyska Wola 26 18 5 3 18 28-68 3 0 10 16-29 2 3 8 12-39
13.  KS Jarocin 26 16 5 1 20 40-83 3 0 10 25-38 2 1 10 15-45
14.  SKS Racławice 26 11 3 2 21 28-90 3 1 9 18-44 0 1 12 10-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Jeżowe    1-1 1-2 3-4 6-2 4-1 4-1 3-1 5-1 4-1 1-0 8-1 9-2 5-1 
 2 Advit Łętownia1-0     4-1 3-0* 2-4 2-0 0-2 3-0 1-0 1-0 3-1 1-0 2-1 2-1 
 3 LZS Rzeczyca Długa0-0 3-0     4-1 1-4 1-1 4-1 3-1 5-4 4-1 1-2 1-1 6-1 5-2 
 4 LZS Przędzel2-4 3-0 4-2     3-3 0-3* 1-1 4-3 3-0 1-0 2-1 1-1 1-3 2-0 
 5 Azalia Wola Zarczycka2-1 2-3 4-3 1-4     0-1 6-2 4-0 5-4 0-0 1-2 2-0 3-0* 6-1 
 6 ŁKS Łowisko0-1 1-0 2-2 1-1 1-0     4-2 3-2 2-1 1-2 2-1 1-1 1-1 4-1 
 7 Rotunda Krzeszów1-3 1-2 0-1 1-2 6-2 3-1     5-2 1-4 1-2 4-0 7-0 3-2 1-0 
 8 Złotsan Kuryłówka4-0 1-3 1-1 3-1 3-6 1-1 2-0     4-1 3-2 5-2 2-3 5-1 4-1 
 9 Ceramika Harasiuki1-4 1-1 0-2 3-3 1-2 5-3 1-1 2-2     2-2 6-0 7-2 2-4 3-2 
 10 PUKS Francesco Jelna1-3 1-1 1-1 0-1 1-4 1-0 1-1 1-2 1-3     2-0 3-0 1-0 0-0 
 11 Staromieszczanka Stare Miasto0-6 1-2 0-1 0-1 1-7 3-2 0-1 2-1 2-2 4-0     3-0 4-0 7-0 
 12 LKS Brzyska Wola2-4 3-2 1-2 0-2 1-3 1-2 0-3 1-4 1-2 1-2 0-2     2-0 3-1 
 13 KS Jarocin1-5 0-2 2-3 0-6 5-0 2-3 2-4 1-3 0-5 3-4 4-1 1-2     4-0 
 14 SKS Racławice2-10 0-3 1-3 0-1 0-3* 0-3 2-5 3-3 1-9 0-3 1-0 2-1 6-0     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

ŁKS Łowisko 1-0 Advit Łętownia 14 sierpnia, 16:00
w Górnie
SKS Racławice 0-3 Azalia Wola Zarczycka 14 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Złotsan Kuryłówka 2-0 Rotunda Krzeszów 14 sierpnia, 16:00
Sparta Jeżowe 8-1 LKS Brzyska Wola 14 sierpnia, 16:00
Ceramika Harasiuki 2-2 PUKS Francesco Jelna 14 sierpnia, 16:00
LZS Rzeczyca Długa 1-2 Staromieszczanka Stare Miasto 14 sierpnia, 16:00
w Woli Rzeczyckiej
KS Jarocin 0-6 LZS Przędzel 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Advit Łętownia 3-0 LZS Przędzel 21 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Staromieszczanka Stare Miasto 4-0 KS Jarocin 21 sierpnia, 13:00
PUKS Francesco Jelna 1-1 LZS Rzeczyca Długa 21 sierpnia, 16:00
LKS Brzyska Wola 1-2 Ceramika Harasiuki 21 sierpnia, 16:00
Rotunda Krzeszów 1-3 Sparta Jeżowe 21 sierpnia, 17:00
Azalia Wola Zarczycka 4-0 Złotsan Kuryłówka 21 sierpnia, 16:00
ŁKS Łowisko 4-1 SKS Racławice 21 sierpnia, 16:00
w Górnie

Kolejka 3 - 28 sierpnia

SKS Racławice 0-3 Advit Łętownia 28 sierpnia, 16:00
Złotsan Kuryłówka 1-1 ŁKS Łowisko 28 sierpnia, 16:00
Sparta Jeżowe 6-2 Azalia Wola Zarczycka 28 sierpnia, 16:00
Ceramika Harasiuki 1-1 Rotunda Krzeszów 28 sierpnia, 16:00
LZS Rzeczyca Długa 1-1 LKS Brzyska Wola 27 sierpnia, 17:30
w Woli Rzeczyckiej
KS Jarocin 3-4 PUKS Francesco Jelna 28 sierpnia, 16:00
LZS Przędzel 2-1 Staromieszczanka Stare Miasto 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 4 września

Advit Łętownia 3-1 Staromieszczanka Stare Miasto 4 września, 13:00
PUKS Francesco Jelna 0-1 LZS Przędzel 4 września, 16:00
LKS Brzyska Wola 2-0 KS Jarocin 4 września, 16:00
Rotunda Krzeszów 0-1 LZS Rzeczyca Długa 4 września, 16:00
Azalia Wola Zarczycka 5-4 Ceramika Harasiuki 4 września, 16:00
SKS Racławice 3-3 Złotsan Kuryłówka 4 września, 16:00
Sparta Jeżowe 4-1 ŁKS Łowisko 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11 września

Sparta Jeżowe 5-1 SKS Racławice 11 września, 16:00
Ceramika Harasiuki 5-3 ŁKS Łowisko 11 września, 16:00
LZS Rzeczyca Długa 1-4 Azalia Wola Zarczycka 11 września, 16:00
KS Jarocin 2-4 Rotunda Krzeszów 11 września, 16:00
LZS Przędzel 1-1 LKS Brzyska Wola 11 września, 16:00
Staromieszczanka Stare Miasto 4-0 PUKS Francesco Jelna 11 września, 13:00
Advit Łętownia 3-0 Złotsan Kuryłówka 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18 września

Advit Łętownia 1-0 PUKS Francesco Jelna 18 września, 16:00
LKS Brzyska Wola 0-2 Staromieszczanka Stare Miasto 18 września, 16:00
Rotunda Krzeszów 1-2 LZS Przędzel 17 września, 15:00
Azalia Wola Zarczycka 3-0 KS Jarocin 18 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
ŁKS Łowisko 2-2 LZS Rzeczyca Długa 18 września, 16:00
w Górnie
SKS Racławice 1-9 Ceramika Harasiuki 18 września, 16:00
Złotsan Kuryłówka 4-0 Sparta Jeżowe 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25 września

Sparta Jeżowe 1-1 Advit Łętownia 25 września, 16:00
LZS Rzeczyca Długa 5-2 SKS Racławice 25 września, 16:00
w Woli Rzeczyckiej
KS Jarocin 2-3 ŁKS Łowisko 25 września, 16:00
LZS Przędzel 3-3 Azalia Wola Zarczycka 25 września, 16:00
Staromieszczanka Stare Miasto 0-1 Rotunda Krzeszów 25 września, 13:00
PUKS Francesco Jelna 3-0 LKS Brzyska Wola 25 września, 16:00
Złotsan Kuryłówka 4-1 Ceramika Harasiuki 25 września, 11:00
w Starym Mieście

Kolejka 8 - 2 października

Advit Łętownia 1-0 LKS Brzyska Wola 2 października, 16:00
Rotunda Krzeszów 1-2 PUKS Francesco Jelna 2 października, 16:00
Azalia Wola Zarczycka 1-2 Staromieszczanka Stare Miasto 2 października, 16:00
ŁKS Łowisko 1-1 LZS Przędzel 2 października, 16:00
w Górnie
SKS Racławice 6-0 KS Jarocin 1 października, 16:00
Złotsan Kuryłówka 1-1 LZS Rzeczyca Długa 2 października, 16:00
Sparta Jeżowe 5-1 Ceramika Harasiuki 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9 października

Ceramika Harasiuki 1-1 Advit Łętownia 9 października, 15:00
LZS Rzeczyca Długa 0-0 Sparta Jeżowe 9 października, 15:00
w Woli Rzeczyckiej
KS Jarocin 1-3 Złotsan Kuryłówka 9 października, 15:00
LZS Przędzel 2-0 SKS Racławice 9 października, 15:00
Staromieszczanka Stare Miasto 3-2 ŁKS Łowisko 9 października, 13:00
PUKS Francesco Jelna 1-4 Azalia Wola Zarczycka 9 października, 15:00
LKS Brzyska Wola 0-3 Rotunda Krzeszów 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16 października

Advit Łętownia 0-2 Rotunda Krzeszów 16 października, 15:00
Azalia Wola Zarczycka 2-0 LKS Brzyska Wola 16 października, 15:00
ŁKS Łowisko 1-2 PUKS Francesco Jelna 16 października, 15:00
w Górnie
SKS Racławice 1-0 Staromieszczanka Stare Miasto 16 października, 15:00
Złotsan Kuryłówka 3-1 LZS Przędzel 16 października, 15:00
w Starym Mieście
Sparta Jeżowe 9-2 KS Jarocin 16 października, 15:00
Ceramika Harasiuki 0-2 LZS Rzeczyca Długa 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23 października

LZS Rzeczyca Długa 3-0 Advit Łętownia 23 października, 15:00
KS Jarocin 0-5 Ceramika Harasiuki 23 października, 15:00
LZS Przędzel 2-4 Sparta Jeżowe 23 października, 15:00
Staromieszczanka Stare Miasto 2-1 Złotsan Kuryłówka 23 października, 13:00
PUKS Francesco Jelna 0-0 SKS Racławice 23 października, 15:00
LKS Brzyska Wola 1-2 ŁKS Łowisko 23 października, 15:00
Rotunda Krzeszów 6-2 Azalia Wola Zarczycka 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30 października

Advit Łętownia 2-4 Azalia Wola Zarczycka 30 października, 14:00
ŁKS Łowisko 4-2 Rotunda Krzeszów 30 października, 14:00
w Górnie
SKS Racławice 2-1 LKS Brzyska Wola 30 października, 14:00
Złotsan Kuryłówka 3-2 PUKS Francesco Jelna 30 października, 14:00
w Starym Mieście
Sparta Jeżowe 1-0 Staromieszczanka Stare Miasto 30 października, 14:00
Ceramika Harasiuki 3-3 LZS Przędzel 30 października, 14:00
LZS Rzeczyca Długa 6-1 KS Jarocin 30 października, 12:00
w Woli Rzeczyckiej

Kolejka 13 - 6 listopada

KS Jarocin 0-2 Advit Łętownia 6 listopada, 14:00
LZS Przędzel 4-2 LZS Rzeczyca Długa 6 listopada, 14:00
Staromieszczanka Stare Miasto 2-2 Ceramika Harasiuki 6 listopada, 13:00
PUKS Francesco Jelna 1-3 Sparta Jeżowe 6 listopada, 14:00
LKS Brzyska Wola 1-4 Złotsan Kuryłówka 6 listopada, 14:00
Rotunda Krzeszów 1-0 SKS Racławice 6 listopada, 14:00
Azalia Wola Zarczycka 0-1 ŁKS Łowisko 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 7 kwietnia

Advit Łętownia 2-0 ŁKS Łowisko 7 kwietnia, 15:00
Azalia Wola Zarczycka 6-1 SKS Racławice 7 kwietnia, 15:00
Rotunda Krzeszów 5-2 Złotsan Kuryłówka 7 kwietnia, 13:00
LKS Brzyska Wola 2-4 Sparta Jeżowe 7 kwietnia, 15:00
PUKS Francesco Jelna 1-3 Ceramika Harasiuki 7 kwietnia, 12:00
Staromieszczanka Stare Miasto 0-1 LZS Rzeczyca Długa 7 kwietnia, 12:00
LZS Przędzel 1-3 KS Jarocin 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 15 kwietnia

LZS Przędzel 3-0 Advit Łętownia 15 kwietnia, 15:00
KS Jarocin 4-1 Staromieszczanka Stare Miasto 15 kwietnia, 15:00
LZS Rzeczyca Długa 4-1 PUKS Francesco Jelna 15 kwietnia, 15:00
Ceramika Harasiuki 7-2 LKS Brzyska Wola 15 kwietnia, 15:30
Sparta Jeżowe 4-1 Rotunda Krzeszów 15 kwietnia, 16:00
Złotsan Kuryłówka 3-6 Azalia Wola Zarczycka 15 kwietnia, 11:00
w Starym Mieście
SKS Racławice 0-3 ŁKS Łowisko 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 22 kwietnia

Advit Łętownia 2-1 SKS Racławice 22 kwietnia, 15:00
ŁKS Łowisko 3-2 Złotsan Kuryłówka 22 kwietnia, 17:00
w Górnie
Azalia Wola Zarczycka 2-1 Sparta Jeżowe 22 kwietnia, 15:00
Rotunda Krzeszów 1-4 Ceramika Harasiuki 22 kwietnia, 15:00
LKS Brzyska Wola 1-2 LZS Rzeczyca Długa 22 kwietnia, 15:00
PUKS Francesco Jelna 1-0 KS Jarocin 22 kwietnia, 13:00
Staromieszczanka Stare Miasto 0-1 LZS Przędzel 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 29 kwietnia

ŁKS Łowisko 0-1 Sparta Jeżowe 29 kwietnia, 15:00
w Górnie
Staromieszczanka Stare Miasto 1-2 Advit Łętownia 29 kwietnia, 13:00
LZS Przędzel 1-0 PUKS Francesco Jelna 29 kwietnia, 15:00
KS Jarocin 1-2 LKS Brzyska Wola 29 kwietnia, 15:00
LZS Rzeczyca Długa 4-1 Rotunda Krzeszów 29 kwietnia, 15:00
Ceramika Harasiuki 1-2 Azalia Wola Zarczycka 29 kwietnia, 15:00
Złotsan Kuryłówka 4-1 SKS Racławice 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 3 maja

Złotsan Kuryłówka 1-3 Advit Łętownia 3 maja, 16:00
w Starym Mieście
SKS Racławice 2-10 Sparta Jeżowe 3 maja, 16:00
ŁKS Łowisko 2-1 Ceramika Harasiuki 3 maja, 16:00
Azalia Wola Zarczycka 4-3 LZS Rzeczyca Długa 3 maja, 16:00
Rotunda Krzeszów 3-2 KS Jarocin 3 maja, 16:00
LKS Brzyska Wola 0-2 LZS Przędzel 3 maja, 16:00
PUKS Francesco Jelna 2-0 Staromieszczanka Stare Miasto 3 maja, 16:00

Kolejka 19 - 6 maja

PUKS Francesco Jelna 1-1 Advit Łętownia 6 maja, 16:00
Staromieszczanka Stare Miasto 3-0 LKS Brzyska Wola 6 maja, 13:00
LZS Przędzel 1-1 Rotunda Krzeszów 6 maja, 16:00
KS Jarocin 5-0 Azalia Wola Zarczycka 6 maja, 16:00
LZS Rzeczyca Długa 1-1 ŁKS Łowisko 6 maja, 16:00
Ceramika Harasiuki 3-2 SKS Racławice 6 maja, 16:00
Sparta Jeżowe 3-1 Złotsan Kuryłówka 6 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13 maja

Ceramika Harasiuki 2-2 Złotsan Kuryłówka 13 maja, 16:00
Advit Łętownia 1-0 Sparta Jeżowe 13 maja, 17:30
SKS Racławice 1-3 LZS Rzeczyca Długa 13 maja, 16:00
ŁKS Łowisko 1-1 KS Jarocin 13 maja, 18:00
w Podlesiu
Azalia Wola Zarczycka 1-4 LZS Przędzel 13 maja, 16:00
Rotunda Krzeszów 4-0 Staromieszczanka Stare Miasto 13 maja, 17:00
LKS Brzyska Wola 1-2 PUKS Francesco Jelna 13 maja, 16:00

Kolejka 21 - 20 maja

LKS Brzyska Wola 3-2 Advit Łętownia 20 maja, 16:00
PUKS Francesco Jelna 1-1 Rotunda Krzeszów 20 maja, 16:00
Staromieszczanka Stare Miasto 1-7 Azalia Wola Zarczycka 20 maja, 14:00
LZS Przędzel 0-3 ŁKS Łowisko 20 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Jarocin 4-0 SKS Racławice 20 maja, 16:00
LZS Rzeczyca Długa 3-1 Złotsan Kuryłówka 20 maja, 16:00
Ceramika Harasiuki 1-4 Sparta Jeżowe 20 maja, 16:00

Kolejka 22 - 27 maja

Advit Łętownia 1-0 Ceramika Harasiuki 27 maja, 16:00
Sparta Jeżowe 1-2 LZS Rzeczyca Długa 27 maja, 16:00
Złotsan Kuryłówka 5-1 KS Jarocin 27 maja, 11:00
SKS Racławice 0-1 LZS Przędzel 27 maja, 16:00
ŁKS Łowisko 2-1 Staromieszczanka Stare Miasto 27 maja, 11:00
Azalia Wola Zarczycka 0-0 PUKS Francesco Jelna 27 maja, 16:00
Rotunda Krzeszów 7-0 LKS Brzyska Wola 27 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3 czerwca

Rotunda Krzeszów 1-2 Advit Łętownia 3 czerwca, 16:00
LKS Brzyska Wola 1-3 Azalia Wola Zarczycka 3 czerwca, 16:00
PUKS Francesco Jelna 1-0 ŁKS Łowisko 3 czerwca, 16:00
Staromieszczanka Stare Miasto 7-0 SKS Racławice 3 czerwca, 13:00
LZS Przędzel 4-3 Złotsan Kuryłówka 3 czerwca, 16:00
KS Jarocin 1-5 Sparta Jeżowe 3 czerwca, 16:00
LZS Rzeczyca Długa 5-4 Ceramika Harasiuki 3 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

Advit Łętownia 4-1 LZS Rzeczyca Długa 7 czerwca, 16:00
Ceramika Harasiuki 2-4 KS Jarocin 7 czerwca, 16:00
Sparta Jeżowe 3-4 LZS Przędzel 7 czerwca, 16:00
Złotsan Kuryłówka 5-2 Staromieszczanka Stare Miasto 7 czerwca, 13:00
SKS Racławice 0-3 PUKS Francesco Jelna 7 czerwca, 16:00
ŁKS Łowisko 1-1 LKS Brzyska Wola 7 czerwca, 18:00
w Górnie
Azalia Wola Zarczycka 6-2 Rotunda Krzeszów 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Azalia Wola Zarczycka 2-3 Advit Łętownia 10 czerwca, 13:00
Rotunda Krzeszów 3-1 ŁKS Łowisko 10 czerwca, 13:00
LKS Brzyska Wola 3-1 SKS Racławice 10 czerwca, 13:00
PUKS Francesco Jelna 1-2 Złotsan Kuryłówka 10 czerwca, 13:00
Staromieszczanka Stare Miasto 0-6 Sparta Jeżowe 10 czerwca, 13:00
LZS Przędzel 3-0 Ceramika Harasiuki 10 czerwca, 13:00
KS Jarocin 2-3 LZS Rzeczyca Długa 10 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Advit Łętownia 2-1 KS Jarocin 17 czerwca, 16:00
LZS Rzeczyca Długa 4-1 LZS Przędzel 17 czerwca, 16:00
Ceramika Harasiuki 6-0 Staromieszczanka Stare Miasto 17 czerwca, 16:00
Sparta Jeżowe 4-1 PUKS Francesco Jelna 17 czerwca, 16:00
Złotsan Kuryłówka 2-3 LKS Brzyska Wola 17 czerwca, 16:00
SKS Racławice 2-5 Rotunda Krzeszów 17 czerwca, 16:00
ŁKS Łowisko 1-0 Azalia Wola Zarczycka 17 czerwca, 16:00
w Górnie

Baraże o udział w klasie okręgowej (Stalowa Wola)
Baraże o udział w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Stalowa Wola)

Klasa A 2011/2012 (Stalowa Wola II)

Klasa B 2011/2012 (Stalowa Wola III)
Klasa B 2011/2012 (Stalowa Wola IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas