[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Stalowa Wola II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 26 63 20 3 3 89-21 12 1 0 55-6 8 2 3 34-15
2.  Sanna Zaklików 26 56 18 2 6 86-43 10 1 2 48-21 8 1 4 38-22
3.  Korona Majdan Królewski 26 53 16 5 5 88-37 9 4 0 46-15 7 1 5 42-22
4.  Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 26 47 13 8 5 62-37 9 3 1 34-17 4 5 4 28-20
5.  Unia Skowierzyn 26 45 13 6 7 49-35 7 3 3 24-18 6 3 4 25-17
6.  LZS Kotowa Wola 26 34 9 7 10 50-62 5 5 3 26-22 4 2 7 24-40 2 6 2 0 0 5-3
7.  Łęg Stany 26 34 10 4 12 56-66 7 2 4 34-25 3 2 8 22-41 2 0 0 0 2 3-5
8.  LZS Kępie Zaleszańskie 26 33 10 3 13 46-52 7 1 5 28-19 3 2 8 18-33
9.  Jeziorak Chwałowice 26 32 9 5 12 49-52 7 0 6 35-28 2 5 6 14-24
10.  LZS Jadachy 26 30 7 9 10 50-48 4 5 4 28-22 3 4 6 22-26
11.  Kolejarz Knapy 26 26 8 2 16 46-92 6 0 7 32-36 2 2 9 14-56
12.  Czarni Lipa 26 25 7 4 15 33-60 4 3 6 16-22 3 1 9 17-38
13.  Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 26 19 5 4 17 38-81 2 3 8 18-38 3 1 9 20-43
14.  LZS Wydrza 26 16 4 4 18 39-95 3 2 8 23-45 1 2 10 16-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)    4-0 3-0 0-0 3-0 5-2 4-0 5-0 3-0* 4-3 7-0 6-0 7-0 4-1 
 2 Sanna Zaklików3-2     0-5* 1-6 0-0 4-3 3-0 7-2 4-2 2-0 8-0 3-0 5-1 8-0 
 3 Korona Majdan Królewski1-1 4-0     5-4 1-1 6-1 2-0 2-2 2-1 1-1 9-0 3-2 5-0 5-2 
 4 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)2-1 2-1 5-1     3-2 5-1 2-2 3-1 2-2 4-1 0-1 1-1 2-1 3-2 
 5 Unia Skowierzyn1-1 1-4 0-6 1-0     5-0 3-0* 1-1 1-3 2-1 2-0 2-1 4-0 1-1 
 6 LZS Kotowa Wola0-4 1-1 1-4 1-1 0-0     3-2 4-0 0-1 2-2 3-3 5-1 2-1 4-2 
 7 Łęg Stany3-6 2-0 4-2 0-2 2-0 1-2     1-3 1-1 2-2 7-2 3-0 4-3 4-2 
 8 LZS Kępie Zaleszańskie0-1 2-3 0-0 3-1 0-4 1-0 7-4     3-1 2-1 6-0* 2-0 2-3 0-1 
 9 Jeziorak Chwałowice0-3 2-4 2-1 2-1 0-3* 3-2 7-1 1-2     3-4 6-1 3-2 2-3 4-1 
 10 LZS Jadachy3-0* 1-5 0-2 1-1 4-1 3-4 2-2 2-0 1-1     2-2 1-2 0-0 8-2 
 11 Kolejarz Knapy0-3 1-7 6-2 2-6 1-2 3-4 1-3 3-2 2-0 1-0     2-3 4-2 6-2 
 12 Czarni Lipa0-4 0-2 1-4 1-1 1-4 1-1 4-0 2-1 3-0 1-2 2-1     0-2 0-0 
 13 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)1-4 1-4 0-9 2-2 1-4 2-3 2-3 1-0 1-1 1-1 1-4 2-3     3-0 
 14 LZS Wydrza1-4 1-7 0-6 1-3 1-4 1-1 1-5 1-4 1-1 1-4 3-0 5-2 6-4     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

LZS Kępie Zaleszańskie 0-0 Korona Majdan Królewski 14 sierpnia, 16:00
LZS Kotowa Wola 1-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 14 sierpnia, 16:00
Jeziorak Chwałowice 6-1 Kolejarz Knapy 13 sierpnia, 16:00
Czarni Lipa 1-2 LZS Jadachy 14 sierpnia, 16:00
LZS Wydrza 1-4 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 14 sierpnia, 16:00
Łęg Stany 4-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 14 sierpnia, 16:00
Unia Skowierzyn 1-4 Sanna Zaklików 31 sierpnia, 17:15
w pierwotnym terminie (14 sierpnia) przełożony

Kolejka 2 - 21 sierpnia

OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 4-0 Łęg Stany 21 sierpnia, 16:00
LZS Jadachy 8-2 LZS Wydrza 21 sierpnia, 13:00
Kolejarz Knapy 2-3 Czarni Lipa 21 sierpnia, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-2 Jeziorak Chwałowice 21 sierpnia, 16:00
Korona Majdan Królewski 6-1 LZS Kotowa Wola 21 sierpnia, 16:00
Sanna Zaklików 7-2 LZS Kępie Zaleszańskie 21 sierpnia, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-4 Unia Skowierzyn 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

LZS Kotowa Wola 1-1 Sanna Zaklików 27 sierpnia, 16:00
Jeziorak Chwałowice 2-1 Korona Majdan Królewski 28 sierpnia, 16:00
Czarni Lipa 1-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 28 sierpnia, 16:00
LZS Wydrza 3-0 Kolejarz Knapy 27 sierpnia, 16:00
Łęg Stany 2-2 LZS Jadachy 28 sierpnia, 13:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-4 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 28 sierpnia, 16:00
Unia Skowierzyn 1-1 LZS Kępie Zaleszańskie 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4 września

LZS Jadachy 0-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 4 września, 16:00
Kolejarz Knapy 1-3 Łęg Stany 4 września, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3-2 LZS Wydrza 4 września, 16:00
Korona Majdan Królewski 3-2 Czarni Lipa 4 września, 16:00
w Hucie Komorowskiej
Sanna Zaklików 4-2 Jeziorak Chwałowice 4 września, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 1-0 LZS Kotowa Wola 4 września, 16:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-0 Unia Skowierzyn 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11 września

Jeziorak Chwałowice 1-2 LZS Kępie Zaleszańskie 11 września, 16:00
Czarni Lipa 0-2 Sanna Zaklików 10 września, 17:15
w pierwotnym terminie (11 września 16:00) przełożony na wniosek policji
LZS Wydrza 0-6 Korona Majdan Królewski 11 września, 16:00
Łęg Stany 0-2 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 11 września, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-4 Kolejarz Knapy 11 września, 16:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 4-3 LZS Jadachy 11 września, 16:00
Unia Skowierzyn 5-0 LZS Kotowa Wola 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18 września

Kolejarz Knapy 0-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 18 września, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 18 września, 12:00
Korona Majdan Królewski 2-0 Łęg Stany 18 września, 16:00
Sanna Zaklików 8-0 LZS Wydrza 18 września, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 2-0 Czarni Lipa 17 września, 16:00
LZS Kotowa Wola 0-1 Jeziorak Chwałowice 18 września, 16:00
LZS Jadachy 4-1 Unia Skowierzyn 18 września, 16:00
w Chmielowie

Kolejka 7 - 25 września

Czarni Lipa 1-1 LZS Kotowa Wola 25 września, 16:00
LZS Wydrza 1-4 LZS Kępie Zaleszańskie 24 września, 16:00
w Grębowie
Łęg Stany 2-0 Sanna Zaklików 25 września, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 0-9 Korona Majdan Królewski 25 września, 16:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 25 września, 16:00
LZS Jadachy 2-2 Kolejarz Knapy 25 września, 16:00
w Chmielowie
Unia Skowierzyn 1-3 Jeziorak Chwałowice 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 2 października

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 4-1 LZS Jadachy 2 października, 16:00
Korona Majdan Królewski 1-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2 października, 16:00
Sanna Zaklików 5-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2 października, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 7-4 Łęg Stany 2 października, 16:00
LZS Kotowa Wola 4-2 LZS Wydrza 2 października, 16:00
Jeziorak Chwałowice 3-2 Czarni Lipa 2 października, 16:00
Kolejarz Knapy 1-2 Unia Skowierzyn 2 października, 16:00

Kolejka 9 - 9 października

LZS Wydrza 1-1 Jeziorak Chwałowice 9 października, 15:00
w Grębowie
Łęg Stany 1-2 LZS Kotowa Wola 9 października, 15:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-0 LZS Kępie Zaleszańskie 9 października, 15:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 4-0 Sanna Zaklików 9 października, 15:00
LZS Jadachy 0-2 Korona Majdan Królewski 9 października, 15:00
w Chmielowie
Kolejarz Knapy 2-6 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 9 października, 15:00
Unia Skowierzyn 2-1 Czarni Lipa 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16 października

Korona Majdan Królewski 9-0 Kolejarz Knapy 16 października, 15:00
Sanna Zaklików 2-0 LZS Jadachy 16 października, 15:00
LZS Kępie Zaleszańskie 0-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 16 października, 15:00
LZS Kotowa Wola 2-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 16 października, 15:00
Jeziorak Chwałowice 7-1 Łęg Stany 16 października, 15:00
Czarni Lipa 0-0 LZS Wydrza 16 października, 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3-2 Unia Skowierzyn 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23 października

Łęg Stany 3-0 Czarni Lipa 23 października, 15:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-1 Jeziorak Chwałowice 23 października, 15:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 5-2 LZS Kotowa Wola 23 października, 15:00
LZS Jadachy 2-0 LZS Kępie Zaleszańskie 23 października, 15:00
w Chmielowie
Kolejarz Knapy 1-7 Sanna Zaklików 23 października, 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 5-1 Korona Majdan Królewski 23 października, 15:00
Unia Skowierzyn 1-1 LZS Wydrza 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30 października

Unia Skowierzyn 0-6 Korona Majdan Królewski 30 października, 14:00
Sanna Zaklików 1-6 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 30 października, 14:00
LZS Kępie Zaleszańskie 6-0 Kolejarz Knapy 30 października, 14:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 6-1
LZS Kotowa Wola 2-2 LZS Jadachy 30 października, 14:00
Jeziorak Chwałowice 0-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 30 października, 14:00
Czarni Lipa 0-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 30 października, 14:00
LZS Wydrza 1-5 Łęg Stany 29 października, 12:00
w Grębowie

Kolejka 13 - 6 listopada

Łęg Stany 2-0 Unia Skowierzyn 6 listopada, 14:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-0 LZS Wydrza 6 listopada, 14:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 6-0 Czarni Lipa 6 listopada, 14:00
LZS Jadachy 1-1 Jeziorak Chwałowice 6 listopada, 14:00
w Chmielowie
Kolejarz Knapy 3-4 LZS Kotowa Wola 6 listopada, 14:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3-1 LZS Kępie Zaleszańskie 6 listopada, 14:00
Korona Majdan Królewski 4-0 Sanna Zaklików 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 7 kwietnia

Sanna Zaklików 0-0 Unia Skowierzyn 7 kwietnia, 15:00
Korona Majdan Królewski 2-2 LZS Kępie Zaleszańskie 7 kwietnia, 14:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 5-1 LZS Kotowa Wola 7 kwietnia, 15:00
Kolejarz Knapy 2-0 Jeziorak Chwałowice 7 kwietnia, 15:00
LZS Jadachy 1-2 Czarni Lipa 1 kwietnia, 14:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 4-1 LZS Wydrza 7 kwietnia, 13:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-3 Łęg Stany 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Unia Skowierzyn 4-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 15 kwietnia, 15:00
Łęg Stany 3-6 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 15 kwietnia, 16:00
LZS Wydrza 1-4 LZS Jadachy 15 kwietnia, 11:00
w Stalach
Czarni Lipa 2-1 Kolejarz Knapy 15 kwietnia, 15:00
Jeziorak Chwałowice 2-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 15 kwietnia, 15:00
LZS Kotowa Wola 1-4 Korona Majdan Królewski 15 kwietnia, 15:00
LZS Kępie Zaleszańskie 2-3 Sanna Zaklików 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 22 kwietnia

LZS Kępie Zaleszańskie 0-4 Unia Skowierzyn 22 kwietnia, 15:00
Sanna Zaklików 4-3 LZS Kotowa Wola 22 kwietnia, 15:00
Korona Majdan Królewski 2-1 Jeziorak Chwałowice 22 kwietnia, 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-1 Czarni Lipa 22 kwietnia, 15:00
Kolejarz Knapy 6-2 LZS Wydrza 22 kwietnia, 15:00
LZS Jadachy 2-2 Łęg Stany 22 kwietnia, 15:00
w Chmielowie
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 7-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 29 kwietnia

Unia Skowierzyn 1-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 29 kwietnia, 15:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-1 LZS Jadachy 29 kwietnia, 15:00
Łęg Stany 7-2 Kolejarz Knapy 29 kwietnia, 15:00
LZS Wydrza 1-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 29 kwietnia, 11:00
w Stalach
Czarni Lipa 1-4 Korona Majdan Królewski 29 kwietnia, 15:00
Jeziorak Chwałowice 2-4 Sanna Zaklików 29 kwietnia, 15:00
LZS Kotowa Wola 4-0 LZS Kępie Zaleszańskie 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 3 maja

LZS Kotowa Wola 0-0 Unia Skowierzyn 3 maja, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 3-1 Jeziorak Chwałowice 3 maja, 16:00
w Żabnie
Sanna Zaklików 3-0 Czarni Lipa 3 maja, 16:00
Korona Majdan Królewski 5-2 LZS Wydrza 3 maja, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-2 Łęg Stany 3 maja, 16:00
Kolejarz Knapy 4-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3 maja, 16:00
LZS Jadachy 3-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3 maja, 16:00
(wo)
w Chmielowie, na boisku 1:3 w druzynie gości grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 19 - 6 maja

Unia Skowierzyn 2-1 LZS Jadachy 6 maja, 16:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 7-0 Kolejarz Knapy 6 maja, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-2 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 6 maja, 16:00
Łęg Stany 4-2 Korona Majdan Królewski 6 maja, 17:00
LZS Wydrza 1-7 Sanna Zaklików 5 maja, 17:00
w Trześni
Czarni Lipa 2-1 LZS Kępie Zaleszańskie 6 maja, 16:00
Jeziorak Chwałowice 3-2 LZS Kotowa Wola 6 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13 maja

Jeziorak Chwałowice 0-3 Unia Skowierzyn 13 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LZS Kotowa Wola 5-1 Czarni Lipa 13 maja, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 0-1 LZS Wydrza 13 maja, 16:00
w Moskalach
Sanna Zaklików 3-0 Łęg Stany 13 maja, 16:00
Korona Majdan Królewski 5-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 13 maja, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 13 maja, 16:00
Kolejarz Knapy 1-0 LZS Jadachy 13 maja, 16:00

Kolejka 21 - 20 maja

Unia Skowierzyn 2-0 Kolejarz Knapy 20 maja, 16:00
LZS Jadachy 1-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 20 maja, 16:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-0 Korona Majdan Królewski 20 maja, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-4 Sanna Zaklików 20 maja, 16:00
Łęg Stany 1-3 LZS Kępie Zaleszańskie 20 maja, 16:00
LZS Wydrza 1-1 LZS Kotowa Wola 20 maja, 16:00
Czarni Lipa 3-0 Jeziorak Chwałowice 20 maja, 16:00

Kolejka 22 - 27 maja

Czarni Lipa 1-4 Unia Skowierzyn 27 maja, 16:00
Jeziorak Chwałowice 4-1 LZS Wydrza 27 maja, 16:00
LZS Kotowa Wola 3-2 Łęg Stany 27 maja, 17:00
LZS Kępie Zaleszańskie 2-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 27 maja, 16:00
w Ocicach
Sanna Zaklików 3-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 27 maja, 16:00
Korona Majdan Królewski 1-1 LZS Jadachy 27 maja, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0-1 Kolejarz Knapy 27 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3 czerwca

Unia Skowierzyn 1-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3 czerwca, 16:00
Kolejarz Knapy 6-2 Korona Majdan Królewski 3 czerwca, 16:00
LZS Jadachy 1-5 Sanna Zaklików 3 czerwca, 16:00
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 5-0 LZS Kępie Zaleszańskie 3 czerwca, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-3 LZS Kotowa Wola 3 czerwca, 16:00
Łęg Stany 1-1 Jeziorak Chwałowice 3 czerwca, 16:00
LZS Wydrza 5-2 Czarni Lipa 3 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

LZS Wydrza 1-4 Unia Skowierzyn 7 czerwca, 16:00
Czarni Lipa 4-0 Łęg Stany 7 czerwca, 16:00
Jeziorak Chwałowice 2-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 7 czerwca, 16:00
LZS Kotowa Wola 0-4 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 7 czerwca, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 2-1 LZS Jadachy 7 czerwca, 13:00
Sanna Zaklików 8-0 Kolejarz Knapy 7 czerwca, 16:00
Korona Majdan Królewski 5-4 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Korona Majdan Królewski 1-1 Unia Skowierzyn 10 czerwca, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-1 Sanna Zaklików 10 czerwca, 16:00
Kolejarz Knapy 3-2 LZS Kępie Zaleszańskie 10 czerwca, 16:00
LZS Jadachy 3-4 LZS Kotowa Wola 10 czerwca, 16:00
w Chmielowie
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-0 Jeziorak Chwałowice 10 czerwca, 16:00
(wo)
w Zwierzyńcu / mecz przerwany w 20. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-3 Czarni Lipa 10 czerwca, 16:00
Łęg Stany 4-2 LZS Wydrza 10 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Unia Skowierzyn 3-0 Łęg Stany 17 czerwca, 16:00
(wo)
LZS Wydrza 6-4 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 17 czerwca, 16:00
Czarni Lipa 0-4 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 16 czerwca, 16:00
Jeziorak Chwałowice 3-4 LZS Jadachy 17 czerwca, 16:00
LZS Kotowa Wola 3-3 Kolejarz Knapy 17 czerwca, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 3-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 17 czerwca, 16:00
Sanna Zaklików 0-5 Korona Majdan Królewski 17 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 4:5; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Baraże o udział w klasie okręgowej (Stalowa Wola)
Baraże o udział w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Stalowa Wola)

Klasa A 2011/2012 (Stalowa Wola I)

Klasa B 2011/2012 (Stalowa Wola I)
Klasa B 2011/2012 (Stalowa Wola II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas